Jaký je další bitcoin?

Páni. To je mrzuté, dokonce se ptát, co to je. Není pro vás bitcoin dost dobrý?!

Takže si myslíte, že jste připraveni na další bitcoiny? Upřímně řečeno, příští „bitcoin“ by měl být tak úžasně úžasný, že by narušil časové kontinuum vesmíru. (Pro skutečné tho.)

Chci říct, že je lepší být skutečně inovativní nad rámec funkcí a protokolů, kde bitcoiny již zaplnily mezeru. Ale hej, toto je jedna z nejčastějších otázek, které pokládají nováčci v oblasti kryptoměny … Takže jsme tady.

Začněme nejdříve kontrolou toho, co dělá bitcoiny tak bláznivými.

Co je to bitcoin, člověče?

Bitcoin je ekosystém digitálních peněz s měnovými jednotkami (bitcoiny), které se používají k ukládání a přenosu hodnoty mezi účastníky této slavné distribuované a decentralizované počítačové sítě.. Zásobník protokolů bitcoinů je k dispozici jako software s otevřeným zdrojovým kódem a může běžet na mnoha zařízeních včetně mobilních telefonů, tabletů, stolních počítačů a dokonce i Raspberry Pi.

Uživatelé komunikují prostřednictvím bitcoinového protokolu přes web nebo jiné mechanismy (například bluetooth nebo dokonce rádio). Je to systém typu peer to peer bez centrálního serveru nebo bodu kontroly.

Bitcoin se vytváří procesem zvaným těžba. To zahrnuje počítače soutěžící o nalezení řešení matematického problému (přemýšlejte o závodě v řešení obrovské logické hry Sudoku), který produkuje 12,5 BTC za nalezený blok. Horníci také zpracovávají a ověřují bitcoinové transakce, aby zajistily, že nedojde k dvojímu utrácení nebo jiným podvodným transakcím.

Pojďme se tedy podívat, bitcoin (a jeho blockchain) se skládá z:

 • Decentralizovaná síť typu peer-to-peer (bitcoinový protokol)
 • Veřejná kniha transakcí (blockchain)
 • Sada pravidel pro nezávislé ověřování transakcí a vydávání měn (konsensuální pravidla aka těžba)
 • Mechanismus pro dosažení globálního decentralizovaného konsensu o platném blockchainu (algoritmus Proof-of-Work)

Je to internet peněz! Je to šíleně inovativní.

Jaký je tedy další bitcoin??

Kámo. Bitcoin je nová třída aktiv. To je docela těžké sledovat. To znamená, že vytvořil zcela novou kategorii digitálního „majetku“, což je celá plechovka červů a případů použití, které se otevře. Dokonce i IRS, světová banka MMF a mnoho dalších řídících orgánů stále tázavě škrábe hlavy, co dělat s touto technologií.

Níže je uvedena velmi základní rubrika toho, co by z něčeho udělalo další bitcoin (což se bude vztahovat na uvažované mince).

„Další bitcoiny“ musí:

 • Mají špičkovou architekturu nové generace na trhu – Musí ve velkém rozvíjet blockchainovou konstrukci, aby byla považována za ‚další věc ‘. Ethereum například vytvořilo platformu, která vytvořila desítky špičkových projektů postavených na její síti.
 • V případech použití buďte exponenciálně rušiví – Narušení finančního systému, fintech a vytvoření nové třídy aktiv je těžké sledovat, musí inovovat nad rámec toho.
 • Využijte originální kód a implementace – Bitcoin se skládá z dříve publikovaných konceptů (např.Hashcash), ale tyto výtvory se vyvinuly v něco originálního, nového a robustního, musí mít podobný úspěch.
 • Mějte síťový efekt adopce – „Mince“ je pouze nápad bez fungujícího produktu a co je důležitější, lidé, kteří jej používají, čím více uživatelů, tím lépe.

Představte si tyto „tipy“ jako možnosti založené na tom, co je dnes známo. Nebudeme vědět, jaký je příští (nebo další příští) bitcoin v krátkodobém horizontu. (Pokud vůbec, protože někteří by mohli namítat, že by nic nemohlo překonat bitcoiny)

Ethereum

Jak je popsáno v této příručce „Co je to Ethereum?“, Dozvíte se více podrobností o celku. Chtěl bych se však ještě dotknout některých z těchto bodů a přidat kontext, proč by Ethereum mohlo být dalším bitcoinem.

Ethereum je protokol, platforma inteligentního kontraktu, kódová základna a dokonce má operační systém (ethOS) určený pro horníky. Ethereum usnadňuje vytváření decentralizovaných aplikací (dApps) prostřednictvím blockchainu s programovacím jazykem Turing-complete, který umožňuje uživateli psát inteligentní smlouvy a přizpůsobené dApps.

Tento Turingův kompletní výpočetní přírůstek umožňuje výkonnější blockchain díky přizpůsobitelnému inteligentnímu skriptování kontraktů (což Bitcoin nemá). Kromě toho existuje virtuální počítač Ethereum (EVM), který běží na Ethereu a umožňuje všem uživatelům Ethereum provádět inteligentní smlouvy lokálně na jejich zařízení běžícím na uzlu.

DAO je decentralizovaná autonomní organizace, která je virtuální entitou, která umožňuje decentralizovanou správu a řízení. Jakmile akcionáři překročí určitou určenou většinovou hranici (např.51%), mohou se rozhodnout, jak utratit, přidělit finanční prostředky a dokonce upravit kód. DAO má všechny mechanismy tradičních korporací nebo neziskových organizací, ale místo toho k prosazování používá kryptografickou technologii blockchain.

Smlouvy o etherea mohou usnadnit decentralizovanou síť pro ukládání souborů. (Kde mohou uživatelé vydělávat tokeny za pronájem svých pevných disků a nevyužitého prostoru) Myslet si: Decentralizovaný Dropbox nebo Disk Google.

Průvodce pro začátečníky po ethereu

Zdroj: Blog Ethereum.org

Tým Ethereum

Základní devs

 • Vitalik Buterin – Vynálezce Ethereum, spoluzakladatel časopisu Bitcoin Magazine
 • Gavin Wood – Spoluzakladatel společnosti Ethereum, vedoucí vývojář C ++
 • Jeffrey Wilcke – Lead Go vývojář

Nedávný vývoj zahrnuje přidání funkcí ochrany osobních údajů a snížení doby blokování (plazma)

Některé velké projekty na platformě Ethereum zahrnují:

Postavení

Status je mobilní operační systém (OS) Ethereum, prohlížeč, messenger a open-source platforma. Pokud by Ethereum bylo globální počítačovou sítí, stav by byl podobný operačnímu systému Windows s uživatelsky přívětivými rozhraními, která oživí kód Ethereum a inteligentní smlouvy. Tým má také a lepší vize decentralizace a přestavby internetu jak bylo zamýšleno.

TenX

TenX je síťová, železniční a platební metoda (prostřednictvím debetní karty) s 0% výdaji a poplatky za směnu. TenX podporuje různá blockchainová aktiva napříč několika blockchainy, včetně bitcoinů, Dash, Ethereum, Ethereum ERC20 tokenů (REP, CVC, OMG) a další budou brzy přidány. Uživatelé navíc získávají odměny za transakce a držení karty (0,5% za transakci a 0,1% za to, že jsou držiteli karty)

Debetní karta TenX

Proč mohl Ethereum bude dalším bitcoinem?

Má vynikající tým nejen veteránů bitcoinu, ale i programování a vývoje. Vyvinuli technologii, funkčnost a potřeby poskytované bitcoinem. Jejich síť, protokol a platforma inteligentních kontraktů byly takovým lídrem, že se staly zdrojem pro většinu ICO, které mají stejně působivé týmy a případy použití.

Na základě výše zmíněné rubriky je Ethereum rozhodně lídrem balíčku, protože nabízí originální kód (inteligentní smlouvy, ethOS, EVM) a přední architekturu, na které staví nespočet organizací. Působivé startupy a případy použití postavené na vrcholu Etherea jsou četné a špičkové.

Konečně mají naprosto šílený síťový efekt a uznání od nadšenců kryptoměny, spekulantů a dokonce i institucionálních investorů. To bude pro stávající subjekty obtížné replikovat.

(Naučte se, jak nakupovat Ethereum zde)

Vlnění

XRP je token zvlnění, který se používá k vypořádání, ale je samostatnou součástí protokolu (kolejnice zvané RippleNet). Celý RippleNet zahrnuje vrstvu vypořádání, převod peněz, API a směnárnu. Ripple měl rané iterace již v roce 2005 a nakonec se stal podporován Andreessenem Horowitzem a laboratořemi Google v roce 2011.

Kromě toho existuje a Poradní výbor RippleNet která spolupracuje s lídry v oboru bankovnictví na vybudování průmyslově prověřeného a přijatého „souboru pravidel“ nebo souboru standardů, který zajišťuje provozní konzistenci a právní jasnost pro každou transakci.

Ripple má pobočky v San Francisku, New Yorku, Londýně, Sydney a Lucembursku s více než 75 zákazníky ve 27 zemích.

Problém s platbami dnes

Železnice jsou pomalé a plné mnoha zprostředkovatelů, což zvyšuje čas i náklady. Správa přeshraničního vypořádání je také nákladná a těžkopádná. V tomto digitálním věku je velmi nutné tyto systémy upgradovat. Ripple si klade za cíl tyto problémy řešit.

Mezi konkrétní produkty Ripple patří:

 • xCurrent – Podnikové softwarové řešení umožňující okamžité bankovní vypořádání, přeshraniční platby a end-to-end sledování.
 • xRapid – Směnný mechanismus vytvářející nízkonákladovou likviditu pro mnoho světových měnových párů
 • xVia – Jednoduché aplikační programovací rozhraní (API), které nevyžaduje žádnou instalaci softwaru a které umožňuje bezproblémové transparentní platby zasílané přes jejich globální síť.

xCurrent

Softwarové řešení xCurrent funguje tak, že si banky navzájem posílají zprávy v reálném čase, aby potvrdily platební údaje před vygenerováním transakce. Potvrzuje se, jakmile dorazí dodávka, a je vyřízena.

Kroky vypořádání zahrnují: (1) Zahájení platby (2) Ověření před transakcí (3) Kryptografické zadržení prostředků (4) Vypořádání (5) Potvrzení

Tok fondů xCurrent

xRapid

Poskytovatelé plateb, finanční instituce a téměř jakýkoli subjekt využívající transakce mezi zeměmi se nyní mohou směňovat do měn okamžitě a levně. Rozvíjející se trhy obvykle vyžadují předem načtené účty v místní měně po celém světě, což se dražší. xRapid zvyšuje likviditu a snižuje potřebu nákladných měnových rezerv.

xRapid vytváří nízkonákladovou likviditu pro mnoho světových měnových párů

xVia

Toto aplikační programovací rozhraní (API) je určeno pro společnosti, poskytovatele plateb a banky, které potřebují standardní rozhraní pro globální odesílání plateb. To znamená transparentní sledování a obsáhlá data, jako jsou připojené faktury.

Ripple je hráč A a hádal bych veterána v prostoru FinTech. Nejenže tam byli dřívější zvlnění iterace než bitcoiny (kolem roku 2005), ale mají také špičkové VC, včetně laboratoří Google, které vedou jejich úsilí.

Kromě toho se potýkají se starým bankovním systémem, který je spravován v bilionech dolarů. Skutečným receptem na úspěch je schopnost zrychlit účinnost, snížit náklady a zvýšit sledovatelnost a dodržování předpisů.

Zde jsou někteří klienti společnosti Ripple k dnešnímu dni:

Dokonce i krypto puristické organizační složky mohou souhlasit s tím, že více příležitostí pro lidi, aby měli přístup a mohli vstoupit do svých oblíbených digitálních aktiv, je dobrá věc. Ripple tomu ve velkém pomáhá tím, že umožňuje bankám přesouvat prostředky levně, efektivněji a likvidněji napříč měnovými páry. I když se mnohým tato realita nemusí líbit, v současné době je to svět, ve kterém žijeme.

Bez ohledu na étos je těžké argumentovat, že banky odcházejí, proto je Ripple jednoznačným kandidátem na to, aby se stal dalším bitcoinem. I když to Crypto OGs nikdy plně nepřijme, je v očích bankovní instituce téměř zaručeno, že bude cool (pokud ne více) na úrovni bitcoinů.

Nakonec Ripple funguje jako most pro starší bankovní systémy využívající tyto nové digitální kolejnice, blockchainy přes RippleNet a jejich další produktové sady.

NEO

NEO, původně vydaná jako Antshares, je distribuovaná síť „inteligentní ekonomiky“, která kombinuje digitální aktiva, digitální identity a inteligentní smlouvy. Založili Da Hongfei a Erik Zhang NEO má úzké vazby s další soukromou společností financovanou společností s názvem OnChain který je také veden zakladateli NEO. Kromě toho byl OnChain nedávno zvolen jako Top 50 FinTech společností v Číně od KPMG což naznačuje přijetí a povědomí o odvětví.

Zpět na NEO, skládá se ze dvou nativních tokenů: NEO (symbol NEO) a NeoGas (symbol GAS), které fungují jako „palivový“ token pro používání sítě a služeb NEO. Toto je první široce přijímaná kryptoměna v Číně, která umožnila NEO se velmi množit. Nakonec NEO využívá pro svou „inteligentní“ ekonomiku a síťovou infrastrukturu nesčetné množství originálních technologií.

NEO má celkovou zásobu 100 milionů tokenů, což představuje právo spravovat síť, hlasovat pro členy týmu a změny parametrů sítě. Bloky se generují každých 15–20 sekund a po ověření je nelze odvolat, vrátit zpět nebo rozvětvit. Transakční propustnost zvládne až 1 000 tx / s s potenciálem dosáhnout 10 000 tx / s při optimalizaci a vývoji.

Jednou z nejvýznamnějších funkcí NEO je podpora více základen kódů než Ethereum, včetně: Java, Kotlin, .NET, C #, Visual Basic, JavaScript, TypeScript, Python a Go. To propojuje mnoho dalších z 18,5 milionu vývojářů softwaru s vývojem Blockchain s drasticky kratšími křivkami učení.

Systém NEO zahrnuje: mechanismy pro shodu (DBFT), provozovatelnost napříč řetězci (NeoX), inteligentní smlouvy (smlouva NEO), distribuované úložiště (NeoFS) a kvantová odolnost (NeoQS).

PLYN se generuje podržením NEO

PLYN funguje jako odměna typu Proof of Stake (PoS) spojená s držením NEO a je generována s každým novým blokem. Celková dodávka 100 milionů plynů bude uvolněna během přibližně 22 let. Každý interval bloku je 15–20 sekund, přičemž 2 miliony bloků se generují ročně.

Počáteční vydání bude 8 PLYNŮ na blok každý rok sníženo o 1 PLYN (na blok ročně). Když dosáhne 1 PLYN po 7 letech, bude udržován na 1 PLYN na blok po dobu trvání dodávky odhadované na 22 let. Poté, co 44 miliontý blok a celkový plyn dosáhne 100 milionů dodávek, nebude distribuován žádný nový plyn.

Mechanismus konsensu delegovaných byzantských tolerantních chyb (dBFT)

DBFT znamená Delegated Byzantine Fault Tolerant, a Byzantská odolnost vůči chybám mechanismus konsensu, usnadňuje dohody prostřednictvím hlasování na základě plné moci. Voliči, kteří jsou držiteli NEO, si mohli vybrat osobu na konkrétní pozici hlasováním v reálném čase.

Díky technologii digitální identity může být kteroukoli stranou ověřená osoba nebo instituce. To usnadňuje registraci vyhovujících finančních aktiv a nástrojů v síti NEO. To by pak mohlo umožnit zmrazení, zdědění a další funkce převodu vlastnictví.

NeoContract umožňuje interoperabilitu a kompilaci více kódových základen.

Systém inteligentního kontraktu NEO (NeoContract) se skládá ze tří částí:

 1. NeoVM – NeoVM je lehký víceúčelový virtuální stroj blockchain (VM) s podobnou architekturou jako JavaVM a .NET Runtime.
 2. InteropService – Používá se k načtení knihy blockchainu, digitálních aktiv, digitální identity, oblasti trvalého úložiště a základních služeb.
 3. DevPack – překladač a plugin IDE – Tento inteligentní kompilátor kontraktů a doplněk IDE snižuje vývojovou křivku pro vývojáře a zahrnuje podporu pro: C #, Visual Basic, .Net, F #, Visual Studio, Java, Kotlin, Eclipse, C, C ++, GO, JavaScript, TypeScript, Python a Rubín na kolejích.

NeoX umožňuje interoperabilitu napříč řetězci

NeoX to usnadňuje (1) „protokolem výměny aktiv mezi řetězci“ a (2) „protokolem distribuovaných transakcí mezi řetězci“:

1. Dohoda o výměně aktiv napříč řetězci

Umožněte více účastníkům vyměňovat si aktiva v různých řetězcích a zajistěte synchronizaci všech kroků transakce. Jiné blockchainy mohou být kompatibilní s NeoX, pokud mohou poskytovat jednoduché funkce chytré smlouvy.

2. Protokol distribuovaných transakcí napříč řetězci

Distribuované transakce napříč řetězci znamenají, že více kroků transakce je rozptýleno napříč různými blockchainy a že je zajištěna konzistence celé transakce. Je také možné pro inteligentní smlouvy napříč řetězci, kde inteligentní smlouva může plnit různé části ve více řetězcích

NeoQS vytváří kvantově odolnou technologii

Kvantové počítače ohrožují RSA a Eliptická křivka (ECC) založené kryptografické mechanismy. NeoQS integruje kryptografii založenou na mřížce, která kvantovým počítačům ztěžuje prolomení.

První decentralizovaná aplikace (dApp) na platformě NEO:

Společnost Red Pulse, nazývaná „ekosystém nové generace inteligence a obsahu“ pro čínské trhy, představila token RPX. Tento token napájí platformu, která spravuje produkci a distribuci obsahu zaměřenou zpočátku na čínské kapitálové trhy. Cílem je stimulovat výzkum kompenzací producentů za jejich vhled. Red Pulse využívá tržní inteligenci, strojové učení a tradiční výzkumné postupy k poskytování špičkových dat uživatelům.

https://coin.red-pulse.com/#overview

Na přední straně mohou spotřebitelé získat přístup k výzkumu, který je pro ně nejdůležitější, aby mohli činit informovaná rozhodnutí. Red Pulse udržuje kvalitu informací s dohledem nad platformou, strukturou pobídek a prověřováním přispěvatelů na odborné úrovni.

NEO analýza

NEO je jako vidět Ethereum, než se stalo tak populárním. Díky svým asijským kořenům a síťovému efektu by nás NEO mohlo přivést na nové maxima a úrovně adopce. (Nemluvě o tom, že pobyt v asijsko-pacifickém regionu jim dává téměř 4 miliardy lidí).

Má podobné funkce, díky nimž je Ethereum populární, ale výrazně to překročilo tím, že umožnilo podporu pro nové kódové základny. To snižuje křivku učení pro vývojáře vs nutnosti trénovat na zcela originálních kódových základnách.

Jak jsme viděli, existuje dostatek překážek v tom, že máme dostatek vývojářů Blockchain k uspokojení současné poptávky na trhu. To je důvod, proč NEO umožňující mnohem více založených kódů jim umožňuje vybrat si z 18,5 milionu vývojářů softwaru venku z 5000 odhadovaných vývojářů pro Blockchain.

Díky úzkému spojenectví s OnChain, který je již uznávaný v čínském FinTech průmyslu, je NEO připraveno na významný růst a integraci s asijsko-pacifickým regionem i mimo něj.

Bitshares

Bitshares (Symbol BTS) je „kryptoměna“, obchodní engine, decentralizovaná burza (DEX), software, síť, účetní kniha, směnárna, banka, měna a nápad, jehož čas nadešel. Na základě algoritmu DPOS (delegated proof of stake) vytvořil Bitshares vizionář Dan Larimer, zakladatel společností Steemit, EOS a Cryptonomex. Bitshares se může pochlubit výkonnými funkcemi a případy použití, které zohledňují některé z největších globálních trhů a průmyslových potřeb.

Nejprve se vaše uživatelské jméno chová jako adresa vaší peněženky (jako příklad si vezměte přihlašovací e-mail) vs dlouhé těžkopádné řetězce písmen a čísel. Mají kuřácký rychlý blockchain s 1,5sekundovým časem blokování a propustností 180 000 tx / s (což je více než kombinace Visa, Mastercard a Amex).

Zdroj: @Bitshares

Decentralizovaná burza (DEX) nabízí obchodní podlaží postavené na blockchainu

DEX umožňuje uživatelům nakupovat a obchodovat s kryptoměnami bez centrálního orgánu nebo jediného bodu selhání. To eliminuje potřebu clearinghouse. DEX má rostoucí pronikání na čínský trh a popularitu díky přísným a nejistým nově vznikajícím vládním předpisům.

Inteligentní mince jsou aktiva vázaná na trh krytá skutečnou světovou hodnotou

Tato vestavěná funkce a jsou navázáno na aktiva, jako je bitUSD odráží hodnotu fiat USD. To umožňuje kolateralizované šortky a možnosti otevírající dveře Bitsharesovi, aby si ukousli odhadovaný trh s deriváty v hodnotě 1 kvadrillionů USD. Aktiva si zachovávají cenovou paritu na základě decentralizovaného trhu Bitshares.

Decentralizované autonomní společnosti (DAC) dostávají platformu pro existenci

Jako jeden z prvních DAC poskytuje Bitshares rámec pro jiné subjekty, které se organizují podobným způsobem a nabízejí nástroje, komunitu a koleje k tomu legálním a vyhovujícím způsobem vytvářejícím prostředí důvěry.

100% Delegated Proof of Stake (DPOS) odstraňuje potřebu energeticky náročného Proof of Work (PoW)

Podobně jako NXT a Peercoin se architekti Bitshares domnívali, že jediným účelem transakcí by měla být propagace a potvrzení. Důkaz práce, jak je vidět u bitcoinů, žvýká značné množství energie pomocí výpočetních zdrojů k řešení matematických problémů. Někteří to považují za dlouhodobě neudržitelné. Bitshares využívá rámec od prokázání účasti, takže držitelé mohou delegovat svůj hlas na klíč.

Síťové poplatky a transakční náklady jsou sdíleny mezi členy.

Bitshares nabízí členské předplatné, které se bude pohybovat od ročního až doživotního členství a umožní snížené poplatky za používání kolejnic Bitshares. Kratší předplatné mají stanovený časový rámec pro získání snížené sazby. Kromě toho existuje program doporučení pro členy, který je hluboký o jednu úroveň a umožňuje jim přijímat snížené poplatky a procento poplatků, které platí ti, koho doporučují.

Bitshares nabízí bankovní služby včetně zajištěných půjček

Bitshares kolateralizuje vaše BitAssets s možnostmi půjčit vám až 33,33% z vašich celkových podílů BTS což umožňuje mnohem konzervativnější rezervu celkové půjčky (přes 200%). Tento decentralizovaný bankovní model vytváří robustní a bezpečnou alternativu k tradičnímu bankovnictví. Skutečnost, že jsou skutečné dvojnásobné zajištěné rezervy, je velkým zlepšením současného bankovního systému s částečnými rezervami, který vyžaduje skromnou 10% rezervu aktiv.

Zakladatelé Bitshares mají předchozí zkušenosti z vytváření EOS a Steemit

Společnost Bitshares si dala za cíl oddělit se od poradenské firmy třetí strany https://cryptonomex.com/ která slouží síti na základě přání členů, výborů a svědků. Tím bylo zajištěno, že nedochází k centralizované kontrole nebo předsudkům, jak jsme viděli u jiných velkých mincí, a přitom stále poskytovat své odborné znalosti a dovednosti pro komunitu profesionálním způsobem..

Přinášejí významné zkušenosti z budování a propagace předchozích krypto projektů, které jim dávají zkušenosti a tvrdé klepání, z nichž potenciálně urychlí jejich pokrok a odbornost při růstu Bitshares.

Nakonec, Bitshares, je to kámo, lidi. Skutečnost, že se potýkají s trhem s deriváty (odhaduje se na 1 $ QUADRILLION … to je bilion x 1000!) S tím, že jejich SmartCoiny jsou navázány na aktiva, je jen ořechová. Nenapadá mě větší trh, na který by se mohli zaměřit.

Kromě toho existuje velký posun směrem k vytvoření DEX (decentralizovaná burza), což je skutečná potřeba trhu nové generace. Problémy s centralizovanými burzami zahrnují hackery, narušení, krádeže a dokonce i manipulaci s trhem. Jediné body selhání spolu s horlivými finančními regulátory jsou skvělým předpokladem pro potřebu DEX.

Zejména v důsledku nedávných obav o regulaci v Číně došlo na trhu Bitshares DEX k velkému přijetí, které je dobrým znamením pro jejich síťový efekt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me