Cloudová těžba v roce 2018 není pro slabé povahy. Cloudová těžba bitcoinů je plná podvodů nebo je obecně považována za nerentabilní. Je litecoinová cloudová těžba v roce 2018 užitečnou alternativou? Provedli jsme veškerý výzkum, abychom se pokusili dát vám naši nejlepší a nejpoctivější odpověď na tuto otázku.

Celkově má ​​cloudová těžba nyní docela špatnou pověst, možná oprávněně. Svět kryptoměn je stále plný podvodů a cloudová těžba se nijak neliší. Existuje bohužel velký počet podvodných operátorů, kteří jsou až příliš ochotni brát vaše peníze jako měsíční opakující se příjem za to, že dělají absolutně jack.

Jak odhalit podvod v cloudové těžbě

Naštěstí existují některé signály, které podvod rozdají. Než se pustíte do cloudové těžby, ujistěte se, že jste důkladně prověřili poskytovatele, aby zkontroloval, zda je pravý. Následující tipy by měly pomoci:

  • Ujistěte se, že je název domény webu registrován. Ano, my krypto lidé si ceníme našeho soukromí, ale neměli byste odesílat údaje o své kartě do neregistrované domény
  • Zkontrolujte, zda existuje důkaz o zařízení, které používají. Některé těžební společnosti budou při práci zobrazovat videozáznamy ze svých vrtných souprav; ostatní budou moci předložit doklad o zakoupení soupravy používané k těžbě mincí.
  • Zkontrolujte také, zda je zařízení správným druhem ASIC pro těžbu vybraného krypto tokenu. Bitcoinové ASIC těží na základě SHA-256, zatímco cloudové těžební operace Litecoin budou muset používat ASIC Scrypt
  • Podívejte se, jak dlouho fungují. Čím déle společnost funguje, tím méně je pravděpodobné, že uteknou s vašimi těžce vydělanými

Cloudové podvody

Ruka, která dává ziskovou litecoinovou cloudovou těžbu, by mohla být rukou, která vám vezme fiat. Zdroj obrázku: Pixabay

  • Nevěřte vždy srovnávacím webům. Jejich názory a doporučení často vycházejí z toho, kolik jim těžařská společnost zaplatila za dobrou kontrolu
  • Zkontrolujte registraci společnosti a podrobnosti o registrovaných ředitelích. Pokud se vlastníci společnosti nacházejí ve stejné zemi jako společnost, znamená to, že je u nich větší pravděpodobnost, že podstoupili přísné postupy prověřování
  • Hlasité propagační akce s příslibem ziskovosti můžete bezpečně ignorovat. Nevěřte tomu humbuku, věřte svým domácím úkolům
  • Podívejte se na recenze společnosti zveřejněné uživateli mimo srovnávací weby. Reddit, BitcoinTalk a YouTube mohou být užitečné zdroje informací při hledání skutečných uživatelských zkušeností.

Ziskovost cloudové těžby litecoinů

Neoblékej to – jsme v medvědí zemi už několik měsíců. Možná jste však přesvědčeni, že z horizontu slyšíte zvuk býčích kopyt. Pak možná, navzdory množení podvodníků, je cloudová těžba litecoinů něco, co stále zvažujete.

Medvědí trh

Poslouchá zvuk býčích kopyt. Zdroj obrázku: Pixabay

Z legitimních kontraktů na cloudovou těžbu litecoinů, které jsou dnes k dispozici na trhu, jsme prověřili několik, abychom zjistili, zda některé z nich aktuálně nabízejí šepot ziskovosti. Všechna prohlášení jsou učiněna na základě hodnoty litecoinu v době psaní tohoto článku.

Smlouvy o cloudové těžbě litecoinů

Genesis a Hashflare jsou dva z nejpopulárnějších a doporučených poskytovatelů kontraktů na cloudovou těžbu. Genesis má viditelný tým, který je aktivní v komunitě. Hashflare existuje už několik let a začátkem letošního roku se dostal pod palbu kvůli zastavení těžařských operací SHA-256 kvůli nedostatečné ziskovosti bitcoinů.

Neříkáme, že doporučujeme některou z těchto společností, ale věříme, že ani jedna z nich není podvodným oblečením.

Jejich smluvní model spočívá v tom, že vám umožňují nakupovat hashovací sazbu z jejich vlastních těžebních souprav na základě pevné platby po stanovenou dobu. Ani jeden z nich aktuálně nenabízí přístup ke svým smlouvám o cloudové těžbě Litecoinů. Je to nejpravděpodobnější z důvodu současné úrovně ziskovosti, i když je webové stránky označují jako vyprodané.

Cloudová těžba litecoinů Hashflare

Aktuální snímek obrazovky ze stránky stanovení cen smlouvy Hashflare

Je třeba zdůraznit, že smlouvy o cloudové těžbě mají obvykle klauzule, které jim umožňují zastavit těžební operace, pokud náklady na údržbu překročí hodnotu smlouvy o těžbě, kterou platíte.

Pokud k tomu dojde, nemůžete si nárokovat žádnou ze svých ztracených plateb, i když těžba na delší dobu přestane. To platí i pro smlouvy o cloudové těžbě litecoinů, které jsme zde uvedli. Hashflare to udělal v minulosti, aby vytoukal pobouření svých uživatelů.

Těžba litecoinů

Hashnest (vlastněná společností Bitmain) vám nabízí možnost koupit si vlastní Scrypt ASIC, který poté převezme do péče, a spustit jej v jednom ze svých vlastních datových center.

V současné době také tuto službu nenabízí. Opět je pravděpodobné, že to bude způsobeno aktuální hodnotou litecoinu. Náklady na údržbu / napájení vašeho Scrypt ASIC je v současné době budou stát víc, než kolik si za jeho provoz účtují.

Závěrečné slovo

Na základě šíření podvodů a úrovní ziskovosti v tuto chvíli nemůžeme s čistým svědomím doporučit cloudovou těžbu litecoinů. Pokud se tržní výkyvy a hodnota litecoinu zvýší jako na konci roku 2017, může se to změnit.

Za současného stavu byste dosáhli lepších výnosů vložením svých prostředků na běžný bankovní spořící účet. Je pravděpodobnější, že inflační úrok mu pomůže růst, než je to, že vyděláte peníze z cloudové těžby litecoinů v roce 2018.

Doporučený obrázek s laskavým svolením Pixabay

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me