Kariéra ve videohrách

Kariéra ve videohrách tradičně zahrnuje oblasti jako programování, navrhování, testování a marketing. Cryptogames rozšiřuje tyto obzory tím, že zahrnuje hráče jako placenou součást herní komunity. Pojďme se podívat na některé z těchto her a na to, jak pomáhají rozšiřovat kariéru videohier v blockchainu.

BUFF, nahá pravda o tom, jak to funguje

Představte si svět, kde vám hraní her vydělává měnu. The FANOUŠEK projekt implementuje právě takový ekosystém.

Cíle, kterého se BUFF snaží dosáhnout je poskytnout herní platformu s ekonomickým ekosystémem pomocí technologie blockchain. Úspěch ve hrách vytváří ekonomické odměny. Na této platformě těžíte při hraní mince na pozadí. Tyto ekonomické pobídky zvyšují loajalitu vůči herním značkám a poskytují vám pomocný způsob, jak zahájit kariéru videohry na částečný úvazek.

kariérní image videohry

BUFF vás odměňuje za hraní videoher.

BUFF využívá k vložení nových bloků do blockchainu protokol Delegated Proof of Stake (DPoS). Tento algoritmus pomáhá posílit cíl vytvoření komunity mimo síť uživatelů. Mince, které vyděláte hraním jedné hry, se navíc kvalifikují pro použití v jiných hrách v síti BUFF.

BUFF spolupracuje s Vlkodlak přidat funkčnost do jejich systému. Software Overwolf funguje jako překryvná vrstva pro přidání aplikací do her. Tyto aplikace zvyšují možnosti her a zaznamenávají statistiky hráčů.

kariérní image videohry

BUFF uzavřel partnerství s Overwolfem, aby zaznamenával statistiky hráčů.

Technologie

Inženýři naprogramovali, aby podporovali kariéru ve videohrách BUFF jako projekt s otevřeným zdrojovým kódem sídlící na GitHubu. Použili Javascript jako programovací jazyk a napájeli systém pomocí Ark. Ekosystém Ark se snaží zjednodušit vývoj blockchainu vytvořením řešení typu „vše v jednom“, což dává uživatelům možnost vytvářet, přizpůsobovat a škálovat své vlastní blockchainové sítě.

CryptoFights, Duking It Out


Podobně jako BUFF, CryptoFights využívá technologii blockchain k odměňování hráčů v kryptoměnách. CryptoFights, který pracuje na hraní bez serveru, využívá postranní řetězec pro vysoce výkonnou škálovatelnost a zajišťuje herní aktiva tím, že pracuje na blockchainu Ethereum. Stejně jako klasická hra Street Fighter se hráči CryptoFights snaží najít strategické výhody v reálném čase proti protivníkům pomocí různých zbraní a brnění.

kariérní image videohry

CryptoFights implementuje Enjin.

Token ERC-1155 založený na ethereu společnosti Enjin Coin napájí ekonomický ekosystém CryptoFights. The Standard tokenů ERC-1155 používá minimální množství dat nezbytných k rozlišení jednoho jedinečného tokenu od druhého a provádění transakcí.

V důsledku toho umožňují Enjin Coins uživatelům nakupovat herní předměty na decentralizované platformě a uživatelé tyto mince ukládají do peněženky Enjin. Stejně jako u BUFF používá CryptoFights protokol Delegated Proof of Stake (DPoS).

Ty zatracené kočky

CryptoKitties představil krypto komunitu novým způsobem, jak vydělat peníze pomocí kryptoher. S využitím standardu tokenů ERC-721 poskytuje CryptoKitties jedinečné sběratelské předměty, kde mohou sběratelé prokázat vlastnictví jedinečného aktiva na internetu.

Aktiva získávají na hodnotě tím, že jsou jedinečná, přičemž žádanější aktiva rostou na hodnotě díky tržní poptávce.

Sběratelské karty

Další možností kryptoměny jsou digitální karetní hry pro obchodování. Palivové hry doufá, že bude sloužit tomuto trhu Gods Unchained. Tato hra využívá tokeny ERC-721 k ukládání obchodních karet na blockchainu Ethereum a zaručuje, že hracích karet je málo.

kariérní image videohry

Gods Unchained ukládá obchodní karty na blockchainu Ethereum.

Karty představují stvoření, kouzla a zbraně. Kartu nepoužíváte jen k hraní hry, ale pokud se zvýší hodnota karet, které vlastníte, budete profitovat z jejich prodeje. Gods Unchained trochu napodobuje hratelnost Magic The Gathering a Hearthstone.

Fuel Games dříve vytvořili blockchainovou hru Etherbots a naučili se některá úskalí a výhody programování blockchainových her. Ačkoli decentralizované vlastnictví aktiv poskytuje velkou výhodu, společnost zjistila, že umístění celé hry přímo na blockchain vedlo k pomalé hře a nákladným transakčním nákladům.

V důsledku toho návrháři Gods Unchained zcela odstranili hru mimo řetězec. Na základě zkušeností s Fuel Games se jim podařilo přilákat rizikový kapitál od řady vysoce výkonných organizací, jako je Coinbase.

Závěrečné myšlenky o kariéře videohry

Kariéra ve videohrách tradičně zahrnovala profesionál v oboru a navrhování her, jejich programování nebo testování, ale kryptoměna poskytuje několik způsobů, jak zlepšit kariéru videohier prostřednictvím kryptoher.

S paradigmatem BUFF si uživatelé vydělávají peníze jednoduše hraním her. Další přístupy zahrnují hráče, kteří vlastní digitální aktiva a těží z tohoto vlastnictví. Vzhledem k tomu, že dobrodružství Colossal Cave bylo naprogramováno na PDP-11 v roce 1976, hry nadále zaujímají přední místo v oblasti technologií. Jako rozvíjející se technologie očekávejte, že blockchain bude i nadále inovovat herní platformy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me