Krypto právníci, kteří nás vedou neregulovanou džunglí

Právníci se specializují na mnoho oblastí, od práva zvířat až po právo timeshare. A jak popularita kryptoměny roste, roste i potřeba kryptoměnových právníků. Zákony týkající se kryptoměny mohou být vágní a liší se místo od místa. Spolu s těmito zmatenými předpisy přinesla kryptoměna svou vlastní značku soudních sporů. I když se tyto žaloby mohou zdát podobné sporům ve finančním světě, mnoho z nich stále vyžaduje odborníka na kryptoměny, aby pomohl během soudního sporu.

krypto právníci související fotografie

Crypto právníci jsou odborníci na technologii blockchain a předpisy o kryptoměnách, pokud si je potřebujete najmout, neváhejte navštívit Advokátní kancelář El Monte. Pomáhají rozebrat technologii u soudu během soudního sporu. Pomáhají také porušovat zákony pro vývojáře kryptoměn, burzy a startupy. Tito právníci jsou určeným prostředníkem mezi krypto světem a zákonodárci. Dvě největší oblasti, kde jsou právníci v oblasti kryptoměny důležití, jsou ICO a burzy.

Chybí ICO

Je snadné se zamilovat do falešného kryptografického dokumentu, stačí se podívat na HoweyCoins. Investoři také mají tendenci procházet whitepapers a investovat do kryptoměny čistě kvůli humbuku kolem ní. Nebo i když je whitepaper solidní a humbuk skutečný, někdy vývojáři prostě nedokážou doručit. Není snadné určit, zda je ICO podvod nebo ne. Když se však rozhodneme špatně, je čas zavolat krypto právníka.

Jedním příkladem toho, že ICO nesplňuje očekávání, je Centra Tech. Zakladatelé společnosti čelí obviněním poté, co prostřednictvím ICO vyzvedli 32 milionů dolarů a schválili DJ Khaled a Floyd Mayweather. Toto schéma ICO přilákalo investory pohledávkami velkých partnerství s kreditními kartami, falešnými biografiemi zakladatelů a cenovou manipulací s jeho tokeny Centra (CTR).

V případech, jako je ten výše, je krypto právník nutností. Investoři vědí, že se stali oběťmi podvodu, ale poukazovat na podvody v neregulovaném právním světě kryptoměn vyžaduje zkušenosti. V USA je jedním důležitým faktorem, který spojuje podvodné ICO s právním systémem, SEC definice zabezpečení. Ale is definicí SEC je na kryptoměnovém právníkovi, aby přesvědčil soud, zda je ICO cenným papírem. V případě Centra Tech legální krypto experti byli schopni definovat CTR tokeny jako zabezpečení a řešit podvod s cennými papíry spolu s dalšími obviněními vůči společnosti.

Kryptoměnoví právníci jsou také důležití v prevenci soudních sporů vyplývajících z ICO. Dokonce i legitimní společnosti vytvářející kryptoměnu s dobrými úmysly mohou být předmětem právních kroků. Každá země má své vlastní přísné předpisy. V USA má každý stát jiné zákony, spolu s rozhodnutím SEC požadujícím registraci cenných papírů. Crypto startupy, které se samy snaží přijít na zákony, se v budoucnu mohou potýkat s určitými problémy.

Výměny: Hacky a útoky

Kryptoměnoví investoři se silně spoléhají na burzy. Věříme ve výměny v naději, že budou pokaždé fungovat perfektně. Žádná výměna bohužel není dokonalá. Ačkoli mnoho problémů lze vyřešit rychlým e-mailem pracovníkům podpory, někdy je zapotřebí trochu více odborných znalostí. To platí zejména v případě, že se jedná o miliony dolarů.

V současné době jsou hacky jedním z největších problémů, kterým burzy čelí. Crypto Aware zprávy že právě letos bylo ukradeno více než 670 milionů USD kryptoměn. V krypto hacku nejsou žádní vítězové. Má nepříznivý vliv na burzy i na investory. Kdykoli dojde k hacknutí, určitě bude následovat právní drama.

Výměny hacknuty

Živý akční snímek toho, jak se někdo dostane.

Nejpozoruhodnější nedávný hack zahrnuje japonskou kryptoburzu Coincheck. Více než 400 milionů USD NEM mince byl ukraden, následovaný množstvím legálních dramat. Stovky investorů zažalovaly výměnu za škody ve výši přibližně 2 milionů dolarů. Navrhovatelé se domnívají, že Coincheck nedokázal ochránit jejich investice, a měli by nést odpovědnost.

Když k takovému hacku dojde, je na kryptoměnových právnících, aby rozebrali, co se stalo soudu. Musí požadovat náhradu škody proti Coinchecku a dokázat, že za ztrátu může částečně vina. Advokáti mají rovněž za úkol přesvědčit soud přesně o tom, kolik žalobcům dluží náhrada škody. Oba tyto úkoly vyžadují znalosti kryptoměny, aby vše zjednodušily na právní pojmy, kterým soud snadno porozumí.

Případ vyvolává vážné diskuse o výměnách informací o regulaci všude. Ale dokud nebude vypracováno více předpisů, budeme o těchto diskusích stále jen diskutovat. Zkušené burzy mají obvykle tým právníků, kteří jim pomáhají orientovat se v zákonech o mudlování kolem kryptoměny. Pouze specializovaní krypto právníci jim mohou pomoci chránit je před chybami a chytáním tepla od investorů nebo jejich místních samospráv.

Závěrečné myšlenky

I když je nejlepší se vyhnout soudním sporům (pokud nejste právník), není to vždy tak snadné. Burzy budou hacknuty, ICO propadnou a peníze budou ztraceny. Nezapomeňte provést náležitou péči a buďte opatrní při investování. Pokud dojde k potížím, budou tam krypto právníci, kteří vám pomohou zorientovat se v neustále se měnícím zákoně kryprostoru.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me