Kryptoměna je živá a dobře

Slyšíte to, ať jste kdekoli:

„Bitcoin je mrtvý“

“Kryptoměna je výstřelek”

Neposlouchejte nenávistníky a naysayery. Kryptoměna je naživu a dobře. Nikam to nejde. Každý trh má období býků a medvědů. Je jen přirozené a extrémně zdravé, aby se trh po masivním běhu býků napravil. Vítejte v aktuálním stavu kryptoměny kolem srpna 2018.

Obrázek tajícího bitcoinu. Ale nebojte se, bitcoin je naživu a dobře.

Je pokles bitcoinů – nebo roste?

Pojďme dát věci do perspektivy

Bitcoin nefunguje 65% ze všech dob! Průmysl kryptoměn je ve spirále smrti.

Ne tak rychle.

Musíme jen vzít v úvahu behaviorální aspekt investorů a také mít trpělivost a předvídavost, abychom využili základní dopad, který nakonec bude mít po celém světě. Průmysl kryptoměn je stále připraven na masivní růst.

Základní potřeba

Nejdůležitější je, že základní potřeba kryptoměny zůstala nezměněna. Zachráním vás zármutek z poslechu historické lekce špatné měnové politiky způsobil kolaps římské říše nebo to, jak mediální cenzura trápí národy po celá staletí.

Z finančního hlediska se potřeba decentralizovaného uchovávání hodnoty mimo kontrolu vlády a centrálních bank osvědčila jako finanční krize po finanční krizi. Miliardy lidí po celém světě zůstávají bez bankovního účtu kvůli nedostatečnému přístupu k tradičním bankám.

Kryptoměna má pravomoc řešit a napravovat selhání současného finančního systému na světě.


Společensky nabízí technologie kryptoměny a blockchain nová řešení mnoha světových problémů. Od neměnných záznamů, které lze použít pro volby, až po decentralizované aplikace, které nemohou být blokovány žádnou třetí stranou, má krypto schopnost vylepšovat a propojovat svět podobným způsobem, jakým to původně dělal internet.

Ceny

Pro ty, kteří pro tuto technologii nejsou v kryptoměně, to není poprvé, co trh s kryptoměnou prošel strašlivým medvědím trhem. Bitcoin prošel obdobným poklesem trhu po celý rok 2014.

Pojďme uvést ceny do perspektivy. Pokud jste před rokem investovali do bitcoinů za 2500 $, dnes byste svou investici stále více než zdvojnásobili. To je neuvěřitelný výnos, kterému se opravdu nemůže vyrovnat žádná jiná třída aktiv.

Ačkoli není možné určit přesný okamžik, kdy medvědí trh bitcoinů dospěje k závěru, současné cenové hladiny jsou pro nové dlouhodobé investice do kryptoměny extrémně atraktivní..

Bitcoin Bear Market - tento graf ukazuje postup BItcoinu, překrývající se pro srovnání časové osy 2013-2015 a 2017-2018.

Při pohledu na samotný bitcoin mohou diváci považovat trh za trochu medvědí.

Budoucnost průmyslu kryptoměn

Budoucnost kryptoměny závisí hlavně na dvou složkách: institucionálním vlivu a masové adopci.

Institucionální hráči

Nové peníze od institucionálních investorů budou pravděpodobně odrazovým můstkem, který zapálí nový býčí trh v prostoru kryptoměny.

Odborníci jako Michael Strutton předpovídali, že pokud by SEC nakonec schválila bitcoinový ETF, vstoupilo by na trh dalších 100 až 400 miliard dolarů. Tento zvýšený peněžní tok by snadno zvýšil cenu bitcoinů nad historická maxima.

Bez ohledu na to, pokud SEC schválí bitcoin nebo kryptoměnu ETF, existuje řada hlavních institucionálních hráčů, kteří krouží kolem kryptotrhu jako žraloci a čekají na vhodný okamžik, aby se moudře zapojili do takové rychle rostoucí třídy výnosných aktiv.

Nejde o to, zda se institucionální investoři nakonec zapojí do kryptoměnu, ale kdy?

Široké přijetí

Pravděpodobně nejdůležitější pro dlouhodobý úspěch odvětví kryptoměn je jeho široké přijetí masami. Jedním z velkých problémů s krypto je jeho použití v reálném světě, takže jeho utrácení v obchodech atd., Ale nyní existuje debetní karta s názvem CryptoPay který vám umožní utratit kryptoměny kdekoli, takže v tomto ohledu jde o obrovský skok vpřed.

Vitalik Buterin nedávno na svém twitteru zdůraznil potřebu, aby kryptoměna byla průměrným spotřebitelem použitelnější:

Kryptoměna je naživu a dobře, i když v tomto tweetu od Vitaliku o tom, jak by bylo usnadnit lidem přístup ke kryptoměně, by bylo výhodnější než se zaměřit na ETF.

Dlouhodobé myšlení – kde bude kryptoměna, pokud není široce dostupná?

Současný stav přijetí

Níže je uveden model přijetí životního cyklu technologie, který se často používá v marketingu k vyjádření aktuálního stavu přijetí nově vznikajících technologií nebo produktů. Kryptoměnový průmysl je stále v plenkách. Jak ukazuje graf, nepodařilo se jí překonat „propast“ v tradiční adopci.

V současné době je kryptoměna stále v rané fázi přijetí, protože její cenová volatilita a technická složitost stále odrazují mnoho velkých korporací a maloobchodníků od přijímání kryptoměny jako platby.

Navzdory obchodním rizikům přijímání kryptoměny velké korporace jako Overstock, Expedia a Subway vykročily vpřed, aby ji přijaly v naději, že přilákají novou, rostoucí zákaznickou základnu.

Postupem času bychom měli očekávat, že více velkých společností i menších obchodů začne přijímat kryptoměnu jako způsob, jak získat náskok před svou konkurencí.

Kryptoměna bude pravděpodobně následovat systém adopce technologií. Obrázek ukazuje graf životního cyklu přijetí technologie, který má tvar zvonu.

Dalším krokem Crypto by mělo být překonání propasti.

Závěr

Ačkoli není možné určit přesný okamžik, kdy současný medvědí trh kryptoměny skončí, trh je v současné době v pozici pro dlouhodobý růst, protože do odvětví vstupují institucionální investoři a velcí maloobchodníci to začínají přijímat jako formu platby.

Nepanikařte. Býčí trh s kryptoměnou se nakonec vrátí.

Poznámka redaktora: Možná. To není finanční rada.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map