Crypto monitory fungují jako regulační cary při zavádění regulací kryptoměny, což vyplývá z potřeby chránit investory.

Nařízení definuje pravidlo řádu předepsané orgánem, který má sílu zákona.

Všechny organizované sociální instituce – včetně vlád, společností, škol a rodin – přirozeně poskytují pravidla pro stanovení správných kodexů chování. Regulace propaguje společné dobro, poskytuje řešení sporů a stanoví tresty za špatné chování.

Podvodné ICO

Na národní úrovni zaměřuje americká komise pro cenné papíry (SEC) v současné době svou energii na boj proti podvodným ICO. Tyto režimy často zahrnují podvodníky přesvědčující investory, aby vložili peníze do projektů, které nemají žádnou hodnotu.

Centra Tech, Inc..

V dubnu roku 2018, SEC zastavila provoz Centra Tech. Vč. Toto ICO vydělalo přes 32 milionů dolarů od tisíců investorů. Společnost tvrdila, že postaví sadu finančních produktů, včetně debetní karty podporované společnostmi Visa a MasterCard, která převede kryptoměny na nekryté měny. SEC zjistila, že ve skutečnosti neexistoval žádný vztah s Visa nebo MasterCard. SEC dále tvrdí, že společnost vytvořila fiktivní manažery s působivými životopisy, aby oklamala investory. Jeden ze dvou zakladatelů provedl rezervace letu, aby opustil zemi, ale úřady ho před letem zatkly.

RECoin And Diamond Reserve Club

V září 2017, SEC vypnul dvě ICO řízená stejnou osobou. REcoin Group Foundation tvrdila, že je kryptoměnou krytou nemovitostmi. Podobně Diamond Reserve Club (nebo DRC World) tvrdil, že je podporován diamanty. Kryptoměna pro REcoin by platila za investice do nemovitostí a kryptoměna pro DRC World by platila za investice do diamantů. Podle SEC neexistovala za žádnou společností žádná organizace.

AriseBank

V Texasu v lednu 2018, SEC zmrazila aktiva AriseBank a jejích zakladatelů, získal soudní příkaz k zastavení svého ICO a ustanovil správce prostřednictvím AriseBank. SEC prohlásila, že ICO se rovná „nelegální, podvodné a neregistrované nabídce cenných papírů, která porušuje několik federálních zákonů o cenných papírech.“

krypto monitoruje obraz

Kryptoměny prosím zastavte mě před ICO znovu

Ačkoli se podnikatelé často staví proti omezujícím omezením regulace, ve světě kryptoměny vážní hráči často vítají kryptoměny, aby poskytli užitečné předpisy. Špatní herci poskvrňují celý průmysl. A sada předpisů o kryptoměnách pomáhá objasnit, jak strukturovat obchodní plán a ICO.


Jak se Overstock přesouvá z působení jako maloobchodník na fungování jako společnost zabývající se kryptoměnou, Generální ředitel společnosti Overstock Patrick Byrne vyjadřuje podporu regulaci:

“Ve skutečnosti docela podporuji zásah SEC.” Tato letošní šílenství ICO vedlo k tomu, že se spousta lidí utekla. Mnoho lidí přináší mince na veřejnost bez skutečného obchodního plánu. Myslím, že hodně z toho je problematické. SEC tedy správně zakročila a řekla, že to musíme začít zkoumat. “ CNN Money, „Overstock CEO: bitcoin a‚ form of sound money ‘“, 14. prosince 2017

Jsem webový vývojář řekl Spider To The Fly

Státní vlády zvedly mezeru tam, kam federální vláda nezasahuje. Florida se nedávno rozhodla vytvořit pozici kryptografického monitoru na ochranu investorů před podvody.

Na Floridě je vždy slunečno (kromě noci)

Florida zaznamenává vyšší než průměrnou míru podvodných aktivit. Podle údajů Federální obchodní komise vede Florida ve všech ostatních státech ve stížnostech na podvody se spotřebiteli. Přibližně 1 000 stížností dostane soubory na 100 000 obyvatel. Pokud jde o krádež identity, Florida zaznamenala 186,3 stížností na 100 000 lidí, nejvyšší počet ze všech států.

Jedním z důvodů, proč podvodníci cílí na Floridu, je výsledek velká populace seniorů státu. Lidé starší 65 let představovali v roce 2013 téměř 19 procent populace, což z něj činí nejvyšší podíl starších obyvatel v zemi.

Podvodníci se zaměřují na starší lidi z mnoha důvodů. Zaprvé, starší lidé mají obvykle více peněz než děti. Identifikační údaje pro seniory také existují na mnoha systémech, které podvodníci mohou sklízet a používat.

Existuje představa, že mentální schopnosti starších lidí klesají tak, že je snazší oklamat je. Ale ve skutečnosti, data ukazují, že mladší dospělí padají za podvody více než starší. Životní zkušenosti poskytují lidem ve věku 65 až 75 let více znalostí a ochrany před podvody ve srovnání s lidmi ve věku 18 až 25 let.

Dobré důvody proto motivují Floridu, aby se zabývala ochranou obyvatel pomocí krypto monitorů regulujících blockchain.

krypto monitoruje obraz

Arizona

Z jiné perspektivy 29. března 2017 Arizona změnila své stanovy rozpoznat, že podpis zabezpečený technologií blockchain je kvalifikován jako platný elektronický záznam. Jakákoli vlastnická nebo jiná práva, ať už mezistátní nebo cizí, zůstala v platnosti díky bezpečnosti blockchainové technologie. Jinými slovy, tento zákon potvrzuje neměnnou pravdu o blockchainu.

Běh na hranici

Na mezinárodní úrovni vstupují do hry národní soutěže. Pokud jedna země potlačí inovaci blockchainu pomocí represivních kryptomonitorů, kteří uplatňují zatěžující předpisy, jiná země poskytne pobídky pro rozvoj nových technologií a vytváření pracovních míst, které z toho vyplývají.

Ministr hospodářství Švýcarska Johann Schneider-Ammann to 18. ledna 2018 prohlásil chce, aby se Švýcarsko stalo „THE crypto-nation“. Vyplývá to z tradice, kterou si země vzala v bankovnictví.

Kanada

Kanada přistupuje k otázce regulace kryptoměn s vážným uvážením a důkladně studuje předmět, aby našla správnou cestu vpřed.

8. října 2014, Svědčil Andreas Antonopoulos před Výborem pro bankovnictví, obchod a obchod Senátu Kanady. Tato přednáška poskytuje jedno z nejlepších představení bitcoinů a kryptoměn, jaké kdy byly představeny. Senátoři se obecně snaží položit vážné otázky, aby skutečně porozuměli tématu, a Andreas jako obvykle poskytuje jasné, úplné a zasvěcené informace.

A konečně, jak se rozhodnout, když hru neznáte?

Slyšení vedená kanadským parlamentem vedla ke schválení zákona Billa C-31 dne 19. června 2014. A to představovalo první národní zákon o kryptoměnách kdekoli na světě.

Alternativně Stephen Poloz, šéf Kanadské centrální banky, 25. ledna 2018 uvedl: „Proti termínu kryptoměny protestuji, protože jsou kryptoměny, ale nejsou měnami…“

V tom spočívá tření pro krypto monitory při regulaci blockchainu. Jak regulujete něco, když neexistuje porozumění nebo dohoda o tom, co definuje věc, která má být regulována? Poskytuje bitcoin úložiště hodnoty nebo prostředek směny? Funguje to jako peníze nebo jako zabezpečení společnosti jako akcie? Vzhledem k tomu, že bitcoin nepatří k národu, jak jej národ zdaňuje? Definuje blockchain kryptoměnu? Nebo decentralizace? Postačují stávající zákony k řešení zneužívání, jako je praní peněz?

Kryptoměna dnes žije jako rozvíjející se technologie v raných fázích jejího vývoje. Jak technologie dozrává, regulátory kryptoměny lépe pochopí, jak chránit investory před podvodnými aktivitami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me