Živé planety a Halsey Minor dnes udělaly vlny oznámením, že jmenovaly CTO společnosti Hann Basse ze společnosti 20th Century Fox Film Corporation, aby se připojila k jejímu týmu jako prezident společnosti Decentralized Media Solutions. Stávající řešení Live Planet zahrnují komplexní řešení pro streamování a publikování videa ve virtuální realitě (VR) a plně stereoskopickou VR kameru a cloud, které umožňují živé streamování 4K videa na miliony zařízení.

Halsey Minor je proslulý podnikatel, který získal své pruhy v raných dobách internetu. Mezi jeho úspěchy patří: založení CNET v roce 1994, jednoho z prvních mediálních serverů, které vydává recenze, novinky, články, podcasty, videa a blogy v oblasti technologií a spotřební elektroniky v roce 1994 (získal CBS za 1,8 miliardy USD v roce 2008), spoluzakladatel Salesforce .com (investoval 19,5 USD v roce 1999 a byl druhým největším akcionářem s 10% podílem v době IPO v roce 2004), počáteční financování Rhapsody v roce 1998, spoluzakladatel GrandCentral Communications, který v roce 2007 prodal společnosti Google za 65 milionů USD.

Minor se také etabloval jako hráč v prostoru kryptoměny a blockchainu. On našel Prosazovat, služba digitální směnárny a raná společnost Coinbase v roce 2014, založení LivePlanet v roce 2015, vývojář infrastrukturních technologií pro pohlcující video, a v listopadu 2017, uvedení na trh VideoCoin, spuštění distribuované výpočetní techniky, které ukládá, kóduje a streamuje video za dostupné ceny.

Poprvé jsme dostali příležitost udělat rozhovor s Halsey Minor v dubnu 2018, kdy VideoCoin právě nedávno dokončil úspěšné kolo předfinancování před ICO, kdy porazil svůj cíl 50 milionů USD. O jednu dlouhou krypto zimu jsme se znovu spojili s Minorem, pokud jde o postup Live Planet a VideoCoin’s Live Planet, který se zaměřil na budoucnost.

Živá planeta

Společnost VideoCoin dnes oznámila jmenování bývalého technického ředitele společnosti 20th Century Fox Film Corporation Hanno Basse. Basse si vybudoval dobrou pověst na základě svých rozsáhlých zkušeností s využíváním nových technologií k vytváření nových mediálních zážitků a služeb. Nábor společnosti Basse společnosti VideoCoin si klade za cíl rozšířit svou globální stopu a katalyzovat své inovace v oblasti pohlcující a lineární produkce, distribuce a monetizace videa.

Hanno Basse

Hanno Basse

“Technologie zpracování a distribuce médií, které Halsey a jeho tým vybudovali, patří k těm průkopnickým, jaké jsem kdy viděl.” Poskytují základ pro novou generaci řešení, která média, telco a korporace dychtivě přijmou, když se náš svět posune směrem k vyšší decentralizaci, rychlejší komunikaci a hraničním výpočtům, “řekl Basse. “Nemůžu se dočkat, až ukážu světu, co dodáme dál.”

Ve společnosti 20th Century Fox zahrnovala odpovědnost společnosti Basse technologickou strategii pro filmové studio společnosti, produkci a postprodukci, divadelní distribuci a domácí zábavu. Zatímco tam, Basse uzavřel partnerství se Samsunem, Ericcsonem a Barcem a pomohl založit Fox Innovation Lab. Působil také jako první předseda Aliance UHD a pomohl zavést formát 4k-UHD Blu-Ray Disc a přeměnit High Dynamic Range (HDR) na spotřebitelský produkt.

“Jsem naprosto nadšený, že můžeme označit další fázi růstu Live Planet přidáním Hanna do našeho špičkového týmu mediálních a technologických odborníků.” Hanno přináší Live Planet skutečně jedinečnou úroveň seniorských zkušeností, která pro nás bude nesmírně cenná, protože pomáháme našim zákazníkům uspokojit rostoucí požadavky na streamované video a služby nové generace na vyžádání, “komentoval Minor. “Přidání technologického průkopníka Hannova kalibru je symbolem strategického směru Live Planet a těším se na neuvěřitelně vzrušující cestu vpřed.”

Halsey Minor

Halsey Minor

Příprava na svět 5G


Toto oznámení přichází v době, kdy se 5G začíná šířit po celém světě. 5G umožňuje rychlejší komunikaci mezi zařízeními a hraničními výpočty. Nábor hollywoodského manažera, jako je Hanno Basse, ukazuje rostoucí zajímavost ve video produkci Mecca.

Mnoho lidí věří, že 5G bude znamenat obrovský posun vpřed v technologii. Současný standard 4G je v podstatě tím, čím je poháněn moderní svět smartphonů a umožňuje uživatelům trávit stovky milionů hodin ročně rolováním, klikáním a interakcí s desítkami aplikací bez podstatných zpomalení nebo problémů. 4G bylo považováno za obrovský skok ze světa 3G a na ulici se říká, že skok ze 4G na 5G bude ještě větší.

„Myslíme si, že je tu mnohem větší hra, protože 5G se začíná šířit,“ říká Minor v exkluzivním rozhovoru pro CoinCentral. “Již vytváříme celý systém, který dokazuje, že servery mohou něco dělat, měříme, co dělají, a kompenzujeme je za aktivitu, kterou provedli.” Získali jsme to zdarma, protože již budujeme architekturu datového centra. “

VideoCoin si klade za cíl využít decentralizovanou síť nevyužitých nebo nevyužitých počítačů v datových centrech k usnadnění napájení sítě a snížení nákladů na spotřebitele. Zdá se však, že VideoCoin je po více než jen levnějším zpracování videa – má oči na budování infrastruktury pro budoucnost decentralizovaného videa.

„5G je velká šířka pásma, ale mnohem nižší latence. Můžete vytvářet služby s extrémně malým zpožděním, ať už pro hraní her nebo IoT, “potvrzuje Minor. „5G posune výpočetní techniku ​​a aplikace na další úroveň. Chceme vytvořit platební systém pro tyto aplikace. To, čím jsme dnes, je levnější způsob, jak získat služby kódování videa. To, co jsme zítra, je odlišná architektura od Amazonu, protože můžeme mít tyto decentralizované servery, které se budou tlačit blíž a blíž k místu, kde je provoz. “

Závěrečné myšlenky

Na povrchové úrovni bude VideoCoin konkurovat poskytovatelům zpracování videa v cloudu, jako je Amazon Web Services, s tvrzením, že bude schopen poskytovat stejné služby s odhadovanou 60% až 80% slevou. Díky zapojení tvůrců videa Live Planet s komplexním řešením VR tým usiluje o další přijetí VR ve spojení s platícími zákazníky.

S 5G, které se objevuje za rohem a hvězdným náborem, jako je Hanno Basse, však Live Planet může skončit mnohem víc, než původně očekával. Live Planet v současné době hledá nábor a hledá talentované inženýry blockchainu, nejlépe se zázemím v mainstreamových médiích a zájmy v budoucnosti videa. Chcete-li požádat o práci na Live Planet, klikněte tady.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me