Představte si, že dostanete výplatu při nakupování online. Ještě lepší je představit si, že při online nakupování dostanete zaplaceno v kryptoměně. Zní to dobře? Myslí si to nová platforma pro odměňování zákazníků s názvem Lolli, která připravuje cestu pro nový model cashbacku kryptoměny. Nebo by snad měl být vytvořen nový #bitcoinback Modelka? Ať tak či onak, uživatelé služby získají odměny v bitcoinech při nakupování u některého ze zúčastněných online prodejců Lolli. Maloobchodník má také platformu zákaznických služeb, ze které uzavřel smlouvu LGNetworksinc.com, takže jim také můžete zavolat, abyste měli pochybnosti.

Zakladatelům není svět online maloobchodu cizí a dříve založili Cosmic Cart, takzvaný „univerzální nákupní košík“. Společnost Cosmic umožnila společnostem prodávat své zboží online kdekoli a měla obrovský úspěch. A to natolik, že je nakonec koupil jiný konkurent.

Tvůrci Alex Adelman a Matt Senter se rozhodli, že to pro ně ale nebude konec cesty. Pouze tentokrát by museli budovat obchod s ohledem na nejnovější technologie. A to, jak můžete mít podezření, spadá pevně do klína blockchainu.

Odkud pochází jméno? Lízátko

Alex vysvětluje, že jako mladý chlapec jeho otec často vzal jeho a jeho sestru do banky. Vždy nenáviděl bankovnictví, ale těšil se na tu malou odměnu na konci každé cesty – lízátko. Alex pevně věří, že bitcoin je budoucnost bankovnictví a že v rovnici chybí jen Lolli.

Jak to funguje

Věrnostní věrnostní programy existují už léta. Komu se nelíbí dárek za malý nákup online? A i když se model příliš nezměnil, zakladatelé doufají, že rostoucí popularita kryptoměn bude i nadále přitahovat nové zákazníky.

Trh > prodat > vydělat provizi. Vzorec je stejný, až na to, že pokaždé, když nakupujete na některém z partnerských webů společnosti Lolli, vezmou řez od maloobchodníka a sdílejí s vámi provizi. Placeno přímo do vaší peněženky Lolli v bitcoinech.

Rozšíření prohlížeče Lolli & Peněženka

Nejjednodušší způsob, jak komunikovat s jejich programem odměn, je pravděpodobně pomocí rozšíření prohlížeče, které je k dispozici pro Chrome i Safari. Rozšíření vás automaticky upozorní, když navštívíte partnerský web, a nastíní potenciální bitcoinback, na který budete mít nárok:

Lolli odměňuje v jednom z nejznámějších obchodů v USA

Lolli odměňuje v jednom z nejznámějších obchodů v USA

Po instalaci rozšíření jednoduše nakupujte jako obvykle. Poté aktivujte odměnu (jak je vidět výše) ve vašem oblíbeném obchodě. Nakonec, jakmile provedete nákup, budou bitcoiny odeslány do vaší peněženky. Je to tak snadné.

Peněženka prohlížeče vám umožní vybrat si úspory na svůj bankovní účet, jakmile váš zůstatek dosáhne minimálně 15 $. Vývojáři zavádějí 2 nové funkce, které vám umožní převést váš těžce vydělaný (těžce nakupovaný?) Bitcoin do jiné peněženky s kryptoměnou podle vašeho výběru. Jedná se o důležitý vývoj, protože online peněženky nebo horké peněženky (jak jsou také běžně známé) jsou náchylnější k hackerství.

Maloobchodníci

Spotřebitelé nakupují online s bitcoiny již alespoň několik let. Problém však je, že ukládání a obchodování s virtuální měnou bylo většinou doménou technických lidí. Přidejte k tomu přetrvávající problém krádeže kryptoměny a uvidíte, proč adopce byla pomalý, ale stálý proces.

Bez ohledu na to počet webových stránek, kde můžete bitcoiny používat, stále roste. A hlavní značky jako Bloomingdales, Office Depot, Barnes & Noble, Hotels.com a Macy’s, abychom jmenovali alespoň některé, jsou již připojeni k platformě. Lolli již podporuje severně od 500 maloobchodníků a požadavky na další lze podávat přímo s týmem.

Výhody krypto odměn

Výhody kryptoměny online nakupování a programy odměn by již měly být zřejmé. Abychom však objasnili, podívejme se na několik významných důvodů.

1. Lolli zpracovává všechny platby kryptoměnou od jejich konce. Takto mohou maloobchodníci nabízet krypto odměny, aniž by museli řešit technické podrobnosti sami. Uživatelé také mohou snadno komunikovat se svými oblíbenými značkami prostřednictvím online peněženky. Alex doufá, že to vytvoří win-win-win situace, na které staví společnost.

2. Byl zde trend výpadky služeb od dodavatelů kreditních karet, jako je Visa, v poslední době. To je trochu znepokojivé vzhledem k tomu, že některé země, jako je Švédsko a USA, se do značné míry spoléhají na služby založené na kartách. Mnoho spotřebitelů prostě nenosí hotovost a už tak dlouho neučinili.

Pokud se tyto problémy budou stupňovat, téměř jistě uvidíme skok v nákupech kryptoměny, protože kupující hledají spolehlivější způsob, jak získat své nákupní řešení. Provozuschopnost bitcoinů je údajně velmi stabilní na přibližně 99,99% od svého vytvoření v roce 2009.

3. Nakonec bychom také měli vzít v úvahu přístup spotřebitelů k online nakupování. Obrovská vlna světové populace vůbec nemá vůbec přístup k bankovnímu účtu, bez ohledu na platební karty.

Kdokoli s telefonem a připojením k internetu nyní může nakupovat online a získávat odměny prostřednictvím prodejců celosvětově aniž byste se museli starat o výměnné kurzy. Než získáte přístup k tomuto oprávnění, nepotřebujete kreditní skóre ani autoritu, která by vás schválila. Pokud máte dostatek finančních prostředků, můžete jít!

Lolli – chytrá iniciativa

Taková iniciativa může být známkou rostoucího přijetí kryptoměn. Pokud se věrnostní programy rozběhnou, téměř jistě se to stane velkým přínosem pro zavedené sítě, jako jsou bitcoiny a ethereum. Platformy odměn a maloobchodníci budou pravidelně muset nakupovat bitcoiny, protože více uživatelů skočí na palubu. To se může ukázat jako choulostivý úkol vzhledem k volatilní povaze směnných kurzů kryptoměna k fiat.

Jak již bylo řečeno, mnoho uživatelů se s největší pravděpodobností na tyto platformy nahrne, protože bude snazší získat nějaké kryptoměny (bez ohledu na to, jak málo). Registrace, ověřování a navigace na burzách je skličujícím zážitkem pro mnoho spotřebitelů, kteří mají rádi tuto technologii, ale nechtějí uvíznout v detailech. Alex a Matt vypadají docela neoblomně v překlenutí této mezery. Jednoduchý uživatelský zážitek je v současné době jednoznačně jedním z největších problémů kryptoměny.

Lze s jistotou říci, že Lolli nebude posledním hráčem v tomto oboru. Očekávejte, že další startupy v blízké budoucnosti využijí fenomén odměny za kryptoměnu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me