S výběrem více než 400 delegátů EOS může být obtížné rozhodnout, které z nejlepších delegátů EOS byste měli hodit za sebe. Váš hlas, bez ohledu na to, jak velký nebo malý, je zásadní.

21 delegátů s největším počtem hlasů, producenti bloků, mají podstatný vliv na ekosystém EOS. Ověřují transakce, vytvářejí bloky a sponzorují komunitní projekty EOS spolu s dalšími základními povinnostmi. V tuto chvíli má nejlepší producent bloků EOS pouze 2,46 procenta hlasů a hlasovalo pouze asi 38 procent držitelů tokenů. Závod o vrchol tedy u žádného z delegátů ještě neskončil.

Podívejme se na některé z nejlepších delegátů EOS a proč byste měli zvážit hlasování pro ně.

logo starteos

Starteos

Se sídlem v Číně Starteos je aktuální vůdce hlasování Block Producer. S blockchainovými kořeny sahajícími do roku 2013 je společnost jedním ze zkušenějších delegátů. Ve skutečnosti společnost Starteos v jednom okamžiku zavedla největší těžařskou operaci kryptoměny na světě a v té době vyprodukovala zátěž 130 000 kilowattů.

Starteos má čtyřbodový plán, jak prospět komunitě EOS. První iniciativou je vytvoření sestaveného seznamu decentralizovaných aplikací EOS (dapps). V tomto seznamu vědci a vůdci veřejného mínění hodnotí dapps, aby vám poskytli přesnou analýzu nejlepších, které se mají použít.

Navíc společnost Starteos uzavřela partnerství se Školou informačního a softwarového inženýrství Chengdu University of Electronic Science and Technology v rámci své druhé iniciativy, Společné laboratoře výzkumu a aplikace technologie blockchain. Účelem laboratoře je zkoumat různé oblasti blockchainu, jako je ochrana zabezpečení a případy použití v reálném světě.

Starteos provozuje několik vzdělávacích kanálů sociálních médií, aby pomohl vybudovat znalostní databázi komunity. Tyto kanály (WeChat, Steemit, Reddit) poskytují novinky a informační obsah společnosti EOS.

A konečně, Starteos hostí řadu živých kurzů a summitů týkajících se EOS a dalších blockchainových témat.

Logo společnosti EOS New York

EOS New York

EOS New York je další top pět producentů bloků. Delegát začal rozhovorem dvou spoluzakladatelů v listopadu 2017 a v lednu 2018 se k týmu připojil třetí, když oficiálně zahájili činnost. Ačkoli nazývají New York domovem, celý tým je rozdělen do Severní Ameriky, Jižní Ameriky a Asie.

Delegát se řídí a Kodex chování to zahrnuje (mimo jiné):


  • Závazek držitelům tokenů. Vedení společnosti EOS New York si váží vašeho názoru a bude se účastnit otevřeného dialogu bez ohledu na množství EOS, na které se chystáte.
  • Finanční nezávislost. Neexistují žádné vnější vlivy ani investice od subjektů, které mají vlastní podíl v Block.one nebo jakémkoli jiném Producentovi bloků.
  • Průhlednost. Tým vedení vždy poskytne dostatek informací o finančních prostředcích, provozním týmu a akcionářích delegáta.
  • Vysoký výkon sítě. Všechny blokové odměny budou reinvestovány do údržby a škálování infrastruktury delegáta, aby byl zajištěn maximální výkon.

logo eos.fish

EOS.fish

Chun Wang, veterán v krypto prostoru, vede EOS.fish. Wang začal těžit v roce 2011, ale nejznámější je spoluzakladatel F2Bool v roce 2013. F2Pool se rozrostl a stal se největším světovým těžebním fondem s produkcí téměř jednoho milionu BTC a čtyř milionů ETH.

Stejně jako většina ostatních producentů bloků EOS.fish přímo neodměňuje držitele tokenů, kteří za ně hlasují. Zvažují však distribuci části svých odměn členům komunity, kteří pořádají akce typu hackathon. Tyto události často vedou k vzrušujícím novým technologiím pro ekosystém, takže si zaslouží určitou kompenzaci.

Tým také vytvořil EOS Fishlet, peněženku EOS, která se může pochlubit tisíci každodenních uživatelů.

logo Sheos

shEOS

Ačkoli je tento delegát mimo top 21, shEOS stojí za to se podívat. shEOS je jediný delegát EOS, který řídí zcela ženský tým. Vedoucí tým zahrnuje významná jména v blockchainu, jako jsou Emily Bush (řídící partnerka Decentra Capital), Crystal Rose (20 nejlepších žen v blockchainu), Pamela Day (generální ředitelka Paladin Trust) a Jessica Houlgrave (spoluzakladatelka protokolu Codex Protocol / COO).

Tým shEOS má podrobný plán s několika plánovanými milníky v příštím roce. Ve spojení s hodnotami jejich posílení postavení žen budou letos ve třetím čtvrtletí financovat první třídu učenců shEOS. Prostřednictvím Nadace shEOS bude delegát poskytovat stipendia přispět k odstranění rozdílů mezi muži a ženami v pracovní síle. Tato stipendia pomáhají uchazečkám o studium vývoje DAPP, přijímají průmyslové mentory a získávají zaměstnání související s blockchainem.

Nejlepší delegáti EOS – koho si vybrat

Tito čtyři delegáti tvoří jen krátký seznam stovek delegátů EOS, ze kterých si můžete vybrat. Pokud vás žádná z těchto možností neláká, doporučujeme zkontrolovat úplný seznam delegátů najít ten, který to dělá.

Pravděpodobně nejdůležitějším faktorem, který je třeba při hlasování vzít v úvahu, je to, jak se delegát zavazuje utratit své blokové odměny. Chcete si vybrat delegáta, který dále zlepší ekosystém EOS a bude transparentní ohledně toho, jak to dělají.

Zmínili jsme to jednou, ale stojí za to znovu zmínit. Producenti 21 bloků mají významný dopad na osud blockchainu EOS, takže je bezpodmínečně nutné, aby váš hlas nezbyl nazmar..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me