Mince Vulcano (VULC) projekt se zaměřuje na geotermální výzkum a vývoj. Primárním účelem mince je pomoci usnadnit získávání finančních prostředků pro intenzivnější výzkum v tomto odvětví. Chytře se vývojáři mince rozhodli pojmenovat krypto po malém ostrově v Tyrhénském moři známém jako ostrov Vulcano. Vývojový tým, který stojí za tímto projektem, věří, že technologie blockchain je klíčem k posunutí výzkumu v této vědě vpřed.

Vývojáři projektu uvedli, že mají v úmyslu vytvořit altcoinový ekosystém, kde uživatelé dostanou odměny za své úsilí. Pojďme se na chvíli podívat, jak tato mince vybuchla v největší zisk tohoto týdne.

Vulcano Coin

Projekt mincí Vulcano vstoupil na trh 24. září 2017 uprostřed loňského kryptoměny. Mince dosáhla během svého vydání vrcholu těsně pod 0,04 $. Od té doby zůstalo Vulcano v klidu až do této poslední rally.

Vulcano Charts přes CoinMarketCap

Vulcano Charts přes CoinMarketCap

Zpočátku Vulcano využívá hybridní mechanismus konsensu Proof-of-Work / Proof-of-Stake. Nedávno se projekt úplně změnil na mechanismus Proof-of-Stake. Vývojáři uzákonili změnu jako prostředek k zachování věrnosti základním vírám výzkumu životního prostředí v oblasti mincí.

Vulcano vybuchne

Nyní se zdá, že velká část růstu Vulcana pochází z kombinace faktorů. Jedním důležitým faktem, který je třeba vzít v úvahu, je přidání mince k populární platformě altcoinů Coinexchange. Ve většině scénářů, kdykoli je na burzu přidána mince, automaticky dojde k nárůstu objemu obchodování. V současné době mohou uživatelé Vulcana obchodovat se svými mincemi na internetu Yobit, coinmarkets, a platformy Coinexchange.

Vylepšení Vulcano

Vývojáři Vulcano nedávno upgradovali na novou blockchainovou síť, která poskytuje uživatelům větší bezpečnost a rychlejší transakce. Vědci se navíc rozhodli snížit celkové množství VULC a vylepšit provozní kód platformy. Všechny tyto manévry zvyšovaly dynamiku tohoto temného altcoinu.

Vulcano dostalo další rychlost z perfektně načasované tvrdé vidlice plánované na týden. Tato pevná vidlice přesunula kryptoměnu na konsensuální mechanismus Proof-of-Stake. Každý, kdo během tvrdé vidlice držel Vulcano, obdržel stejné množství nové mince VULC. Hard forky obvykle poskytují podporu v objemu obchodování s mincí, protože investoři hledají umístění svých pozic, aby maximalizovali své obdržené mince zdarma.

Tento přidaný objem obchodování také vede ke zvýšení tržní hodnoty mince. Vzhledem k tomu, že nový mechanismus Proof-of-Stake vyplácí zúčastněným 950 procent úroků, existuje spousta důvodů, proč je třeba, aby investoři skočili na pevnou vidličku.

Vulcano Masternodes

Platforma Vulcano využívá Masternodes k zajištění větší bezpečnosti. Provozovatelé masternode poskytují specifické síťové služby výměnou za náhradu. Masternody se od běžných uzlů liší tím, že drží celý blockchain v reálném čase. Tento protokol s plným uzlem umožňuje hlavním uzlům provádět další služby pro uživatele blockchainu, jako jsou služby související se soukromými transakcemi.

Masternodes také získává schopnost hlasovat o nezbytných změnách sítě. Tyto uzly jsou zásadní pro umožnění rozpočtování a pokladních systémů v blockchainu. Na rozdíl od běžných uzlů jsou masternody vždy spuštěny. Abyste se stali Masternode na platformě Vulcano, musíte vsadit alespoň 50 000 VULC.

Mediální účty

Vulcano spravuje a Github stránka, kde mohou zájemci najít užitečné informace, jako jsou skripty ke stažení Masternode. Původní stránka nemá velkou aktivitu, projekt zobrazuje pouze šest úložišť a nula lidí. Minulý měsíc vývojáři mince spustili nový Github a aktualizovali jej Bílý papír pomoci propagovat některé upgrady systému.

Vulcano Info přes CryptoSlate

Informace o Vulcanu přes CryptoSlate

Vulcano telegram účet má mnohem větší aktivitu se 165 aktivními členy. Twitter této mince také není příliš aktivní. Účet zobrazuje pouze 847 sledujících s celkovým počtem 55 tweetů. I když nejste příliš zaneprázdněni, zde můžete začít sledovat, kde se některé z hybnosti tohoto týdne skrze historii propagačních příspěvků.

Peněženky

Peněženky Vulcano existují pro všechny hlavní operační systémy včetně Windows, Mac OS a Linux. Platforma v tuto chvíli nemá žádné mobilní peněženky, ale vývojáři pracují na dosažení tohoto cíle. Jak již bylo řečeno, Masternodes si musí stáhnout své instalační soubory z odkazu Github.

Tým VULC

Vedoucím vývojového týmu Vulcano jsou blockchainoví teoretici Jason Brink, aka Bitbender. Tento otevřený, samozvaný distribuovaný účetní evangelista najdete propagace projekt na mnoha asijských akcích souvisejících s blockchainem. Většina vývojového týmu projektu není v krypto komunitě známa.

Tým Vulcano na domovské stránce

Tým Vulcano na domovské stránce

VULC STARÝ & NOVÝ

Bude vytvořeno 8 026 511 433 VULC (starých). V oběhu je již 7 957 622 878 VULC. Dnes se hybnost mince začala zpomalovat a objem 24hodinového obchodování klesl na 5 437 USD. Nedávno vytvořený nový VULC uvádí celkovou nabídku 103 900 001. Celková cirkulující nabídka zatím pro tuto minci není k dispozici, ale mince zobrazuje 8 233 USD v 24hodinovém objemu obchodování prostřednictvím CoinMarketCap.

Mince související s výzkumem

Vulcano je jen jednou z mnoha výzkumných mincí, které se v loňském roce dostaly na trh. Platformy, jako jsou tyto, prosazují integraci blockchainu do vědecké komunity a pomáhají lidem ukázat, že tato technologie se s úspěchem vztahuje téměř na jakékoli odvětví. Očekávejte, že se v příštích měsících vyvine více mincí založených na výzkumu, jako je VULC, až vyjde najevo úspěch předchozích projektů.

Nejlepší výherce tohoto týdne

Po přezkoumání faktů, které se týkaly největšího přírůstku kryptomarketů v tomto týdnu, nebyly zisky společnosti VULC výsledkem okamžitého schématu pump-and-dump. Místo toho lze za primární faktor zisků mince považovat rozhodnutí vývojového týmu upadnout přímo po výpisu na burze.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me