Obsidian Bot nabízí platformu pro vytváření nebo nákup robotů pro obchodování s kryptoměnami s uživatelsky přívětivým uživatelským rozhraním. Roboti Obsidian Bot běží na cloudu 24/7 a provádějí obchody na základě kritérií zadaných uživateli.

Stránka nabízí tržiště robotů, kde si uživatelé mohou prodávat své vlastní roboty. Uživatelé mohou vytvářet roboty pomocí více než 50 indikátorů a více než 400 trhů a také mohou využívat funkce testování bot a skenování indikátorů Obsidian Bot, které umožňují rychlé testování výkonu bot na základě historických údajů o trhu.

Spojili jsme se s týmem Obsidian Bot, abychom mluvili o kryptoměnách a jaké to je provozovat společnost pro obchodování s boti.

Kdo je váš ideální uživatel?

Máme dva typy ideálních uživatelů.

Náš první typ uživatelů má předchozí obchodní zkušenosti. Tito uživatelé budou moci automatizovat své výherní strategie. Tito uživatelé také budou moci prodávat své strategie na trhu a vydělávat za to peníze.

To nás vede k našemu druhému ideálnímu uživateli. Obsidian Bot byl vytvořen na podporu uživatelů bez předchozího obchodování nebo zkušeností s kryptoměnou. Nabízíme pokyny, které je provedou každým krokem procesu, i když kryptoměnu nevlastní. Trh umožňuje těmto uživatelům používat roboty (všichni roboti na trhu jsou zdarma) a okamžitě začít obchodovat.

Myslíme si také, že by velmi běžná strategie HODL (vydržte drahý život) měla vymřít. Jako společnost se snažíme šířit zprávu, že strategie HODL je objektivně špatná a lze ji snadno nahradit robotem.

Jak jsou uživatelé chráněni před rizikem? Jak mohou zajistit, aby Obsidian Bot vždy běžel v jejich nejlepším zájmu?

Před nákupem si naši uživatelé mohou prohlédnout recenze a hodnocení od předchozích kupujících každého robota na trhu. Graficky se také zobrazuje historický výkon a živý výkon robota, který uživatelům ukazuje obecné chování robota.

Po zakoupení poskytujeme e-mailové aktualizace pro každou transakci, kterou robot uživatele provede. Uživatelé mohou také testovat roboty živě pomocí signálů, aby zjistili, jak si jejich bot vede, než s nimi obchodují. Uživatelé mají navíc možnost své roboty kdykoli vypnout.

Tvůrce robota vydělává peníze pouze na zisku, takže je v jeho nejlepším zájmu vytvořit co nejlepší roboty.

Chápeme, že při investování do obchodního robota musí uživatel pochopit, jak tento robot funguje. Tyto informace poskytujeme, aby naši uživatelé mohli přijímat chytrá a bezpečnější investiční rozhodnutí.

Můžete nás provést procesem vytváření obchodního robota? Jak se klobása vyrábí?

Po registraci a přihlášení přistanete na svém uživatelském řídicím panelu. Klikněte na kartu „vytvořit“ a tím se dostanete na stránku, kde vytváříte obchodní roboty. Můžete si vyrobit tolik obchodních robotů, kolik byste chtěli, ale pro živé obchodování můžete spustit až 15 robotů najednou.

Existuje 7 kroků na vysoké úrovni k vytvoření robota.

(1). Vyberte si svůj trh s obchodními roboty. První věc, kterou uděláte, je vybrat trh, na kterém má váš obchodní robot obchodovat, například „BNB / BTC“.

(2). Nastavte počáteční a konečné datum historických tržních dat, proti kterým chcete otestovat výkon svého robota.

(3). Vyberte a kalibrujte technické obchodní ukazatele, abyste vytvořili mozek, který pohání vašeho obchodního robota. Na stránce pro vytvoření je karta „koupit“, kde přidáte všechny své indikátory, které určují, kdy si robot koupí. Přidejte libovolný počet indikátorů, počet indikátorů je na uvážení uživatele. Nabízíme také tlačítko „skenování“ pro všechny indikátory, které zobrazí, jak dobře by si váš bot vedl, pokud byste pro své indikátory použili různé hodnoty, což je velmi užitečné, pokud nevíte, jak indikátor funguje, nebo pokud váš robot potřebuje nějaké jemné ladění.

(4). Vyberte a kalibrujte ukazatele pro svou strategii prodeje robotů. Tento krok je stejný jako krok (3), kromě toho, že nyní vytváříte svoji prodejní strategii.

(5). Kalibrujte své roboty, zastavte ztrátu a zastavte ukazatele ztráty zisku. „Stop Loss“ je indikátor, který určuje prahovou hodnotu, kde snižujete své ztráty. „Stop Profit Loss“ je indikátor, který určuje prahovou hodnotu, kdy robot bude prodávat, zatímco bude profitovat.

(6). Analyzujte výkon svého robota na grafu historických údajů o trhu. Když jste naplnili své karty „koupit“, „prodat“ a „zastavit / ztratit“ své roboty, nyní je čas otestovat robota na základě historických údajů o trhu. Pokud se vám nelíbí, jak to fungovalo, můžete indikátory kdykoli smazat / přidat / nebo kalibrovat.

(7). Nakonec uložte svého robota a spusťte jej naživo na naší „živé“ obchodní stránce!

Nástroj skeneru umožňuje uživatelům kliknout na tlačítko a zjistit, kolik peněz by jejich obchodní robot hypoteticky vydělal v rozsahu dat, který si vybrali dříve. Uživatel může upravovat hodnoty a skenovat, kolik chce, dokud nebude spokojen.

Jakmile budou mít indikátory v obou z nich, budou vyzváni k zadání hodnot, jako je rozsah svícen a kontrola zastavení ztráty, spolu s proměnnými, které jsou pro každý indikátor jedinečné.

Jak chráníte uživatele před roboty, kteří mohou nebo nemusí jednat v jejich nejlepším zájmu na trhu?

Za prvé, uživatelé nejsou povinni kupovat obchodního robota z tržiště, pokud se při tom necítí dobře. Před nákupem si uživatel může zobrazit hodnocení hvězdičkami, které robotovi daly předchozí nákupy, spolu s komentáři. Robotům také poskytujeme historické a živé vystoupení.

Také zobrazujeme graf historických nákupních bodů robota. Při nákupu poskytujeme e-mailové aktualizace pro každou transakci, kterou robot uživatele provede; uživatel může zůstat v obraze a sledovat pokrok svého robota odkudkoli. Uživatel má také možnost kdykoli vypnout svého robota. Zatímco robot obchoduje za uživatele, je v jeho nejlepším zájmu sledovat jeho postup alespoň na krátkou dobu, dokud uživatel nedůvěřuje akcím zakoupeného robota.

Podle vašeho názoru, jaké jsou nejlepší strategie obchodování botů?

Věříme, že existují tři klíčové věci k tomu, co dělá nejlepšího obchodního robota.

(1). Robot využívá výhod vysokofrekvenčního obchodování, které lidé nejsou schopni provést.

(2). Bot by měl obchodovat pouze na býčím trhu a zůstat spící na medvědím trhu.

(3) Nakonec bot obchoduje na trhu, který má energeticky nezávislou minci, například BTC / USDT. Bot nákupy BTC umožňuje investici růst a obchoduje zpět na USDT a čeká na další příležitost.

Mohli byste se dotknout zabezpečení Obsidian Bot? Mnoho uživatelů se může trochu obávat, že poskytne třetí straně přístup k jejich investicím – jak to můžete vyřešit?

Zajištění bezpečnosti informací o uživateli je jednou z našich nejvyšších priorit. Uživatelé mohou bezpečně zadat své klíče API na našem webu. Poté jsou bezpečně uloženy za několika vrstvami zabezpečení a šifrování. Jeden z našich firemních poradců je ředitelem bezpečnosti ve společnosti Zillow, aby zajistil, že náš bezpečnostní protokol bude aktuální.

Dále trváme na tom, aby uživatelé deaktivovali výběry z API, takže v nepravděpodobném případě hacku nelze finanční prostředky uživatelů přesouvat mimo jejich peněženky. Rovněž doporučujeme uživatelům, aby procvičovali bezpečnostní opatření s Binance a dalšími kryptoburzami.

Můžete nás projít tím, jak Obsidian Bot vydělává peníze?

Náš hlavní zdroj příjmů pochází z měsíčních poplatků za zisky, které jsou podrobněji popsány v našem stránka poplatků. Pokud naši uživatelé nevydělávají peníze, nevyděláváme peníze. Věříme, že to buduje důvěru uživatelů k společnosti. S naší strukturou poplatků je v našem nejlepším zájmu, abychom našim uživatelům vydělali co nejvíce peněz.

Můžete nám říct něco více o vašem týmu? Kdo stojí za Obsidianem Botem? Proč je to nejlepší tým pro řízení tohoto typu společnosti?

Kelvan Brandt, generální ředitel, programuje od roku 2013 a má vášeň pro automatizaci uživatelských zkušeností. Má silné znalosti v matematice, což ho nakonec přivedlo na trh algoritmického obchodování. Po roce úspěšného algoritmického obchodování sám založil tým Obsidian Bot.

Michael Krebs, COO, má silné zázemí v podnikání, tvorbě obchodních strategií a rozvoji podnikání. Založil dvě úspěšné společnosti, včetně jedné, kterou prodal. Má také zkušenosti z managementu a strategického poradenství, kde vytvořil komplexní obchodní strategie pro některé z nejlepších a nejinovativnějších společností na světě.

Danylo Kurgan, finanční ředitel, má zázemí v produktovém managementu, free-to-play ekonomice videoher, rozvoji podnikání a financích. Strávil čas na několika start-upech, od cloud computingu po vývoj videoher, získával praktické zkušenosti. Rok 2018 také strávil jako strategický konzultant a pomáhal některým z předních společností z celého světa vytvářet krátkodobé a dlouhodobé strategie.

Alexander Earll, CTO, se specializuje na budování rozsáhlých webových a cloudových architektur, které jsou vytvořeny tak, aby byly odolné a škálovatelné. Tyto systémy jsou navrženy tak, aby rostly a zvládly velké objemy provozu a přitom fungovaly hladce.

Tým Obsidian Bot je plný mladých, ale zkušených podnikatelů, kteří se kryptoměně zabývají už léta. Máme také tým zkušených podnikatelů, kteří radí a mentorují náš tým, abychom zajistili, že neděláme kritické chyby.

Pojďme se zaměřit na mladistvý tým. Někteří starší členové kritizovali váš tým za jeho mládí, což může být ve skutečnosti síla. Jak byste tyto obavy napravili?

Na svoji mládež se díváme jako na výhodu. Jsme mladí, což nám umožňuje dívat se na vyvíjející se tržiště z nové perspektivy. Nedíváme se na předsudky, které by někdo, kdo strávil desítky let obchodováním s akciemi, obligacemi nebo cennými papíry. Naše nová perspektiva se nejlépe přizpůsobuje tomuto rozvíjejícímu se trhu.

Co inspirovalo vznik Obsidian Bot?

Náš generální ředitel Kelvan Brandt denně obchodoval s kryptoměnou ručně a měl s ní úspěch. Uvědomil si, že jeho strategii lze snadno automatizovat. Jako programátor, který je, zakódoval systém, aby si ušetřil dlouhé hodiny zírání na počítač.

Nechával si je pro vlastní potřebu, dokud mu jeho přátelé nezačali nabízet peníze za správu jejich portfolií, pak jejich přátelé chtěli a tak dále. Kelvan přijal současný tým a rozhodl se svůj nápad zveřejnit. Z původního nápadu vyrostl Obsidian Bot.

Kde vidíte Obsidian Bot za 5 let?

Za 5 let vidíme Obsidian Bot jako synonymum úspěchu. Vidíme, že Obsidian Bot zůstává na špici technologie díky integraci umělé inteligence a dalších pokročilých výpočetních technik, které zlepšují naši uživatelskou zkušenost.

Jaký je další krok pro ty, kteří se chtějí zapojit??

Zaregistrujte se na https://obsidianbot.com/Identity/Account/Registrace a vyzkoušejte to na 14 dní zdarma. Po registraci buď vytvořte robota, nebo použijte premade roboty (všichni jsou zdarma). Spusťte své roboty pro živé obchodování na naší stránce „Live“, pak se pohodlně usaďte a sledujte svůj pokrok prostřednictvím naší stránky „Portfolio“.

Výše uvedený článek je sponzorovaným příspěvkem. Obsah nebyl změněn tak, aby byl méně objektivní než naše redakční standardy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me