Posilte Adam Draper z VC na Blockchainu jako startovací supervelmoc

Adam Draper je zakladatel a výkonný ředitel Boost VC, akcelerátoru, který se zaměřuje na zkoumání aplikací VR / AR, blockchainu, kryptoměny, robotů, vesmíru, umělé inteligence a dronů. Zvyšte VC je více než jen řada módních slov, protože akcelerátor financoval více než 200 společností a zahájil některé opravdu skvělé projekty. Adam Draper čtvrté generace VC investoval a podporoval startupy jako Coinbase, Plangrid, Amplitude a mnoho dalších prostřednictvím Boost VC.

Boost VC, který se nachází v San Mateo v Hero City, hraje nedílnou roli v ekosystému univerzity Draper, ve světě pod napětím ambiciózního a excentrického dua otec / syn Tim a Adam Draper.

Adam Draper

Stačí jen rychlá osobní konverzace s Adamem, abyste získali cit pro jeho vášeň pro začínající komunitu a prozkoumávali technologie, které by mohly potenciálně vyřešit problémy a zlepšit život celého lidstva..

Následující rozhovor byl proveden na konferenci DraperU 2018 Blockchain Intensive a věnuje se blockchainu a jeho roli v růstu podnikatelského technologického světa.

Je opravdu skvělé vidět, jak DraperU a Boost VC skutečně zahrnují více technologií, jako je blockchain, VR / AR, AI atd., Vše v jednom bloku.

Jo, myslím, že je to pro lidi trochu zajímavé. Dokud zde nejste, ve skutečnosti to nevidíte. Je to opravdu zajímavé. Jo, všichni jsme jako tady. Bylo to úžasné. V tomto kmeni máme několik krypto společností, které rozhodně mohly těžit. Společnosti VR se o kryptoměnách dozví více tím, že budou součástí všech probíhajících událostí. Jedna z našich společností pomáhá lidem sestavit inteligentní smlouvu ERC20, takže lidé byli nadšení z vydávání vlastních mincí.

HeroCity

V přízemí Hero City.

Myslím, že blockchain docela podstatně urychlí VR.

Původně jsem to řekl během svého rozhovoru, ale původně jsme skočili do kryptoměny a pak o dva roky později jsme skočili do VR a kryptoměny. Lidé byli jako, no, kde je překrývání? V mé mysli nebylo ani překrývání. Jen jsem si myslel, že jsou to oba opravdu důležitá technologie a lidé je budou mít.

A pak nedávno, stejně jako v posledních šesti / devíti měsících, jsem si uvědomil, že VR bez kryptoměny nefunguje a dokonalým případem použití pro blockchain je VR. Uvědomujeme si, že právě v této kategorii věcí existuje obrovský potenciál, který je divoký, protože měl štěstí. Myslím, že jedna z věcí, která ve mně vyvolala dojem, že je opravdu užitečná, je upřímně Crypto Kitties.

Je to podceňovaná technologie.


Velmi podceňovaný a směšný.

Beanie Babies byly průmyslovým odvětvím ve výši 3 000 000 000 $.

To jo. Sbíral jsem komiksy. Sbíral jsem karty. Jsem velkým sběratelem věcí, ale digitální nikdy neměl ten pocit nedostatku, kde by to vypadalo jako jeden ze 100 nebo jeden z tisíců. Což je super vzrušující můžeme to udělat hned a distribuce je internet. To je skvělé? Stejně jako místo distribuce, která je obchodem se sportovními kartami nebo obchodem s komiksy, může být distribuční službou internet.

Nemusíte riskovat, že do dopisu vložíte kartu vzácného vydání a pošlete jej do Pákistánu a doufáte, že se peníze k vám dostanou. Právě je hotovo.

Zatím jsem neviděl trakci uměleckých sběratelských předmětů, ale jsem z ní opravdu nadšený. A existuje několik společností, které pracují doslova jen na tržištích, jako je eBay s tímto digitálním zbožím. Jsem opravdu nadšený, ve skutečnosti máme společnost s názvem DarkWinds, která na blockchainu spouští jakési Magic the Gathering. A jsem opravdu nadšený z budoucnosti všech těchto věcí, protože ve skutečnosti můžete karty z dlouhodobého hlediska učinit cennějšími. Pokud to někdo předem naprogramuje do systému, zatímco bloky se těží nebo se používají bloky.

Dalo by se to také udělat tak, aby lidé mohli používat karty pouze několikrát týdně. Můžete to udělat jako v systému Magic the Gathering, ale můžete to udělat také tak, aby se staly výkonnějšími při hraní. Pokud tedy hrajete více, karty budou silnější. Myslím, že je to super. Jedná se o tak fascinující koncept, který by u plochých karet nemohl existovat. Najednou v blockchainu transparentnosti existuje pravda, která to může umožnit. Když naše společnost řekla, že to spouštíme, je to něco jako Magic the Gathering, ale je to s piráty, koupil jsem si spoustu karet, protože jsem musel hrát.

Zvláště pokud jde o vzájemné souboje. Dokud to funguje, a udržíte si hodnotu karty.

Už jste viděli Ready Player One? Projde obchodem a popadne bomby a cokoli jiného. Bez blockchainu to není možné, stejně jako mít jednu bombu není jako možná věc bez blockchainu. Je to divoké.

Skvělý film. Inflexním bodem technologické křivky je, že máme AI, máme VR / AR a blockchain a všichni se navzájem křížově opylují. Pak se tam přidala i robotika. Všichni čtyři zažívají obrovské množství rychlého růstu. Jen vidět, jak to jde dolů, je jako, sakra.

Další věc, kterou vidím, je, že postavy AI budou ve VR věcí. To vše se tedy překrývá. Překrytí všech tří bude fascinující. Dostaneme se do bodu, kdy budete moci komunikovat se zvířaty, postavami a takovými věcmi, kteří budou také mluvit a mluvit. Tam venku budou miliony těchto AI. Jak mi někdo řekl, miluji myšlenkový proces. Na osobu to bude 10 000 AI. Myšlenka, že těchto osobností bude nekonečné množství, tato inteligence v softwaru je tak skvělá a budete s nimi komunikovat prostřednictvím virtuální reality. Jsem VR první osoba, myslím, že VR vzlétne před AR.

Adam Draper

Zamysli se nad tím. Pokud je umělá inteligence tak dobrá v porozumění lidskému mozku, jak lidé interagují a jak se zbavují stresu a tak, můžete doslova dělat terapii ve VR bez rozhovoru s jinou lidskou bytostí. Pomáhá zde AI. Ale ve VR to můžete dát do domácnosti každého a udělat velký skok v řešení globálního problému duševního zdraví.

A bez pilulek. Máme jeden, který je pro Alzheimerovu chorobu. Zvrátit Alzheimerovu chorobu je jejich cílem. Ve skutečnosti byste měli couvání pod kontrolou. Existuje spousta studií, které ukazují, že hudba, cvičení a zkušenosti pomáhají mozku připomínat, kdo jste. Alzheimerovi pacienti projdou tímto produktem. Je to opravdu zajímavé. Je to na kole, jezdíte na kole touto lesní oblastí. Na pozadí hraje hudba z vašeho dětství a je opravdu podmanivá. To je vzrušující. Lékařské případy použití, které nejsou lékařské. Ty pro duševní zdraví nebo pro zdraví mozku, což je celá kategorie.

Tímto způsobem lze vyléčit jakýkoli druh izolace. Jako astronauti ve vesmíru. Ani nevím, jak to dělají. Strávit šest až osm měsíců interakcí s pouhými třemi lidmi. VR je sem ukládá.

Šest měsíců ve vesmíru by to VR úplně vyřešilo.

Se svými přáteli a rodinou budete moci kdykoli chladit.

Někdo musí poslat VR sluchátka do vesmíru. Vložte první náhlavní soupravu VR na vesmírnou stanici. Nechte je s tím hrát.

Přesně tak, nebo je streamujte do jejich rodiny.

Kdy se chystá další vesmírná věc? Můžete tyto věci jednoduše vyhledat na internetu? Nech mě se touto věcí řídit. Vesmír, to je další věc, která se protíná se všemi těmito technologiemi.

Dříve to byla sci-fi, ale nyní splývá s realitou. Když jsem vyrůstal, představa, že budu moci s někým chatovat, byla pro mě šílená. Byl jsem rád, že TO je budoucnost. A to bylo komerčně populární jen za pár let.

Věc, která mi ukázala sílu technologie, byl ve skutečnosti Napster, sdílení souborů peer-to-peer. Myslím, že to byla skutečná síla síťových výpočtů, kdy někdo měl hudbu ve svém počítači a já jsem ji viděl a pak jsem ji dokázal přenést do svého počítače a já jsem byl schopen poslouchat. Ta věc sdílení na základě aktiv mi vyfoukla mysl a byl jsem tím posedlý po dlouhou dobu. Prošel jsem fází stahování věcí a pro správné stažení jste museli překlepovat.

Byla to opravdu zajímavá fáze projít si vším. Myslím, že bez Napsteru nebyl Skype. Tato technologie se potřebovala ukázat jako technologie typu peer to peer, aby… Bitcoin. Bitcoin je jen peer to peer technologie. Jedná se o síťový systém typu peer to peer připojený k hlavní knize.

Rozdíl mezi dnešními společnostmi a prvními internetovými společnostmi byl tam, kde se tyto společnosti, jejich růst omezil na růst internetu, protože kdo byl na jejich počítači? Velmi malé množství lidí. Máme plně nabitý internet, kde jsou 12leté a 8leté děti a rozumějí tomu, jak jej používat.

Chápou, jak ji používat, aniž by vůbec nerozuměli, jak ji používat.

Každá společnost, která nyní vychází, má okamžitý přístup ke všem těmto věcem. Smyčky zpětné vazby mohou být o hodinu kratší, zatímco v průběhu dne to bylo jako dny, týdny. Je to docela fascinující. To, co se mi na Blockchain Intensive líbí, je, že vy opravdu berete vlastnictví blockchainu jako technologie a vzděláváte v ní lidi a vy na to máte úžasnou platformu.

Nemyslím si, že si uvědomujeme, jak skvělá je platforma. Byl to pokus o to, jak působivě můžeme být. Řeknu, že nejsem technicky spojen s událostí kromě genetiky s mým otcem, ale jsme geograficky na stejném místě. Pomáhám tedy jen mluvením, mluvením. Nenastavil jsem to však, to byl celý můj otec a jeho tým. Má skvělý tým. V kryptoměně jsme se hodně snažili a už nějakou dobu se věnujeme. Byl jsem technicky první bitcoinový fond. Nenazývalo se to krypto. Říkalo se tomu jen bitcoin. Pak jsem byl posedlý a pak on posedlý a pak dostal Marshallovu minci a my jsme prostě šli. Nyní se svět zbláznil do kryptoměny. Byl jsem v Singapuru před třemi týdny a je to prostě všechno, o čem mohl kdokoli mluvit.

Adam Draper

Bez ohledu na to, jaká je vaše úroveň inteligence nebo co v životě děláte, pokud jste právě slyšeli o kryptoměně, kterou většina lidí udělala v polovině roku 2017, máte za úkol tuto obrovskou zátěž učit se teorii blockchainu a všeho, co musí jít je to v tak krátkém časovém období, aby bylo možné provést vzdělané investice do mincí, které jdou nahoru, bez ohledu na to, zda jsou dobrou investicí nebo ne. Bylo to tak trochu šílené …

Nyní si myslím, že velký kus minulého roku byl o vzdělávání. Vy tedy děláte službu, ale dodáváte tolik obsahu. Ale ti lidé, kteří tomu opravdu nerozuměli, ale hráli, se museli v průběhu času naučit, jak všechno funguje. To je opravdu vzrušující. Je to něco jako internet, který je dnes běžně známý, ale když se internet šířil v letech 1995 až 1999, byla to pravděpodobně stejně nevyzpytatelná věc. Digitální připojení k lidem nedává smysl.

Vždy se snažím dát do mentální perspektivy na vrcholu inovace s generálem, jako to, co si lidé mysleli, než se rozsvítila žárovka. Co je tato věc? Jaké to má důsledky? Nyní můžeme pracovat v noci.

Máme teď více času dělat věci? To je šílené.

Právě vyhráli další čtyři nebo pět hodin ve svém volném čase.

To je úžasné. Takhle jsem o tom nepřemýšlel, ale mám to rád. Takže v mé hlavě nenahrazuješ tmu světlem, což je určitě obrovská přidaná hodnota. Bez světla byste nebyli schopni dělat to, co děláme ve sklepě. Je to systém důvěry. Nějak je to tedy na přepínači, kde nyní existuje důvěra strojů. Zajímalo by mě, jak bude vypadat příští generace? Na co se jejich žárovka otočí. To bude super.

To je skvělý způsob, jak o tom přemýšlet.

Je to jako sloučení kyborga.

Myslím, že je to další. Mám tu šílenou teorii, že naše generace, lidé, kteří jsou nyní relativně mladí, bude v okamžiku, kdy bude možnost přenést vaši vnímavost na stroj možnost. Nemám k tomu trajektorii, jen si myslím, že se to někdy stane. Dojde k významnému odchodu lidí, kteří právě stárnou a věci se jim stávají a umírají před tímto bodem nahrávání sentience. Ti, kteří se dostanou za tento bod, žijí do nekonečna. Ty, které ne, ne.

Pak je to jako, co je to člověk? To je v podstatě to, co nakonec končí. Pokud jste měli Einsteinův mozek, máte jeho duši? Máte uznání vzoru, které vytvořil pro rozhodování? Taková je existence. A vzpomínky.

Žárovky.

Perfektní.

Chcete-li držet krok s Adamem Draperem, podívejte se na něj Cvrlikání. Boost VC investuje 50 000–500 000 $ výměnou za 7% společností a poskytuje bydlení, pracovní prostory a hlubokou síť v startupovém světě. Další informace o Boost VC tady.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me