Proč bude technologie blockchain nezbytná pro důvěryhodnou ekonomiku

Technologie blockchain nám poskytuje schopnost provozovat decentralizovaný ekonomický sektor, který využívá protokol Peer-to-Peer, který je bezpečnější a efektivnější než současná globální ekonomická struktura. Díky nezměnitelné a nezměnitelné povaze této revoluční technologie se dokonale hodí pro ekonomické využití v této digitální době.

Světová ekonomická fáze se dramaticky mění. Lidé jsou unavení z neúčinnosti současného bankovního systému, který se stal tak silným a centralizovaným, že tyto organizace již nejsou zavázány žádným zákonům. Tyto organizace pokračují nekontrolovaně a s požehnáním vlády.

Krátký pohled na blockchain

Naštěstí technologie blockchain poskytuje životaschopné ekonomické řešení těchto obav. Sítě blockchain využívají k ukládání dat v redundanci obrovské množství počítačů. Tato data se nazývají „bloky“ a když jsou vzájemně propojeny, tvoří „blockchain“. Každý blok má kód z předchozího bloku, aby bylo zajištěno, že všechny bloky jsou v jejich přesném pořadí a v síti nelze měnit žádná data, dokud předem určený počet uzlů neschválí transakci jako platnou.

blockchainová síť

Bližší pohled na blok přes Blockgeeks

Trustová ekonomika

Budoucnost technologie blockchain vypadá jasně. Průmyslová odvětví z celého světa začínají využívat tuto inovativní technologii k prosazování svých současných obchodních modelů s působivými výsledky. Odstranění potřeby ověřovacích systémů třetích stran je zásadní pro dosažení vyšší úrovně efektivity v globální ekonomice a toto řešení může na trh poskytnout pouze technologie blockchain..

Nezměnitelné a nezměnitelné

Jádrem blockchainové technologie jsou její neměnné vlastnosti. Nikdo nemůže změnit vaše záznamy blockchainu, aniž by současně hackl tisíce počítačů současně. Technologie Blockchain vám poskytuje nezměnitelný digitální účetní systém, který je rychlejší i levnější než současná řešení.

Tyto účetní knihy by mohly způsobit revoluci ve způsobu, jakým převádíme vlastnictví našeho majetku. Představte si, že vaše záznamy o vlastnictví domu byly uloženy na blockchainu a nikdy byste se nemuseli obávat sporu v budoucnu. To se jeví jako budoucnost, ale už je tady, protože již existuje několik realitních platforem blockchain.

Technologie blockchain je ideální pro ochranu fyzických i digitálních aktiv. Představte si například, že dílo umělce nebo fotografa je zaznamenáno na blockchainu. To by vlastníkovi obsahu umožnilo snadno prokázat, že je skutečně skutečným vlastníkem a že položka je původní kus.

Stoletá kamerová společnost Kodak uvedla své KodakCoin Začátkem tohoto roku ICO vytvořilo platformu, která využívá tuto přesnou technologii k ochraně fotografů před neoprávněným použitím jejich obsahu. Krádež obsahu byla pro fotografy v této digitální éře obrovským problémem a společnost Kodak doufá, že tento problém vyřeší svým projektem..


Platforma prohledá internet a umístí data proti obsahu uživatele, aby zajistila, že nedošlo k neoprávněnému použití uvedeného obsahu. Pokud je jeden zjištěn, platforma automaticky upozorní tvůrce obsahu na porušení a pošle pachateli nabídku na zakoupení práv k obsahu, pokud si to tvůrce přeje..

Průhlednost

Lze s jistotou říci, že ve strukturu současné ekonomiky existuje jen malá nebo žádná důvěra. Jedna transakce musí před zpracováním projít třicet nebo více ověřovacích systémů třetích stran. Kromě toho existují velké úvěrové instituce, které vydělávají miliardy na poskytování těchto informací zúčastněným stranám.

Transparentní povaha technologie Blockchain by umožnila těmto institucím odložit stranou transparentnější a otevřenější obchodní model, kde by kdokoli mohl prokázat svou bonitu bez obav z placení poplatků za posměch.

S ohledem na centralizovanou roli, kterou tyto úvěrové společnosti na trhu převzaly, by bylo obrovským upgradem současného ekonomického systému eliminovat tyto nehospodárné organizace, aby bylo možné zavést automatizovaný systém založený na blockchainu.

Blockchainy dodavatelského řetězce

Den se rychle blíží, kdy budete moci vidět vývojové fáze vašeho produktu, abyste zajistili kvalitu. Představte si, že byste mohli naskenovat jednu oranžovou a získat takové informace, jako byl den, kdy byla vysazena, sklizena, čím byla krmena a jak dlouho byla odeslána. To vše lze snadno kódovat v blockchainu dodavatelského řetězce.

Blockchainy dodavatelského řetězce jsou zásadní pro to, aby na trhu mohly svítit vysoce kvalitní produkty. Schopnost prokázat pravost a řemeslné zpracování produktů je důležitá a pouze technologie blockchain nám to umožní efektivním a automatizovaným způsobem.

Chytré smlouvy

Chytré smlouvy jsou jedním z největších přírůstků blockchainové technologie, která má přijít. Fabian Vogelsteller je připočítán jak s vývojem technologie, tak s vytvořením výrazu „Smart Contracts“. Tyto užitečné protokoly vám umožňují vložit do blockchainu specifické parametry akce, což je zásadní pro prosperující ekonomiku důvěry..

chytrá smlouva

Chytré smlouvy nabízejí nepřekonatelnou účinnost

Inteligentní smlouvy umožňují více jednotlivcům investovat do jednoho aktiva s důvěrou. Chytrá smlouva by mohla být naprogramována tak, aby monitorovala investice, dokud nebude dokončena určitá akce. Jakmile je aktivační akce aktivována, smlouva automaticky splní své předem naprogramované povinnosti, včetně výpočtu a rozdělení finančních prostředků všem investičním stranám.

Inteligentní smlouvy jsou ještě chytřejší a každý den se vyvíjí více funkcí. Dnešní inteligentní smlouvy třetí generace jsou schopny dokončit velmi složité postupy. Tato flexibilita dále podporuje růst decentralizované ekonomiky a je nezbytná pro budování důvěry v tuto technologii.

Trustová ekonomika běží na blockchainu

Tato technologie dnes existuje k rozvoji ekonomiky, která je bezpečnější a efektivnější než její předchůdce. Technologie blockchain se rychle stává chytrou volbou pro nejdůležitější úkoly v našich hospodářských odvětvích a jak integrace pokračuje, není pochyb o tom, že tato úžasná technologie jistě uvidí další implementaci na trhu.

Co si myslíte? Vidíte, že důvěryhodná ekonomika jednoho dne konkuruje našim současným systémům? Dejte nám vědět dál Cvrlikání a nezapomeňte se zaregistrovat k odběru našeho zpravodaje, abyste byli informováni o všech nejdůležitějších aktualizacích na trhu kryptoměn.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me