OTEVŘENO nabízí řešení blockchainové infrastruktury pro aplikace, které přijímají platby kryptoměnou bez nutnosti rozsáhlého vývoje. Aplikace se mohou jednoduše připojit k OPEN API a začít přijímat desítky různých kryptoměn.

Ve světě kryptoměn, kde je adopce uživatelů kritická, ale zaostává, se projekty jako OPEN zaměřují na zapojení více uživatelů bez tření.

Dostali jsme příležitost povídat si s ředitelem OPEN Ken Sangha o současném podnikatelském prostředí blockchainu a kryptoměny. Před OPENem pomohl Ken škálovat společnost zabývající se vývojem kasinových aplikací na 8 číslic a byl mentorem přes 20 akcelerátorů souvisejících s technologiemi.

Můžete vysvětlit klíčové rozdíly mezi OPEN a jinými platformami pro krypto platby?

OPEN Platform vyvíjí vlastní API a blockchain.

OPEN je decentralizovaná infrastruktura pro aplikace. Povolujeme aplikacím a hrám přijímat platby kryptoměnou pomocí několika řádků kódu prostřednictvím našeho OPEN API, které je již aktivní. OPEN nevyžaduje znalost žádné technologie blockchainu ani programovacího jazyka, jako je Solidity, stačí použít API a jste připraveni nasadit platby.

Tradiční kryptoměnové platební platformy, jako je Bitpay, umožňují přijímat pouze bitcoiny nebo malý počet kryptoměn. Platforma OPEN však prostřednictvím systému DEX umožňuje platit desítkami kryptoměn, což uživatelům poskytuje větší flexibilitu.

Když používáte službu, jako je Bitpay, obdržíte pouze jednoduchý hash transakce, který říká, kolik krypto bylo zaplaceno. Neexistuje žádná integrace s aplikačními back-endy. OPEN umožňuje aplikacím přijímat krypto jako platby, při nichž se samotná platba aktualizuje v backendu aplikace, což je zásadní pro použití vývojářem.

OPEN také vytváří OPEN Chain – vysoce propustný blockchain využívající Load Balancing. Tato nová vrstva umožňuje směrování transakcí napříč několika blockchainy, aby se využily propustnosti a konsensuální mechanismy více řetězců. To umožňuje protokolu OPEN Chain distribuovat transakční zátěž mezi několik různých blockchainů a využívat propustnost a škálovatelnost každého z nich. To znamená, že můžeme překonat teoretický limit škálovatelnosti decentralizovaných sítí tím, že je necháme mluvit navzájem a sdílet zátěž transakcí.

Otevřete token

Škálovatelnost, propustnost a interoperabilita brzdily blockchain zpět od konkurence s centralizovanými řešeními a dosahování hlavního proudu adopce; OPEN se to snaží změnit.

Stejně jako protokol HTTP vytvořil základ pro výměnu dat, který se později stal známým jako web, a Bitcoin vytvořil první protokol ke koordinaci výměny hodnot bez centrální strany, OPEN vytváří protokol pro výměnu hodnot a dat, který umožňuje existence sady Web 3.0.

Jaký potenciál to přináší do vesmíru?

OPEN se zaměřuje na vývojáře a překlenuje stávající centralizovaný svět pomocí kryptoměny. Proč na tom záleží?

Celé aplikace se nemohou a nebudou přesouvat do blockchainu. Musí existovat infrastruktura, která umožňuje transakce dat napříč decentralizovanými a centralizovanými světy. To je to, co OPEN staví.

Tato vysoce výkonná a interoperabilní infrastruktura bude pro vývojáře a uživatele zásadní.

Kromě toho se OPEN se svým živým API a vývojovým fondem pro vývoj zaměřuje na poskytování nástrojů potřebných pro přijetí vývojářem a mainstreamem.

Můžete nám říct o některých současných partnerstvích, která OPEN navázal, a o tom, jak budou přínosem pro spotřebitele?

OPEN uzavírá partnerství se zavedenou společností zabývající se zpracováním plateb v Koreji a plánuje brzy zveřejnění. Toto partnerství umožní společnosti snadno poskytovat řešení plateb kryptoměnou tisícům jejích obchodníků zapojených do přeshraničních a domácích transakcí.

Nedávno jsme také oznámili naše OPEN Blockchain Innovation Labs, kde spolupracujeme s některými z nejlepších akademických institucí po celém světě, včetně University of Southern California, Duke, Tongji University a mnoha dalších, které budou brzy oznámeny. Spolupracujeme s fakultou a studenty na výzkumu průkopnických témat v prostoru blockchainu.

OPEN poskytuje svým partnerům snadný způsob, jak přijímat kryptoměnu jako platby, aniž by se museli učit o blockchainu. Vzhledem k tomu, že je zapojeno více partnerů, spotřebitelé budou moci používat svou oblíbenou kryptoměnu k platbě za zboží a služby na více a více místech.

V oblasti výzkumu OPEN doufá, že zůstane v čele blockchainu a věří, že univerzity hrají klíčovou roli při vytváření nových případů použití a vývoje v průmyslu.

OPEN GitHub má k dnešnímu dni více než 800 závazků, díky nimž je vysoce rozvinutý. Jak projekt dosáhl tak vysokého zájmu ze strany vývojářské komunity?

OPEN má ve skutečnosti více než 2 000 závazků z vývojových cyklů OPEN Chain a OPEN API! Tím se projekt řadí do top 20 všech krypto projektů, pokud jde o vývoj podle Crypto Miso.

OTEVŘENÁ platforma

Zatímco mnoho projektů se může zaměřit na marketing nebo humbuk, my jsme vytrvale vyvíjeli skutečný a efektivní produkt, který mohou používat tisíce vývojářů a společností. Od začátku jsme se soustředili na vývojáře, jak ukazuje náš růstový fond vývojářů (20% dodávky tokenů) a naše důsledné technické aktualizace.

Jak to plánujete udržet??

Plánujeme vydání dalších nástrojů, které pomohou zapojit ještě více vývojářů, včetně SDK a naší nadcházející testovací sítě.

Můžete nás projít programem Token Swap? Proč jste se rozhodli to začít dělat?

Program výměny tokenů je navržen tak, aby vyměnil náš stávající token OPEN za náš nový připravovaný token protokolu a zároveň odměnil naše nejvěrnější příznivce možností dalších bonusů. Výše bonusu bude určena podle toho, kdy držitel tokenu zaregistruje svou peněženku. Byly pořízeny snímky k zachycení zůstatků v peněžence.

(Prosím podívej se tady pro více informací)

OPEN v současné době dosahuje velkého pokroku a napříč milníky plánu. Můžete nám promluvit o dalších krocích projektu?

OPEN se v současné době silně zaměřuje na partnery technického rozvoje a integrace. S naším živým API plánujeme nyní vydat testnet v září a pokračovat v budování dalších funkcí – z nichž mnohé budou oznámeny v příštích týdnech!

Stanovíte ambicióznější časové osy s ohledem na současný pokrok?

Vlastně jsme hodně před naším původním plánem. Již jsme vydali naše API, dokumentaci a generátor lešení, připravené pro komerční použití. Plánujeme brzy vydat naši testnet a agresivně testovat, abychom pochopili propustnost a škálovatelnost.

Nedávno jste ohlásili vznik Open Blockchain Innovation Labs spolu s partnerstvím s Viterbi School of Engineering na University of Southern California. Chápeme, že tato ruka OPEN byla nastavena k dalšímu prozkoumání inovací blockchainu nad rámec současného projektu. Můžete nám sdělit něco o typech prováděného výzkumu?

Ken SanghaToto je jeden z našich nejzajímavějších podniků. Nejsme jen výzkumem a vývojem trendů, které jsou nyní velké, ale také toho, co se může stát velkým v budoucnu, abychom skutečně vytvořili dlouhodobou hodnotu a užitečnost. Připravujeme partnerství s několika univerzitami.

Některé probíhající projekty, které můžeme zveřejnit, zahrnují atomové swapy napříč řetězci a decentralizované burzy.

Budete v budoucnu spolupracovat s dalšími výzkumnými fakultami a organizacemi?

Ano! Zůstaňte naladěni.

Chápeme, že používání OPEN bude spojeno s 3% transakčním poplatkem, který bude použit k financování růstu vývojářů. I když je to hodný důvod, jak plánujete přesvědčit uživatele, že používání platformy je užitečné??

Tento poplatek se nevrací zpět na OPEN. Poplatek se vrací zpět do fondu růstu vývojářů, aby se připojil a integroval více vývojářů a také rostl a pomáhal stávajícím vývojářům.

Co jako generálního ředitele zabírá OPEN nejvíce času a úsilí? Na co si přejete, abyste měli více času?

Vzhledem k tomu, že se toto odvětví rychle vyvíjí globálně na mnoha kontinentech, je rozhodně na cestě, aby vývoj přišel na OPEN.

Přál bych si, abych měl více času poznat nové projekty.

Děkuji!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me