Spoluzakladatel společnosti Ledger Thomas France v oblasti podpory mincí a udržení si přehledu o hackerech

Thomas France

Thomas France, spoluzakladatel společnosti Ledger, se ocitá v čele společnosti odpovědné za vytváření a prodej Ledger Nano S, jedné z nejprodávanějších hardwarových peněženek pro kryptoměny.

Peněženka získala značný pouliční kredit od lidí jako Tim Draper a přilákala tisíce šťastných uživatelů. Neoficiální prohlášení o poslání, které Francie často slyší, je, že společnost je zde proto, aby držitelům kryptoměn pomohla v noci snáze spát, což zatím platí, protože peněženka se ukázala jako neuvěřitelně odolná vůči hackerům. S ohledem na toto tvrzení však vyvstává otázka, jak snadno může Ledgerův tým v noci spát s tisíci hackerů číhajících ve stínech, kteří se pokoušejí najít mezeru, která by jim poskytla přístup k potenciálně miliardám dolarů v hodnotě tokenu.

Následující rozhovor s Thomas France byl proveden na 2018 Draper University Blockchain Intensive.

Jaké máte zavedené strategie, abyste zůstali o krok napřed před neustále se vyvíjejícími pokusy o hackerství?

V zásadě to, co chceme v Ledgeru dělat, je poskytovat lidem ten nejlepší možný produkt pro bezpečné uložení jejich mincí. Děláme to tak, že nastavujeme laťku tak vysoko, jak je to možné, abychom se ujistili, že klíče jsou zabezpečené. Neexistují žádné věci a žádný systém, který by byl neohrožitelný. Není to něco, co existuje, ale je to jen posunutí laťky co nejvyšší.

Neustále se zlepšujeme. Máme několik lidí, kteří neustále kontrolují kód. Máme program odměn, kde mohou lidé pomoci najít některé z našich zranitelných míst. V zásadě vytváříme správný rámec, abychom zvedli laťku co nejvyšší.

Jak upřednostňujete, pro které mince přidat podporu pro Ledger Nano S.?

Je svým způsobem zajímavé, že poskytujeme rozhraní API pro lidi, aby získali podporu přímo pro své mince. To, co jsme v poslední době viděli, je to, že blokování neprovádíme sami, ale je to spíše komunita, která pracuje na blokování na podporu svých mincí, obvykle na vlastních peněženkách.

Máme snadný způsob integrace. Pokud jde o výběr podporovaných mincí, je to na základě faktorů, jako je popularita, podpora trhu, počet integrací v prostoru. Je to většinou založeno na takových faktorech. Číslo jedna je v tom, že poskytujeme ty správné nástroje a správnou sadu SDK, aby lidé mohli sami podporovat minci.

Viděl jsem to s NEON peněženkou pro NEO. Je vytvořen nezávislými vývojáři.

Stejné pro Stellar, stejné pro některé další coiny, které budou brzy podporovány. Myslím, že tu máme desítky týmů, které pracují na podpoře svých coinů z Ledgeru.

Máte tisíce uživatelů. Sám mám pár Ledgerů. Máte uživatele, máte aktivní obchodníky s kryptoměnami. Máte v budoucnu nějaké plány na přidání komponenty výměny do služby Ledger?

Právě teď se opravdu soustředíme na to, v čem jsme dobří. Bylo to na zabezpečení kryptoměny a poskytnutí nejlepšího možného zážitku. Z krátkodobého hlediska aplikaci přímo přepracujeme, aby byla jednodušší a uživatelsky přívětivější.

Vytváříme API, aby se lidé mohli integrovat s takovými službami, takže by se to mohlo potenciálně stát. Máme také nějakou integraci se všemi decentralizovanými ústřednami, takže lidé mohou používat naše produkty na reléovém běhu nebo na relé na EtherDelta. Tyto služby pro používání Ledgeru s decentralizovanými burzami již tedy máte.

Jak můžeme udělat celé úložiště kryptoměny uživatelsky přívětivějším? Myslím, že Ledger Nano S udělal hodně pro to, aby udělal jeden zásadní krok, ale pokud jde o masové přijetí, je to stále trochu matoucí. Dokonce i produkty směřující dopředu jsou pro nové uživatele stále trochu obtížné.Ledger Nano S

Myslím, že jsme šli z jedné fáze, která byla v zásadě, když jste chtěli uložit své krypto, pokud jste to chtěli udělat správným způsobem, museli jste si koupit počítač, ujistit se, že nemá připojení, spustit jej, nainstalovat peněženku, generovat své klíče a používat tento počítač výhradně za účelem podepsání transakce.

Nyní můžete použít peněženku, díky níž je tento proces o řád jednodušší. V dalším kroku vždy jde o to, aby bylo snazší dát klíče někomu jinému, ale pokud chcete mít klíče a nechat si je na vlastní pěst, budete muset udělat několik dalších kroků, protože máte nějaké více svobody mít své klíče a máte větší zodpovědnost a je několik kroků, kterými budete ještě muset projít.

Stále budete muset provést inicializaci svých klíčů, své klíče budete i nadále generovat. Chceme v tomto procesu obstát a usnadnit každý krok. Proces obnovy k nalezení některých strategií, abyste se ujistili, že je můžete generovat a ukládat je na různých místech nejlepším možným způsobem a mít několik různých komponent, kde nemusíte mít zařízení ke kontrole účtu nebo jen k podpisu.

Také schopnost lidí, jako je moje matka, mít více kryptoměny, protože jsou zvyklí na centralizovanou správu, kterou prosazují banky, které právě teď v hlavní knize nemůžete mít..

Bude zajímavé sledovat cestu Thomase France a Ledgera. Jako signál bezpečnosti a stability v digitálním světě, který se občas může zbláznit, je důležité pochopit, jak se Ledger vyvíjí s ekosystémem.

Pokud v současné době držíte své bitcoiny v burzovní peněžence nebo softwarové peněžence, důrazně doporučujeme prozkoumat jako alternativu hardwarové peněženky. Podívejte se na naši Ledger Nano S a získejte slevu na hodnotě a specifikacích.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me