Kdo je Da Hongfei?

hongfeiDa Hongfei je zakladatelem NEO, blockchainové platformy pro distribuované aplikace. Je také zakladatelem a generálním ředitelem společnosti Onchain, společnosti zabývající se vývojem blockchainu pro podniky a instituce. Oba projekty mají sídlo v Číně a byly to první projekty rozvoje blockchainu založené v Číně.

Hongfei získal svůj status průkopníka blockchainu a kryptoměny v Asii. Nyní je jedním z nejuznávanějších odborníků na kryptoměny, zejména pokud jde o přijetí čínskými uživateli, podnikové aplikace a vládní regulaci..

V tomto reflektoru se podíváme na Hongfeiho kariéru v kryptoměnách a ponoříme se hlouběji, abychom pochopili jeho roli v širším prostředí kryptoměny.

Da Hongfei a svět blockchainu

Příběh kryptoměny Da Hongfei začíná v roce 2014 založením společností Antshares (nyní NEO) a Onchain.

Založení NEO (Antshares)

Antshares začal v únoru 2014. Byl navržen jako platforma pro vytváření decentralizovaných aplikací. Antshares, první svého druhu v Číně, připravil půdu pro budoucí čínské blockchainové projekty.

NEO

Technologie NEO umožňuje inteligentní smlouvy (například Ethereum). NEO však provozuje virtuální stroj, který umožňuje vývojářům kódovat tyto smlouvy v C #, Javě, Pythonu nebo jiných populárních kódovacích jazycích. K kódování chytrých kontraktů již nemusíte znát nový jazyk.

V dubnu 2016 tým vydal zprávu o novém typu konsensuálního protokolu (dBFT – delegovaná byzantská chyba tolerance), první z Číny. Toto je protokol, který uzly NEO používají k dosažení konsensu a dokončení transakcí. dBFT umožňuje NEO udržovat rychlost transakce 1 000 TPS, s optimalizací to může jít až na mnohem vyšší úroveň. Porovnejte to s 15 transakcemi společnosti Ethereum za sekundu a získáte pocit, že NEO je postaveno pro rozsáhlé a vysokofrekvenční použití.

Založení Onchain

Zhruba ve stejnou dobu založil Onchain také technický ředitel Hongfei a Antshares Erik Zhang. Tato společnost přistupuje k použití podnikového blockchainu z jiného směru. Poskytují poradenské a vývojové služby mnoha soukromým společnostem se zájmem o blockchain.

Hongfei

Da Hongfei a CTO Erik Zhang

Onchain některé začal vidět vysokorychlostní rychlost v roce 2016, dále rozvíjet Antshares a stát se první čínskou blockchainovou společností, která se připojila k Hyperledgeru, což pomohlo dále rozvíjet produkt Onchain nazvaný DNA. DNA neboli architektura distribuovaných sítí umožňuje integraci podnikových systémů a podporu interoperability napříč řetězci.

Design DNA umožňuje použití blockchainu na různé případy použití při spolupráci s vládními nařízeními, rozhodování o konsensuálním protokolu, neschopnosti spojit se s jinými blockchainovými aplikacemi nebo dokonce najít vývojáře, kteří by vytvořili vlastní blockchain nebo aplikace.

OnchainV červnu 2016 společnost Onchain uzavřela partnerství se společností Microsoft China. Onchain také uzavřel partnerství s FaDaDa za účelem založení Legal Chain s cílem řešit několik nedostatků legálních digitálních aplikací. Onchain byl také zvolen mezi 50 nejlepších fintech společností KPMG v Číně a oznámil partnerství se společností Alibaba pro úložiště důkazů e-mailem pro podniky využívající blockchain.

DNA je v zásadě platforma, která umožňuje dalším existujícím platformám využívat technologii blockchain, aniž by bylo nutné znovu objevovat kolo. Cílem DNA společnosti OnChain je usnadnit přijetí v hlavním proudu a komunikaci napříč řetězci.

Synergie mezi NEO a Onchain: Hlavní plán Da Hongfei

Pro kontext, vztah mezi NEO a Onchain je to ethereum a Enterprise Ethereum. Onchain pracuje na blockchainových projektech s velkými podniky a v minulosti spolupracoval s čínskou vládou, což nakonec pomáhá ekosystému NEO. Ekosystém NEO vyvíjí platformy pro budoucí růst blockchainu v Číně. V budoucnu, jak uvidíme dále v tomto článku, bude NEO překlenout propast mezi soukromými institucionálními blockchainy a veřejnými, čímž vytvoří jednotnou blockchain ekonomiku.

Chcete-li se dozvědět více o Onchain a NEO, doporučuji našeho průvodce NEO.

Konzultace s čínskou vládou

Jednou z nejpozoruhodnějších a často podceňovaných rolí, které Hongfei hrál, bylo navázání konstruktivní komunikace s čínskými vládními úředníky.

Čína zasáhla proti kryptoměnám v důsledku ICO-mánie, kde ze dřeva vylétaly pochybné projekty ICO na úkor naivních investorů. Jako jeden ze světových lídrů v oblasti technologických inovací a domov pro obrovskou populaci podnikatelů a vývojářů by zavírání kryptoměn bylo mimořádně nešťastnou promarněnou příležitostí.

Hongfei hrál pomocnou roli ve spolupráci s čínskou vládou před a po zákazu vytvoření zdravé atmosféry pro blockchainovou inovaci v Číně bez strašidelných projektů.

Hongfeiho reakce na čínskou bublinu ICO

Hongfei porovnal situaci ICO se situací dot-com bubliny na začátku roku 2000: „Když jste zahájili podnikání, které skončilo„ dot com “, můžete snadno přilákat kapitál. Totéž vidíte s hlášením ICO. “ On pokračoval že nové technologie budou vždy generovat bubliny, protože investoři se vzrušují rychleji, než se tato technologie dokáže vyvinout, aby udrželi krok. Po bublinách však technologie vždy dohání a trh se zotaví.

Ačkoli je situace v kryptoměně v Číně mnohem komplikovanější než jen několik otravných podvodných ICO, stojí za zmínku vliv Hongfei. Jako zakladatel Onchain a NEO, inteligentního ekosystému kontraktů, který podporuje vývoj dapps, se Hongfei mohl ujmout vlastnictví čištění prostoru.

The bitva o krypto v Číně zdaleka neskončil, ale díky pozitivnějším postavám v prostoru, jako je Hongfei, může konverzace pokračovat spíše směrem k inovacím než ke zničení.

Čínský plán

Čína nedávno zveřejnili svůj 13. pětiletý plán, která se dotkla upřednostnění vývoje blockchainu v příštích pěti letech.

V roce 2017 také čínská centrální banka zveřejnila podobný plán rozvoje Fintech s cílem „Posílit základy, zvýšit bezpečnost, podporovat inovace, rozvíjet standardizaci a zlepšit regulaci“

Navíc ministerstvo průmyslu a informačních technologií Čínské lidové republiky zveřejnilo „The National Blockchain Standard“, který Onchain jako jeden z prvních prošel tímto novým standardem.

Budoucnost

Hongfei má velké plány do budoucnosti Onchain a NEO. 2016 a 2017 přinesly NEO dosud největší rozruch a hybná síla pokračuje v obou snahách. Hongfei je optimistický i pro budoucnost Onchain:

“Naší vizí je udělat z Onchain skutečně univerzální blockchainový rámec.” S využitím různých zásuvných modulů lze náš rámec použít pro veřejný řetězec, řetězec konsorcia nebo dokonce soukromý řetězec. Náš modul adaptéru napříč řetězci, který je v současné době ve vývoji, vytváří interoperabilitu mezi těmito různými řetězci. “

-Da Hongfei, 5. října 2016.

NeoX + Onchain

Hlavní plán nakonec zahrnuje synergii mezi NEO a Onchain. I když to v nejbližší době nepřijde, očekávejte, že se služby NEO a Onchain v příštích letech propojí. NEO již má plány pro NeoX, jejich platformu pro cross-blockchain transakce. Pokud by byl úspěšný, mohl by NeoX propojit soukromé blockchainy s větším veřejným trhem. Nástroj pro křížení blockchainu by mohl být stejně užitečný jako API ve vývoji webových aplikací, což umožňuje interoperabilitu nějakého soukromého kódu s veřejným ekosystémem. To by umožnilo interoperabilitu mezi blockchainy, ať už veřejnými nebo soukromými.

Po připojení budou NEO a Onchain držet kompletní ekosystém technologií. Mohli by zprostředkovat zcela novou ekonomiku řízenou blockchainem. Toto je hlavní plán Da Hongfei. Je to skvělé a zatím se mu daří dobře.

Závěr

Da Hongfei je v současné době jedním z předních světel v kryptoměně. Jeho spojení v čínské vládě, postavení průkopníka v čínském kryptoměně a pozice v čele dvou hlavních čínských blockchainových společností znamená, že bude klíčovým hráčem ve vývoji kryptoměny.

Pokud byste chtěli vidět Da Hongfei mluvit, můžete ho zastihnout na Blockchain Connect v San Francisku 26. ledna 2018. Zajistěte 30% slevu na vstupenky s kódem ‚coincentral ‘. [VYPRODÁNO]

blockchain připojení

Da Hongfei bude navíc mluvit a dotýkat se „The New Vision“ pro NEO na první konferenci vývojářů NEO v San Francisku ve dnech 30. a 31. ledna 2018.

NEO DevCon

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me