Bootcamp se silnou kůží

Minulý týden trhem s celkovou kryptoměnou vzala 8% zasažen odmítnutím SEC u Winklevoss ETF.

Tento týden poklesl celkový tržní strop kryptoměny 14,33%, do značné míry katalyzováno SEC odložením jejich rozhodnutí o bitcoin-ETF navrženém CBOE, VanEck a SolidX.

Jeez, SEC, bez respektu *Hlas Rodneyho Dangerfielda*

Bitcoin poklesl ze 7 400 $ na 6 388,59 $, což je pokles o 13,67%. Nejnižší cena bitcoinu v tomto roce byla kolem 6 194 $ 6. února 2018. Abychom to uvedli na pravou míru, bitcoin je stále o 88,67% vyšší než tomu bylo dnes v loňském roce.

Ethereum poklesl ze 413 $ na 357,18 $, což je pokles o 15,6%.

Uložení většího ohňostroje na poslední, XRP poklesl z 0,43 USD na 0,33 USD, což je pokles o 23%.

Rekapitulace omezení trhu s mincemi

Redakční komentář: Tyto tržní podmínky nás vedly k prosbě, JAMESI – kde jsi !? Prosíme vás, Jamesi, trh potřebuje radu, kterou může poskytnout pouze někdo v laboratorním plášti s přibližně 27 dolary! Kéž bychom se všichni přihlásili k jeho „tajemstvím, jak vydělat jmění z tohoto rozžhaveného trhu!“

James AltucherBohužel nás na to nemohl připravit ani vševědoucí James nebo jeho podvodné reklamy na Facebooku!

Vtipy stranou, tato reklama je úryvkem sentimentu, který hrál v dnešních tržních podmínkách podstatnou roli. Masivní spekulace spustily celkovou tržní kapitalizaci kryptoměny do stratosféry, ale poté nastala gravitace.

To je důvod, proč zprávy o SEC dokonce tolik, že * zpoždění * rozhodnutí vede k prudkému tržnímu pohybu spekulantů v panice a konverzi jejich BTC na Tether nebo USD.

Mnoho lidí poprvé uvedlo do kryptoměny v roce 2017 házení peněz do náhodných mincí, o kterých věděli jen velmi málo, a kouzelně to vidělo stoupat o 50% – 100% denně. S bohatými memy lambo a moon se šílenství trhu s kryptoměnou v naší psychologii nějak normalizovalo.

Je to tak naživo podle lambo, umírá podle lambo mentality, která pravděpodobně způsobí, že se mnoho lidí po kontrole cen kryptoměny bude cítit bezútěšně (na naší nemocné domovské stránce * plug *).

To však neznamená, že žádný z těchto vývojů nemá nulový dopad na svět kryptoměn. Několik z nich je naopak velmi kritických a může být precedensem pro nadcházející roky.

Proto je důležité zůstat vyrovnaný, absorbovat informace a hledat dlouhodobou hodnotu a vrátit pozornost.

-DOPOLEDNE

Domácí zprávy

SEC odkládá změnu pravidla pro registraci bitcoinů ETF: Ke zděšení trhů s kryptoměnami se SEC rozhodla odložit své rozhodnutí na nevyřízenou změnu pravidel podanou CBOE, VanEck a SolidX nejpozději do 30. září 2018. Komise SEC uvedla: „Komise shledává, že je vhodné stanovit delší lhůtu, v níž bude možné přijmout opatření k navrhované změně pravidel, aby měla dostatek času na zvážení navrhované změny pravidel.“

Tento pohyb se původně zaměřil na spuštění ETF podporovaného bitcoiny, na rozdíl od toho, který byl podporován pouze futures. ETF je v podstatě finanční produkt, který sleduje cenu aktiva a je sám kótován na burze k obchodování. Investoři tedy nemusí skutečně kupovat podkladové aktivum, ale mohou se podílet na jeho růstu nebo poklesu ceny.

Po této zprávě trh s kryptoměnami ustál, bitcoiny (BTC) poklesly o 6,15%, etherea (ETH) poklesly o 8,2% a Ripple (XRP) poklesly o 13,77%.

Není konec, dokud nezpívá tlustá dáma: Veřejně obchodovaná Opera se sídlem v Norsku (NASDAQ: OPRA) integrovala svou krypto peněženku do svého stolního prohlížeče. Opera má v současné době severně od 322 milionů uživatelů a jejím cílem je potěšit své uživatele novými integrovanými funkcemi, jako je tato. Abych to uvedl na pravou míru, Google Chrome má asi 2 miliardy instalací a Opera se zdá být jedním z mála běžných prohlížečů, které umožňují integraci kryptoměny do peněženky bez objemných zásuvných modulů.

Vedoucí kryptoměny Opera Charles Hamel poznamenal: „Přidáním krypto peněženky přímo do prohlížeče jsme odstranili potřebu složitých rozšíření nebo samostatných aplikací. Otevření prohlížeče PC pro krypto označuje druhý krok Opery k tomu, aby se kryptoměny a Web 3.0 staly hlavním proudem. “

Dvacet států dostane SLANOU: SALT (Secured Automated Lending Platform), platforma, která umožňuje uživatelům vzdát se svých kryptoměn jako kolaterál výměnou za hotovostní půjčky, oznámila, že otevírá své brány do dalších 20 států. SALT aktuálně sedí v 35/50 států ve Spojených státech. Platforma v současné době vydala více než 50 milionů USD v amerických půjčkách podporovaných blockchainem s více než 70 000 uživateli na své platformě.

Houston, máme bitmain a AntPool: Pekingský těžařský juggernaut Bitmain Technologies Ltd (nedávno oceněný na zhruba 12 miliard dolarů) oznámil, že spouští zařízení na těžbu kryptoměn a datové centrum blockchain v srdci Texasu v Rockdale (populace <6000). Bitmain zahájí těžební zařízení a datové centrum v bývalé tavírně hliníku, která byla nedávno vyřazena z provozu jako uhelná elektrárna.

Aby společnost Bitmain dohodu osladila, schválila společnost Milam County Industrial Development Corp. a soudní soud v okrese Milam snížení daní postupně za více než 10 let. Bitmain odhaduje, že během prvních dvou let pomůže vytvořit 400 místních pracovních míst v Rockdale, a v současné době přijímá nábor na více pozic.

AntPool, vlastněný společností Bitmain, je jednou z předních světových společností na těžbu kryptoměn a identifikoval Houston (asi 150 mil od Rockwellu jako trh s vysokým potenciálem a jeho cílem je posílit jeho klientskou základnu. Bude to první expanzní město AntPool ve Spojených státech. Státy.

Konverzace sociální platformy odolné vůči cenzuře se zahřívá: Zákaz kontroverzního moderátora talk show InfoWars Alexe Jonese z Apple, Spotify, Spotify a Youtube má mnoho ve světě kryptoměn, které zkoumají možnosti sociální platformy odolné vůči cenzuře, jako je Gab.ai, Mastadon a Memo. Při pohledu na obsah Alexe Jonese, odhalení orchestrovaného umlčení čtyřmi nejmocnějšími společnostmi na světě Facebook, Apple, Google (Youtube) a Spotify v oblasti hudby / podcastů, jsou zprávy alarmující pro obhájce svobody projevu na obou strany diskuse.

Alex Jones

Bittrex přidává USD trhy pro XRP a ETC: Bittrex, burza kryptoměn v současné době umístila na 8. místě pokud jde o 24hodinový objem, oznámila, že zahajuje USD trhy pro Ripple (XRP) a Ethereum Classic (ETC). To umožní zákazníkům přímo nakupovat XRP a ETC za jejich USD, aniž by museli nakupovat bitcoiny nebo jiné aktiva, aby usnadnili obchod. Díky těmto dvěma novým obchodním párům budou mít uživatelé Bittrexu přístup na USD trhy pro BTC, ETH, USDT, TUSD, XRP a ETC. Obchodní páry jsou k dispozici současným zákazníkům společnosti Bittrex na firemních a osobních účtech, kteří pobývají ve způsobilých státech a kvalifikovaných mezinárodních regionech.

Agent DEA tvrdí, že nelegální činnost již není dominantní pro bitcoiny: Speciální agentka DEA, Lilita Infante, vysvětlila agentuře Bloomberg, že před pěti lety její studie blockchainových údajů ukázala, že 90% bitcoinových transakcí zahrnovalo trestnou činnost. Dnes tvrdí, že nelegální činnost se snížila na přibližně 10% a spekulace jsou dominantní hnací silou transakcí. Infante také poznamenal: „Blockchain nám ve skutečnosti poskytuje spoustu nástrojů, abychom byli schopni identifikovat lidi. Vlastně chci, aby je dál používali. ““

Dea

Nejvyšší doba pro přijetí kryptoměny na IPO: V relativně novém kroku pro společnosti, které se dostanou na veřejnost, High Times oznámila, že bude přijímat kryptoměny, jako jsou bitcoiny a ethereum. Navýšení kapitálu bude spravováno prostřednictvím a Nařízení A + crowdfunding akce, která otevírá soukromé společnosti investicím od akreditovaných i průměrných investorů.

Co je nového na CoinCentral?

Starter Kit CoinCentral Cryptocurrency: Tento týden jsme spustili startovací sadu pro kryptoměnu, na které jsme pracovali posledních pár měsíců.

Zeptali jsme se našich čtenářů a začátečníků v kryptoměně na jejich největší, pálčivé otázky. Konzultovali jsme s odborníky na kryptoměny nejlepší zdroje informací a nejdůležitější věci, které by měl kdokoli ve vesmíru vědět. Provedli jsme vlastní průzkum založený na osobních zkušenostech a vše jsme zabalili do příručky pro čtenáře, která je za pouhých 7 $.

Decentralizovaný internet – dostupné zdroje a soukromí na webu: Když lidé mluví o decentralizovaném internetu, podstatou se zdá být nedostatek soukromí na webu, nedostatek kontroly nad našimi osobními údaji a touha po dostupných zdrojích.

Nenechte si ujít FOMO3D: Zadejte FOMO3D, jeden z nejaktivnějších inteligentních kontraktů využívajících etherea, který vám umožní jít dlouho na chamtivost samotnou, vytvořenou skupinou jménem Team Just, která projekt označuje jako „psychologický sociální experiment v chamtivosti“.

ChainXChange odstartuje týden Las Vegas Blockchain: ChainXChange, super konference pořádaná v Mandalay Bay Convention Center, zahájí Las Vegas Blockchain Week od 13. do 15. srpna.

výměna řetězu

Podívejte se na reproduktory, jako například:

  • Steve Wozniak (spoluzakladatel společnosti Apple),
  • Paul Krugman (nositel Nobelovy ceny a publicista New York Times),
  • Nicholas Thompson (šéfredaktor časopisu Wired Magazine),
  • Gary Vaynerchuk (generální ředitel společnosti Vaynermedia),
  • Josh Constine (šéfredaktor TechCrunch),
  • a více!

Zajistěte 50% slevu na lístky s kódem XCXXX50

Pohled na nyní slavnou bílou knihu o bitcoinech: Tento jedinečný dokument zahájil desetiletí trvající digitální transformaci tradičního finančního systému poskytnutím světu životaschopnou alternativou k současným modelům v praxi. Pojďme se na chvíli podívat na tento dokument, který mění hru.

Obslužné a bezpečnostní tokeny: rostoucí případ samoregulace kryptoměny: Většina pozorovatelů současné šílenství ICO by souhlasila s tím, že je zapotřebí nějaká regulace, aby se snížila rostoucí rizika na tomto divokém západě digitálního věku. Zároveň je třeba poznamenat, že povolení vysoce centralizovaného orgánu, jakým je SEC, regulovat decentralizovanou síť, je velmi podezřelé.

Existuje bitcoinové spiknutí? Prvních 7 teorií: Manipulace s trhem vedly k vývoji rozsáhlých konspiračních teorií zaměřených na BTC. Mnoho bitcoinových konspiračních teoretiků nyní tvrdí, že má věrohodné důkazy pro zálohování (alespoň částí) svých tvrzení.

Crypto Facebook – Co potřebujete vědět: Sociální mediální gigant nadále mlčí ohledně vývoje kryptoměny, ale otevřeně přijali technologii blockchain, včetně vytvoření nové výzkumné skupiny blockchain.

Japonsko & Krypto – lekce v regulaci blockchainu: Japonsko je i nadále dominantní silou v blockchainovém prostoru. Pro-kryptoměnový postoj země pomohl v rekordních počtech řídit podniky založené na blockchainu k jeho břehům. Nyní se Japonsko snaží upevnit svou pozici světového blockchainového epicentra.

The Ultimate Guide to Blockchain Programming for New Developers: Jedinou otázkou je, na jakém projektu chcete začít pracovat & jaký problém chcete začít řešit?

Blockchain, ale ne bitcoin | Mají šanci soukromé účetní knihy?: Mohou soukromé blockchainy skutečně převzít veřejné miláčky kryptoměny? Showdown se odvíjí a hráči jsou připraveni. Připravme se na rachot!

Jak může blockchain pomoci bezdomovcům: Blockchain již zavedl své případy použití v řadě hodných příčin. Pomoc uprchlíkům a snižování chudoby v rozvojovém světě. Blockchain nyní také dokazuje svou hodnotu zranitelným lidem blíže k domovu. Několik měst nyní provozuje iniciativy založené na blockchainu, aby pomohly bezdomovcům získat rychlejší a snadnější přístup ke službám, které potřebují.

Co je Stox? (STX) | Průvodce pro začátečníky: Stox je trh predikce blockchainu postavený na platformě Ethereum. Účastníkům nabízí možnost předvídat výsledky událostí v téměř jakékoli představitelné kategorii. Díky využití síly „moudrosti davu“ v kombinaci s individuální intuicí mohou účastníci předpovídat události v reálném čase. Mohou také budovat nové trhy, obchodovat se svými vrstevníky a vydělávat na platformě.

Kompletní průvodce bitcoinovými kasiny: Existuje řada bitcoinových kasin, která nabízejí hráčům po celém světě nové možnosti hazardních her. I když jsou bitcoinová kasina relativně nová, již začala drasticky měnit prostředí online kasin.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Okcoinová burza zažalovaná jedním z jejích uživatelů: Podle zdroje uživatel Okcoinu jménem Feng Bin žaluje výměnu za to, že z vidlice ze srpna 2017 neobdržel 38,75 v bitcoinové hotovosti. Když Bin kontaktoval tým Okcoin, bylo mu řečeno, že lhůta stanovená pro zotavení po vidličce uplynula a on už nebyl způsobilý. Pokud je investor schopen úspěšně žalovat výměnu za své tokeny po vidličce, vytvoří to zajímavý precedens, který by mohl být docela děsivý pro burzy kryptoměn se špatnou zákaznickou podporou (tj. Všechny).

Nebuďte hloupí, získejte dvoufaktorové ověření: Moskevská firma zabývající se kybernetickou bezpečností, skupina IB, analyzovala krádež 720 uživatelských účtů z 19 největších burz v roce 2017 a vydala několik zajímavých poruch. Počet napadených účtů se od roku 2016 do roku 2017 zvýšil o 369% a od roku 2017 do roku 2018 o 689%. Studie také zjistila 50 aktivních botnetů, které lze použít ke spuštění kybernetických útoků na uživatele. Tyto nástroje se zdají být upravenými verzemi stejných nástrojů používaných k útokům na banky. Hlavním důvodem, proč mnoho z těchto uživatelů bylo hacknuto, bylo však nepoužívání dvoufaktorové autentizace a druhým důvodem byla slabá hesla.

bezpečnostní studie

Čínský miliardář se zaměřuje na Hartford za téměř 300 milionů blockchain hubů: Bruno Wu se snaží vyvinout blockchainový rozbočovač v hodnotě 300 mil. USD v Hartfordu v Connecticutu kvůli jeho blízkosti s několika institucemi vyššího vzdělávání, jako je University of New Haven, Yale University, University of Connecticut a University of Hartford s cílem talentu rozvoj. Tento krok se snaží vyřešit omezení globální mezery v blockchainovém talentu a vytvořit vliv v americké blockchainové komunitě.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me