Každý týden nemůže být zelený

Dobré časy nemohou trvat věčně. Po několika týdnech soustavného růstu jsme tento týden konečně zaznamenali návrat. Kryptoměnový trh klesl ze 174,7 miliardy USD na minimum 167,7 miliardy USD, poté se vyšplhal zpět na 172,7 miliardy USD. Celkově jsme v týdnu zaznamenali jednoprocentní ztrátu. Ne příliš ošuntělé.

Statistiky trhu s kryptoměnou (4/12/19)

Statistiky trhu s kryptoměnou (4/12/19)

Většina mincí byla v červené barvě, s výjimkou Ethereum Classic (10,00%), Crypto.com Chain (67,15%) a Nano (16,13%). Pokud jde o naše první tři:

Bitcoin šel proti trhu s obilím a zaznamenal nárůst o 1,39%.

Ethereum moc neudělali, což přineslo 0,34% zisk.

XRP byl velkým poraženým a za týden poklesl o 9,80%.

Domácí zprávy

FaceCoin by mohl stát za skvělou miliardu: Podle reportéra NY Times Nathaniala Poppera Facebook nakupuje firmy zabývající se rizikovým kapitálem, aby investovaly do své kryptoměny ve výši…přiblíží tvář doktora Zla… jedna miliarda dolarů.

Gigant v sociálních médiích údajně použije novou hotovost jako kolaterál pro svou nadcházející kryptoměnu. Nová mince bude s největší pravděpodobností navázána na koš cizích měn, aby si udržela stabilní hodnotu. S Telegramem, Kikem a Line, které letos uvedou kryptoměny, bude zajímavé sledovat, jak Facebook zapadá do mixu.

House of Reps znovu zavádí Pro-Crypto Act: Počátkem týdne americká Sněmovna reprezentantů znovu zavedla Zákon o taxonomii tokenů, což by vyloučilo kryptoměnu z bezpečnostní klasifikace. Kromě ideálního stavu klasifikace zákon navrhuje regulační jistotu pro blockchainový průmysl. Podniky související s krypto a blockchainem by již nebyly v regulační šedé zóně.

Opětovné zavedení je zjevně reakcí na rostoucí trhy blockchainu v Evropě i v Číně. Zástupce Darren Soto, jeden z lidí, kteří stojí za návrhem zákona, uvedl, že „je čas, aby Spojené státy zintenzivnily a vedly v blockchainové technologii.“ Amen, bratře.

Lidé říkají věci

Sbohem, papír: Meme-táta Musky se tento týden vydal do éteru, aby promluvil o papírových penězích a jejich skličující budoucnosti. Na FYI – pro vaši inovaci podcast, generální ředitel společnosti Tesla prohlásil, že „kryptoměna je mnohem lepší způsob přenosu hodnoty než kousky papíru.“ Mluvil také o technologii bitcoinu a nazval ji „docela brilantní“.

Buterin Burn: Ethereum jokester Vitalik Buterin tento týden odpověděl na tvrzení, že si nepřeje, aby měl Craig Wright hlas v krypto prostoru. I když mnozí s tímto sentimentem souhlasí, Buterin objasnil, že „Craig Wright by rozhodně měl mít hlas. Ale všichni se smějeme jeho hlouposti. “ Au…

A pokud jste to zmeškali – Buterin má před sebou docela rapovou kariéru.

“To se stane, když hodně kóduješ …” &# 128514;&# 128514;&# 128514; @VitalikButerin upustit nějaké rytmy #EDCON pic.twitter.com/42ba0c3Hml

– Washington Sanchez (@drwasho) 11. dubna 2019

Co je nového na CoinCentral?

Hodnocení kryptoměny Weiss je spousta BS: zašroubujte hodnocení kryptoměny Weiss. Kdo je stejně potřebuje?

Novinky o kryptoměnách z celého světa

PewDiePie se připojuje k Block (Chain) Party: PewDiePie, celebrita číslo jedna z Youtube, míří do DLive pro své budoucí potřeby živého streamování. Ti dva v úterý oznámili exkluzivní partnerství, ve kterém 100m počet předplatitelů začne streamovat týdenní živá videa na blockchainové platformě.

DLive je „platforma pro živé vysílání, která využívá technologii blockchain k odměňování tvůrců i diváků.“ Společnost se pyšní tím, že nepřijímá žádný z příjmů tvůrců videa. Místo toho 90,1 procenta z příjmů jde přímo tvůrcům obsahu, zatímco zbývajících 9,9 procenta je zamčeno do fondu, „který odměňuje lidi… za jejich každodenní příspěvky do sítě“.

Blockchain se připojuje k největší obchodní organizaci na světě: Mezinárodní obchodní komora (ICC) nedávno podepsala dohodu s blockchainovým startupem ze Singapuru, společností Perlin Net Group, o zkoumání toho, jak by technologie blockchain mohla zlepšit volný pohyb zboží po celém světě.

Dohoda zahrnuje:

  • ICC pomáhá společnosti Perlin s náborem členů do její blockchainové aliance
  • Perlin se připojuje k ICC jako technologický partner
  • Sdílení výsledků jejich prvního blockchain proof-of-content

Součástí dohody bude duo, které vytvoří novou skupinu nazvanou ICC Blockchain / DLT Alliance. Možná by měli příští vytvořit výbor pro pojmenování …

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me