Vlézt do vnitř’

Další týden v zelené pro trh kryptoměn. Troufáme si říci: „Medvědí trh skončil?“ Během několika poklesů se celkový tržní strop zvýšil tento týden ze 133,8 miliardy USD na 137,4 miliardy USD – téměř třím procentní růst. Několik altcoinů mělo také působivé týdny. Stellar (22,09%), Cardano (17,59%) a Dash (10,12%) zaznamenali dvouciferný nárůst. Nejvýznamnější však byl nárůst Crypto.com Chain’s (dříve Monako) o 471,28%.

Statistiky trhu s kryptoměnou (15/3/19)

Statistiky trhu s kryptoměnou (15/3/19)

Relativně nudný týden pro naše první tři:

Bitcoin došlo ke zvýšení hodnoty o 0,72%.

Ethereum hrál mrtvý a pohyboval se jen 0,04% nahoru.

XRP prolezl nahoru 0,68%.

Zprávy o domácí kryptoměně

Čím vyšší pyramida, tím dále pád: Vůdce společnosti OneCoin Konstantin Ignatov byl minulý pátek zatčen na mezinárodním letišti Los Angelos a okamžitě obviněn z četných zpráv o podvodech. Ignatov a jeho sestra provozovali pyramidové schéma kryptoměny, ve kterém ukradli investorům miliardy dolarů.

Od založení bulharské společnosti v roce 2014 tito dva odměněni uživatelé prostřednictvím víceúrovňové marketingové kampaně pro nábor dalších lidí ke koupi „balíčků kryptoměny“. OneCoin však ve skutečnosti nepoužíval blockchain, padělanou těžbu a interně nestanovil cenu mince bez ohledu na nabídku a poptávku.

Zástupce ředitele FBI William Sweeney Jr. k této záležitosti komentuje: „Na rozdíl od autentických kryptoměn, které udržují záznamy o historii transakcí svých investorů, neměl OneCoin žádnou skutečnou hodnotu. Investorům nenabídl žádnou metodu sledování jejich peněz a nemohl být použit k nákupu čehokoli. “ Zní to jako několik dalších kryptoměn, které známe …

Bezpečnostní? Jaké zabezpečení ?: Šťastný den – trochu regulační jasnosti! Colorado oficiálně prošlo Zákon o digitálních tokenech v Coloradu koncem minulého týdne. Nový zákon účinně stanoví, že digitální tokeny s primárním účelem nejsou považovány za cenné papíry ve státě Colorado. Pokud tedy vytváříte token obslužného programu, mělo by to být jasné.

Existuje však několik ustanovení. Musíte podat oznámení o záměru u komisaře pro cenné papíry. Token nemůžete propagovat jako investiční nástroj (du). Před prodejem tokenu musíte mít vybudovanou síť kryptoměny. Z těchto pravidel existuje několik výjimek, ale to je podstata.

Shromáždění médií

Crypto jde do Hollywoodu: Zdánlivě vytvořeno jako chytání hotovosti v roce 2017 se špatným smyslem pro načasování, chytře pojmenované Krypto tento týden vydal trailer. Díky hvězdnému obsazení složenému z Luka Hemswortha, Kurta Russela a stále populárnějšího Annalé si to nenecháte ujít.

co je nového na coincentral

Historie nejzářivějších momentů bitcoinů a kryptoměn [infografika]: Chcete znát historii bitcoinů, ale potřebujete čas? Máme vás kryté.

Bitcoinové právní problémy | Důležité případy, které byste měli sledovat: Velká část kryptoměny je jako divoký divoký západ, ale to tyto obžalované nezachránilo před dlouhou rukou zákona.

[SPONZOROVÁNO] Co je TaxBit? Jak funguje automatizace krypto daní ?: Sklizeň těchto 2018 nese tržní ztráty automaticky s touto novou daňovou platformou.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Basilejský výbor káže na ne-koinery: Ve středu vydal Basilejský výbor pro bankovní dohled, mezinárodní skupina dohledu, prohlášení o „kryptoměnách“. Konkrétně se zdrželi používání slova „kryptoměna“ kvůli své víře „že taková aktiva spolehlivě neposkytují standardní funkce peněz a není bezpečné spoléhat se na ně jako prostředek směny nebo uchovávání hodnoty.“ Řekněte nám, jak se opravdu cítíte.

Výbor varuje, že vzhledem k nestálosti kryptoměny a krátké historii představují kryptoaktiva pro banky, které se rozhodnou je získat nebo poskytovat služby spojené s kryptoměnou, řadu rizik. Poté nastíní několik pokynů, které by banky měly dodržovat, pokud se tak rozhodnou, včetně provádění due diligence, udržování jasného rámce vlády a řízení rizik, veřejného zveřejňování jakékoli kryptoměny a otevřené komunikace s jakýmkoli orgánem dohledu.

Quoine On Trial: Singapurský mezinárodní obchodní soud (SICC) vydal tento týden rozhodnutí o prvním soudu v zemi s bitcoiny. Soud rozhodl, že burza nesprávně zvrátila několik obchodů společnosti B2C2, tvůrce trhu. V dubnu 2017 společnost B2C2 zadala sedm příkazů k výměně etherea za bitcoin. Kvůli technickým potížím byla společnost schopna obchodovat v poměru jeden ETH za 10 BTC, což dalo jen jednomu ETH hodnotu 12 000 $. Následující den však Quoine obchody obrátil.

Soud rozhodl ve prospěch B2C2, ale nenutí společnost Quione platit plnou hodnotu toho, co požaduje tvůrce trhu – něco přes 3 000 bitcoinů. Místo toho se obě společnosti musí dohodnout na částce, jinak se znovu postaví před soud.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me