Trend směrem dolů pokračuje

Další týden, další kolo ztrát.

Trh s kryptoměnou vrhl kolektiv 17% v průběhu tohoto týdne jeho tržní kapitalizace poklesla z 339 miliard dolarů na 280 miliard dolarů. Zprávy, že SEC nevidí Ether jako zabezpečení, přinesly trhu ve čtvrtek krátkou odklad, ale zdá se, že dnešní grafy ukazují, že ceny ustupují zpět dolů.

Časy jsou drsné, přátelé, a oni mohou být ještě drsnější. Pokud se v nadcházejících dnech a týdnech neodrazíme vzhůru a nenalezneme podporu, mohli bychom čekat pokles, který se bude pohybovat od dna pod naše předchozí minima z tohoto roku.

Bitcoiny: S požadovanou cenou 6 540 $ královské krypto prohrálo 13% jeho hodnoty za týden.

Ethereum: I přes pozitivní zprávy od amerických regulačních orgánů je Ethereum nefunkční 17% v týdnu na 492 $.

Vlnění: Cena značky Ripple, která vychází z nového značení loga, ji ztratila 18% od minulého týdne.

trhy 6_15_18

Domácí zprávy

Ether není zabezpečení, uvádí ředitel SEC ve svém projevu: V projevu předneseném na summitu Yahoo Finance All Market: Crypto, William Hinman, ředitel korporátních financí pro SEC, objasnil tento čtvrtek postoj agentury k Etheru. „[Na základě mého chápání současného stavu Etheru, sítě Ethereum a její decentralizované struktury nejsou aktuální nabídky a prodeje Etheru transakcemi s cennými papíry. A stejně jako v případě bitcoinu se zdá, že použití režimu zveřejňování federálních zákonů o cenných papírech na současné transakce v Etheru nepřináší žádnou přidanou hodnotu, “uvedl ve svém projevu.

Toto rozhodnutí SEC klade průmyslové hráče na obtížné otázky. Mnohem více k rozbalení, možná v dlouhodobé formě, včetně konverzace následující po tomto tweetu. https://t.co/IfbTrootcM

– Marco Santori (@msantoriESQ) 14. června 2018

Coinbase Index Fund otevírá své dveře akreditovaným americkým investorům: Peněženka a prodejce kryptoměny tento týden vylepšili svůj indexový fond a otevřeli jej pro první kolo investic. Coinbase Index Fund, který byl oznámen na začátku tohoto roku, je prvním akreditovaným fondem svého druhu pro toto odvětví a je otevřen pouze investicím ve výši 250 000 až 2 miliony USD. „Coinbase Index Fund poskytuje investorům expozici vůči všem aktivům uvedeným na naší burze, váženým tržní kapitalizací. Jak jsme včera oznámili, fond bude vyvážen tak, aby zahrnoval Ethereum Classic a další aktiva, pokud budou v budoucnu uvedena společností Coinbase, “uvádí se v oficiálním příspěvku na blogu.


Kongres představuje návrh zákona, který zkoumá použití kryptoměny při obchodování se sexem: Praní peněz a financování terorismu jsou staré zprávy. Kongres nyní požaduje čísla o tom, jak kryptoměny mění způsob obchodování obchodníků se sexem. Podle návrhu zákona „„ Boj proti nedovoleným sítím a detekce obchodování s lidmi “nebo„ zákon FIND Trafficking Act “vyžadují, aby generální kontrolor Spojených států provedl studii o tom, jak se virtuální měny a online tržiště používají k nákupu, prodeji, nebo usnadnit financování zboží nebo služeb souvisejících s obchodováním se sexem nebo drogami a pro jiné účely. “ Pokud by zákon měl vstoupit v platnost, generální komisař vydá Kongresu komplexní zprávu týkající se zjištění studie za rok.

LA Area Woman dostane označen provoz nelegální měnové burzy: V případě, že se jedná o bezprecedentní případ, čelí obyvatel Los Angeles federálnímu stíhání za provozování nelegální operace obchodování s bitcoiny. Theresa Tetley, známá pod pseudonymem Black Maven, vydělala v letech 2014–2017 přibližně 300 000 $ ročně provozováním služby bitcoinu a přenosu hotovosti prostřednictvím výpisu na localbitcoin.com. Soudní prokurátor má za to, že Tetley „podporoval finanční systém na černém trhu v centrální čtvrti Kalifornie, který záměrně a záměrně existoval mimo regulovaný bankovní průmysl.“ Za své údajné zločiny čelí hrozbě 30 měsíců ve federálním vězení a zabavení majetku za 40 bitcoinů, hotovost téměř 300 000 $ a 25 zlatých prutů.

Wells Fargo zakazuje nákupy kryptoměn pomocí svých kreditních karet: Pokud jde o krok, který není překvapivě v souladu s dalšími velkými bankami a společnostmi vydávajícími kreditní karty, společnost Wells Fargo uzavře své služby kreditních karet na nákupy kryptoměny. Tím se třetí největší americká banka ve společnosti J.P.Morgana & Chase, Citibank a American Express. “Zákazníci již nemohou používat své kreditní karty Wells Fargo k nákupu kryptoměny.” Děláme to proto, abychom byli konzistentní v celém podniku Wells Fargo kvůli mnoha rizikům spojeným s touto nestabilní investicí. Toto rozhodnutí je v souladu s celkovým průmyslovým odvětvím, “uvedl mluvčí společnosti ve svém prohlášení.

Mezitím Mastercard má svůj dort a také ho sní, platí pro patent na blockchainovou platbu: Společnosti vydávající kreditní karty možná nechtějí mít nic společného s kryptoměnami, ale ve sféře výběru a výběru nemají žádné výhrady k tomu, aby využily její technologii, blockchain, pro vlastní prospěch. Přinejmenším se zdá, že to naznačuje Mastercard, protože společnost vydávající kreditní karty podala patent 7. června na americký patent & Úřad pro ochranné známky pro „metodu a systém pro ověřování platebních karet prostřednictvím blockchainu“. Patent hledá práva na „ověření platebních údajů pomocí blockchainů nebo jiných veřejně přístupných zdrojů dat, konkrétně použití šifrování a přenosu dat mezi výpočetním zařízením a prodejním místem, aby bylo možné přizpůsobit vyhledávání a použití ověřených údajů. platební údaje bez použití tradičního platebního nástroje. “

Patent blockchainu Mastercard

Guvernér Connecticutu podepisuje návrh zákona, který navrhuje blokovou pracovní skupinu do práva: Guvernér Connecticutu, Dannel P. Malloy, podepsal 6. června návrh zákona, který formálně zakládá pracovní skupinu pro blockchain v Connecticutu. The účtovat, který prošel v dolní a horní komoře Connecticutu jednomyslným hlasováním, požaduje, aby stát „vyvinul hlavní plán na podporu expanze blockchainového průmyslu ve státě a doporučil politiky a státní investice, aby se Connecticut stal lídrem v blockchainové technologii.“

Co je nového na CoinCentral?

Co je Elastos (ELA)? | Průvodce pro začátečníky: Elastos je internet využívající blockchain, ve kterém máte úplnou kontrolu nad svými digitálními aktivy.

Huobi oznamuje plány decentralizované autonomní organizace: Prostřednictvím projektu Huobi Chain společnost vybuduje veřejný blockchain. To jim umožní přejít z centralizované korporace do decentralizované korporace provozované komunitami.

Podklad pro mapování kryptoměny v obchodním zobrazení: TradingViews nabízí grafy za hrst mincí a je dobré vědět, jestli plánujete obchodování.

The State of Sharding: How can this technology make blockchain more scalable ?: Sharding je typ rozdělení databází, které odděluje větší databáze na menší, rychlejší a snadněji spravované části zvané datové fragmenty.

DAICO je tady – nabízí nový model ICO lepší bezpečnost ?: Nápad společnosti Vitalik na DAO ICO se stal realitou, ale vyřeší současné problémy s prodejem tokenů?

Opravdu potřebujeme kryptoměnu? Moderní průzkum peněz: Je kryptoměna opravdu nezbytná? Při pohledu na tradiční systém si to určitě myslíme.

Fond pro ekosystém Binance má jasnou budoucnost: Fond Binance Ecosystem Fund je nejnovějším projektem společnosti Binance Lab: iniciativa na podporu rozvoje a podpory adopce.

Beyond CryptoKitties: Budoucnost ERC-721 a vlastnictví jedinečných aktiv: Cryptokitties jsou nejznámější tokeny ERC-721, ale v budoucnosti tokenizace mohou být spojeny s více aktivy než oslavenými digitálními čepičkami.

Nejlepší software pro těžbu bitcoinů roku 2018: Hledáte zahájení těžby (nebo potřebujete pouze aktualizační program)? Máme tě, fam.

Jaké jsou plány společnosti Walmart pro Blockchain Tech ?: Víte, že největší maloobchodník na světě má plány pro tuto technologii, ale co to znamená?

Minulost a současnost podvodů v těžbě bitcoinů: Botnety, těžařský malware, krádež energie – ach jo!

Rozdíly mezi akciemi a kryptoměnou: Článek, kdy svému starci potřebujete vysvětlit, proč / v čem se mince liší od tradičních akcií.

Kevin Maloney z Xeedy na hardwarových peněženkách pro kryptoměny: Kevin Maloney je zakladatel a generální ředitel společnosti Xeeda, hardwarové peněženky pro kryptoměny speciálně určené pro smartphony.

Odchod od ICO – pět věcí, které byste měli vědět: ICO se stávají méně běžnými, zatímco airdrops a financování VC se stávají stále více.

Blockchain prvního obchodního modelu se zvyšuje: Platby: Zdá se zřejmé, že bitcoin byl vytvořen jako alternativní měna, ale přesto stojí za to podívat se na to, jak blockchain změní zpracování plateb.

Binance oznamuje, že do konce roku nabídne obchodování s eurem: Největší burza na světě má bankovní účet na Maltě a díky této likviditě otevírá obchodní páry eura.

Siglův Isaac Phillips v roli Blockchainu na rozvíjejících se trzích: Isaac Phillips je jedním ze zakladatelů společnosti Siglo, blokového protokolu založeného na Gibraltaru pro decentralizované aplikace, který sponzoruje konektivitu na rozvíjejících se trzích.

Jaký je dopad těžby bitcoinů na životní prostředí ?: Někteří by mohli říci, že je to katastrofické, jiní jsou mnohem méně temní a temní. Je pravda někde mezi?

Co je sloučená těžba? Potenciální řešení 51% útoků: Jednoduše řečeno, sloučená těžba (známá také jako Auxiliary Proof-of-Work) je proces těžby dvou různých kryptoměn současně.

Blockchain v automobilovém průmyslu – fragmentovaný sektor se zaměřením na nové technologie: Blockchain a auta? Vsadíte se a průmysl již tuto technologii zkoumá.

Co je Web 3.0 ?: Je to víc než jen módní slovo; aktivně se to staví kolem nás.

Top 10 nejaktivnějších politiků – globální vydání: Toto jsou tváře nejangažovanějších politických aktérů hnutí.

Coinbase pro přidání podpory pro Ethereum Classic: Coinbase tento týden oznámila, že v nadcházejících měsících přidá do svých nabídek Ethereum Classic.

Gnosis Stefan George o překážkách přijetí pro decentralizované výměny: Stefan George je zakladatelem a technickým ředitelem společnosti Gnosis, platformy pro predikci trhu založené na Gibraltaru, postavené na Ethereu. Gnosis je druhou největší predikční tržní platformou podle tržního stropu za Augurem.

Co je Casper: Přátelské pronásledování etherea: Casper je každým dnem vývoje blíže k uskutečnění a upgrade PoS je téměř připraven.

Spoluzakladatelka Elix Melanie Plaza hovoří o crowdfundingu, použitelnosti blockchainu a kuřecích nabídkách: Melanie Plaza, spoluzakladatelka společnosti Elix, je biolog, který se stal počítačovým programátorem na misi za účelem zlepšení dostupnosti technologie blockchain.

Generální ředitel IDEX Alex Wearn o pokroku Aurory: Alex Wearn je generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Aurora, která stojí za IDEX. V současné době pracuje na mnoha různých iniciativách, včetně re-brandingu pro slavnou decentralizovanou burzu a finanční platformu.

Kryptografie: Stručná historie od symetrie po bitcoiny: Ponořte se do technologie, která položila kořeny revoluce.

Blockchain Connect to Host Conference in San Jose Convention Center: Blockchain Connect (Silicon Valley) hostí svou druhou konferenci ve Spojených státech 26. června a 27. června v San Jose Convention Center v Kalifornii. A naši čtenáři získají s tímto kódem 40% slevu: CoinCentral40.

Co je to Cobinhood Coin (COB)? Průvodce pro začátečníky: Pozdravte Cobinhood, burzu kryptoměn, která za obchodování účtuje nulové poplatky. Ano, slyšeli jste dobře, nula! S drzým pohledem na téma Robinhood se Cobinhood rozhodl vstoupit do hry s kryptoměnami s nulovým poplatkem.

Blockchain Affiliate Marketing: Zvyšování zisků pro vydavatele: Blockchain affiliate marketingové platformy jsou některé z nejnovějších, které využívají nové technologie k řešení starých problémů.

Ether není bezpečnost, ředitel SEC pro podnikové finance na Crypto Summit: William Hinman přednesl tento týden na krypto summitu Yahoo Finance jeden z nejpozoruhodnějších komentářů tohoto roku: Ether není bezpečnost.

Indiegogo’s Slava Rubin o crowdfundingu a ICO: Pokud jde o crowdfunding, málokdo má bystré postřehy zakořeněné v hlubokých zkušenostech jako zakladatel Indiegogo, Slava Rubin.

Vylepšení technologie obranného průmyslu pomocí blockchainu: Jaké jsou tedy zatím největší výzkumné projekty blockchainu pro obranný průmysl? A jak může blockchain přetvořit budoucnost vojenské technologie?

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Binance se zaměřuje na nabídku párů obchodování s eurem do konce roku: Binance se podle denního objemu obchodování trvale řadí mezi nejlepší směnárny na světě a snaží se o úspěch ještě o krok dále integrací obchodních párů euro do svých služeb. Generální ředitel burzy tento týden oznámil, že do konce roku uvidí přidávání párů pro obchodování s eurem, a škádlí, že bude připravováno více fiat párů. Prozatím však bude euro obchodovat s dosud nespecifikovanými kryptoměnami, což bezpochyby umožnil Binance, který si minulý týden otevřel bankovní účet na Maltě.

Těžařská firma Agro Blockchain připravená být první krypto společností na londýnské burze: IPO pravděpodobně stmelí Agro Blockchain jako první nabídku na Londýnské burze cenných papírů (LSE). Těžařská společnost tento týden oznámila, že plánuje uspořádat veřejnou nabídku na burze. To by následovalo po 2,5 milionu dolarů, které společnost již získala v soukromém investování na začátku letošního roku, a oznámení přišlo ve stejný den, kdy Agro uzavřela předplatné pro těžební smlouvy otevřené veřejnosti.

Coinbase přidává do své sady nabídek Ethereum Classic: Zákazníci Coinbase nyní budou mít na výběr kromě dvou bitcoinů – a jednoho druhu bitcoinu -, která platforma nabízí, dvě etherea. Největší světový prodejce kryptoměn tento týden oznámil, že v příštích několika měsících začne do svých služeb integrovat Ethereum Classic. Jakmile tým provede veškerou těžkou práci na back-endu, ETC bude k dispozici na burze Coinbase Pro (dříve GDAX) a přidá se do Coinbase Index Fund, ale nebude okamžitě přidán do Coinbase, hlavního místa konání společnosti nákupy kryptoměny.

Několik úvah o tom, proč by Coinbase měl na seznamu $ ETC.

TLDR:

Historie odporu vůči cenzuře, aktivní rozvoj, efektivní správa věcí veřejných, dosažitelný plánhttps://t.co/3a35E3TUMq

– ETC Cooperative (@ETCCooperative) 13. června 2018

Jihokorejská bankovní skupina plánuje vydat systém ověřování ID na základě blockchainu: Korejská federace bank tento týden oznámila, že do července letošního roku zavede nový systém ověřování ID založený na blockchainu. BankSign, jak se tomu říká, se bude snažit nahradit zastaralý systém, který se používá poslední dvě desetiletí, a banky uplatní technologii ID na své mobilní a online bankovní platformy.

Kanadská vláda vydala první návrh navrhovaných kryptografických předpisů pro burzy a zpracovatele plateb: Kanada tento týden zveřejnila návrh navrhovaných předpisů o kryptoměně. Předpisy se zaměřují na opatření KYC / AML, konkrétně přiřazují kryptoburzám a zpracovatelům plateb klasifikaci podniků peněžních služeb podle kanadských zákonů. „Navrhované změny předpisů by posílily kanadský režim AML / ATF aktualizací požadavků na hloubkovou kontrolu zákazníka a požadavků na hlášení skutečného vlastnictví; regulace podniků obchodujících s virtuální měnou; aktualizace harmonogramů podle předpisů; včetně zahraničních podniků poskytujících peněžní služby (MSB) v kanadském režimu proti praní peněz a financování terorismu; vyjasnění řady stávajících požadavků; a provádět drobné technické změny, “uvádí se v návrhu.

Regulační orgány Spojeného království vydávají bankovní radě doporučení, jak řídit rizika kryptoměn: Britský úřad pro finanční chování, podepsaný výkonnými řediteli dohledu Jonathanem Davidsonem a Megan Butlerovou, zaslal domácím bankám dopisy ve snaze radit jim, jak řídit rizika spojená s kryptoměnami. Dopis se dotýká témat, která sahají od vazeb kryptoměny k operacím na černém trhu až po spekulativní povahu vlastního trhu. “Existuje mnoho netrestních motivů pro používání kryptoasetů.” Patří mezi ně jejich použití jako vysoce rizikových spekulativních investic nebo jako prostředek financování inovativního technologického rozvoje. Tuto třídu produktů však lze také zneužít, protože nabízí potenciální anonymitu a schopnost přesouvat peníze mezi zeměmi. Měli byste přijmout rozumná a přiměřená opatření, abyste snížili riziko, že vaše firma napomůže finančním trestným činům, které kryptoměny umožňují, “uvádí se v dopise..

5% veškerého Monero, které dnes obíhá, bylo vytěženo pomocí malwaru, hlášení reklamací: Zpráva výzkumného střediska Palo Alto Network Research Center odhaluje, že 1/20 veškerého Monera v oběhu byla vytěžena pomocí těžařského malwaru. Zpráva, kterou napsal Josh Gunzweig, zjistila, že Monero byla drtivou volbou hackerů a zahrnovala zhruba 85% všech zisků z těžby malwaru. “Je jasné, že takové aktivity byly neuvěřitelně výhodné pro jednotlivce nebo skupiny, kteří po dlouhou dobu těžili kryptoměnu pomocí škodlivých technik.” Bylo zjištěno, že se historicky těží celkem 175 mil. USD prostřednictvím měny Monero, což představuje zhruba 5% veškerého Monera, které je v současné době v oběhu, “píše Gunzweig v závěru zprávy.

monero malware mining

Zdroj: Palo Alto Network

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me