Obloha padá!

Dobře, možná jsme trochu dramatičtí. Tento týden byl ale pro trh s kryptoměnou krvavou koupel. První polovinu týdne se zdálo, že trh pokračuje v netěkavém pohybu, na který jsme si během posledních několika týdnů zvykli. Ve středu se však věci obrátily na jih s téměř okamžitým poklesem tržního stropu o sedm procent. K tomuto prudkému poklesu mohlo přispět několik událostí, ale boje a následné tvrdé vidlice bitcoinové hotovosti rozhodně nepomohly.

Od této doby minulý týden celý trh s kryptoměnami klesl o něco více než 13 procent, v současné době činil přibližně 184 miliard USD. Díky takové kapce jsme váhali s přihlášením nejlepších mincí.

Bitcoin tento týden klesl na minima roku 2018 a ztratil 12,24% své hodnoty.

XRP přeskočil Ethereum v žebříčku, ale přesto klesl o 5,83%.

Ethereum také těžce spadl. Přesnost 15,43%.

Stojí za zmínku, že Bitcoinová hotovost drama výrazně ovlivnilo cenu, přičemž bitcoinová vidlice tento týden poklesla o 28,88%.

Statistiky trhu s kryptoměnou (16/11/2018)

Statistiky trhu s kryptoměnou (16/11/2018)

Zprávy o domácí kryptoměně

Microsoft kombinuje SDK s DLT: Včera společnost Microsoft vydala vývojovou sadu blockchain (BDK?) Jako součást platformy Azure Blockchain Workbench. Společnost má v úmyslu pro blockchain SDK (máme rádi BDK lépe …) pomoci podnikům rychle integrovat technologii distribuované účetní knihy (DLT) do jejich stávajících systémů a pracovních toků.

Počáteční vydání zahrnuje funkce, jako je připojení rozhraní, jako jsou mobilní zařízení a IoT, integrace dat, která se nacházejí mimo řetězec, a provádění inteligentních smluv. Microsoft plánuje pokračovat v rozšiřování nabídky BDK, jakmile vyjdou najevo další případy použití.

Trumpův úřadující generální prokurátor má podivné krypto vazby: A nemluvíme o těch, které nosíte kolem krku. Dočasný generální prokurátor prezidenta Trumpa Matthew Whitaker má mírně řečeno barevnou historii. Whitaker předtím seděl v poradním výboru Světový patentový marketing, společnost, která je známá zejména tím, že byla uzavřena na základě příkazu federálního soudce.

Není jasné, do jaké míry byl do podnikání zapojen, ale seznam klientely společnosti je na pohled. Pracovali s toaletou pro dobře vybavené muže, sasquatchovou panenkou a hlavně s kryptoměnou pro cestování v čase. Kéž by to byl nejhorší nápad týkající se kryptoměny, jaký jsme slyšeli …

co je nového na coincentral

Coinsource na své Coveted NYC BitLicense, poplatky za bitcoinové bankomaty a kryptografické předpisy: Tým Coinsource sdílí, co je potřeba k získání nepolapitelného BitLicense.

Bakkt: Globální ekosystém pro regulovaná digitální aktiva: (* hlas Arnolda Schwarzeneggera *) budu Bakkkkkt.

The Ultimate Privacy Coin: Monero or Zcash ?: Podívejte se, která ze dvou nejlepších mincí na ochranu soukromí udrží vaše transakce pod pokličkou.

Společnost poskytující krypto peněženku vydává digitální měnu v hodnotě 125 milionů dolarů: Získejte kousek tohoto sladkého hvězdného koláče.

Glosář klíčových kryptoměn Termíny technické analýzy, které potřebujete vědět: Dostali jsme vše od průměrů po VPOC.

Co je sloučená těžba? Dokážete těžit dvě krypta současně ?: No, můžete? Můžeš?? Odpověď je ano.

Vše, co potřebujete vědět o Perianne Boring: Můžeme s jistotou říci, že její poslední čas nedefinuje její život.

Fibonacci Retracements: Forecasting High-Probability Reversals in Cryptos: Slyšel jsem ve své době spoustu strašlivých matematických vtipů, ale tento vtip Fibonacci je stejně špatný jako poslední dva kombinované.

Těžba bitcoinů převyšuje odhady spotřeby energie při těžbě zlata: Údajně.

Pool pro těžbu energie Jak vypadá podvod s těžbou kryptoměn: Prolomili jsme klasický podvod, takže se znovu nenecháte zmást. Ne ne ne.

Changelly vs. ShapeShift | Head-On Review: Chcete rychle vyměnit nějaké levné, horké alty? Tyto platformy jsou pro vás.

Ochrana osobních mincí: Bytecoin, PIVX, Verge a Dash: Tyto mince nemusí být tak dobré jako první dva, ale stále stojí za vaši pozornost.

Proč by kryptoměnovým investorům mělo záležet na soukromých blockchainech: Možná jste si mysleli, že můžete jednoduše odepsat soukromé blockchainy. Zde se můžete mýlit.

Mohu koupit bitcoiny pomocí své IRA ?: Posuňte hodling na další úroveň přidáním bitcoinů do vašeho portfolia IRA. Zmínili jsme další daňové úlevy, které s tím získáte?

Recenze HitBTC: Je použití HitBTC bezpečné ?: Zjistěte, zda je pro vás výměna s vysokou likviditou to pravé.

Průvodce pro začátečníky v oblasti těžby mincí na ochranu soukromí Jak těžit ZCash: Už víte, že je to jedna z nejlepších mincí na ochranu soukromí. Nyní můžete některé těžit sami.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Oxfam Blockchain pomáhá kambodžským farmářům: Ve čtvrtek společnost Oxfam oficiálně spustila BlocRice, řešení založené na blockchainu, které dává farmářům větší vyjednávací sílu při jednání s kupujícími. Platforma poskytuje inteligentní smlouvy mezi kambodžskými pěstiteli rýže, kambodžskými vývozci a nizozemskými kupci.

BlocRice začal jako pilotní program loni v dubnu a má se rozšířit v březnu 2019. Oxfam doufá, že přesáhne kambodžský rýžový průmysl do dalších zemí i do jiných vertikál.

Schéma pyramidy kryptoměn v Tokiu: Jindy, další krypto podvod. Tentokrát bylo zatčeno osm lidí za jejich zapojení do pyramidové hry, která oklamala tisíce lidí z téměř 70 milionů dolarů. Posádka přesvědčila několik lidí, aby jim dali peníze na nákup bitcoinů jejich jménem, ​​a požadovali až 20 procentní měsíční výnosy. Slíbili také další návratnost investic, pokud současní investoři doporučili nové lidi.

Šest z osmi obviněných již přiznalo vinu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me