Nahoru a na ‚Em

Po výprasku z minulého týdne ukázal trh s kryptoměnou milost s 10procentním skokem toto pondělí. Od té doby trh pomalu klesal a aktuálně je na hodnotě 207,7 miliardy USD. To nám dává týdenní zisk 3,23%.

Statistiky trhu s kryptoměnou (19.10.18)

Statistiky trhu s kryptoměnou (19.10.18)

Naštěstí si první tři mince vedly také pozitivně. Pojďme se podívat na to, jak se jim povedlo:

Bitcoin v průběhu týdne vzrostl o 2,56% a jeho cena je v současné době 6 458,99 USD.

Ethereum nadále testuje linii podpory 200 USD, ale za posledních sedm dní zaznamenala růst ceny o 3,12%.

XRP byl tento týden největším přírůstkem tohoto týdne se 6,01% v zelené.

Zprávy o domácí kryptoměně

Fidelity otevírá dveře institucionálnímu krypto: Fidelity Investments jde tam, kde dosud žádná velká finanční instituce nešla. Pátý největší správce aktiv na světě vyrábí samostatnou společnost Fidelity Digital Assets, která poskytuje institucím řešení kryptoměny. Řekněte to pětkrát rychle.

Fidelity začne nabídnutím tří hlavních řešení, včetně úschovy bitcoinů a etherů. Společnost navíc poskytne službu provádění obchodu, která spojuje zákazníky se stávajícími burzami prostřednictvím směrovače inteligentních objednávek, a také vytváří specializovaný tým, který pomáhá klientům na palubě platformy.

Stabilita ztráty tetheru: Zde je hádanka: Kdy dolar nestojí za dolar? Když je očividně vázán na Tether. Minulý týden byl stabilnícoin Tether něco jiného než stabilního, protože na mnoha burzách klesl téměř k 0,90 USD a na Krakenu dokonce k nízké hodnotě 0,85 USD. Pád způsobil nedostatek důvěry investorů ve finance Bitfinexu, emitenta Tetheru, a pokračující pochybnosti o tom, že je stabilnícoin skutečně krytý americkými dolary. Skutečnost, že společnost Bitfinex dosud neposkytla audit svých rezerv třetí stranou, zanechává mnoho členů komunity skeptických.

„Dumpening“ Tether měl několik nepříznivých dopadů, jako například cenovou prémii za bitcoiny na Bitfinexu nebo záplavu zájmu o další stablecoiny. V době psaní tohoto článku Tether stále stojí na tržním průměru ~ 0,975 $.

Lidé říkají věci

Song Sings Shit: V nedávném rozhovoru s Crypto Insider objasnil vývojář a obhájce bitcoinů Jimmy Song svůj názor na EOS. Uvedl, že je přesvědčen, že projekt je podvod, a že „v příštích pěti letech zemře při hrozném požáru kontejneru“. Oof.

Hodnota Voorheesových hlasů: Generální ředitel společnosti Shapeshift Erik Voorhees měl v reakci na oznámení kryptoměny Fidelity několik pozitivních slov. Počítal s matematikou ubrousku a vypočítal, že by bylo nemožné, aby každý zákazník makléřské společnosti Fidelity vlastnil celý bitcoin. A proto mají hodnotu tisíců dolarů. Na druhou stranu „dolar má hodnotu pouze jednoho dolaru (a pouze do příštího roku, kdy má hodnotu 97 centů).“ Tato čísla se nám líbí.

Bylo by nemožné, aby každý zákazník makléřské společnosti Fidelity vlastnil co i jen jeden bitcoin. Z tohoto důvodu mají bitcoiny hodnotu tisíců dolarů, zatímco dolar má hodnotu pouze jednoho dolaru (a pouze do příštího roku, kdy bude v hodnotě 97 centů). Ušetřete moudře. https://t.co/NdEEgYNH9a

– Erik Voorhees (@ErikVoorhees) 16. října 2018

Roubini zvyšuje Ruckus: Americký ekonom Nouriel Roubini tento týden způsobil docela kontroverzi svým článkem The Big Blockchain Lie. V něm se pokouší dokázat své tvrzení, že decentralizované blockchainy nemají žádnou hodnotu a jsou „lestou k oddělení retailových investorů od jejich těžce vydělaných skutečných peněz“. Silná slova od člověka, který řekl investorům, aby zůstali stranou, když se bitcoiny obchodovaly pod 58 USD.

V dobré společnosti se zlatem. @Convertbond: Zatímco všichni se soustředili na zlato a stříbro, #BITCOIN klesl o dalších 40%, obchodoval pod 58 $

– Nouriel Roubini (@Nouriel) 16. dubna 2013

co je nového na coincentral

Co je síť XYO? Decentralizace GPS a umístění polohy na blockchain: Každý váš krok, každý váš pohyb, budeme vás sledovat.

Správce Silk Road obžalován za účast na praní peněz a obchodování s drogami: Další kousne do prachu. Správce Silk Road Libertas, alias Gary Davis, se přiznal.

Těžba bitcoinů: Číňan dostal trest 3,5 roku za krádež síly k těžbě bitcoinů: Chcete vědět, co se stane, když ukradnete moc v Číně? Vězení. A hodně z toho.

Generální ředitel a zakladatel společnosti Zinc Daniel Trachtemberg ve společnosti Merging Ad Tech and Blockchain: Digitální reklama nechává spoustu peněz na stole. Zincs chce něco z toho vyzvednout.

Proč se Tiny Liechtenstein stává kryptocentrem: Malá země, velké krypto ambice.

Jaký je nejlepší hardware pro těžbu litecoinů v roce 2018 ?: Stále máte zájem o těžbu litecoinů na tomto medvědím trhu? Toto jsou vaše nejlepší možnosti pro hardwarové vybavení.

Stav nekonečna projektu po omezení skupiny NEX: Masivní propouštění, konfliktní prohlášení a zdánlivě mrtvý projekt. Dáme vám rovnou lopatku.

Co je Cosmos Network (ATOM) | Průvodce pro začátečníky po internetu blockchainů: Průvodce projektem se skvělým názvem a ještě chladnější misí.

Hackování bitcoinů: Zpráva říká, že Čína může zaútočit na síť pro těžbu bitcoinů: Florida International a Princetonské univerzity tvrdí, že Čína může snadno zaútočit na bitcoiny. Ale vydrží tvrzení?

Scrypt ASIC vs. SHA-256: Vysvětlení možností pro rok 2018: ASIC jsou tu, aby zůstaly, a toto jsou vaše nejlepší možnosti pro dva nejoblíbenější hashovací algoritmy.

Monachain LG představuje Queen of the Blockchain: Mona. Řetěz. LG, královna. (Náš špatný pokus o lyrickou hříčku Lil ’Wayne)

Na frontové linii: Jak Blockchain Forensics bojuje s kryptozločiny: Zjistěte, jak pomocí Blockchain Forensics můžeme zastavit kyberzločince v jejich stopách.

Jsou USB ASIC Miner Devices ziskové ?: Upozornění na spoiler: opravdu ne.

Generální ředitel společnosti MinerGate Claude Lecomte o těžbě kryptoměny: MinerGate pomohl průměrné kryptoměně Joe. Mluvili jsme s generálním ředitelem společnosti.

Říjnová vidlice Monero – Bulletproofs a udržení ASIC v zátoce: Vývojový tým Monero právě prosadil několik významných upgradů. Zde se o nich dozvíte.

Jason Freedman ze společnosti Baya o velmoci komerčních nemovitostí s blockchainem: Baya chce použít blockchain k opravě komerčních nemovitostí. Zde je to, co říká člen týmu Jason Freedman.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Vládní plán brazilských kandidátských cementů v blockchainu: Brazilský prezidentský kandidát Fernando Haddad zaznamenal své návrhy na vládu země pomocí technologie blockchain. Doufá, že nezměnitelná povaha technologie pomůže zastavit údajné šíření dezinformací jeho oponenty.

Ani tato instance není poprvé, co Haddad implementoval progresivní technologické strategie. Jako starosta São Paula implementoval několik forem svobodného softwaru, aby zlepšil transparentnost své správy.

Porty Abu Dhabi ohlašují test řešení blockchainového obchodu: Abu Dhabi se připojuje k blockchain party. Vedle belgického přístavu Antverpy pilotuje Abu Dhabi Ports mezinárodní řešení blockchainového obchodu. Projekt Silsal využívá systém distribuované účetní knihy k propojení zúčastněných stran obchodního systému mezi dvěma porty. Toto oznámení přišlo během GITEX Technology Week, týdenní konference v Dubaji představující nejnovější technologie po celém světě.

Rwanda začíná sledovat tantal prostřednictvím blockchainu: V dalších mezinárodních zprávách začíná rwandská vláda používat blockchain pro dodavatelské řetězce určitých kovů. Zejména spolupracují s blockchainovou společností Circulor na lepším označování a sledování tantalu v každém kroku jeho dodavatelského řetězce. Obě strany mají za cíl odstranit konfliktní minerály z výroby a lépe zviditelnit kov, který je pro spotřební elektroniku tak důležitý.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me