Všechno nejlepší k narozeninám, bitcoiny! Ty velké 10leté dítě!

Velký týden pro nejoblíbenější kryptoměnu na světě, protože ve středu dosáhla deseti let (na základě data zveřejnění bílé knihy). Je úžasné ohlédnout se zpět a uvědomit si, jak daleko se bitcoin za poslední desetiletí dostal. Pěstování od jednoduchého, neznámého konceptu k oslavování jako vše od podvodu až po nejvlivnější vynález vůbec, je jasné, že se již ve světě významně zapsalo. Tady vám, bitcoiny, a tady (alespoň) o deset let déle.

Kryptotrh se bohužel necítí stejně. Trh se stal obětí klasický obrácený Bart tento týden graf, ale závěrečná rally nestačila na to, aby nás nechala v černém. Během týdne celý tržní strop poklesl z 208,7 miliardy USD na 206,0 miliardy USD, což nám způsobilo ztrátu 1,29%.

Statistiky trhu s kryptoměnou (2. 11. 18)

Statistiky trhu s kryptoměnou (2. 11. 18)

Naše tři nejlepší mince i nadále vykazují nevýrazný pohyb:

Bitcoin, narozeninový chlapec klesl o 2,11% na necelých 6 340 $.

Ethereum poklesl o 1,94% a nyní se nachází těsně pod 200 USD.

XRP zastavil klesající trend s růstem ceny o 0,36% na přibližně 0,46 USD.

Zprávy o domácí kryptoměně

Crypto Millionaire plánuje blockchain utopii: Začátkem tohoto týdne zveřejnil New York Times Jeffrey Burns, majitel společnosti Blockchains LLC, a jeho plány na vytvoření blockchainové utopie v nevadské poušti. Začátkem tohoto roku koupil Burns obrovský pozemek v této oblasti za 170 milionů dolarů – v hotovosti. Plánuje vybudovat „distribuovanou entitu pro spolupráci“ na pozemku, ve kterém jsou rozhodování a zisky rozděleny mezi zaměstnance, obyvatele a investory. Jeho cílem je využít hodnotu decentralizace, která existuje v bitcoinech a dalších kryptoměnách, a aplikovat ji na celou komunitu. To je odvážná strategie, Cottone. Uvidíme, jestli se to vyplatí.

Lidé říkají věci

Ron mluví pravdu: Libertariánský zlý chlapec Ron Paul minulý pondělí publikoval krátký článek s názvem Trump má pravdu, Fed je blázen. V něm kritizuje vládou podporovanou měnu a schopnost centrálních bank „neustále zvyšovat a snižovat peněžní zásobu ve snaze ovládnout ekonomiku ovládáním úrokových sazeb“. Ačkoli vůbec nezmínil bitcoin nebo kryptoměnu, můžeme číst mezi řádky. Víme, že jste vyznavači bitcoinů, chlapče Ronnie …

Jamie Do not Care: Na konferenci Axios tento týden generální ředitel JPMorgan Jamie Dimon uvedl, že pokud jde o bitcoiny, „opravdu nedávám sh * t.“ Dále uvedl, že věří, že blockchainová technologie je skutečná, ale nevěří, že by bitcoin mohl nahradit fiat měnu. Pro člověka, který se údajně nestará o bitcoiny, o tom určitě hodně mluví.


co je nového na coincentral

Charlie Shrem o vývoji kryptoměny, centralizace a stablecoinů: Mluvili jsme s jedním z původních bitcoinových podnikatelů. Přečtěte si, co řekl.

DocuSign integruje technologii Ethereum Blockchain do svého programu šifrování dokumentů: DocuSign se připojuje k blockchain party jako plus jedna Ethereum.

Generální ředitel společnosti Binance oceňuje investice Fidelity na trh kryptoměn: Někteří zastánci kryptoměny jsou proti vstupu bank. CZ není jedním z nich.

Vědět, kdy ukončit vítězný obchod: Ano, jste ve svém obchodu. Ale víte, jak to úspěšně ukončit, aniž byste riskovali své zisky?

Recenze výměny bititů | Je to pro vás to pravé ?: Francouzská burza chce být nejjednodušší způsob nákupu kryptoměny. Zdá se však, že tomu tak není.

Výukový program Cenové cykly: Obchodování s prvním stažením: nahoru a dolů. Nahoru a dolů. Ceny kryptoměny se často pohybují v předvídatelných cyklech. Zde je návod, jak na nich vydělat.

Směsný bitcoinový index Winkdex: Jak to funguje: Winklevii jsou více než jen první uživatelé bitcoinů. Zjistěte, jak jejich Winkdex pohání cenové mechanismy na webu.

Je příliš pozdě na nákup bitcoinů v roce 2018? Věci, které je třeba zvážit: Možná si myslíte, že vám chyběla bitcoinová loď. Máme několik důvodů, proč byste si pravděpodobně měli myslet něco jiného.

Justin Sun o budoucnosti Tronu, BitTorrentu a Project Atlas: Mluvili jsme s tváří (a mozkem) Tronu o všem, co projekt udělal za poslední rok.

Jak nakupovat litecoiny na Coinbase pomocí telefonu: Protože ne každý má čas sednout si k počítači a nakoupit.

Jak společnost Genesis Mining převzala sektor cloudové těžby: Cloudová těžba: podvod nebo legitimní? Společnost Genesis Mining dala zcela jasně najevo, že spadají do druhé.

Coin Dance | Statistika kryptoměny řízená komunitou: Coin Dance si klade za cíl decentralizovat analýzu dat, počínaje uhádlými, daty bitcoinu.

KJ Erickson chce, aby se z veřejného trhu stal eCommerce pro domácnost Název: Rychlý chat s generálním ředitelem projektu o hodnotě efektů tokenových sítí a o tom, jak je veřejný trh implementuje.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Čína táhne Ol ‘Switcharoo: Čínská vláda již po sté změnila názor na legálnost bitcoinů. Podle čínského zpravodajského webu cnLedger čínský soud potvrdil, že držení bitcoinů je chráněno zákonem. Toto rozhodnutí Mezinárodního rozhodčího soudu v Shenzhenu uvádí, že jak vlastnictví, tak převod bitcoinů v zemi jsou legální aktivity.

1 / Čínský soud potvrzuje, že bitcoiny jsou chráněny zákonem. Shenzhenský soud pro mezinárodní arbitráž rozhodl o případu kryptů. Uvnitř verdiktu: Zákon CN nezakazuje vlastnit & převod bitcoinů, který by měl být chráněn zákonem, pokud jde o jeho majetkovou povahu a ekonomickou hodnotu.

– cnLedger (@cnLedger) 26. října 2018

Brazílie začíná sbírat dlužné částky: Víš, co říkají. Na tomto světě není nic jistého kromě smrti a (brazilských) daní. Brazilské ministerstvo federálních příjmů v úterý zveřejnilo dokument, který nastiňuje nová pravidla pro daňové pohledávky z kryptoměny. Jedno z nových pravidel: Kryptoburzy budou nyní muset zasílat měsíční zprávy o transakční aktivitě a identitě svých zákazníků. Jednotliví i institucionální investoři navíc musí hlásit všechny transakce, které provedli na zahraničních burzách, pokud za měsíc dosáhnou více než 2 700 $. Trest za neoznámení? Až tři procenta z hodnoty transakce.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me