Dolů jdeme

Stále směřujeme dolů, přátelé. Včera v noci to vypadalo, jako bychom tento týden mohli zavřít na zelené svíčce. Ale to bylo předtím, než bitcoin shodil asi 600 dolarů, čímž s sebou stáhl zbytek trhu.

V současné době celková tržní kapitalizace kryptoměny spočívá v oblasti 258 miliard USD, a 7% pokles z místa, kde to bylo na konci minulého týdne. Za současnou cenu bitcoin prolomil podporu, kterou zavedl u svých nosorožců na začátku února a dubna, přičemž pro rok 2018 získal nové historické minimum.

Pokud si bitcoin dokáže udržet podporu na ~ 5 800 $, pak bychom se od tohoto posledního poklesu mohli stále odrazit. Pokud ne, mohli bychom v blízké budoucnosti očekávat cenu 5 000 $ nebo nižší.

Bitcoiny: S cenou 6 130 $ bitcoin ztratil 5% jeho hodnoty za týden.

Ethereum: Ethereum prakticky odráželo ztráty bitcoinu; na 472 $ je to dole 4%.

Vlnění: I díky svému úhlednému novému logu Ripple shed 7% tento týden z ceny a aktuálně se obchoduje za 0,49 USD.

CC cena

Domácí zprávy

Tether je plně krytý USD, právnická kancelář tvrdí, že provedla finanční kontrolu: The Freeh, Sporkin & Advokátní kancelář Sullivan (FSS) provedla na začátku tohoto měsíce finanční kontrolu bankovního účtu Tetheru a tento týden vydala zprávu, ve které tvrdí, že Tether má rezervu 1: 1 dolaru na každý USDT v oběhu. Provizorní audit – který se FSS zříká, není oficiálním auditem – je posledním pokusem společnosti Tether o legitimizaci svého obchodního modelu. V září loňského roku společnost uzavřela smlouvu s Friedmanem LLP na provedení podobného neoficiálního auditu, aby byla transparentnější. Společnost se opakovaně vyhýbala formálnímu auditu, proces, který tvrdí, není vzhledem k stigmatickému obklopení kryptoměnových společností dostupnou možností..

Konfliktní účet: Akademici tvrdí, že Tether byl použit k manipulaci bitcoinu Bullrun: Tether potřeboval dobrou publicitu, kterou přinesla zpráva FSS, hlavně proto, že další zpráva z tohoto týdne poskytla zatracenou důvěryhodnost dlouhodobému podezření v komunitě kryptoměn. Profesoři John M. Griffin a Amin Shams z University of Austin v Texasu tento týden zveřejnili 66stránkovou studii, která uvádí, že „Tether se používá k poskytování cenové podpory a manipulaci s cenami kryptoměn,“ konkrétně bitcoin. Akademici našli pozitivní korelaci mezi pohyby cen bitcoinů směrem dolů a vydáním nových řetězců. Zjistili, že společnost Bitfinex, která sdílí generálního ředitele společnosti Jan Ludovicus van der Velde se společností Tether, byla během těchto epizod zodpovědná za většinu kupní síly a peněžního toku společnosti Tether.

Stanford založil Blockchain Research Center ve spolupráci s Ethereum Foundation: Skupina standfordských počítačových vědců a profesorů se spojila, aby zahájila Centrum pro výzkum blockchainu, pětiletý výzkumný program s financováním a podporou nadace Ethereum, Protocol Labs, nadace Interchain, OmiseGO, DFINITY Stiftung a PolyChain Capital. V čele iniciativy stojí dva profesoři výpočetní techniky na univerzitě, Dan Boneh a David Mazières. „Blockchainy budou pro podnikání na celém světě stále důležitější,“ uvedl Boneh v příspěvku na blogu Stanford School of Engineering. „Stanford by měl být v popředí úsilí o zlepšení, uplatnění a pochopení mnoha vlnových efektů této technologie,“ uzavřel.

Těší nás, že podporujeme tuto iniciativu!https://t.co/CmaVpBxjrf https://t.co/RJHm1pVbWX

– Vitalik "Ne rozdávání ETH" Buterin (@VitalikButerin) 21. června 2018

Nasdaq úspěšně pilotuje blockchainovou platformu pro maržové hovory, zajištění kolaterálu: V úspěšném proof-of-concept Nasdaq zahájil tento týden pilot svého blockchainu. Ve spolupráci se společnostmi ABN AMRO Clearing, EuroCCP a Euroclear použil americký operátor burzy platformu k zúčtování zahraničního kolaterálu. “Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat na důkazu konceptu, který je nesmírně užitečný pro transakce, které ještě nejsou dobře vybaveny tržní infrastrukturou.” Díky řešení, jako je toto, budeme schopni efektivně zajistit ochranu proti riziku protistrany akciových obchodů po několika hodinách a zároveň snížit provozní složitost. Dnes jsme omezeni evropskými bankovními hodinami nebo ujednáním v jiných časových pásmech, “uvedla generální ředitelka EuroCCP Diana Chan v oficiální tiskové zprávě.

Federální zaměstnanci Spojených států musí nyní zveřejnit krypto Holdings pod novým mandátem: V kroku, který ovlivní přibližně 2 miliony zaměstnanců, nyní Úřad vlády USA pro etiku požaduje, aby federální zaměstnanci zveřejnili své krypto investice. Nové pokyny se dotknou zaměstnanců federální výkonné pobočky, a přestože požadují úplné zveřejnění kryptoměnových investic, neuznávají kryptoměny jako zákonné platidlo. „Fileři hlásí své podíly ve virtuální měně, pokud hodnota držby ve virtuální měně na konci vykazovaného období překročila 1 000 USD nebo pokud příjem vytvořený držením ve virtuální měně během vykazovaného období překročil 200 USD. Registrátoři jsou povinni identifikovat název virtuální měny, a pokud jsou drženi prostřednictvím burzy nebo platformy, burzy nebo platformy, na které je držena, “uvádí se v zásadách.

Denver Post Journalists, editor Ditch Paper pro zahájení publikace založené na blockchainu: Posádka autorů a editorů z Denver Post má plné zuby úpadku pracovního prostředí a změny ve vedení. Rozhodli se tedy zahájit vlastní online publikaci s pomocí projektu Civil podporovaného společností ConsenSys. Colorado Sun doufá, že se stane „komunitně podporovaným novinářským týmem zaměřeným na investigativní, vysvětlující a narativní žurnalistiku pro stát uprostřed masivního vývoje“. K dosažení tohoto cíle bude používat blockchain Civilu k ukládání dat, spuštění na modelu příjmů bez reklam a bude se spoléhat na předplatné a místní podporu. Publikace má kampaň Kickstarter, která již překonala svůj cíl 75 000 $.

SEC přijímá další soudní příkazy ke zmrazení fondů spojených s PlexCoin: Spojené státy americké SEC obdržely ještě další naléhavý soudní příkaz ke zmrazení účtu Dominica Lacroixe, majitele PlexCorps a zakladatele ICO PlexCoin. SEC v prosinci loňského roku zažalovala Lacroix za podvody s cennými papíry poté, co ICO společnosti PlexCoin zvedlo 15 milionů dolarů a slíbilo návratnost investic za měsíc za necelých 1000%. Nyní SEC zkoumá, jak Lacroix používá tajné bankovní účty, které mohl použít k rozptýlení prostředků, které získal od investorů.

Co je nového na CoinCentral?

BotChain a skupina pro digitální měnu pořádají konferenci Blockchain / AI v NYC: BotChain a Digital Currency Group pořádají 28. června v InterContinental na Times Square vůbec první konferenci Mozky a řetězy.

Tron získává BitTorrent za 140 milionů $ Výkup: Justin Sun’s Tron koupil gigant pro sdílení souborů BitTorrent v dohodě v hodnotě 140 milionů $.

Každý tether je krytý USD, neoficiální nároky na audit: FSS, právnická firma založená bývalým ředitelem FBI, provedla neoficiální finanční kontrolu bankovního účtu Tetheru a tvrdí, že stabilnícoin je zcela zajištěn dolarovými rezervami.

Je Riot Blockchain rok po otočení stále dobrá investice ?: Riot Blockchain (RIOT), dříve biotechnologická společnost vyrábějící zdravotnické prostředky, minulý rok v říjnu posunula svůj obchodní model tak, aby se zaměřil na kryptoměnu.

Vše, co potřebujete vědět o budoucnosti Blockchain Wealth Management: Jaký bude pravděpodobně dopad blockchainové správy majetku a jak to ovlivní širší disciplínu správy majetku?

Co je CEEK VR? Vytváření exkluzivních virtuálních zážitků s blockchainem: CEEK je společnost, která se primárně zaměřuje na budování náhlavních souprav AR / VR, které nedávno v ICO 2018 vyzvedly 17M $ (22K ETH), aby prozkoumala tokenizovanou součást pro hudebníky a vytvořila virtuální světy kolem jejich hudby.

Kvantové výpočty | Bitcoin’s Doomsday Maker: Kvantové počítače mají potenciál učinit bitcoinová bezpečnostní opatření zastaralými, což účinně zničí kdysi dominantní kryptoměnu.

Mezitím na sever od hranice Kanada zintenzivňuje těžbu kryptoměny: Krok stranou, Čína; na mezinárodní těžební scéně je nový hotshot.

Co je to Digital Asset Holdings? | Distribuované účetní knihy pro finanční instituce: Digital Asset Holdings LLC poskytuje flexibilní infrastrukturu pro regulované finanční instituce pro bezpečné sdílení procesů a dat.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Jihokorejská vláda představila víceletou, multi-milionovou dolarovou blockchainovou strategii a fond: Ministerstvo vědy a informačních a komunikačních technologií pro Jižní Koreu tento týden oznámilo, že zahájí svoji strategii rozvoje technologie Blockchain, což je fond, jehož cílem bude do roku 2020 získat více než 200 milionů USD na financování blockchainových iniciativ a společností. Asi 10 000 profesionálů v oboru a 100 projektů spadá do fiskální oblasti ministerstva a tato strategie také podpoří projekty rozvoje jihokorejských inteligentních měst a továren, stejně jako pilotní projekty pro blockchainovou aplikaci v oblasti nemovitostí, online hlasování, logistika, celní odbavení, a další.

Bank of International Settlements in Switzerland Releases Withering Report on Cryptocurrencies: V projevu očekávané předpojatosti centrální banka centrálních bank, švýcarská Bank of International Settlements, zahrnula do své výroční ekonomické zprávy kapitolu nazvanou „Kryptoměny: nad rámec humbuku.“ Zpráva mimo jiné kritizuje schopnost blockchainu předělat systémy finančních transakcí s odvoláním na řadu výzev, které se týkají škálovatelnosti, dopadu na životní prostředí a dalších souvisejících stigmat. Zpráva očividně přitáhla krypto komunitu. Generální ředitel společnosti Circle Jeremy Allaire to označil za „velmi povrchní“, protože zpráva obsahuje zastaralé informace a zachází s protokolem bitcoinu a funguje synonymně se zbytkem aktiv na trhu.

Bithumb hacknut o více než 30 milionů $: Jihokorejská burza Bithumb, jedna z nejpopulárnějších burz s kryptoměnou na světě, byla tento týden hacknuta za aktiva v hodnotě zhruba 32 milionů dolarů. Hackeři využili mimo jiné rezervy horké peněženky pro Ripple. V reakci na incident Bithumb zachránil zbývající prostředky do studených peněženek a slíbil těm, kteří byli postiženi, plnou náhradu za své ztráty. Krátce po incidentu zahájily jihokorejské úřady vyšetřování loupeže.

[20. června)

Chtěli bychom se s vámi podělit o události, které se konaly 20. června 2018, a o kroky, které podnikáme, abychom zajistili, že vaše aktivum bude v bezpečí se společností Bithumb.

https://t.co/JjSnTtSsDj

– Bithumb (@BithumbOfficial) 21. června 2018

S touto britskou burzou můžete nyní obchodovat s futures na litecoiny: Britská burza Crypto Facilities zahájila tento pátek inaugurační futures na litecoiny. Futures umožní uživatelům obchodovat dlouhodobé a krátkodobé pozice s týdenními, měsíčními a čtvrtletními kontrakty. Generální ředitel Tim Schlaefer naznačil, že nový produkt na trhu reaguje na vysokou poptávku zákazníků burzy. “Věříme, že naše futures kontrakty LTC-dolar zvýší cenovou transparentnost, likviditu a účinnost na trzích s kryptoměnou.”

Toronto Stock Exchange spouští nový blockchain ETF: Tento čtvrtek zaslala Toronto Stock Exchange (TSX) na trh nový blockchain ETF. Horizon Blockchain Technology and Hardware Index ETF bude investovat do společností zabývajících se službami a aplikacemi souvisejícími s blockchainem, jako jsou Nvidia Corp. a Digital Realty Trust Inc. Připojí se k dalším dvěma blockchainovým ETF, Harvest Portfolio Group Inc. , který byl uveden do provozu v únoru letošního roku, a Evolve Funds Group Inc. Nejnovější fond se zaměří na hardware a služby, řekl Steve Hawkins, jeho generální ředitel společnosti Bloomberg, a vyhne se jakékoli společnosti s tržním stropem do 20 milionů dolarů efektivně řídit riziko. „Investoři musí investovat do dobře zavedené globální infrastruktury, aby blockchain nemuseli nutně riskovat u startupových společností zabývajících se vývojem blockchainu,“ uvedl v rozhovoru.

Turcoin, samoúčelná národní kryptoměna pro Turecko, vystavená jako Ponzi: Ukázalo se, že Turcoin, projekt kryptoměny s nulovými vazbami na tureckou vládu, ve skutečnosti není pro turecký národ národní mincí. Turcoin provozovaný společností z Istanbulu zvanou Hipper se propagoval jako turecká národní kryptoměna. Společnost se dostala pod právní tlak poté, co v červnu přestala vydávat mince investorům. Jeden z jeho partnerů, Muhammed Satıroğlu, tvrdí, že „byl pouze prostředníkem“ a že „Hipper nemá v bance ani jediný dolar.“ Sadun Kaya, další partner společnosti, podle něj utekl s investorovými penězi v hodnotě 21 milionů dolarů a uložil je na bankovní účet jako odkaz na jinou společnost na Kypru. Satıroğlu, který vlastní 49% podíl ve společnosti Hipper, se pokouší zbavit viny, tvrdí, že „vrátí všechny peníze [investorům], pokud úřady odblokují [jeho] bankovní účty“.

Filipínská banka oznamuje platformu pro převody peněz do Japonska s pomocí IBM: Rizal Commerical Banking Corp (RCBC) na Filipínách se chystá ve spolupráci s IBM a dvěma japonskými bankami zahájit platformu převodů peněz založenou na blockchainu. Iniciativa využije pilotní platformu blockchain společnosti IBM, aby filipínským občanům pracujícím v Japonsku usnadnila posílání peněz zpět domů. “Chceme sloužit OFW v Japonsku prostřednictvím této technologie a děláme to ve spolupráci se dvěma japonskými bankami,” uvedl k vývoji první senior viceprezident RCBC Manny T. Narciso. “U OFW v Japonsku bude převod peněz rychlejší a levnější, protože budeme vybírat méně [sic] poplatků,” pokračoval.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me