Choo Choo!

Všichni na palubě vlaku na Měsíc! Tento týden přenesl impuls z působivé koncem týdne minulý pátek. Celková tržní kapitalizace kryptoměny neustále rostla ze 120,5 miliard USD na 135 miliard USD během sedmi dnů – přibližně 12 procentní zisk.

Statistiky trhu s kryptoměnou (22/22/19)

Statistiky trhu s kryptoměnou (22/22/19)

Téměř každý altcoin byl tento týden v zelené barvě a několik zasáhlo dvouciferný růst. Mezi nejlepší hráče patří EOS (38,68%), Maker (24,36%) a Vechain (24,51%). Při pohledu na naše první tři:

Bitcoin se v tomto týdnu ukázal s 10,04% nárůstem a dotkl se hranice 4 000 $.

Ethereum vedl balíček a získal 20,84%, aby se vrátil zpět kolem 150 $.

XRP, i když měl nejmenší růst, přesto vzrostl o úctyhodných 6,60%. Cena se aktuálně pohybuje kolem 0,32 $.

Zprávy o domácí kryptoměně

Bitconnnnnnect Část druhá: FBI Boogaloo: Právě když jste si mysleli, že všechny zprávy o Bitconnectu jsou konečně mrtvé a pohřbené, Ponziho schéma se opět dostává do titulků. Tentokrát je to přinejmenším pozitivnější.

FBI ve středu vydala prohlášení, „které hledalo potenciální oběti při [jejich] vyšetřování Bitconnect“. Předsednictvo zůstávalo nejasné ohledně toho, jaké informace hledají, ale vybízí investory Bitconnect, aby k této záležitosti vyplnili dotazník. Mezi otázky patří:

  • “Kde jsi poprvé slyšel o Bitconnect?” Pozor, Trevone Jamesi.
  • “Kolik peněz jste investovali do Bitconnect?”
  • “Kdo vás odkázal na Bitconnect (pokud existuje)?” Opět pozor, Trevone Jamesi.

Jak můžete říct, zdá se, že existuje téma, na co se FBI ptá. Takže dávejte pozor na Bitconnnnnnnnect Část třetí: The Bitconnect Gang Reunion.

Bitcoin v médiích

Musk’s Take: V nedávném podcastu s Ark Investem si Elon Musk (Paypal, SpaceX, Tesla atd.) Vybral nějaký čas, aby si promluvil o kryptoměně se dvěma hostiteli vysílání. Celkově měl co říct pozitivní. Poznamenává: „Papírové peníze odcházejí. A krypto je mnohem lepší způsob přenosu hodnot než kousek papíru. “ Žádný argument zde.

Dodatek Google: Radujte se, všichni uživatelé iPhone. Nyní můžete do svých textů zahrnout klasický bitcoin ₿. Tento týden Google zavedl aktualizaci své klávesnice iOS, která obsahuje kryptoměnu jako možnost měny.

bitcoin google ios klávesnice

₿itcoin ₿aby (přes Reddit u / Crypto_edu)

Vydání společnosti Samsung: Na produktové akci tento týden společnost Samsung představila několik nových nabídek, mezi které patří skládací smartphone / tablet, konkurence Airpods a nová řada smartphonů. Nejvhodnější pro nás však byla zpráva, že Samsung Galaxy S10 a Fold budou mít nativní podporu pro blockchainovou peněženku v Knoxu, funkci úložiště soukromých klíčů telefonu.

co je nového na coincentral

Co je ICO? | Vysvětlení počátečních nabídek mincí: V roce 2017 byly ICO horké horké horké. Zjistěte, jak fungují a kam by mohly směřovat dál.

Je Boss Crypto Legit? Recenze kurzu obchodování s kryptoměnou: Vyzkoušíme Boss Crypto a prozkoumáme jeho klady a zápory, abyste mohli vědět, zda je pro vás to pravé, než provedete nákup.

Role blockchainu na kapitálových trzích: Blockchain vstupuje na kapitálové trhy a zůstává, ať si to banky přejí nebo ne.

Blockchain pro Evropu sjednocuje hlasy odvětví: Mluvili jsme s týmem, který se snaží dát blockchainovým společnostem jednotný hlas mezi evropskými regulačními orgány.

Rostoucí svět zákona o kryptoměně: Co potřebujete vědět: Pokud jste si mysleli, že běžné právo je složité, počkejte, až se dozvíte něco o kryptoměně.

Jak by kryptoměna mohla osvobodit tvůrce obsahu: Pomalu, ale jistě to vypadá, že obsahové platformy dávají tvůrcům boot. Kryptoměna jim může pomoci bránit se zde.

Krypto AI: Když strojové učení splní nové finance: kryptoměna a umělá inteligence. Nemůžete získat mnohem více módních slov.

Poslání litecoinu stát se dokonalou formou peněz: Stříbro ke zlatu bitcoinu má nový působivý směr pro rok 2019.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Z Argentiny do Paraguay – bitcoin > RYCHLÝ: Minulý týden se uskutečnil vývoz fumigace a kontroly škůdců z Argentiny prostřednictvím cel v Paraguay. Samotný tento úkol není velkým úspěchem. Místo platby prostřednictvím tradiční platby SWIFT však země vypořádaly dohodu s bitcoiny – první pro oba národy.

Dohoda byla zpracována prostřednictvím společnosti Bitex, blockchainové společnosti poskytující finanční služby v Latinské Americe, která usnadňuje platby bitcoinem. Přestože velikost exportu byla relativně malá (pouhých 7 100 USD), ukazuje jasný odklon od starších systémů k budoucnosti blockchainu.

Ne, Vy První: Podle The Korea Herald čekají jihokorejské instituce na to, aby Spojené státy provedly regulační kroky v oblasti kryptoměny, než podniknou jakékoli vlastní kroky. Korejská publikace o této záležitosti hovořila s anonymním úředníkem z Korea Exchange (KRX), jediného provozovatele burzy cenných papírů v zemi..

Pokud jde o bitcoinové ETF, oficiální stát uvádí: „USA byly přední společností na trhu kryptoměn a souvisejících derivátů … proto sledujeme pokrok a reakci rozhodnutí americké Komise pro cenné papíry a burzy o bitcoinových ETF.“ S počátečním americkým rozhodnutím za rohem (5. dubna) by schválení bitcoinového ETF mohlo být prvním domino v řadě rozhodnutí po celém světě.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me