* Smutný pozoun *

Ačkoli nejde o dramatický pokles, jaký jsme viděli v předchozích týdnech, trh zůstal relativně stagnující a po celý týden viděl mírně nižší „minima“.

Tento týden celý trh poklesl o pouhých -0,04% na paty několika odmítnutí bitcoin ETF (nebo to byly recenze?) Ze strany SEC. Zatímco někteří považují cokoli jiného než dvacetiprocentní zisky za záporné, nedostatek cenového pohybu po této negativní zprávě znamená, že jsme si konečně mohli najít slovo. Zkřížené prsty

Blockchainův plakátový kluk, Bitcoin, vzrostl tento týden o 1,29% – vzhledem k negativnímu tisku působivý stav.

Ethereum nadále bušil, poklesl o 7,35% za posledních sedm dní.

A XRP, mince, kterou každý rád nenávidí, je tento týden velkým vítězem, a to až o 4,04%.

kryptotrh

Zprávy o domácí kryptoměně

SEC odmítá řadu bitcoinových ETF (prozatím): Osm dalších návrhů bitcoinových ETF se připojilo k ETF Winklevoss v hromadě odmítnutí SEC. Hlavním důvodem zamítnutí dosud byla neschopnost burz poskytnout dostatečný důkaz, že mohou zabránit manipulaci s trhem a podvodné činnosti. Ne vše je však ztraceno. SEC uvedla, že jejich rozhodnutí nemá žádný vliv na jejich názor na bitcoin a blockchain jako na užitečnou technologii. A zdá se, že investoři souhlasí. Cena bitcoinu zůstala relativně stabilní i při nešťastné zprávě.

Lámání: V rychlém obratu SEC nyní říká, že přezkoumají devět ETF, které předtím odmítli. Tyto recenze mohou stále vést ke stejnému výsledku, ale tento týden přinášejí záblesk naděje pro naděje Bitcoin ETF.

jim carrey meme

Steve Wozniak oznamuje zapojení blockchainu: Na nedávné konferenci ChainXchange v Las Vegas oznámil spoluzakladatel Apple Steve Wozniak své zapojení do nové blockchainové společnosti Equi. Tento projekt je prvním podnikem Wozniaku do prostoru kryptoměny. Web společnosti Equi zůstává relativně tajný a uvádí pouze, že projekt „naruší investice rizikového kapitálu, nemovitostí a investování do luxusního majetku“. Spuštění platformy je naplánováno na zimu tohoto roku.

Nvidia volá, že končí pro krypto: Vypadá to, že na tomto medvědím trhu není nikdo v bezpečí. Nvidia se poněkud překvapivým krokem rozhodla ukončit svůj podnik zaměřený na kryptoměny. V prohlášení z minulého týdne vysvětlila finanční ředitelka Colette Kress: „Náš [Tržní] výhled [Nvidia] očekával pokles produktů specifických pro kryptoměny na přibližně 100 milionů USD, zatímco skutečné tržby z kryptoměnových produktů byly 18 milionů USD, a nyní očekáváme do budoucna zanedbatelný příspěvek . “

Ripple CTO požaduje bitcoiny centralizovaně: Tento týden v článku nazvaném „Přirozeně decentralizovaná povaha knihy XRP Ledger“ převrátí technický ředitel společnosti Ripple David Schwartz scénář klasického příběhu „Zvlnění je centralizováno“. Schwartz ve svém příspěvku uvádí několik argumentů týkajících se validátorů jako lepší alternativy k těžařům, potenciálu koluze těžebních fondů a závěrečné rány, že „kniha XRP je v mnoha ohledech transakčnější, funkčnější a decentralizovanější knihou než kterýkoli z bitcoinů nebo Ethereum. “ Odvážná strategie, bavlno.

Bittrex spojuje ruce se společností Rialto při poskytování digitálního obchodování s cennými papíry: Ve čtvrtek společnost Bittrex prostřednictvím své platformy podpory informovala uživatele, že společnost spolupracuje s Rialto Trading na podpoře digitálního obchodování s cennými papíry. Při spuštění bude rozšířená platforma k dispozici institucionálním investorům, akreditovaným investorům, korporacím a makléřům-obchodníkům registrovaným v USA.

co je nového na coincentral

Bitcoinová těžařská společnost Bitmain plánuje zahájit IPO: ICO, ICschmo. Bitmain získává obrovské kolo financování. A dělají to tradičními prostředky.

Jak směny používají zákony KYC k udržení kryptoměny: Postupy KYC jsou určeny pro výměny, aby se zabránilo nelegální činnosti. Některé platformy však ve výsledku mění své zásady bez varování a zmrazení účtů.

Jihokorejský trh s kryptoměnou cílený novou změnou pravidel: Směnárny kryptoměn nyní sedí vedle barů a nočních klubů v Jižní Koreji. Zde se dozvíte proč.

9 hlavních překážek rozšířeného přijetí kryptoměny: Od přijetí tradiční kryptoměny jsme ještě daleko. Tady je prvních devět věcí, které nás drží zpátky.

Může být bitcoin napaden? Nechte se hacknout a zjistěte to !: Může být bitcoin skutečně hacknut? Existuje jediný způsob, jak to zjistit …

Co je Tezos (XTZ)? | Průvodce pro začátečníky po kontroverzní minci: Podívejte se na průvodce pro začátečníky na platformě smart contract s kontroverzní historií.

Co bude společnost Barclays Bank dělat s Blockchain Tech ?: Barclays Bank se připojuje k dalším progresivně uvažujícím finančním institucím s novými vlastními blockchainovými patenty.

Rostoucí svět nefunkčních tokenů: CryptoKitties byl jen začátek. Nezastupitelné tokeny se stávají ještě populárnějšími, protože skupiny začínají tokenizovat aktiva po celém světě.

Rozhovor: Tým Sapien na webu 3.0 a nový sociální svět: Dostali jsme příležitost sednout si s týmem Sapien a diskutovat o Web 3.0. Přečtěte si náš chat zde.

Vítězná volba? Recenze kasina Bitstarz: Je kasino Bitstarz dobrou volbou pro vašeho vnitřního hráče? Zkontrolovali jsme to, abychom vám pomohli se rozhodnout.

Zakladatel Techfugees využívající blockchain na pomoc uprchlíkům: Generální ředitelka Techfugees Josephine Goube koordinuje závazek technické komunity k vysídleným lidem po celém světě. Více se dozvíte v našem rozhovoru.

Proč se Švýcarsko snaží udržet si svůj kryptoměnový název: Problémy v (krypto) ráji? Švýcarsko začíná vypadat, že nemusí být tak kryptoměnové, jak si lidé mysleli.

Co je to Viacoin (VIA)? | Průvodce pro začátečníky: Viacoin je kryptoměna typu peer-to-peer, která funguje doplňkově s bitcoiny a litecoiny. V této příručce rozebíráme, co o tom potřebujete vědět.

Co je to farmakokinet? (KARMA): Karmacoin byla kryptoměna s krátkou životností, složená z mnoha projektů. Přečtěte si o jeho historii v této příručce.

Bližší pohled na úsilí Citi v blockchainu a krypto: Ačkoli blokuje nákupy kryptoměny pomocí svých kreditních karet, Citi vytváří vlastní blockchainová řešení, Citicoin a Citi Blockchain.

Fúze blockchainu a vysokoškolského vzdělávání: Obousměrné učení, individuální lekce, elektronické přepisy – blockchain a vysokoškolské vzdělávání jsou zápasem v nebi.

Co je BitGo? Řešení podnikové kryptoměny: BitGo je společnost s jediným cílem – umožnit institucionální investice do kryptoměny. Proč by to ale mělo být nutné? Neposkytuje kryptoměny prostředky, jak se vyhnout bankám a finančním institucím?

Fitrova až 944% tento týden – pozorování pumpy a skládky: Po jeho meteorickém vzestupu mohla být tento týden na vašem radaru dříve neznámá Fitrova. Investice do toho by vás však stála.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Hey hey heeeeeeey BitConnect Leader zatčen v Indii: Divyesh Darji, údajný strůjce schématu BitConnect Ponzi, byl zatčen minulou sobotu na letišti v Dillí. Imigrační policisté identifikovali Darjiho, když se pokoušel cestovat do Ahmedabadu. Policie z kriminálního vyšetřovacího oddělení ho později na letišti zadržila. K zatčení došlo zhruba za sedm měsíců, kdy BitConnect uzavřel obchod kvůli několika dopisům od finančních regulačních orgánů o ukončení platnosti. BitConnect (BCC) se nějak stále obchoduje s tržním stropem přes 6,5 milionu dolarů.

Občané Austrálie nyní mohou platit účty v krypto: Nedávné partnerství mezi Cointree, platformou pro nákup / prodej kryptoměny, a platformou pro platby účtů Gobbill znamená, že lidé v zemi dole mohou nyní platit své účty pomocí kryptoměny. Gobbill, jednající jako prostředník, bude shromažďovat finanční prostředky od zákazníků a platit účty jejich jménem. Tento další krok umožňuje zákazníkům platit kryptoměnou bez ohledu na to, zda je jejich poskytovatel služeb přijímá.

S nadšením konečně oznamujeme naše partnerství s @gobbill , toto partnerství umožní automatické platby účtů pomocí kryptoměny! Více prostřednictvím https://t.co/ZDyEhmtc1e #bills # krypto #fintech #blockchain # kryptoměna #gobbill #cointreeau # AI pic.twitter.com/PJxdtd98ha

– Cointree (@CointreeAus) 20. srpna 2018

Čína znovu zakazuje bitcoiny … a znovu … a znovu:Na jejich nejnovější vlně zákazů souvisejících s bitcoiny nyní čínská vláda zakázala všechny komerční události kryptoměny. Zprávy dále uvádějí, že Čína také plánuje v rámci širšího zákroku blokovat více než 120 zahraničních burz kryptoměny. Bez ohledu na to, čínská státní rada veřejně prosazovala zrychlení vývoje blockchainu v zemi a dále definovala vztah lásky a nenávisti Číny s novou technologií.

Bitmain „Investors“ popírá asociaci s pre-IPO: Po dřívějších zprávách o několika velkých firmách, které se účastnily investičního kola před bitmainem před IPO, se zdá, že se příběh změnil. Tencent Holdings a SoftBank Group vyšly tento týden s popřením jakékoli účasti. Vypadá to, že můžeme klamat nepravdy, protože falešné zprávy začaly blogem zaměřeným na IPO na WeChat. Mnoho analytiků si klade otázku, zda je nyní limit 18 miliard dolarů, o který Bitmain požádal, drasticky nadhodnocen kvůli poklesu na trhu s kryptoměnami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me