Jdu … Jdu … Dolů …

Co začalo jako pozitivní týden, skončilo zklamáním pro ceny kryptoměny. V sobotu tržní strop vyskočil přes 3 miliardy dolarů za méně než hodinu. Pozitivní hybnost však netrvala dlouho. Následující den ztratil trh přibližně ve stejné době téměř 5 miliard dolarů (~ 3,8 procenta). V průběhu týdne tržní kapitalizace kryptoměny poklesla o 1,6 procenta a v současné době je plachá na hodnotě 120 miliard dolarů.

Statistiky trhu s kryptoměnou (25.1.19)

Statistiky trhu s kryptoměnou (25.1.19)

Jak asi tušíte, většina mincí následovala. Jediné mince ukazující jakýkoli pohyb dvouciferných čísel byly mezi několika dalšími vlny (12,99%), Holo (76,98%) a Factom (14,59%). Pokud jde o naše tři nejlepší mince:

Bitcoin poklesl jen o 1,86%, a to i se zprávami o výběru ETF.

XRP za poslední týden poklesl o 3,30%.

Ethereum za posledních sedm dní zasáhla poklesem o 4,59%.

Zprávy o domácí kryptoměně

Penn klasifikuje kryptoměny pozitivně: V prohlášení zveřejněném tento týden pennsylvánským ministerstvem bankovnictví a cenných papírů (DoBS) organizace konečně vrhla světlo na klasifikaci kryptoměny ve státě. A dobrá zpráva: „pouze fiatová měna, nebo

měnou vydanou vládou Spojených států jsou „peníze“ v Pensylvánii. “ Tato klasifikace znamená, že k získání licencí pro převody peněz (MTL) nejsou nutné kryptoměny a kiosky, jako jsou bitcoinové bankomaty..

Podle DoBS, vyžadovat MTL, „fiatová měna musí být převedena s fyzickou osobou nebo jejím jménem na třetí stranu a převodník peněz musí účtovat poplatek za převod.“ Vzhledem k tomu, že kryptoměny vyměňují fiat za krypto přímo, nemají nárok. I když se jedná o krok správným směrem pro kryptoměnové podniky ve státě Quaker, stále musí dodržovat přísnější pravidla federální vlády a dalších států, ve kterých chtějí působit.

Vládní vypnutí zastaví bitcoinové ETF: Burza cenných papírů v Chicagu (Cboe) tento týden stáhla svůj návrh bitcoinového ETF kvůli částečnému odstavení vlády. Diskuse mezi SEC a Cboe byly důsledně zpožděny kvůli prázdninám vládních zaměstnanců, což bránilo dosažení jakéhokoli pokroku. S datem rozhodnutí o aplikaci (27. února) na obzoru organizace nechtěla riskovat ukvapené nebo možná žádné rozhodnutí. Zástupce společnosti Cboe však uvedl, že „plánují znovu odeslat podání později a těší se na pokračující diskuse se SEC.“

Oznámení o výběru ETF bitcoinu ETF

Oznámení o výběru ETF bitcoinu ETF

Lidé říkají věci

Některé pochybnosti v Davosu: CNBC tento týden hostila panel ve švýcarském Davosu, který obsahoval významná jména ze světa startupů, prostoru kryptoměn a tradičních financí. Tady je to, co řekli ohledně bitcoinu, kryptoměny a blockchainové technologie jako celku:

Jeff Schumacher (zakladatel, BCG Digital Ventures): “Věřím, že [bitcoin] půjde na nulu.” Myslím, že je to skvělá technologie, ale nevěřím, že je to měna. Nezakládá se na ničem. “

Glen Hutchins (předseda, Severní ostrov): “Způsob, jak přemýšlet o hodnotě tokenů, je jako derivát užitné hodnoty protokolů, které umožňují.”

Brad Garlinghouse (generální ředitel, Ripple): “Dlouhodobá hodnota jakéhokoli digitálního aktiva je odvozena od nástroje, který poskytuje.”

Edith Yeung (partnerka, 500 startupů): “Myslím si, že je opravdu dobrá věc, že ​​nyní kryptoměnový trh nějakým způsobem vyhasl, protože lidé, kteří zde nyní staví, jsou ti, kdo této technologii opravdu věří.”

co je nového na coincentral

Hackeři stále upřednostňují malware v oblasti kryptojackingu Navzdory medvědím tržním podmínkám na trhu s kryptoměnou: I při tak neutěšeném trhu, jako je ten současný, se musíte kryptoměnářů obávat..

Blockchain miliardář | Nadcházející třída megabohatých: Další vlna přijetí blockchainu by mohla vyprodukovat prvního bilionáře na světě. Ale kdo by to mohl být?

Co je Blockfolio? Jak se sleduje sledovač portfolia kryptoměn ?: Pokud máte jakýkoli typ krypto portfolia, měla by být tato sledovací aplikace na vašem radaru.

Komplexní průvodce různými standardy tokenů etherea: ERC20, ERC721, ERC1644 a celá řada mezi nimi. Máme pro vás přehled o tom, co znamenají.

Od zk-SNARKs po zk-STARKs: Aplikace důkazů nulových znalostí: Mohou mít vtipné přezdívky, ale tyto kryptografické důkazy jsou zásadní pro něco, co není tak vtipné – vaše soukromí.

20 aktivních kryptoinfluencerů, které je třeba sledovat na sociálních médiích: Dozvíte se o (někdy) neopěvovaných hrdinech a každý den upouštíte znalosti na sociálních médiích.

Blockchain vs. PayPal: Pochopení rozdílu a evoluce: Oba jsou jen platební systémy typu peer-to-peer, že? Špatně.

Poučení z éry Dotcom – The Blockchain First Mover Advantage: Blockchain industry sdílí celou řadu podobností s dobou doctom. A také se můžeme hodně naučit z chyb minulé éry.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Coinstar? Spíše jako BitCoinstar, Amiright ?: Oblíbený převodník změn v obchodech všech uživatelů vám nyní umožňuje nakupovat bitcoiny v kterémkoli z jejich více než 20 000 kiosků. Koncem minulého týdne oznámila společnost Coinstar partnerství se společností Coinme, prvním státem licencovaným bitcoinovým bankomatem v USA. Díky tomuto novému partnerství je získání rukou na některé BTC stejně snadné jako nalezení automatu integrovaného v Coinme, předání nějaké hotovosti (až 2 500 $) a uplatnění poukazu na bitcoiny, který obdržíte.

Bohužel, pokud chcete změnit své prasátko na digibanku, máte smůlu. Coinstar v současné době přijímá pouze papírové měny pro své bitcoinové transakce.

Máte zájem o získání bitcoinu, ale nevíte jak? Nyní je to stejně snadné jako nákup potravin. Společnost Coinme spustila službu, která spotřebitelům umožňuje nakupovat bitcoiny za hotovost ve vybraných kioskech Coinstar! Zjistěte více: https://t.co/NUl9K8sT2c @CoinmeATM pic.twitter.com/n5zNsCv3jM

– Coinstar (@coinstar) 23. ledna 2019

Sada SET zaměřuje na krypto: Thajská burza (SET) plánuje v nejbližší době požádat o licenci k provozování digitálních aktiv, uvádí Bangkok Post. Cílem organizace je otevřít novou burzu digitálních aktiv odděleně od její současné burzy cenných papírů. Pokud by byl schválen ministerstvem financí, SET by se stal jednou z mála globálních burz cenných papírů, které budou mít také samostatnou regulovanou burzu kryptoměn.

Členové bezpečnostní společnosti SET se navíc připravují na to, že se po schválení licence SET stanou regulovanými makléři a dealery. Loni v květnu vydala thajská vláda královský výnos, který upravoval kryptoměnu. Díky hvězdné pověsti a podpoře SET by neměl mít problém získat souhlas podle nové vyhlášky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me