Keep On Keepin ‘On

Lidi, máme tu další týden zeleně. V návaznosti na hybnost minulého týdne vzrostl celý trh s kryptoměnami z 207,8 miliardy USD na 209,2 miliardy USD – neuvěřitelných 0,7%. Dobře, nemusí to být růst, který hledáme, ale alespoň směřujeme správným směrem. “A co ty nejlepší mince?” ptáš se? Skvělá otázka.

Statistiky trhu s kryptoměnou (26/18/18)

Statistiky trhu s kryptoměnou (26/18/18)

Bitcoin stěží pohnul, když jeho cena tento týden stoupla jen o 0,18%. V současné době činí necelých 6 500 $.

Ethereum měl ještě plošší týden a pohyboval se jen o 0,02% dolů. Cena nadále testuje linii podpory 200 $.

XRP byl nejzásadnějším ziskem tohoto týdne, i když se vyšplhal pouze na 0,89% a stabilizoval se o něco více než 0,45 $.

Zprávy o domácí kryptoměně

Coinbase se spojuje s kruhem pro nový stablecoin: Stablecoiny, tak horké právě teď. V úterý oznámila společnost Coinbase nové partnerství s frenemy Circle za účelem vytvoření CENTER Consortium. Nejprve v konsorciu? Vytvoření nového stablecoinu, USD Coin nebo zkráceně USDC.

Každý USDC je zálohován o jeden dolar a společnosti budou pravidelně hlásit stav těchto rezerv. Obě organizace se rozhodly použít blockchain Ethereum k vytvoření stablecoinu s protokolem ERC20. USDC se nyní připojuje k dlouhému seznamu více než 50 stablecoinů, které jsou v současné době na trhu kryptoměn.

SEC dává ICO jako H.A.N.D: SEC je očividně unavená blockchainovými projekty prosícími o nevědomost, pokud jde o předpisy. Nově vytvořená vládní organizace FinHub pořádá úřední hodiny, aby zodpověděla všechny vaše dotazy ohledně regulatorního prostředí (v současné podobě). Chcete-li naplánovat čas, stačí vyplnit online formulář, ve kterém bude uvedeno, kdo jste a o čem se chcete dozvědět.

K předpovědi, kam to směřuje, není potřeba křišťálová koule. S největší pravděpodobností začneme objevovat známky „schválené SEC“ na projektech, které využily tento zdroj.

Lidé říkají věci

Musk Being Musk: Od žertování o tom, že je Tesla soukromá, až po žádost o „zatuchlé memy“, Elon Musk je na Twitteru plný trolů. Tentokrát Spaceboy Wonder komentoval zdánlivě náhodný obrázek anime v příspěvku o účtu Tesla 2FA s nadpisem „Chceš koupit nějaké bitcoiny?“


Chcete koupit nějaké bitcoiny? &# 128521;&# 128521; pic.twitter.com/9ZbBJ5fuVq

– Elon Musk (@elonmusk) 22. října 2018

co je nového na coincentral

Summit Forbes 30 Under 30 2018 Cryptocurrency Recap: Šéfredaktor CoinCentral Alex Moskov analyzoval dopad kryptoměny na letošní Summit 30 Under 30 v Bostonu.

Co je Achain (ACT)? | Průvodce pro začátečníky: Úvod do blockchainového projektu zavádějícího novou konsensuální metodu, výsledkem delegovaný důkaz o podílu.

Co je SelfKey (KEY)? | Průvodce pro začátečníky: Pokud jste jedním z milionů lidí postižených úniky dat, jako je hack Equifax, možná budete chtít vyzkoušet SelfKey.

CoinBene: Recenze a analýza burzovní platformy: CoinBene roste v řadách kryptoměn. Ale je to pro vás to pravé?

Nejstarší aukční dům umění na světě využívající Blockchain: Christie’s a Artory: Další krásné spojení vědeckého blockchainu a kreativního ekosystému umění.

NEO Global Capital on the Cryptocurrency Investment Landscape: Sadli jsme si s týmem NGC, abychom hovořili o investiční strategii, ICO a všem mezi tím.

Jihokorejský zákaz ICO může být zrušen v listopadu: Mlýn se víří drby, že jihokorejský zákaz ICO už nemusí být. Můžeme jen doufat.

Tři strategie pro ukončení ztrátových obchodů: Nemůžete je vyhrát všechny. Zde jsou tři způsoby, jak opustit svou pozici, když vaše obchody směřují na jih.

Co je UTXO? | Vysvětlení pro začátečníky o výstupech transakcí: Pravděpodobně jste tento výraz už slyšeli. Ale víte, jakou roli mají nevyužité transakční výstupy (UTXO) v blockchainu?

Pohled na dluh na půjčky bitcoinů: Stojí to za to ?: Stejně jako na celém trhu s kryptoměnami, má půjčka bitcoinů svůj spravedlivý podíl na podvodech i seriózních organizacích.

Elastos CMO Fay Li on Bitmain Merged Mining, Trinity, and Beyond: Elastos je relativně neznámá kryptoměna s určitou hlavní podporou. Musíme si promluvit s CMO projektu.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Telefon HTC Blockchain k dispozici pro předobjednávku: Hodně očekávaný HTC Exodus 1 je oficiálně k dispozici pro předprodej. Telefon má vestavěnou peněženku s kryptoměnou, která v tuto chvíli uchovává bitcoin, litecoin, ethereum a další mince, které nejsou v současnosti zveřejněny. Zadáním objednávky získáte telefon do prosince do prosince. Úlovek? Můžete platit pouze bitcoiny nebo ethereem.

HTC Exodus

HTC Exodus 1

Telefon má cenovku 0,15 BTC nebo 4,78 ETH, což jej umisťuje na hranici 960 USD. Abychom to uvedli na pravou míru, nový iPhone XR a iPhone XS se pohybují od 749 do 1099 USD.

Japonsko dává palec nahoru samoregulaci krypto: Ve středu schválila Japonská agentura pro finanční služby (FSA) Japonskou asociaci pro výměnu virtuálních měn, aby jednala jako samoregulační organizace. Tato klasifikace umožňuje burzám digitálních aktiv v přidružení vytvořit sadu pravidel na ochranu zákazníků a vytvořit pokyny, které mezi sebou vymohou. Zdá se, že tato akce není nic jiného než pozitivní zpráva, protože udržuje regulační úřad v rukou těch, kteří toto odvětví znají nejlépe.

Pozoruhodné osobnosti na americkém trhu, konkrétně dvojčata Winklevoss, prosazovaly něco podobného. S regulátory to však měli mnohem obtížnější.

World Crypto COn

Tento týden v krypto vám přináší World Crypto Con. Připojte se k nám v Las Vegas 31. října až 2. listopadu a uvidíte řečníky jako Charlie Lee, Brock Pierce a Charlie Shrem, aby se představili o nejžhavějších tématech kryptoměny. K dispozici je také pokerový turnaj s našimi vlastními Dougem Polkem a Ryan Fee, stejně jako párty se Stevem Aokim. Použijte kód COINCENTRAL se slevou 50% tady.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me