The Market Giveth and the Market Taketh Away

Trh s kryptoměnami měl tento týden vážnou krizi identity. Poté, co na začátku týdne poklesl o téměř 17 procent, se začaly projevovat známky oživení vedoucího k víkendu. Avšak jen za posledních několik hodin se kryptotrh rozhodl znovu klesnout, tentokrát kolem sedmi procent. To nám ponechává celkový pokles přibližně 6,66% za týden a tržní kapitalizaci ve výši 130,4 miliardy USD.

Statistiky trhu s kryptoměnou (30/18/18)

Statistiky trhu s kryptoměnou (30/18/18)

Naše nejlepší mince také nedopadly tak dobře:

The Bitcoin cena tento týden poklesla o 6,79% a nyní se pohybuje těsně nad 4 000 USD.

XRP si nadále udržuje bod číslo dvě, ale tento týden klesla o největší částku – 11,71%. V současné době je kolem 0,36 $

Ethereum propadl od minulého týdne o 7,42%, nyní za cenu 113,46 USD.

Zprávy o domácí kryptoměně

Ohio daně se stávají kryptoměnou: Pokladník z Ohia Josh Mandel tento týden oznámil, že stát nyní přijímá kryptoměnu za daně z podnikání. Nová iniciativa má za cíl vykreslit Ohio jako obhájce kryptoměny a poskytnout vlastníkům podniků alternativní a v některých případech levnější způsob placení daní..

Stát se spojil s BitPay, aby poskytoval tuto službu. Ačkoli podniky platí daně v bitcoinech až do konce OhioCrypto, ministerstvo financí je přesvědčeno, že tyto platby okamžitě převádí na americké dolary. Vypadá to, že je někdo ještě nenaučil, jakou hodnotu má hodling.

Nasdaq oznamuje podporu bitcoinových futures: Jsme na jednom z nejhorších medvědích trhů v historii bitcoinů, ale Nasdaq je to jedno. Podle zprávy agentury Bloomberg společnost Nasdaq, Inc. stále pokračuje plnou parou, aby zahájila své bitcoinové futures v prvním čtvrtletí roku 2019.

Nasdaq, který se oddělil od konkurence CME a Cboe, plánuje založit futures na ceně na několika spotových burzách sestavených společností Van Eck Associates Corp. Abychom to uvedli do perspektivy, CME se dívá na čtyři trhy, zatímco Cboe pouze používá jeden.

Generální ředitel společnosti Overstock říká „Bye“ maloobchodu: A „ahoj“ blockchainu. Patrick Byrne, zakladatel a generální ředitel společnosti Overstock, není pro blockchainový průmysl žádným cizincem. Jeho platforma pro elektronický obchod byla jednou z prvních, která přijímala platby kryptoměnou, a podílel se na několika blockchainových projektech včetně Ravencoin a tZero.

Nyní to vypadá, jako by vsadil dům na technologii. V příštích několika měsících bude Overstock prodávat svůj maloobchod, aby vytvořil prostor pro Medici Ventures, dceřinou společnost zaměřenou na startupy blockchain. Zprávy o výprodeji a změně zaměření předcházely 26% skoku v ceně akcií.

co je nového na coincentral

Co je cloud computing? | Základy digitálního outsourcingu: Rozvíjíme tajemství okolí mrak způsobem to mohl pochopit i jeskynní člověk.

Haasbot – stojí za to automatizované obchodování s kryptoměnou ?: Automatizace jsou skvělý způsob, jak zabránit obchodování s emocemi. Ale pomůže Haasbot?

Recenze HashFlare | Cloudová těžba má další reputační hit: Dun dun dun. Další (cloudová těžba) kousne prach.

Virtuální mince | Historie předchůdců bitcoinů: Bitcoin nebyl první digitální mincí v tomto bloku. Zde je několik dalších, kteří vydláždili cestu.

Generální ředitel společnosti ShapeShift Erik Voorhees říká, že nemůžete změnit svět hladkou a předvídatelnou křivkou: Crypto all-star Voorhees s námi hovořil o předpisech a budoucnosti výměny ShapeShift.

Obelisk Miner SC1: Mají open-source ASIC budoucnost ?: Open-source ASIC – dobré na papíře. Ve skutečnosti to teprve uvidíme.

Jak USI Tech odstrčil jeden z největších krypto podvodů: Mysleli byste si, že by se investoři poučili z Bitconnect.

Generální ředitel Elixxir David Chaum: „Blockchainům chybí schopnost ochrany soukromí v měřítku“: Kořeny kryptoměny? Šek. Mnohostranný vynálezce? Šek. Badass beard? Zkontrolovat a zkontrolovat.

11 bitcoinových memů, které vás povzbudí v den špatného medvěda: Trh je na dně, ale tyto memy vás povzbudí.

Budoucnost cloud computingu | Blockchain bude mít svůj den: Blockchain obepíná své užitečné chapadla kolem každého odvětví a cloud computing není výjimkou.

Jak nakupovat bitcoiny v hotovosti: Někdy si jen chcete zachovat jednoduchost a utratit benjamíny.

0chain Team Talks AWS Partnership and Decentralized Enterprise Blockchains: Sadli jsme si s 0chain, abychom se dozvěděli více o podnikovém blockchain protokolu.

Pomůže Foundation for Interwallet Operability (FIO) Scale Crypto ?: Takže ShapeShift, KeepKey a Edge Wallet vstoupí do baru …

Jak těžit Ethereum na Macu Co potřebujete vědět: Možná nevyděláte moc peněz, ale alespoň se naučíte jednu nebo dvě věci.

BitInstant Exchange: Poučení z odstavení: BitInstant byl kdysi the go-to exchange za krypto. Dozvíte se o jeho pádu z milosti.

Bitcoin a vaše 401k: Dvě různé cesty: Začněte šetřit hned a doufejme, že budete později v životě sedět na pěkném hnízdě.

Stádo na nejprchavějším trhu za několik desetiletí: Využívání mentality stáda již není jen pro chovatele ovcí.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

SAE zahajuje plány DLT: Ve středu se v Abú Dhabí konaly výroční zasedání vlády Spojených arabských emirátů. A uhodl jste, blockchain byl na pořadu dne. Společná pracovní skupina pro AI a Blockchain diskutovala o způsobech, jak získat více zahraničních investic, podpořit podnikání a vytvořit vhodnou infrastrukturu pro dva průmyslová odvětví.

Mezi další pozoruhodná oznámení patřilo zahájení iniciativy AI a Blockchain Guide a vytvoření Národního programu pro AI a Blockchain Capacity. Nejpozoruhodnějším stánkem je však cíl mít do roku 2021 50 procent vládních transakcí na blockchainové platformě.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me