Sbohem 2018, ahoj 2019

Nový rok odezněl s tichým týdnem v kryptoměně. Po devítiprocentním skoku minulý pátek se trh posunul do strany a odrazil se mezi maximem 135,4 miliardy USD a minimem kolem 125 miliard USD. Týden skončil celkovým tržním stropem kryptoměny jen plachým 129 B $ – mírně pod šestiprocentním týdenním ziskem.

Statistiky trhu s kryptoměnou (4. 4. 2019)

Statistiky trhu s kryptoměnou (4. 4. 2019)

Většina cen mincí zůstala relativně stejná, pouze několik z nich dosáhlo dvouciferných hodnot kladně nebo záporně. Chainlink (41,30%), ICON (12,48%) a Augur (15,28%) byli jedni z vůdců týdne. Co se týče našich tří nejlepších…

Bitcoin stěží pohnut, vykazující pouze 0,01% ztrátu.

Ethereum přeskočil XRP a za týden zaznamenal působivý zisk 17,97%.

XRP vykázal také horizontální pohyb a zbavil se pouze 1,99% své ceny.

Zprávy o domácí kryptoměně

Přeplnění + Ohio + daně = úspěch kryptoměny: Včera společnost Overstock oznámila, že se stane první národní společností, která využije nové příležitosti pro kryptoměny v Ohiu. Online maloobchodník má v nadcházející daňové sezóně zaplatit část svých daní z Ohia v bitcoinech.

Vzhledem k tomu, že společnost je první společností, která přihlašuje, nebude při platbě čelit žádným dalším poplatkům. Nakonec bude stát účtovat jednoprocentní poplatek za bitcoinové platby, což je výrazně méně než 2,5% servisní poplatek u plateb kreditní kartou.

Generální ředitel Overstock Patrick Byrne opět vkládá své peníze tam, kde se jeho ústa týkají přijetí blockchainu. Nadšenec digitální měny byl průkopníkem v přijímání kryptoměny na svém maloobchodním webu, provozuje fond zaměřený na blockchain a nedávno oznámil, že ukončí část elektronického obchodování společnosti Overstock, aby přesunul zaměření na blockchainovou technologii.

Colorado hraje kartu s dvojitou reverzí na účtu za blockchain: V květnu 2018 schválil zákonodárce Colorada návrh zákona příznivého pro blockchain jediným hlasem, aby jej odmítl krátce poté, co několik zákonodárců převrhlo své hlasy. Dům Bill 1426, známý jako Zákon o převaděčích peněz s osvobozením od virtuální měny, by osvobodil určité krypto tokeny, jak jsou definovány v návrhu zákona, od zákonů o cenných papírech.

O sedm měsíců později to senátor Jack Tate zkouší znovu s novým a vylepšeným zákonem. The Zákon o digitálních tokenech v Coloradu navrhuje soubor pokynů, které mohou zákonodárci použít při klasifikaci stavu zabezpečení digitálního tokenu. Návrh zákona byl myšlenkou Rady pro pokrok technologie blockchain, společného úsilí mezi kryptoměnami, jako je Erik Voorhees, a příslušnými regulátory.

Zákonodárci v Coloradu budou o novém návrhu zákona hlasovat 13. března.

co je nového na coincentral

Jak blockchainová kryptografie bojuje proti vzestupu kvantových strojů: Kvantové stroje představují přímou hrozbu pro blockchainy. Někteří lidé dělají, aby se bránili.

Výrobce grafických procesorů Nvidia bojuje za překonání shenanigans na krypto trhu: Nvidia může být na tomto medvědím trhu nefunkční, ale určitě nejsou.

Výprodeje ICO Ethereum hity po celou dobu vysoké: Cena etherea byla zasažena v roce 2018. Tvrdý zásah. Může za to několik špičkových projektů ERC20.

Výměna kryptoměny Altcoin Vyřazení z burzy se rozběhne a rozbalí 2018: Burzy v roce 2018 rychle vyřadily několik pozoruhodných altcoinů.?

Co je Red Pulse (PHX)? | Průvodce pro začátečníky: Dozvíte se vše o zlaté NEO, nebo řekněme červené, husí.

Bitcoin vs. zlato: Porovnání relativní síly: Bitcoin versus zlato – bitva mezi dvěma nejlepšími světovými zásobami hodnoty.

Důkaz spálení | Konsenzus prostřednictvím ničení mincí: Hořte dítě, krypto peklo!

S.Korea Kryptoměna hackerům Odepřena kompenzace po rozhodnutí soudu: Dobrá lekce v ne vaše klíče, ne vaše krypto.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Indická vláda varuje před krypto, opět: Indickým občanům nejsou cizí pesimistické názory jejich vlády na kryptoměnu. Tuto středu se k tomuto sentimentu přidala policie Džammú a Kašmír svým vlastním prohlášením. Agentura pro vymáhání práva vydala doporučení a varovala občany, že investice do kryptoměn mají zvýšené riziko a nejsou v současné době chráněny žádným regulačním dohledem v zemi. Reserve Bank of India (RBI) dále ještě neuděluje společnostem žádné licence ani povolení k obchodování s kryptoměnami.

Společnosti Nasdaq zasáhly novou krypto burzu: Estonská DX.Exchange se brzy dostane na evropský trh s tokenizovanými verzemi některých z největších amerických společností. Burza probíhá na blockchainu Ethereum s tokeny krytými skutečnými akciemi drženými a obchodovanými partnerem MPS Marketplace Securities Ltd.

Společnost plánuje zahájit výměnu s deseti společnostmi kótovanými na Nasdaq, včetně Facebooku, Tesly a Apple.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me