Tento týden v kryptoměně: 5. dubna 2019

Bitcoin chce pumpovat … jste vzhůru!

Dobré časy pokračují. Trh byl tento týden celkem tichý. Ticho až do pozdního pondělí, kdy přes noc vzrostlo o více než 10 procent. A po této pumpě také nesledovala skládka. Po zbytek týdne celková tržní kapitalizace nadále stoupala a skončila o více než 22 procent vyšší než minulý pátek.

Statistiky trhu s kryptoměnou (5/5/19)

Statistiky trhu s kryptoměnou (5/5/19)

Pokud jste tento týden byli altcoinem bez dvouciferného růstu, dělali jste něco špatně. Z nejlepších 100 mincí (kromě stabilních mincí) byly za posledních sedm dní pouze tři mince v červené barvě. A co naše tři vůdci??

Bitcoin, katalyzátor této rally s největší pravděpodobností vyrazil vpřed o 22,56%. Nyní sedí nad 5 000 $.

Ethereum byl těsně za sebou se ziskem 17,19%. Jeho cena se nyní pohodlně pohybuje nad 160 USD.

XRP přišel na třetím místě a vyskočil o 16,83%. Cena se pohybuje kolem 0,35 $.

Zprávy o domácí kryptoměně

SEC poskytuje určité pokyny: Ve středu SEC vydala a Rámec pro analýzu „investičních smluv“ digitálních aktiv, ale obsah zanechal některé členy komunity zklamaný. Spíše než poskytovat jakékoli právně závazné pokyny, rámec pouze „představuje názory zaměstnanců a není pravidlem, nařízením ani prohlášením Komise.“

Dokument navíc neuvádí nic, co SEC ještě nevysvětlila. Účinně prochází různými částmi Howeyova testu a popisuje, jak se mohou vztahovat na kryptoměny a počáteční nabídky mincí (ICO). Z rámcového znění vyplývá, že značná část digitálních aktiv se s tímto testem nedaří tak dobře.

Jinými slovy, váš „nástrojový“ token je tedy stále pravděpodobně bezpečností v očích SEC.

SEC dává šanci: Ve druhé zprávě SEC tento týden vydala organizace svůj první dopis „nečinnosti“, který povoluje ICO prodávat tokeny. Příjemce, společnost TurnKey Jet, Inc. (TKJ), se v úterý obrátila na SEC s dotazem, zda by komise podnikla kroky, pokud by měla ICO. 13stránkový dopis nastínil několik aspektů podnikání, včetně podrobností prodeje tokenů, potřeby blockchainu a interní analýzy Howeyova testu.

V reakci na to SEC napsala, že nebudou podnikat žádné kroky, pokud společnost splní určitá kritéria. Konkrétně vyžadují, aby:


  • „TKJ nepoužije žádné prostředky z prodeje tokenů k vývoji platformy, sítě nebo aplikace TKJ“
  • „TKJ omezí převody tokenů pouze do peněženek TKJ“
  • A „… každý Token bude představovat povinnost TKJ poskytovat služby charterové letecké dopravy v hodnotě jednoho USD za Token“

Pokud TKJ dokáže dodržovat tato pravidla spolu s několika dalšími, může držet své ICO bez nutnosti registrace u SEC.

Lidé říkají věci

Bývalý generální ředitel dogecoinů Elon Musk: V rámci aprílového vtipu vedeného účtem Dogecoin na Twitteru Elon Musk dočasně změnil svůj popis na Twitteru na bývalého generálního ředitele Dogecoinu. A ve skutečném internetovém trollovém stylu pokračovala tweetování pozitivních dogeových prohlášení a memů. Od té doby titul odstranil, ale jsme si jisti, že trollování bude pokračovat.

Vypadá to, že teď jsi CEO @elonmusk, DM nám, kam máme zaslat přístupové kódy e-mailem &# 128512; pic.twitter.com/xaftsRZ8MA

– dogecoin (@dogecoin) 2. dubna 2019

co je nového na coincentral

8 nejlepších vývojových nástrojů blockchainu pro vývojáře etherea: Máte zájem na vývoji některých inteligentních smluv, ale nevíte, kde začít? Máme vás kryté.

Jak Blockchain mění trh s nemovitostmi na pronájem: Při oceňování nemovitosti k pronájmu je třeba vzít v úvahu tři věci – blockchain, blockchain, blockchain.

Co vlastně dělá Blockchain Consulting Firm ?: Je to mnohem víc než jen účtovat vám ruku a nohu.

Ethereum Predictions for 2019: Will the Bulls or the Bears Win Out ?: Ethereum Bears vs. Ethereum Bulls. Kdo vyhraje? Pouze čas ukáže.

Měření Blockchain Buzz na South by Southwest: Steven Buchko z CoinCentral vyrazil do ulic na letošním South By, aby zjistil, zda blockchain stále má na medvědí trh.

Co je Holochain (HORKÝ) | Průvodce agent-centrickým neblokováním: Zjistěte více o projektu, který se snaží přetvořit způsob, jakým přemýšlíme o distribuovaných aplikacích.

MimbleWimble | Odpověď na škálovatelné soukromí blockchainu: Hocus. Pocus. Alakazam. MimbleWimble pracuje na tom, aby vaše transakce byly co nejvíce soukromé.

Potenciál kryptoměny: Jak by to mohlo být nejlepší formou peněz: Ideální forma peněz má šest základních charakteristik. Zkoumáme, jak se hromadí bitcoiny.

[SPONZOROVÁNO] Obsidian Bot o automatizovaném obchodování s kryptoměnou a tvorbě botů: Sedli jsme si s týmem Obsidian Bot, abychom zjistili, jaké to je provozovat společnost zabývající se kryptoobchodními roboty.

Airbnb si zaslouží lepší: Proč jsou IPO příliš zastaralé, aby spravovaly ekonomiku sdílené ekonomiky: Tento příspěvek ICOBox pro hosty se zabývá tím, jak by krypto mohlo pomoci majitelům v ekonomice sdílení.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Teroristé nemají rádi kryptoměnu: Podle nedávné studie společnosti RAND Corporation teroristé jednoduše nepoužívají kryptoměnu k financování svých operací. Přesněji řečeno, „stále existuje jen malý počet veřejně zdokumentovaných a potvrzených případů TF [financování terorismu] zahrnujících VC [virtuální měny]“.

Důvody by neměly být šokem. Mnoho kryptoměn, například bitcoin, není anonymních, lze snadno dohledat. Kryptoměna je navíc stále relativně obtížně použitelná, když ji porovnáte s tradičními médii. A utrácení kryptoměny představuje další výzvu kvůli současné nízké míře přijetí. Dokonce ani mince na ochranu soukromí, jako je Monero, se těžko využívají.

Jak již bylo řečeno, studie dospěla k závěru, že nadcházející vylepšení virtuálních aktiv učiní z kryptoměny mnohem pravděpodobnější volbu pro teroristy v budoucnosti.

Banky ale očividně dělají: Zpráva zveřejněná ve středu Světovým ekonomickým fórem naznačila, že nejméně 40 centrálních bank po celém světě zkoumá digitální měnu centrální banky CBDC. Kromě toho mnoho z nich provozuje také piloty CBDC.

Seznam bank zahrnuje mimo jiné Bank of Thailand, Central Bank of Brazil, Hong Kong Monetary Authority, Bank of France. Například Bank of France nahradila svůj proces zajišťování SEPA Credit Identifier řešením založeným na blockchainu. A upgrade byl úspěšný. Banka v systému zaznamenala vyšší časovou efektivitu, auditovatelnost procesů a zotavení po katastrofě.

logo robota obsidiánu

V dnešní době obchodníci s kryptoměnami využívají jakoukoli výhodu, kterou mohou získat. Jednou z těchto hran je automatizace. Proč se pokoušet iracionálními obchody, když vám robot může snížit riziko lidské chyby?

Obsidian Bot vám přináší přizpůsobitelné roboty pro 24/7, hands-free obchodování bez dlouhodobých kontraktů. Obchodujte se svými roboty, prodávejte je nebo kupujte někoho jiného – volba je na vás. Navštivte Web Obsidian Bot dnes zahájíte bezplatnou 14denní zkušební verzi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map