Co to je? Akciový trh?

Další relativně bezproblémový týden pro trh kryptoměn. I přes pozitivní zprávy o pojištění digitálních aktiv Gemini, ocenění společnosti Coinbase za několik miliard dolarů a další celosvětové přijetí se trh stále dokázal propadnout z 219,7 miliardy USD na 217,9 miliardy USD.

Tato změna tržního stropu však počítá s poklesem o méně než 1%. V odvětví, ve kterém jsou 20–50% týdenní výkyvy považovány za normální, je pozoruhodné, jak stabilní jsme byli. Podívejme se na tři nejlepší mince.

Bitcoin během týdne ztratil skromných 1,64% své hodnoty.

Ethereum pouze poklesl o 1,42% za posledních sedm dní.

A Ripple’s Swell Conference musela být cokoli jiného než jako XRP nejvíce poklesl s poklesem o 3,21%.

Statistiky trhu s kryptoměnou (5/10/18)

Statistiky trhu s kryptoměnou (5/10/18)

Zprávy o domácí kryptoměně

Shapeshift Faces-Off s Wall Street Journal: Minulý pátek, dobrá ol ‘WSJ zveřejnila Jak špinavé peníze mizí do černé díry kryptoměny, zdánlivě povědomý o všech hanebných činnostech probíhajících na burze Shapeshift. Novináři v pozadí článku tvrdili, že Shapeshift je pařeništěm pro zločince, kteří chtějí prát své špatně získané prostředky.

Zakladatel a generální ředitel společnosti Shapeshift Erik Voorhees nehodlá přijímat tato obvinění. Odpověděl svým vlastním příspěvkem Shining Light on WSJ’s Attack on ShapeShift and Crypto, ve kterém v zásadě uvádí, že článek WSJ je nákladem B.S. Tvrdí, že šlo o špatný pokus o to, aby Shapeshift a kryptoměna jako celek vypadaly špatně, a pramení z nedostatečného porozumění blockchainové technologii.

Zákonodárci prosazují oficiální definici „blockchainu“: V rámci dalšího úsilí o získání určité jasnosti ohledně stavu blockchainu a souvisejících kryptoměn představily kongresmanka Doris Matsui a kongresman Brett Guthrie návrh zákona „o zavedení společné definice blockchainu“. Zákon o podpoře blockchainu z roku 2018 by také vytvořil výbor vládních zúčastněných stran a lídrů soukromého průmyslu, který by pomohl dále zkoumat potenciál technologie blockchain.

Ačkoli se jedná o to, že vládní úředníci ani nerozhodli o definici blockchainu, zdá se, že tento návrh zákona je krokem správným směrem, pokud projde.

Coinbase dosáhne Měsíce: Musk daddy není jediný člověk, který v tomto desetiletí dosáhne měsíce. Coinbase údajně jedná s Tiger Global o získání skromných 500 milionů dolarů. Díky tomuto navýšení by společnost Coinbase dosáhla hodnoty 8 miliard USD – více než čtyřikrát více než její cena 1,5 miliardy USD v létě.


Díky tomuto ocenění Coinbase nezasahuje do Uberu (68 miliard dolarů), Airbnb (29 miliard dolarů) a SpaceX (12 miliard dolarů). Ocenění by ji postavilo nad Instacart (4,35 miliardy $), Magic Leap (4,98 miliardy $) a konkurenční Circle (3 miliardy $).

Lidé říkají věci

Giancarlo káže: Předseda CFTC a oblíbený CryptoDad každého z nás v rozhovoru pro CNBC tvrdili, že „ať se to líbí nebo ne,„ kryptoměna je tu, aby zůstala. “ Tvrdil, že bitcoiny a další kryptoměny mohou vyřešit některé problémy po celém světě, ve kterých „pravděpodobně dvě třetiny [měny] nestojí za polymer nebo papír, na kterém jsou napsány“.

Muscat učí: Maltský premiér Joseph Muscat tento týden hovořil před Organizací spojených národů o tom, proč staví Maltu jako blockchainový uzel. Osvětlil dav o všech výhodách, které blockchain přináší, včetně transparentních podniků, přístupných lékařských záznamů a celkově vylepšených ověřovacích systémů.

(Chytili jste nás. Toto jsou vlastně mezinárodní zprávy, ale nemohli jsme odolat dobré rýmované příležitosti.)

Clinton popírá projevy: Světově proslulý saxofonista Bill Clinton byl hlavním řečníkem na letošní Swell Conference pořádané Ripple. Bývalý prezident Clinton přirovnal tyto dny blockchainové mládeže k časným internetovým dnům jeho prezidentství a varoval, že „nemůžeme aplikovat starý regulační režim na novou technologii“. Doufejme, že to Capitol Hill vezme na vědomí.

co je nového na coincentral

Proč se velké americké finanční společnosti vyhýbají krypto trhu: Zdá se, že americké finanční společnosti jsou v oblasti kryptoměny za míčem. Zde je důvod.

Je Safe Trade Coin opravdu bezpečný? Co potřebujete vědět o XSTC: Měli byste být skeptičtí vůči jakékoli minci, která musí uvádět „bezpečně“ do svého jména. Promiň Maidsafe. Je ale Safe Trade Coin výjimkou?

Kdo investuje do bitcoinů: Býci, medvědi a puristé: sázky pro a sázky proti. Uvádíme některé z nejvýznamnějších příznivců a odpůrců bitcoinů.

Programy blockchainu DARPA: Agentura amerického ministerstva obrany rychle hledá způsoby, jak využít blockchain ve svůj prospěch.

Co je Tendermint? | Vše, co potřebujete vědět: Co je kulaté, chutné a rozpustné v ruce i v ústech? Nabídkové mincovny. Dobře, slibujeme, že je to tak špatné, jak vtipy budou.

Severní Korea může použít horké virtuální peněženky k obcházení amerických sankcí: Vypadá to, že Kim Jung-un může mít ruce na několika kryptoměnách. Můžeme jen doufat, že je to jen nějaký BCC.

Nafouknutý úspěch: Tajemství obchodování na burze kryptoměn Odhalení: Kryptoměny lžou o objemu obchodu? Neříkáš.

Co je DENT? | Průvodce pro začátečníky: Slyšeli jste vtip o virtuální telekomunikační společnosti? Ani my.

Rostoucí využívání strategií prosazování práva blockchain: Bad Boys. Špatní chlapci. Co budeš dělat? Co uděláte, až pro vás přijde blockchain?

Náhled krypto laboratoře: Základy základů: Podívejte se na krátký pohled do naší krypto laboratoře. Hodnota 99 $ / měsíc – vaše zdarma.

Proč tito velcí hráči podporují protokol Atlas ?: Dva bývalí zaměstnanci společnosti Google s podporou některých čínských velkých dolarů versus Google. Poslední zúčtování.

Služby a výměny kryptoměnového trhu k praní více než 80 milionů dolarů: Případ, který uvedl, řekl mezi Wall Street Journal a Erik Voorhees ze společnosti Shapeshift.

Těžba etherea vs. těžba bitcoinů: Který je výnosnější ?: Pomůžeme vám vybrat, která z velkých dvou měn si zaslouží vaši sladkou, sladkou hashovou sílu.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Venezuela je plně krypto: Venezuelský prezident Nicolas Maduro tento týden zveřejnil video, které oznamuje úplný přechod země k nově vytvořené kryptoměně Petro. Od 5. listopadu budou občané Venezuely moci nakupovat Petro tokeny za bitcoiny, ethereum, americké dolary a eura. Na seznamu zejména chybí – vlastní měna Venezuely, Bolívar.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me