Vstal z mrtvých

Trh tento týden vykazoval známky oživení. Poprvé za zhruba měsíc jsme zaznamenali pozitivní cenovou akci, celkový trh se vyšplhal o 14% na tržní kapitalizaci ve výši 267 miliard USD.

Poté, co se bitcoin minulý pátek krátce propadl pod 6 000 $, držel se nad kritickou úrovní podpory na 5 800 $. Kdyby to kleslo pod tento práh, byli bychom stále ještě pro nějaké červené svíčky. Držel se, a poté, co se odrazil od tohoto bodu, šla vlajková loď kryptoměny do třídenního vzestupu, který s sebou vzal zbytek trhu.

Je to potřetí v tomto roce, kdy bitcoin přijal tuto úroveň podpory, další dva styčné body nastaly v únoru a dubnu. I když ještě není zaručeno, že jsme z lesa, toto trojité dno mnoho přesvědčilo, že jsme našli podlahu kolem 6 000 $. Je pravda, že lidé říkali totéž o dvojitém dně, které nám dala April.

Přestože je pozitivní cenová akce velkou úlevou a jistě vnese na trh určitý optimismus, obchodujte opatrně.

Bitcoiny: Za 6 600 $ bitcoin získal za týden 10%.

Ethereum: Ethereum za 471 $ je o něco lepší a tento týden roste o 12%.

Vlnění: Ripple’s XRP se za týden zvýšil o 8% se současnou cenou 0,47 USD.

trhy7_6_18

Trh s kryptoměnami – 6. července 2018

Domácí zprávy

Coinbase spouští novou depozitní službu pro institucionální investory: Toto pondělí bylo spuštěno Coinbase Custody. Tato služba nabízí institucionálním investorům správu aktiv kryptoměny za studena a pro založení účtu vyžaduje minimální vklad 10 milionů USD a iniciační poplatek 100 000 USD. “Dnes s hrdostí oznamujeme, že jsme oficiálně otevřeni pro podnikání,” uvedl v oznámení společnosti Sam McIngvale, vedoucí produktu Coinbase Custody. “V nadcházejících týdnech budeme pokračovat v zapojení se do skupiny klientů světové třídy, která zahrnuje přední krypto-hedgeové fondy, burzy a týmy ICO.” Krátce po spuštění služba zaregistrovala 10 klientů.

IRS se připojuje k mezinárodní koalici pro boj proti trestným činům kryptoměny: IRS Spojených států se spojil s daňovými agenturami z Kanady, Austrálie, Velké Británie a Nizozemska, aby hlídal mezinárodní daňové trestné činy. Mezi dalšími cíli budou Joint Chiefs of Global Tax Enforcement (J5) „spolupracovat na mezinárodní úrovni s cílem snížit rostoucí hrozbu pro daňové správy, kterou představují kryptoměny a počítačová kriminalita“. Don Fort, šéf vyšetřování trestných činů IRS, promluvil s Forbesem o významu J5: „Nemůžeme pokračovat v činnosti stejným způsobem jako v minulosti, když si uchováváme informace ze zbytku světa, zatímco organizovaní zločinci a daňové podvodníci manipulují systému a využívat zranitelná místa pro svůj osobní zisk. “

SEC zkoumá návrh bitcoinového ETF uprostřed plánu na snížení bariéry vstupu pro nové ETF: Americká burza cenných papírů USA zvažuje změny ve svých zásadách burzovního obchodovaného fondu (ETF), přičemž některé by mohly potenciálně usnadnit schvalování ETF kryptoměny. Současně SEC rovněž oslovila Bitcoin Trust společnosti VanEck SolidX pro komentář k jeho nejnovějšímu návrhu ETF. Nejnovější návrh je třetím pokusem společnosti VanEck za poslední rok o založení tradičního investičního aktiva podporovaného bitcoiny.

SEC účtuje právníkovi, manažerovi právnické firmy s nelegálním prodejem akcií souvisejících s blockchainem: Další rušný týden pro SEC. Agentura obvinila dva muže, o nichž tvrdí, že nelegálně profitovali z prodeje akcií společnosti údajně spojené s blockchainem. “Podle stížnosti SEC, právník T.J. Jesky a manažer obchodních záležitostí jeho advokátní kanceláře Mark F. DeStefano vydělali přibližně 1,4 milionu dolarů prodejem akcií společnosti UBI Blockchain Internet Ltd. v průběhu 10denního období od 26. prosince 2017 do 5. ledna 2018. Prodej se zastavil, když SEC dočasně pozastavila obchodování s akciemi UBI Blockchain na začátku letošního roku kvůli obavám z přesnosti tvrzení ve svých přihláškách SEC a neobvyklé a nevysvětlitelné tržní aktivitě, “uvádí oficiální tisková zpráva. Šéf SEC Robert A Cohen označil případ za „ukázkový příklad toho, proč SEC varovala retailové investory, aby byli opatrní před nákupem akcií ve společnostech, které najednou tvrdí, že mají blockchainový obchod.“

Blockstream odhaluje vydaná aktiva, funkce pro nasazení tokenizovaných aktiv: Blockstream, který oznámil své oznámení na letošním Consensus, zahájil tento týden nasazení Issued Asset pro svou Liquid platformu. Tato funkce je nejnovější v nabídce služeb společnosti zabývající se technologií blockchain a umožní uživatelům nasadit tokeny založené na blockchainu Issued Assets (IA), které mohou představovat jakýkoli majetek, fyzický i digitální. „Vydaná aktiva (IA) umožňují uživatelům Liquidu vytvářet vlastní tokenové aktivum na postranním řetězci Liquid. Tato aktiva mohou představovat stávající finanční nástroje, jako je tokenizovaný fiat, kryptoaktiva, ověřená aktiva (např. Zlaté mince) nebo zcela nová aktiva. Uživatelé provádějí soukromé transakce s důvěrnými aktivy, která skrývají částku i typ aktiv v transakci před externími stranami, “uvádí tisková zpráva.

Jsme rádi, že vám můžeme představit #IssuedAssets na kapalině! Uživatelé budou moci vydávat aktiva představující stávající finanční nástroje, například tokenizovaný fiat, # krypto aktiva, zlaté mince, & zcela nový majetek na zabezpečeném #Bitcoin-couval #sidechain. ⛓️ https://t.co/PkE1PnlGrK pic.twitter.com/lXSfJR64Mn

– Blockstream (@Blockstream) 2. července 2018

Zvlnění zasaženo další žalobou ve skupinové žalobě: Ripple má v právních problémech až po krk a tento týden se to jen zhoršilo. Přidáním řady měsíčních soudních sporů, které začaly v květnu, je společnosti doručována třetí žaloba roku. Stejně jako ti, kteří přišli před ním, žaloba tvrdí, že XRP, měna Ripple, je neregistrovaným cenným papírem a byla prodána jako taková. Kromě toho tvrdí, že Brad Garlinghouse, generální ředitel společnosti Ripple, a zbytek jeho týmu propagoval a manipuloval oběh XRP, aby vyživoval jejich peněženky. „Toto je žaloba na třídu cenných papírů jménem všech kalifornských kupců tokenů Ripple („ XRP “) podaných proti Ripple, XRP II a generálnímu řediteli („ CEO “) společnosti Bradley Garlinghouse („ Garlinghouse “) , který propagoval, prodával a získával prodej XRP. Obžalovaní získali neregistrovaným prodejem XRP, včetně prodeje drobným investorům, stovky milionů dolarů v rozporu se zákonem, “zní žaloba.

Co je nového na CoinCentral?

Jaké dovednosti jsou potřebné pro práci s kryptoměnou ?: Myslíte si, že máte to, co je potřeba pro kariéru v blockchainovém průmyslu?

Jsou ICO příliš slibné a nedostatečné ?: Rychlý pohled na některé z nejznámějších bust ICO z minulého roku.

Co je Delegovaný důkaz o podílu? | Zkoumání konsenzuálního algoritmu: Chcete se dozvědět více o tom, jak DPoS funguje? Máme tě.

Bezpečnost potravin a blockchain: Udržení bezpečí po jednom kousnutí: Technologie blockchain by mohla zvýšit bezpečnost nakupování a stravovacích služeb pro spotřebitele tím, že jim poskytne transparentní, ověřitelný původ a informace o výživové hodnotě.

10 překvapivých způsobů, jak společnosti používají blockchain: Přemýšlejte někdy o těchto případech použití?

Vysvětlení maržového obchodování pro investory do kryptoměny: Společná pro starší trhy, ale relativně nová pro trhy kryptoměn, je tato forma obchodování složitější než spotové obchodování.

Lethal Blockchain: Militaries Look to Weaponize Blockchain Tech: Jak tedy armády využívají blockchain? Ukážeme vám to.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Indický nejvyšší soud potvrdil krypto ban centrální banky: Nejvyšší soud v Indii hlasoval pro zachování příkazu centrální banky v zemi, který vyžaduje, aby všechny domácí banky zakázaly své služby subjektům zapojeným do obchodování s kryptoměnami. Řád, který byl mnohými odsouzen za protiústavní edikt, vyvolal značnou reakci komunity kryptoměn, což vyvolalo petici od průmyslových tvrdohlavců i příležitostných osvojitelů. Vyhláška, která byla vydána 6. dubna, má vstoupit v platnost dnes, 6. července, a požaduje, aby všechny banky přerušily vztahy s jednotlivci a burzami, které si založily bankovní účty pro obchodování s kryptoměnami.

Evropská společnost potvrzuje úspěšné použití blockchainu IBM k vypořádání obchodů s pěti bankami: Evropská blockchainová obchodní platforma we.trade dohlížela na své první živé operace tento týden. S využitím blockchainové platformy IBM, která je založena na Hyperledgeru, společnost prováděla přeshraniční obchody ve spolupráci s 20 společnostmi a 5 bankami. V oficiální tiskové zprávě společnost uvádí: „we.trade dnes potvrdil, že na platformě proběhly první živé obchody. Za poslední týden uskutečnilo obchody několik společností prostřednictvím 5 bank. Tyto obchody znamenají první komerčně životaschopné obchody s otevřeným účtem využívající technologii blockchain. “

Společnost Huobi zahajuje obchodování pro svou australskou platformu: Burza Huobi, jedna z nejpopulárnějších světových kryptoměn, tento čtvrtek oficiálně zahájila své obchodní operace v Austrálii. Ze začátku budou Australané moci obchodovat bitcoiny, ethereum, bitcoinové hotovosti, litecoiny, ethereum classic, power ledger a další čtyři měny přímo za australský dolar. Burza plánuje přidat další páry, jak platforma dospívá. “Obchodníci s kryptoměnami v Austrálii jsou stále více informovaní a sofistikovaní, k čemuž odpovídá vnímavý regulátor se zájmem o bezpečný rozvoj trhu,” komentoval vývoj generální ředitel společnosti Huobi Australia Adrian Harrison. “Pro společnost Huobi Group je přesun do Austrálie přirozenou záležitostí … máme zájem o partnerství s rostoucím počtem australských blockchainových projektů, které se chtějí dostat na zralý trh,” pokračoval.

#LTC/#AUD obchodování je nyní aktivní v Huobi Australia!#huobiAU @BlockchainCTR @BlockchainAUS @BlockchainGL @Huobi_Pro @HuobiNews # kryptotradice #ltc #litecoin # krypto # kryptotrade pic.twitter.com/xp7xumgGe0

– HuobiAustralia (@HuobiAu) 5. července 2018

Jižní Korea pracuje na nových standardech a klasifikacích pro blockchainový průmysl: Jihokorejská vláda je zaneprázdněna prací na nových klasifikacích pro sektor kryptoměn. Národní statistický úřad, ministerstvo vědy a technologie a ministerstvo informací a komunikací údajně vytvářejí nové legislativní a regulační standardy pro rychle se rozvíjející průmysl. Jako základ nové politiky budou klasifikace pracovat na „podpoře blockchainu a regulačních rámcích“. S konečným návrhem plánovaným na konec července budou politiky pokrývat takové fenomény a entity specifické pro dané odvětví, jako jsou burzy, blockchainové transakce, vývoj a nasazení DApp, blockchainové systémy a služby atd..

Předpokládá se, že thajská nařízení o ICO vstoupí v platnost v polovině července: Tuto středu thajská SEC oficiálně oznámila plán implementace svých předpisů ICO. Oznámení naznačuje, že nový rámec vstoupí v platnost od 16. července, a zahrnuje vrstvený schvalovací proces, který bude vyžadovat, aby ICO byly před konečným schválením prověřeny „portálem“. Kromě toho budou ICO muset před podáním žádosti odhalit své technické specifikace a investiční plány a mít minimální počáteční kapitál 5 milionů bahtů (~ 150 000 $).

Uzbecký prezident podepsal titul Blockchain pro integraci služeb do vlády: Prezident Uzbekistánu Shavkat Mirziyoyev tento týden podepsal výnos, který se zaměřuje na odvětví kryptoměn a blockchainů. Vyhláška konkrétně stanoví tříletý plán zavedení strategie implementace blockchainových služeb do vládní infrastruktury. S nadějí na vytvoření prostoru podporujícího „digitální ekonomiku“ je Úřad vlády pro projektové řízení a Ministerstvo pro rozvoj informačních technologií a komunikací pověřeno vytvořením programu, který bude zkoumat a vyvíjet technologii formální integrace se současnou vládou. infrastruktura do 1. ledna 2021.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me