Roztočíte mě správně, dokola, správně

Po nějakém zdravém a stabilním růstu za poslední dva a půl týdne nás trh s kryptoměnou vrhl na tizzy a poklesl téměř 16 procent na konci tohoto týdne v jeden den. Celkový trh v průběhu týdne poklesl z ~ 224,5 miliard USD na ~ 205 miliard USD. Spekulanti tvrdí, že pokles byl způsoben zprávami o šrotovacích plánech společnosti Goldman Sacks pro vyhrazený terminál kryptoměny (později se ukázalo, že je nepravdivý). Nikdo však neví jistě.

Podívejme se na nejlepší mince:

Bitcoin byl nejlepším „účinkujícím“, který pouze klesl 6,99% od minulého pátku.

Ethereum je znovu zničen a padá 20,67% na něco přes 222 $.

XRP také vidí dvojcifernou červenou 11,41% volný pád.

Statistiky trhu s kryptoměnou (7. 9. 18)

Statistiky trhu s kryptoměnou (7. 9. 18)

Zprávy o domácí kryptoměně

Coinbase tagy v Blackrocku pro pomoc s ETF: Business Insider tento týden uvedl, že Coinbase mluvil s Blackrockem, aby získal radu ohledně jejich údajného krypto-ETF. Pokud doufáte v oznámení o partnerství, neměli byste být příliš nadšení. Rozhovory se zdají být pouze případem velkého bratra Blackrocka, který pomáhá malému bratrovi Coinbase navigovat v komplikovaném procesu ETF. S dosud devíti pseudodmítnutími ETF je evidentní, že Coinbase to chce udělat hned se svým prvním švihem na talíři.

Satis Group je na bitcoinu býčí (ne tolik na XRP): Bloomberg Research nedávno zveřejnila zprávu společnosti Satis Group a zjištění by vás měla rozesmát. Podle toho, které mince podporujete. Zpráva uvádí pozitivní předpovědi pro bitcoiny, monero a decred, u nichž se očekává, že během pěti let dosáhnou 96 000 $, 18 000 $ a 535 $. Pokud jste podporovatelem bitcoinové hotovosti nebo XRP, možná budete chtít přestat číst zde. Satis Group předpovídá ve stejném časovém období cenové body 268 $ za BCH a pouhých 0,01 $ za XRP.

IBM spouští přeshraniční platební systém pomocí Stellar: IBM pokračuje ve svém ponoření do blockchainu. Tentokrát s kompletním přeshraničním platebním systémem, přezdívaným World Wire. Cílem společnosti World Wire je zkrátit dobu vypořádání celosvětových převodů ze dnů na minuty. Jak? Zapojením do zadní části Stellar protokolu (R’uh R’oh Ripple). World Wire se nyní připojuje k dlouhému seznamu blockchainových produktů, které IBM nabízí nebo plánuje nabídnout v příštích několika letech.

svět prestiže

Royce Da 5’9 ”rozdává bitcoinům nové album Eminem: V Eminemově písni „Not Alike“ z nedávno vydaného alba „Kamikaze“ rapuje Royce: „Člen každý kousal nikl, nyní všichni dělají bitcoin.“ Prostřednictvím této linie tvrdí, že všichni skočili na bitcoinový vlak, stejně jako každý kopíroval nebo kousal jeho styl. No tak Royce, ne každý se zapojil do bitcoinu během býčího běhu v roce 2017. Obzvláště ne naši čtenáři. * oči se nervózně posunou * správně, hoši? Že jo?

Pár kluků říká, že inovace v kryptoměnách zaostává: Generální ředitel společnosti Ripple Brad Garlinghouse a zakladatel TechCrunch Michael Arrington hovořili na TechCrunch Disrupt čtvrtek a podělili se o své myšlenky na místo Ameriky ve velkém kryptoměně. Citují nejasnou vládní regulaci jako hlavní překážku amerických inovací a investic. Mezi další mezní body patří daňové zatížení a obtížnost získání amerických víz. Díky, SEC.

“SEC jednou rukou ničí další fázi technologického vývoje” Michael Arrington (Arrington XRP Capital) #TCDisrupt pic.twitter.com/MFnWRwRTXG

– TechCrunch (@TechCrunch) 5. září 2018

Co je nového na CoinCentral?

Společnost Crypto Mining Company v NY získává kreativitu uprostřed prudkého nárůstu výkonu: křičím. Křičíš. Všichni křičíme na těžbu kryptoměny poháněnou vodopádem.

Jak zelená energie pohání budoucnost těžby kryptoměn: Dražší elektřina v kombinaci s klesajícími cenami kryptoměn způsobují, že někteří těžaři hledají zelenější pastviny.

Největší výherce minulého týdne: Vulcano Coin Up 3 317 procent: Krakatoa! Zjistěte, proč tento týden došlo k erupčnímu spěchu mince Vulcano.

Co je Hexxcoin? | Průvodce pro začátečníky: Rasputin kryptoměny, Hexxcoin zaměřený na soukromí, „zemřel“ vícekrát, než dokážeme počítat. Přečtěte si o jeho pestré minulosti.

Merkle Tree Hashing: Jak funguje ověření blockchainu: Stromy Merkle jsou základním atributem blockchainu. Dáme vám snadno srozumitelné vysvětlení.

HSBC je nyní předním v závodě technologie blockchain: Vypadá to, že „B“ znamená blockchain. Počínaje pomalým růstem, HSBC nyní táhne před svými bankovními protějšky v blockchainové bonanze.

Proč se velké čtyři účetní firmy zajímají o blockchain: Doufáme, že jsme vás v účetnictví neztratili. Blockchain a účetnictví jsou ve skutečnosti vzrušující dvojice. Slibujeme.

Rozhovor: Boj proti falešné vědě se spoluzakladatelem společnosti Orvium Manuel Martin: Pokud si myslíte, že falešné zprávy jsou národním dilematem, počkejte, až se doslechnete o vědě. Naštěstí má Orvium řešení.

Nejlepší delegáti EOS roku 2018: Zařadíme je, vezmete je. Podívejte se na naše oblíbené delegáty EOS v tomto roce.

Vzestup a vzestup kryptojackingu: Co potřebujete vědět: S rizikem, že to bude znít jako vaše máma, musíte být opatrní. Cryptojacking se pomalu stává digitální epidemií – zde byste měli vědět.

Jak se blockchain uplatňuje na lidská práva: Všichni víme, že blockchain přináší světu spoustu dobrého. Ale víte přesně jak?

Blockchain Fraud: New Policies and Technologies to Stop Crypto Criminals: Daňové úniky, praní peněz, financování terorismu – je to neustálý tlak mezi silami dobra a zla.

Jak hlasovat pro výrobce bloků EOS Pokyny krok za krokem: Krok 1. Přečtěte si tento návod.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Venezuelský Petro se zdá být kouřem a zrcadly: Agentura Reuters přišla na začátku týdne v ohni se speciální zprávou o venezuelské národní kryptoměně Petro. Petro, který byl spuštěn na začátku tohoto roku, je vládou kontrolovaná kryptoměna, která je údajně krytá barely s ropou. K překvapení nikoho se zdá, že tomu tak není. Ačkoli prezident Maduro prohlásil, že Petro se již používá za platby za dovoz ropy, další vyšší úředníci tvrdí, že technologie je stále ve vývoji.

Írán dává palec nahoru těžbě kryptoměn: Když Íránská nejvyšší rada pro kyberprostor vyňala stránku z příručky pro pojmenování hvězdných válek, oznámila tento týden oficiální uznání krypto těžby jako průmyslového odvětví. I když to v zemi znamená větší regulaci, jde o krok správným směrem k prokázání platnosti dříve popsaných magických internetových peněz. Írán je již dlouho zastáncem kryptoměny a uvádí plány, které by mohly vytvořit národní, aby obešly americké obchodní sankce.

Jihokorejský pojistitel riskantně obchoduje s výměnnými hackery: Hanwha Insurance možná brzy poskytne zákazníkům kybernetické pojištění, které je ochrání před domácími hackery kryptoměn. Pojištění však není pro investora joe schmoe. Místo toho se zaměřují na skutečné burzy, jejichž bezpečnostní postupy na nižší úrovni by je mohly stát miliony dolarů, když by čelily porušení. Již letos musely korejské burzy Bithumb a Coinrail získat zpět 58 milionů dolarů kvůli hackerům.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me