Tento týden v kryptoměně

Modlete se za konsolidaci

Trh s kryptoměnami se v průběhu týdne obchodoval relativně stagnujícím způsobem. S celkovým tržním stropem 339 miliard USD v době tisku skutečně získal celý trh 17% přes týden velmi vítaný vzestup poté, co se dva týdny před tím převrátil.

I při tomto nárůstu se většina hlavních aktiv na trhu obchodovala ve stejných rozsazích s malou rezervou pro pohyb do extrému. Pokud se jedná o odklad z posledního poklesu, ceny se snaží rozhodnout, co dál. Ať už půjdou nahoru nebo dolů, je kdokoli, ale to nejlepší, co si teď můžeme přát, je asi tak týden pohybem do strany. Pokud se trh bude nadále konsolidovat, jako to dělá, a bude se stabilně držet svých cen, bude větší pravděpodobnost, že jsme našli podporu, která by nás vrátila zpět.

Bitcoiny: V pokračujícím trendu mírného pohybu z minulého týdne je nejvyšší aktivum kryptoměny na vzestupu 2% v týdnu na 7 580 $.

Ethereum: Za 597 $ je Etherum malý, ale ne bezvýznamný 4% přes týden.

Vlnění: Společnost Ripple vede balíček pro pozitivní pohyb cen, jak je to nahoře 7% v týdnu na 0,66 USD.

trh 6_8_18

Domácí zprávy

Coinbase získává finanční společnosti, aby se stala regulovaným obchodníkem s makléři: Největší platforma pro obchodování s kryptoměnami na světě je o krok blíže k tomu, aby se stala plně kompatibilní makléřskou společností podle zákonů o cenných papírech US SEC. Tento týden Coinbase oznámila akvizici obchodníka s cennými papíry Keystone Capital Corp., Venovate Marketplace, Inc. a Digital Wealth LLC. Tyto výkupy přicházejí spolu s získáním licence makléře-dealera, licence alternativního obchodního systému a licence registrovaného investičního poradce. Zatímco jeho status brokera-dealera „čeká na schválení federálními úřady“, společnost věří, že „bude brzy schopna nabídnout cenné papíry založené na blockchainu, pod dohledem americké Komise pro cenné papíry (SEC) a finančního průmyslu Regulační úřad (FINRA). “

Dnes s potěšením oznamujeme, že jsme na dobré cestě stát se americkým regulovaným místem obchodování s blockchainovými cennými papíry. Věříme, že je to důležitý okamžik nejen pro Coinbase, ale pro celý krypto ekosystém. https://t.co/3grNDa6l9Z

– Coinbase (@coinbase) 6. června 2018

US SEC je „ohromen“ úsilím kryptoměn v souladu s předpisy: I přes největší výměnu hrajícího učitelského mazlíčka na SEC není americká regulační agentura nijak ovlivněna zbytkem výkonu třídy. Na burzovní a makléřské konferenci ve středu tohoto týdne vyjádřili ředitel divize SEC pro obchodování a trhy Brett Redfearn a předseda SEC Jay Clayton nespokojenost s neochotou domácích burz dodržovat předpisy. “Jsme ohromeni nadšením, že právě teď přicházíme do regulační struktury,” řekl Redfearn pro CNBC. “Existuje řada burz, které obchodují s ICO, o kterých bych si myslel, že uvidíme více registrací.” Během konference Clayton zopakoval své přesvědčení pro CNBC, že ICO a jejich tokeny fungují jako cenné papíry podle amerických zákonů o cenných papírech: „Regulujeme nabídku tohoto cenného papíru a regulujeme obchodování s tímto cenným papírem.“

SEC navrhla novou pozici seniorského poradce pro digitální aktiva: Jakkoli může být burzou a jejich regulační apatií ohromen, SEC ve své strategii kryptoměny neusnadňuje. Valerie A. Szczepanik jmenovala hlavní poradkyní pro digitální aktiva a inovace, novou poradenskou pozici vytvořenou za účelem přehlížení kryptoměn a ICO. Klíčová role bude pracovat napříč divizemi SEC, aby vyhodnotila, jak se digitální aktiva a jejich technologie promítají do stávajících zákonů o cenných papírech. „Valerie si myslí, že vedoucí postavení v této oblasti je uznáváno jak v rámci Komise, tak i mezi finančními regulačními orgány ve Spojených státech i v zahraničí. Díky svým prokázaným dovednostem, zkušenostem a bystrému povědomí o důležitosti podpory inovací při zajištění ochrany investorů je Val tou pravou osobou pro koordinaci našeho úsilí v této dynamické oblasti, která má slib i riziko, “uvedl předseda Jay Clayton v reakci na jmenování.

Bývalý předseda SEC, který zastupuje Ripple v soudním sporu o status zabezpečení XRP: Nezdá se, že bychom se dostali pryč od příběhů o zákonech SEC a zákonech o cenných papírech, že? V ironickém obratu, tentokrát, je příběh o (bývalém) předsedovi SEC, který hájí kryptoměnu proti klasifikaci cenných papírů. Bývalá předsedkyně SEC Mary Jo Whiteová byla najata na obranu Ripple v obleku soukromého investora, který tvrdí, že společnost prodala tokeny XRP jako neregistrované cenné papíry. Připojí se k ní její šéf vymáhání práva Andrew Ceresney a jejich právní firma Debevoise a Plimpton budou na případu spolupracovat s právním zástupcem Meaghera & Flom, Arps, Skadden a břidlice.

Legislativní dům státu New York přemýšlí o vyhlídce pracovní skupiny pro kryptoměnu: Tuto středu zákonodárce státu New York hlasoval o předložení návrhu zákona, který navrhuje vytvoření pracovní skupiny pro kryptoměny. Návrh zákona, pod dohledem bankovního výboru Státního shromáždění v New Yorku, předpokládá vytvoření „pracovní skupiny pro digitální měnu, která by guvernérovi a zákonodárci poskytovala informace o potenciálních dopadech rozsáhlé implementace digitálních měn na finanční trhy ve státě“. Pracovní skupina bude mimo jiné pověřena monitorováním vývoje kryptoměn a blockchainových technologií ve státě, vyhodnocováním legislativních přístupů zahraničních vlád, zkoumáním domácí těžby a jejího dopadu na spotřebu elektřiny a monitorováním manipulace trhu a dalších nelegálních aktivit spojených s kryptoměny.

John McAfee oznamuje prezidentskou nabídku na rok 2020 a slibuje provoz pod kryptocentrickou platformou: John McAfee se znovu uchází o prezidenta, ale tentokrát dělá z kryptoměny primární zaměření své platformy. Neslavný podnikatel v oblasti kybernetické bezpečnosti, který předznamenal svůj návrat na prezidentskou scénu, se stal kryptokokosmutným nadšencem, který uvedl, že i když mu liberální strana nedovolí znovu spustit, založí si vlastní stranu poskytnout krypto komunitě „dokonalou platformu kampaně“. McAfee se styděl s Gary Johnsonem v loňských primárkách liberálnosti 2016, poprvé se účastní prezidentských voleb. Pokud však letos očekáváte úspěch, McAfee chce, abyste zmírnili svůj optimismus, protože bez okolků v následném tweetu přiznal, že má malou šanci na výhru: „Nemysli si, že mám šanci vítězství. Já ne. To, co skutečně mění Ameriku, však není prezident, ale proces jeho vytvoření. Pokud je moje sledování dostatečné, postavím se na největší světovou scénu a budu mluvit se všemi, jak jsem to udělal minule, abych řekl pravdu. “

I přes minulá odmítnutí jsem se rozhodl znovu kandidovat na POTUS v roce 2020. Pokud se mě znovu zeptá liberální strana, budu kandidovat s nimi. Pokud ne, vytvořím si vlastní večírek. Věřím, že to bude nejlépe sloužit kryptokomunitě tím, že nám bude poskytována dokonalá platforma kampaně.

– John McAfee (@officialmcafee) 3. června 2018

Ripple představuje univerzitní výzkumnou iniciativu blockchain, věnuje 50 milionů dolarů na krypto vzdělávání: Systém hrubého vypořádání v reálném čase a protokol remitencí Ripple oznamuje svůj závazek k blockchainovému vzdělávání. Projekt v pondělí představil svoji University Blockchain Research Initiative (UBRI), program, který plánuje vyčlenit 50 milionů dolarů na financování 17 univerzit na stimulaci vzdělávacích snah a obohacení výukových zdrojů pro vznikající obor. „[Jsme] nadšeni, že můžeme oznámit University Blockchain Research Initiative (UBRI), spolupráci s předními univerzitami po celém světě za účelem podpory a urychlení akademického výzkumu, technického rozvoje a inovací v blockchainu, kryptoměně a digitálních platbách,“ uvedla společnost v tisková zpráva. Mezi jinými bude Princetonovo centrum pro politiku informačních technologií spolupracovat s UBRI na zkoumání dopadu kryptoměny na americkou a globální politiku a UPenn dostane finanční prostředky na podporu kandidátů MBA-MS pro jeho dvojí titul v oboru kryptoměny / blockchainu a rozvoje.

Co je nového na CoinCentral?

US SEC vytváří novou pozici seniorského poradce věnovanou kryptoměně: Pozice je nejnovějším krokem ve strategii kryptoměny agentury.

Je cloudová těžba výnosnější než hardware pro těžbu bitcoinů ?: Uvízli jste mezi cloudem a hardwarovým horníkem? Je několik věcí, které byste měli zvážit.

Blockchain Healthcare Revolution právě probíhá: Technologie distribuované účetní knihy a blockchainu si již nacházejí cestu do zdravotnického průmyslu.

Jak vypočítat ziskovost hardwaru pro těžbu bitcoinů: Výpočet toho, kolik váš horník vydělává (nebo může vydělat), může být bolest, ale je nutné udržovat zdravý výsledek.

Botnety na těžbu kryptoměny se stávají epidemií: Botnety a malware pro těžbu kryptoměn se na internetu staly pohromou.

Řešení největšího problému s použitelností Blockchainu: Aby se adopce rozběhla, musí blockchain vyřešit své problémy s použitelností.

Může Blockchain zachránit naši identitu z digitální propasti ?: Naše moderní systémy správy identit jsou v současné době v krizi a zdá se, že je to opravdu jen status quo, ale musí to tak být?

Co stojí za expanzí ConsenSys do Irska? World Class Talent pro začátečníky: Inkubátor Ethereum ConsenSys se stěhuje do Irska, aby se připojil k prosperující tech scéně.

Block Broker, ICO k zabránění podvodům při odchodu, přitáhne podvod při odchodu: Svou značku stavěla na ochraně investorů, dokud nevyčerpala příspěvky vlastních investorů v hodnotě 3 milionů dolarů.

David Knott, vědecký pracovník OmiseGo, zabývající se plazmou a škálováním: Podívejte se, co říká jeden z výzkumných vědců společnosti OmiseGo na tolik očekávaný plazmový protokol.

Co potřebujete vědět o ochraně osobních údajů a blockchainu v EU: Minulý týden EU uvedla v platnost Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) – největší změnu v legislativě o ochraně osobních údajů za posledních 20 let.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Estonsko zrušilo plány na vytvoření své vlastní národní kryptoměny: Estonská vláda se obrací zády k plánům vydávat Estcoin, kryptoměnu sponzorovanou státem. Kaspar Korus navrhl národní minci v srpnu loňského roku jako rozšíření estonského programu e-residency, online organizace, která umožňuje komukoli založit elektronický obchod v estonské právní jurisdikci. Podle Siima Sikkuta, IT specialisty v zemi, bude Estcoin k dispozici pouze jako měna pro digitální obchodní prostor e-residency. “V diskusích s politiky jsme se shodli, že Estcoin bude postupovat jako prostředek pro transakce uvnitř komunity elektronických rezidentů.” Další možnosti nejsou na stole. Nestavíme novou měnu, “řekl agentuře Bloomberg v rozhovoru.

HitBTC stanoví plán operací pro japonské služby po zmrazení uživatelských účtů: Po pozastavení japonských účtů z důvodu dodržování předpisů představila společnost HitBTC, jedna z největších světových burz kryptoměn, herní plán, který má vylepšit její služby v Japonsku. Podle příspěvku na blogu se společnost pokouší etablovat jako licencovaná dceřiná společnost v zemi po regulačních změnách Japonské agentury pro finanční služby. „Dříve v tomto roce začal tým HitBTC spolupracovat s celosvětově uznávanou japonskou advokátní kanceláří. Cílem spolupráce bylo dostat HitBTC prostřednictvím místní pobočky a licenčního řízení, aby obnovila své služby pro obyvatele Japonska. Společnost aktivně najímá místní kancelář a zkoumá M&Příležitost k urychlení zahájení japonských operací ve 3. čtvrtletí 2018, “uvádí se v příspěvku na blogu.

Bezpečnostní firma odhalila malware v oblasti těžby Monero, ovlivněno 40 000 zařízení: Bezpečnostní tým Guardicore Labs „odhalil kampaň pro manipulaci s provozem a těžbu kryptoměny, která infikuje širokou řadu organizací v průmyslových odvětvích, jako jsou finance, školství a vláda,“ uvádí se v blogu bezpečnostní firmy. Provoz Prowli, jak to firma nazývá, šířil malware a těžební kód prostřednictvím webů a serverů, aby infikoval přibližně 40 000 zařízení. Tato operace využívala infikovaná zařízení k těžbě Monera, vybraného požehnání mnoha hackerů, kteří chtěli těžit ze vzdálených programů těžby.

provoz prowli

Jihokorejský nejvyšší soud říká, že bitcoin je aktivum: Jelikož zrušil rozhodnutí nižšího soudu z loňského roku, Nejvyšší soud Jižní Koreje tento týden rozhodl, že bitcoin je legálně uznaným aktivem. V září loňského roku byl Ahn, jihokorejský muž obviněný z distribuce dětského porna, odsouzen k 18 měsícům vězení, ale soud rozhodl, že vláda nemůže zabavit bitcoiny, které nashromáždil výměnou za nelegální materiály. Případ byl podán k odvolání a předložen k nejvyššímu soudu, který následně rozhodl, že vláda má plné právo zabavit Ahnovy výnosy, přičemž argumentoval tím, že i když je bitcoin nehmotný, drží hodnotu jako aktivum, jehož přijetí za službu brát zisky. “

Společnost Huobi spouští společný blockchainový fond Čína – Jižní Korea ve výši 93 mil. USD: Ve spolupráci s NewMargin Capital, čínskou firmou rizikového kapitálu a jihokorejskou firmou zabývající se obchodováním s cennými papíry Kiwoom Securities Co., zahajuje společnost Huobi blockchainový investiční fond, který se za pouhých pár babek vyhýbá 100 milionům dolarů. Jihokorejská finanční firma Mirae Asset Financial Group se bude podílet na fondu také jako investor. Investiční fond se zaměřením na podporu rozvoje bude investován do kryptoměnových startupů ve výši 93 milionů dolarů a bude podporovat Čínu a Jižní Koreu ve spolupráci na inovaci blockchainu.

Piloti jihoafrické centrální banky tokenizovali platby Fiat pomocí kvora: Jihoafrická centrální banka (SARB) tento týden otestovala svůj důkaz konceptu pro takzvaný projekt Khokha. Projekt využívá kvorum, soukromý blockchain založený na ethereu, k tokenizaci fiatové měny pro vypořádání plateb na blockchainu. S pomocí inkubátoru Ethereum ConsenSys a účetní firmy PricewaterhouseCoopers Inc. se pilotního projektu zúčastnilo sedm jihoafrických bank. Podle zprávy SARB „výsledky ukazují, že typický denní objem jihoafrického platebního systému by mohl být zpracován za méně než dvě hodiny s plnou důvěrností transakcí a konečností vypořádání. Transakce byly zpracovány během dvou sekund napříč sítí geograficky distribuovaných uzlů, přičemž distribuovaná shoda poskytovala požadovanou odolnost. SARB byl schopen zobrazit podrobnosti všech transakcí, aby umožnil regulační dohled. “

Parita žádá uživatele o aktualizaci softwarového klienta po zranitelnosti povrchů Testnet: Parita je znovu pod kontrolou komunity poté, co byla v kódu populární peněženky Ethereum objevena další chyba. Tentokrát tato chyba zabezpečení mohla infikovat mainnet sítě Ethereum, naznačuje příspěvek na blogu Parity. Podle příspěvku se jednalo o „problém související s konsensem mezi Parity Ethereum (až do verzí 1.10.4-stable a 1.11.1-beta) a všemi ostatními klienty Ethereum,“ což by mohlo způsobit přenos paritních transakcí synchronizovány se sítí Ethereum, což je činí nulovými. Parity vydala opravu chyby, která uživatele vybízí k „upgradu na pevné verze 1.10.6 stabilní a 1.11.3-beta co nejdříve a poté dvakrát zkontrolujte, zda [mají] spuštěnou verzi 1.10.6-stable nebo 1.11.3-beta. “

Upozornění: Aktualizujte prosím své klienty Parity Ethereum na verzi 1.11.3-beta nebo 1.10.6 stabilní co nejdříve. https://t.co/QNxzv74kSF

– Parity Technologies (@ParityTech) 6. června 2018

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me