Dále a nahoru

Trh s kryptoměnami začal tento týden vykazovat určitý pohyb. A ještě lépe, toto hnutí bylo nahoru. Počínaje týdnem s tržním stropem 206 miliard USD kryptoměnový průmysl neustále rostl na týdenní maximum kolem 220 miliard USD, poté mírně poklesl na současnou hodnotu 212 miliard USD. Přesto téměř 3% zisk za týden. A co naše tři nejlepší?

Bitcoin zveřejnil nejmenší čísla se zlomkem zisku, 0,65%.

Ethereum získal tento týden vydatných 5,27%.

XRP se objevily velké, za posledních sedm dní vzrostly o 8,88%.

Statistiky trhu s kryptoměnou (9/11/18)

Statistiky trhu s kryptoměnou (9/11/18)

Domácí zprávy

Od bitcoinu po beurokracii: Tento týden se ve volbách objevila dvě významná vítězství blockchainové komunity. Nově zvolený kalifornský guvernér Gavin Newsom byl jedním z prvních politiků, kteří přijali bitcoin ve své kampani v roce 2014. Ačkoli již nepřijímá dary kryptoměny kvůli předpisům týkajícím se darování, jeho brzké (ish) přijetí ukazuje, že alespoň ví, co je bitcoin, a vidí v něm určitou hodnotu.

Další politik, který je přátelský ke kryptoměnám, Jared Polis, vyhrál závod o guvernéra Colorada. Polis má vícestupňový plán na integraci technologie blockchain do několika oblastí vlády a ekonomiky Colorada. Seznam zahrnuje ochranu voličů, transparentnost vlády a vyrovnávání energetické zátěže.

Texas zastaví některé kryptoměny „horníky“: Zatímco se zdá, že se Kalifornie a Colorado zahřívají na kryptoměnu, postoj zaujímá i Texas. Komisař pro cenné papíry ve státě Texas tento týden vydal příkazy k zastavení a ukončení platnosti dvěma „těžařům“ kryptoměny.

EXY Crypto a AWS Mining inzerovaly investice do těžby, o nichž tvrdili, že přinesou 10 procentní týdenní výnosy, v případě EXY Crypto, a garantovanou 200% návratnost pro AWS. Vzhledem k tomu, že tato prohlášení jasně představují podvodná tvrzení, texaská vláda to zastavila. V určitém okamžiku si však lidé musí uvědomit, že pokud dohoda zní příliš dobře, než aby to byla pravda. Pravděpodobně je.

Lidé říkají věci

Voorhees předpovídá Fiat Doomsday: Vokální zakladatel a generální ředitel společnosti ShapeShift se ve čtvrtek vydal na Twitter, aby předpověděl své proroctví o soudném dni. Pouze soudný den, pokud chcete, aby fiat uspěl. S nepřekonatelným dluhem, který se stále hromadí po celém světě, nemusí být Voorhees tak daleko.

Když nastane příští globální finanční krize a svět si uvědomí, že organizace s dluhem ve výši 20 bilionů dolarů ji již nikdy nemohou splatit, a proto ji místo toho musí vytisknout, a tak je fiat odsouzen … sledujte, co se stane s krypto.

– Erik Voorhees (@ErikVoorhees) 8. listopadu 2018

Shatner zná krypto ?: Jsme z toho stejně překvapeni, jako jste pravděpodobně vy. Kapitán Kirk tento týden upustil od svých následovníků Twitteru nějaké znalosti týkající se kritiky Ethereum. Emojis stranou, vypadá to, že Shatner o tom ví.

Jeho názory nezohledňují skutečnost, že kód musí být auditován auditorskou firmou a schválen konsorciem, jinak není akceptován. &# 128580; Myslí si, že existuje v bublině. Proto máme ERC-20, ERC-721 … ERC-1701&# 128527;

– William Shatner (@WilliamShatner) 7. listopadu 2018

Co je nového na CoinCentral?

Jak nakupovat bitcoiny anonymně v roce 2018: Hledáte nákup bitcoinů při zachování své identity skryté? Nebudeme soudit.

Stručná historie bitcoinových futures a co bude následovat: Bitcoinové futures poskytují způsob, jak obchodovat s aktivem, aniž byste jej vlastně vlastnili. Tady je, jak k nim došlo (a co bude následovat v obchodě).

Pět populárních Dapps na Ethereum, které můžete dnes použít: Ačkoli Dapps nedostali adopci, o které jsme si mysleli, že existuje, stále existuje spousta skvělých, které můžete použít.

Kryptojacking, hacky a podvody: N.Korea rozvíjí kybernetické útoky: Severní Korea je údajně znovu u toho. Tentokrát útoky online.

Průvodce pro začátečníky po dogecoinové těžbě: hodně těžby. Taková mince. Páni.

Trh pracovních míst s technologií blockchain a trendy platů dosud: Trh je nefunkční, ale práce s blockchainem jsou tak horké jako nikdy předtím.

Porozumění třem typům stablecoinů: Existuje více než jeden způsob, jak vytěžit stablecoin. Zde je návod.

Sony, Trezor a Ledger ohlašují významné aktualizace hardwaru pro krypto: Trezor a Ledger už nejsou jediné dva názvy hardwarové peněženky pro domácnost.

Společnost Wirex obdržela licenci elektronických peněz: Společnost Wirex přináší lidem kryptoměny a dělá tak v rámci zákonných předpisů.

Co je bitcoinový ETF? (A další otázky, které můžete mít): Co je bitcoinový ETF? Na co se používají? Pojďme to zjistit.

Co pro vás znamená připravená bitcoinová hotovost: Komunita bitcoinové hotovosti prochází občanskou válkou. Tady je to, co potřebujete vědět.

Diamond Blockchain: Ending Blood Diamonds with New Tech: Jeden z největších světových producentů diamantů stupňuje svou hru s blockchainem.

Zakladatel EtherDelta nabitý provozováním neregistrované burzy cenných papírů: Vypadá to, že decentralizované burzy nejsou tak neprůstřelné, jak jsme si mysleli.

Novinky o kryptoměnách z celého světa

Soul zahajuje iniciativy blockchainu: Ve spolupráci s ICON ohlásila metropolitní vláda v Soulu samoobslužný podnik Blockchain Internation Digital Festival tři projekty pro občany, na kterých pracovali. První je identifikační karta blockchainu, kterou si obyvatelé Soulu mohou uložit prakticky na svůj telefon. Ze svého digitálního ID mohou občané volit a přijímat odměny S-Coin, druhý projekt spolupráce. Nakonec konferenční tým předvedl platby S-Coin, pomocí kterých můžete nakupovat položky naskenováním QR kódu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me