Zde jsou informace o tom, jak ICO rostou

ICO. Tři malá písmena. Mnoho důsledků (a ne všechny dobré). Mnoho našich asociací s ICO je dnes negativních. Podvody, hacky, zajímavé nápady, které se nedostanou do prvního řádku kódu. Blockchain je zodpovědný za několik neuvěřitelných objevů, ale je poznamenán činy několika bezohledných lidí (ten druh, který byste si nevzali domů k mámě).

Je čas na neupřímné sliby, naprosté lži a špatné herce, aby přestali blátit vody. Ve skutečnosti je čas, aby ICO začaly růst.

Nejde o selhání

Investice do ICO není tak riskantní díky možnosti selhání. Investice do jakéhokoli nového podniku je riskantní. Zatímco Vitalik je tvrzení že 90 procent ICO selže, šokovalo komunitu kryptoměn, ve skutečnosti neříká nic nového.

90 procent všech startupy selžou, ICO financováno nebo jinak. To je jen fakt bezohledného světa podnikání. Start-upy blockchainu nebyly dostatečně dlouho na to, aby řekly, zda k jejich selháním dochází rychleji nebo ne, než financování konvenčními prostředky. Uvidíme, zda se odrazí od svých neúspěchů a otočí své nápady.

Přesto skutečnost, že ICO jsou otevřeny všem subjektům, jsou podrobeny důkladné kontrole a novému typu investora, který očekává úspěchy přes noc. Týmy jsou často nezkušené a jednoduše nedokáží dělat přesné předpovědi.

Zlí herci musí jít

Všechno, co bylo řečeno, je pravda, že podvody s ICO nelze brát na lehkou váhu, ani minimalizovat vysoké hackery. Alespoň 10 procent všech prostředků ICO z roku 2017 bylo ztraceno nebo odcizeno, a dokonce i SEC zahájila svůj vlastní podvod, který má vzdělávat a varovat investory.

Společnosti se sídlem v USA, které držely ICO, začínají přijímat předvolání. Jsou nastoleny otázky a zúčastněné strany všude znervózňují.

Koneckonců, je to malá menšina, která ve skutečnosti plánuje od začátku vyděsit investory z jejich peněz. Mnohem větší je počet bonafidových blockchainových společností využívajících toto vozidlo k získávání skutečných finančních prostředků. Určitě nehledají trest odnětí svobody za neplnění.

Zakladatel Suleyman Duyar & Chief Strategist ve společnosti Laboratoře RenGen říká: „V USA si myslím, že je celkem jasné, že prohlášení regulačních orgánů byla dostatečně opatrná. Pro mě, kdybych byl startup, nedělal bych tradiční ICO v USA. Určitě bych využil Reg D nebo Reg CF. “

Pokud by byl rok 2017 celoroční párty. Rok 2018 je rokem regulace. A ať se vám to líbí nebo ne, tady vyrůstají ICO.

Vyhovující ICO (známé také jako regulované ICO nebo STO)

KodakCoin je jednou z prvních společností v USA, která drží „vyhovující ICO.„A vzhledem k dlouhověkosti a reputaci značky není divu, že by chtěli dělat věci podle této knihy.

Existuje ale několik vzestupů a pádů s držením regulovaného ICO, včetně byrokracie, omezení, nákladů a zpoždění. Ve skutečnosti poté, co společnost KodakCoin oznámila, že jejich ICO bude v lednu, a poté ji musela odložit až do 21. května, začaly se šířit zvěsti o podvodu. O co se vlastně KodakCoin pokoušel? Byl to jen poslední pokus o příkop od stárnoucí kamery, která se snažila zůstat relevantní?

“Průkopníci v regulaci (v regulaci) platí cenu,” říká Darren Marble, generální ředitel společnosti CrowdfundX, marketingová firma zastupující KodakCoin. Dělat věci podle knihy vyžaduje čas. Zahrnuje registraci u SEC a přípravu na nějaké významné tam a zpět – je to mnohem komplikovanější než web a etheretová peněženka.

„Vzhledem k tomu, že SEC vydala zprávu z 21. června 2017 týkající se TheDao, která jasně stanovila, že většina prodejů tokenů ve Spojených státech bude regulována stávajícími zákony o cenných papírech, nabídka tokenů v USA je výrazně složitější. I když se emitenti snaží dodržovat zákony o cenných papírech, emise komplikuje řada nevyřešených problémů, “říká Andrew Hinkes, Esq., Hlavní právní zástupce Athena Blockchain.

Vyhovující ICO budou pravděpodobně novými modely blockchainových společností, které budou následovat, zejména s těmi, jako je Kodak, který zvedne otěže.

Dělat věci správným způsobem

Pro týmy ICO, které chtějí zůstat na správné straně zákona, existuje několik možností.

Zatímco o regulaci se diskutovalo zejména v posledních měsících, je jistě možné být pragmatický.

Ve společnosti RenGen Labs zaujali proaktivní přístup, zdůrazňuje Duyar: „Proč fantazírovat o budoucí regulaci, když současná regulace nyní existuje a ve skutečnosti se neliší od mnoha ICO? Právě jsme využili stávající právní rámec k vybudování platformy, aby lidé mohli nabízet více reklamací. “

Aniž bychom se ponořili příliš hluboko do právního rámce, existují stávající výjimky z cenných papírů, které může tým ICO použít k nastartování svých projektů, a čtyři možné cesty, kterými se mohou vydat, pokud chtějí dodržovat SEC.

  1. Zaregistrujte se a držte IPO. Pro většinu startupů není tato možnost k dispozici, protože držení IPO vyžaduje zveřejnění finančních, účetních, daňových, jiných obchodních informací a značné náklady a čas. Startups nemusí mít dosavadní výsledky, aby se kvalifikoval, a úplné IPO bude pravděpodobně pro spuštění nákladově neúnosné.
  1. Reg D 506 (c). Jedná se o rychlý a relativně snadný způsob získávání peněz a nejste omezeni výškou navýšení ani šířkou žádosti. Tato výjimka však umožňuje získávání finančních prostředků ověřených akreditovaných investorů pouze. To spíše letí tváří v tvář demokratizovaným investicím a pro mnoho společností to nemusí být atraktivní.
  1. Reg A +. S Reg A + můžete získat až 50 milionů $ za 18 měsíců a kdokoli ve věku nad 18 let na celém světě může investovat. Protože je regulován, můžete legálně inzerovat a nabízet své nabídky kdekoli (včetně Twitteru a Google). Je to však časově náročné, protože musíte nechat své nabídkové dokumenty prověřit a schválit komisí SEC. Také to není možnost pro spouštěcí tým, protože potřebujete alespoň dva roky auditovaných financí.
  1. Reg CF. Regulační crowdfunding. Toto je nejlevnější a nejjednodušší způsob, jak uvést vaši společnost do provozu. Kdokoli nad 18 let může investovat a vy můžete obchod nabídnout a získat. Ve skutečnosti jste však omezeni na to, kolik vyzvednete. Limit je 1,07 milionu USD za období 12 měsíců.

„Ačkoli jsou k dispozici výjimky,“ vysvětluje Hinkes, „nabízející stále mají„ problém zlatovlásky “, protože neexistuje dokonalé přizpůsobení. Každá výjimka zahrnuje významné kompromisy, pokud jde o částku, která má být získána, od koho lze získat finanční prostředky, a další omezení. Vydavatelé by měli vyhledat radu k určení správné strategie nabídky, která odpovídá potřebám jejich projektu. “

Závěrečné myšlenky

Dělat správnou věc není vždy ta nejjednodušší věc. Není pochyb o tom, že vydávání ICO a příjem Etheru do vaší veřejné peněženky je mnohem méně obtížné než registrace u SEC. Je to také nepohodlné pro investory, kteří při investování musí projít KYC a AML.

Regulace však nemá potlačovat inovace nebo komplikovat věci blockchainovým společnostem. Je tam proto, aby chránil investory a také bonafide blockchainové týmy.

Nebo slovy Hinkese: „Cílem politiky SEC je chránit investory a usnadňovat tvorbu kapitálu. SEC nepochybně již vyjádřila přání umožnit pokračování nabídky tokenů a nepoužívat regulaci k výběru vítězů a poražených mezi emitenty tokenů. Mezi velké otázky, které je třeba vyřešit, bude patřit to, jak jsou správně zpracovávány tokeny v sekundárním obchodování, a průběžné povinnosti emitentů po jejich získávání finančních prostředků. “

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me