Co je Anime Coin (ANI)?

Anime Coin nabízí platformu pro uživatele k vydávání a podepisování, držení a výměně digitálních položek souvisejících s anime na blockchainu.

Anime plánuje rozvětvení původní ANI mince do ANIM, což přinese několik základních funkcí, jejichž cílem je pomoci urychlit růst komunity krypto anime, podpořit nové umělce a motivovat špičkové sběratelky anime umění k používání, interakci s a investovat do komunity digitálního umění.

Aplikace blockchainu od Anime Coin v uměleckém prostoru slouží k řešení problémů provenience (řetězec péče o umělecké dílo), autorských práv, vlastnictví, ocenění a hodnocení a autentičnosti anime umění.

domovská stránka animecoinů

Svět prodeje online umění neustále roste (3,75 miliardy USD v roce 2016 s 8,5% podílem na celkovém trhu). Projekty, jako je Anime Coin, se snaží spojit komunitu kryptoměn s komunitou konkrétního uměleckého výklenku.

Než se ponoříme do Anime Coin, pojďme se podívat na roli blockchainu v uměleckých dílech kryptoměny a decentralizovaných sběratelských dílech.

Blockchain a umění

Dopad blockchainu na umění a sběratelské předměty je ve světě kryptoměn často nepochopen, natož obecná populace.

Blockchain poskytuje řešení mnoha základních problémů, které dnes trápí komunity sbírání a tvorby umění: provenience vlastnictví, autorská práva, oceňování a hodnocení a autentičnost umění.

jak nakupovat digitální umění

Blockchain nabízí tvůrcům umění nové médium pro výrobu a prodej digitálního umění bez nutnosti komplikací, jako je bezpečné ukládání a ochrana fyzických prvků jejich výtvorů.

Použití blockchainu vytváří prostředek autenticity, který nevyžaduje skoky důvěry nebo vysoce placené zprostředkovatele – jen matematika.

V tomto okamžiku stojí za to se zamyslet nad tím, co ve skutečnosti je „tržní hodnota“. Běžně přijímaná definice tržní hodnoty je v podstatě průměrem ceny, za kterou jsou dva (nebo mnozí) kupující a prodávající ochotni zboží vyměnit. Pokud je japonský miliardář ochoten koupit obraz Jean-Michela Basquiata 110,5 milionu $, to je tržní hodnota malby v té době, podobně jako šestimístná CryptoKitty s názvem Genesis měla v době prodeje tržní hodnotu 114 481,59 $.

Když se ponoříte hlouběji do blockchainu a umění, začnete vidět celé komunity postavené na zcela digitálních sběratelských dílech a uměleckých dílech. Stejně jako výše uvedené CryptoKitties, projekty jako Anime Coin (ANIM) a PepeCash vytvořily komunity lidí, kteří se shromáždili kolem uměleckých galerií kryptoměny, uměleckých děl kryptoměny a dokonce festivaly umění blockchain.

Co je Anime Coin ANI a ANIM?

Uživatelé sítě ANIM mohou vydávat pojmenované obrazové prostředky na blockchainu ANIM zaplacením poplatku v ANIM. Uživatelé mohou zadat „zhruba čtvercový obrazový soubor .JPG nebo .PNG s velikostí menší než 10 megabajtů. Náklady na registraci aktiva jsou úměrné počtu bytů v obrázku.

Uživatelé mohou zadat název obrazového aktiva, jako je Coin_Central_Goku4, a také množství aktiv, řekněme 100.

Webová peněženka ANIM určí název aktiva a množství metadat s odkazem na soubor obrázku. Obrazové soubory jsou ukládány nedůvěryhodným a decentralizovaným způsobem, aby se zabránilo jakýmkoli mrtvým odkazům nebo chybějícím obrázkům při použití IPFS a jsou hostováni masternody.

Tato aktiva budou držena ve webové peněžence nebo papírové peněžence ANIM. Podle našeho příkladu bychom měli v peněžence 100 kopií našeho Coin_Central_Goku4.

Uživatelé pak mohou uvést svá aktiva na decentralizované burze ANIM. Řekněme tedy, že jsme stanovili cenu našich 100 Coin_Central_Goku4 na 40 000 ANIM a někdo z nich na decentralizované burze ANIM získá 60 z nich. V peněžence by nám zbylo 40 Coin_Central_Goku4, které můžeme držet nebo prodat později.

Aby obrázky mohly být přijaty do burzy, musí být ověřeny masternody.

Každý jedinečný obrázek lze použít pouze jednou pro jedno aktivum ANIM, vynucený znakem standardní obrázek algoritmus podobnosti, který porovnává digitální otisky prstů každého obrazu použité pro aktiva v blockchainu ANIM. Algoritmus obrazu vyžaduje velké množství výpočetních prostředků a bude spuštěn pouze masternody ANIM.

Aby bylo možné vytvořit jedinečné „jedinečné zařízení“, které se nazývá Waifu Asset, uživatelé budou muset spustit masternody ANIM

Anime Coin Roadmap

V roce 2018 tým Anime Coin oznámil, že ANIM začne jako vidlice základny kódů MEME. Podle webu půjde 30% počáteční distribuce mincí ANIM majitelům tokenů MEME v den snímku vidlice, který je aktuálně stanoven na 30. června 2018.

Zbývajících 70% ANIM poputuje současným vlastníkům ANI coinů k datu momentky vidlice.

Tým je návrh zaznamenal několik dalších podmínek:

  1. Nulové předminování: Vývojáři ANIM budou moci zahájit těžbu pouze ve stejnou dobu jako všichni ostatní v den, který bude oznámen veřejně.
  2. Nulový rozvoj nebo fond pokladů: Podle webu je vývoj a propagace ANIM financována na základě dobrovolnosti 100% skupinou vývojářů a komunitou.
  3. 100% počáteční distribuce poputuje majitelům ANI (distribuováno bez předběžného dolování) a majitelům MEME jako strategické partnerství pro využití MEME codebase.

Návrh také odpovídá na několik osvěžující samoléčených tupých otázek:

  • Proč vykopávat „mrtvou minci“ místo toho, abyste vytvořili úplně novou?

Anime Coin (ANI) je v současné době na CoinMarketCap na 1400 s denním objemem obvykle pod 10 000 $. Pokud není mrtvý, ANI mince je těžko ani na sedadlech s krvácením z nosu.

ANI CMC

Tým tvrdí, že jedním z jejich největších důvodů je, že se jedná o osvědčený a spravedlivý způsob distribuce počátečních ANIM mincí. Kromě toho je kdokoli schopen koupit ANI a MEME na otevřeném trhu před datem snímku vidlice a obdržet ANIM.

Tato forma distribuce také dává největší blok coinů (což je asi 35% ANIM) do rukou fanoušků kryptoměny anime, kteří byli ve světě kryptoměny a podporovatelů v nějaké funkci ANI.

Druhý velký blok mincí (15% z maximální zásoby ANIM) do rukou vývojářů a vlastníků projektu MEME coinů v naději, že sladí zájmy komunit MEME a ANIM na podporu vzájemného obohacování myšlenek a kód mezi oběma projekty.

ANIM použije algoritmus Equihash.

Jak nakupovat anime mince ANI nebo ANIM?

V současné době lze Anime Coin (ANI) zakoupit pouze na Cryptopii.

Distribuce anime mincí (ANIM)

Harmonogram emise mincí ANIM je volně založený na bitcoinech s a maximální nabídka 21 milionů mincí.

ANIM bude spuštěn s počáteční distribucí mincí ve výši 50% maximálního množství mincí.

Nebude zde žádná pokladna ani rozvojový fond. 95% blokových odměn jde těžařům.

ANI distribuce

Požitky za provozování Anime Coin (ANIM) Masternode

Tým nastavil množství ANIM potřebného ke spuštění masternodu relativně vysoké, aby se zabránilo vysokému počtu masternodů, s uvedením, že počet masternodů potřebných k efektivnímu fungování sítě se blíží 200 masternodům spíše než 10 000.

Masternode ANIM bude stát spuštění ANIM v hodnotě 1 BTC a dá majitelům určitá oprávnění, jako je schopnost vydávat jedinečná, nedělitelná blockchainová aktiva (nazývaná Waifu Assets). Waifu Assets bude muset být originální a jedinečný pro danou anime postavu.

ANIM dá majitelům masternode 5% blokové odměny, částka výrazně nižší než u ostatních mincí masternode, která dává 40% až 50% provozovatelům masternode.

Návrh však nastiňuje několik výhod, díky nimž se stává operátor masternode ANIM atraktivní a potenciálně lukrativní pozicí.

Co jsou aktiva Waifu?

Masternodes může vydávat Waifu Assets, jedinečná aktiva ANIM vázaná na konkrétní anime postavu. Každý masternode ANIM může vytvořit nové aktivum Waifu 4krát ročně.

Po vytvoření mohou být aktiva Waifu uvedena na burze automaticky. Ostatní masternody také musí hlasovat o tom, zda povolí požadovaný Waifu. Na jednu jedinečnou anime postavu je povolen pouze jeden Waifu Asset. Tento limit pomáhá vytvořit skutečný nedostatek na platformě, kde bude Waifus považován za velmi vzácný (a cenný).

Všechny navrhované waifusy musí pomocí webové peněženky ANIM zadat požadovaný znak poskytnutím adresy URL tomuto znaku ze stránky animecharacterdatabase.com.

To je to, co generuje značné množství poptávky po ANIMu, protože výroba masternodu stojí velké množství ANIMu, a tak se nadšenci kryptoměny a fanoušci anime posedlí spěchají sbírat ANIM, aby zahájili své masternody.

Anime Coin také plánuje vytvořit daň pro budoucí „velryby ANIM“, které kontrolují vysoké částky Waifus, distribucí 25% výnosů z prodeje z jakéhokoli prodeje Waifu na decentralizované burze ANIM do nadačního fondu, decentralizovaného neziskového fondu s názvem „Nadace“, která poskytuje mladým umělcům bezplatný ANIM. Komunita ANIM hlasuje o tom, kdo by měl tyto mince obdržet, přičemž někdo, kdo má na jedné adrese více než 100 mincí ANIM, může hlasovat.

Závěrečné myšlenky

Zatímco Anime Coin existuje téměř 4 roky jako ANI, zdá se, že vidlice do ANIM dá projektu a komunitě nový život.

Integrace Waifu Assets pomůže vytvořit prvek špičkového nedostatku, zatímco začínající umělci budou stále moci vytvářet vlastní digitální aktiva k prodeji.

Návrh uzavírá poznámku, že pokud je ANIM schopen dosáhnout tržního stropu přes 100 milionů USD, mohl by také technicky sloužit jako „naprosto dobrá obecná kryptoměna“ – postavená na potenciálně vysoce aktivní a loajální komunitě, odkazující na skutečnost, že téměř tabu Mt. Gox začínal jako web Magic the Gathering.

Pokud se myšlenka tokenu kryptoměny založená na anime zdá absurdní, může vám pomoci osvěžení vaší perspektivy s určitou vzdáleností a širší pojetí tržní hodnoty.

Honus Wagner

Karta Honuse Wagnera z roku 1909, „největší shortstop, jaký kdy žil“, se prodala za téměř 4 miliony dolarů.

Pikachu Illustrator

Karta Pikachu Illustrator, široce považovaná za nejvyšší kartu Pokémona mezi obchodníky s kartami Pokémonů, se prodávala za více než 66 000 $.

Goku

Desítky tisíc lidí vášnivě „vlastní“ obchodní karty a jsou ochotni utratit tisíce nebo miliony dolarů za ilustrované slithery z lepenkového papíru.

Umělecká sbírka je stará staletí a je jedním z nejdražších koníčků na světě, ale soustřeďuje se na projevy práce jednoho člověka na plátně (nebo jakýchkoli zdrojích, které se moderní umění skrývá dohromady).

Stojí za to prozkoumat, jaké jsou skutečné rozdíly mezi obchodními kartami, sbírkou umění a vlastnictvím digitálních aktiv na platformách, jako je Anime Coin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me