BlitzPredict je platforma pro sportovní sázení, která agreguje kurzy z několika trhů a poskytuje klientům nejlepší kurzy při sázení. Stejně jako většina ostatních trhů trpí sázkové platformy několika problémy kvůli centralizované kontrole. Zpoždění plateb, spory o sázení a / nebo riziko selhání platformy. BlitzPredict má v úmyslu otřást průmyslem pomocí technologie blockchain.

V této příručce se stručně podíváme na to, jak projekt funguje, historii obchodování s tokeny a kde mimo jiné koupit a uložit minci. Pokud chcete, přejděte do sekce níže.

Jak to funguje?

BlitzPredict doufá, že maximalizuje efektivitu trhů sportovních sázek. Mnoho sázkových platforem může trvat až týden, než budou výplaty výsledkem vázaného kapitálu, který lze použít jinde. Projekt se snaží vyniknout nad svými konkurenty agregací nejnovějších sázkových kurzů. Jinými slovy, proč se snažíte najít tu nejziskovější sázku na více platformách, když je to možné na jednom místě?

Blitzpredict funkce

Rovněž doufají, že vyřeší problém spojený s privatizovanou analýzou sportu. Syndikáti a bookmakery v aktuálním modelu obvykle zadržují své informace o sázení, což ztěžuje konkurenci. Pomocí blockchainu mohou sportovní experti a přispěvatelé komunity dostat výplatu v kryptoměně za sdílení sportovních modelů a znalostí s širší komunitou.

Platforma se integruje s protokolem Bancor ve snaze zlepšit likviditu. Teoreticky to znamená, že uživatelé nemusí nejdříve jít na burzu, aby si koupili nebo prodali svůj nativní token (XBP). Místo toho si uživatelé mohou své žetony okamžitě vyměňovat za běhu.

Kromě toho mohou sázkaři pomocí chytrých kontraktů nyní nastavit vlastní scénáře automatizující sázky. Tým implementoval funkci nazvanou BlitzPay což je rezerva likvidity zajišťující vyplácení sázek, jakmile jsou události dokončeny. Podle jejich whitepaperu budou tyto rezervy ověřitelné třetími stranami a veřejně auditovány, i když není jasné, jak to bude provedeno. BlitzPredict bude muset zajistit, aby výplaty probíhaly hladce, jak bylo slíbeno, aby byla zachována dlouhodobá životaschopnost projektu.

Metriky tokenů

ICO vyzvedlo do cíle 12. března 2018 4,4 milionu USD z cíle 7,3 milionu USD. Bylo dosaženo pouze 60% pevného limitu, a i když to není ideální, je to vzhledem k současným tržním podmínkám stále dost změn. XBP bude použit jako měna ekosystému a je tokenem Ethereum ERC-20. Přidělování tokenů je následující:

BlitzPredict nabídka tokenů

BlitzPredict Token Supply & Přidělení

V bloku Genesis bylo vytvořeno 1 miliarda (1 000 000 000) žetonů a aktuální oběžná zásoba je kolem 350 milionů mincí.


O projektu BlitzPredict

tým

O historii a týmu, který stojí za projektem, je na jejich webových stránkách a v bílé zprávě zmíněno jen málo. Naštěstí týmové specifikace na webu poskytují více podrobností o profilu prostřednictvím LinkedIn a Twitteru. To by mělo projektu přinést alespoň trochu důvěryhodnosti. Na příliš nasyceném trhu ICO je velmi důležité ověřit týmovou odbornost, protože vývojářů blockchainu je v současné době nedostatek.

Blitzpredict tým

Tento projekt založil Brett Richey, který podle všeho má významné profesionální pokerové zkušenosti. Není divu, že projekt vychází také z Las Vegas v Nevadě. Je také tvůrcem aplikace BlitzPick, která umožňuje hráčům fantasy sportu vytvářet vlastní sestavy pro baseball. David Carley je technický ředitel a vedoucí blockchainového vývojáře projektu s rozsáhlými zkušenostmi s vývojem zakázkových aplikací.

Cestovní mapa

Platforma vypadá, že je živá a přijímá XBP pro umístění sázek. To zahrnuje fond likvidity a okamžitou výměnu tokenů prostřednictvím výše zmíněného Bancor. Jednou z oblastí zájmu je právní jurisdikce týkající se chování automatizovaného sázení. Pravé blockchainy jsou navrženy tak, aby zabránily odporu cenzury, což vyvolává otázku, zda budou mít orgány pravomoc zastavit jakékoli operace kvůli nedodržování předpisů.

Plán BlitzPredict

BlitzPredict Roadmap

Od prvního čtvrtletí roku 2019 bude BlitzPredict hledat strojové učení a budování projektů komunitní analýzy. To je klíčová součást jejich hodnotové nabídky. Potenciální investoři budou chtít v první polovině roku 2019 věnovat pozornost tomu, zda mohou přilákat komunitu potřebnou k tomu, aby byl projekt úspěšný.

Historie obchodování

Token XBP si vedl docela špatně od uvedení na seznam kolem dubna tohoto roku (2018). V květnu dosáhla maxima kolem 0,10 USD a v současné době se obchoduje kolem 0,0006 USD. Mnoho projektů od uvedení na seznam krvácí z bitcoinových a / nebo dolarových prostředků.

Kvůli kryptoměně roku 2018 zbývá zjistit, zda BlitzPredict, stejně jako mnoho dalších, může pokračovat v operacích za takových tržních podmínek. Jak je vidět níže, od srpna objemy celkem výrazně poklesly.

Objemy od srpna poklesly

Objemy od srpna poklesly

Kde můžete koupit a uložit XBP?

Bohužel XBP stále trpí nízkou likviditou a lze jej najít pouze na několika burzách. IDEX, Bancor Network a Cryptopia poskytují možnosti nákupu a prodeje tokenů, pokud najdete protistranu. Stejně jako u všech tokenů Ethereum budete moci ukládat XBP do peněženky Ethereum pomocí MyEtherWallet. Toto je pravděpodobně nejlepší způsob správy tokenů ERC-20 v této fázi.

Závěr

BlitzPredict je vysoce rizikový projekt soutěžící v poměrně přeplněném prostoru. Gnosis i Augur byli první na trhu a pravděpodobně mají obrovskou výhodu, pokud jde o získané zkušenosti. Navzdory tomu je BlitzPredict zaměřen speciálně na sport a přináší na trh také některé nové nápady. Budou však muset tvrdě pracovat, aby zajistili, že se v jejich meze ujmou vedení.

Povzbuzování odborníků a komunity ke spolupráci a přivedení jejich analytiků do sázkové arény je samo o sobě poměrně velkým hazardem (omluvte slovní hříčku). Není jasné, zda skutečně existují pobídky, které lákají nové osvojitele. Velké množství projektů ICO prodává své vlastní tokeny jako držitelé hodnoty, ale trh s kryptoměnami je stále nezralý a mnoho z těchto coinů selže. Přijímatelé stále upřednostňují držet něco jako bitcoin a ethereum, které podle nich mají větší hodnotu. Oplatí se nabídka BlitzPredict? Pouze čas ukáže.

Dodatečné zdroje

Sledujte projekt a tým na následujících kanálech:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me