Coinvest je americký startup, který vyvíjí sadu výrobky a nástroje pro kryptoměnové investory a obchodníky. Jejich cílem je automatizovat a zjednodušit investiční a obchodní zkušenosti pro uživatele na všech úrovních.

V této příručce pojednáme o následujících tématech:

Jak funguje Coinvest?

V současné době existuje sedm různých produktů, které jsou veřejně dostupné nebo jsou ve vývoji. Na každou se krátce podíváme.

CoinDNA

Toto je rozhraní, které uživatelům přináší novinky, údaje o cenách a analytiku. Právě teď je zdarma k použití a je k dispozici pro mobilní zařízení. Hlavním účelem této služby je vzdělávat uživatele k informovanějším investicím a obchodům. Coinvest to jasně vidí jako užitečný doplněk svých obchodních a investičních produktů.

Coinvest

Toto je podpisový produkt společnosti Coinvest, peněženka s integrovaným obchodním trhem. Samotná peněženka je užitečná v tom, že znamená, že uživatelé mohou ukládat různá kryptoměna na jednom místě. Skutečnou hodnotu však nabízí integrovaný trh. Platforma umožňuje uživatelům investovat do více kryptoměn na jednom místě. Působivější je skutečnost, že uživatelé mohou vytvářet své vlastní personalizované indexové fondy, zatímco drží pouze token COIN. Momentálně jsou k dispozici omezené informace o přesné mechanice.

Coinvest Plus

Coinvest Plus je upgradovaná verze obchodního trhu Coinvest. Nabízí pokročilou obchodní platformu pro sofistikovanější obchodníky a investory. V současné době burza nabízí 14 různých obchodních párů a možnost nastavit limit a tržní objednávky. Místo procentních poplatků, jaké používá většina ostatních burz, si Coinvest Plus účtuje paušální poplatek 4,99 $ za obchod. I když tato funkce v současné době nabízí o něco více než jiné burzy, existují plány na několik dalších služeb, jmenovitě krátký prodej, obchodování s marží, futures kontrakty a opce. Stále existuje jen velmi málo burz, které nabízejí tuto úroveň funkčnosti v krypto průmyslu, takže to Coinvest Plus rozhodně odlišuje.

coinvest plus

Uživatelské rozhraní Coinvest Plus

Coinvest i Coinvest Plus používají decentralizované nastavení. Místo toho, aby společnost měla přístup k finančním prostředkům a ukládala je na centralizovaném místě, celá služba se provádí prostřednictvím inteligentních smluv a finanční prostředky se ukládají do úschovy. Například kdykoli zavřete investici nebo obchodní pozici, inteligentní smlouva se nasadí a přidělí všechny příslušné prostředky do vaší peněženky. To znamená, že teoreticky by vaše prostředky měly být bezpečnější před hackery a náklady by měly klesat, protože to nevyžaduje lidský dohled.

Coinvest bezpečný

Jedná se o zjednodušenou softwarovou peněženku vhodnou pro děti. Bohužel momentálně není k dispozici. Vzhledem k často složitému uživatelskému rozhraní mnoha peněženek by rodiny měly ocenit službu přátelskou k dětem, protože se snaží podpořit ukládání kryptoměn u svých dětí.

Coinvest Vault

Coinvest Vault je jednoduchá hardwarová peněženka pro uživatele, kteří chtějí silnější zabezpečení svých kryptoměn. Nyní jsou k dispozici předobjednávky. Je velmi malý, stejně jako standardní kreditní karta a je plně integrován se všemi ostatními produkty a službami Coinvest. To znamená, že uživatelé si mohou užívat nejvyšší úrovně zabezpečení a zároveň využívat výhod funkcí produktů, jako je Coinvest Plus. V této fázi si nejsme jisti, jak to bude v porovnání s ostatními hardwarovými peněženkami v porovnání.

coinvest trezor

Domovská obrazovka hardwarové peněženky Coinvest

Coinvest debet

I když to v současné době není k dispozici, jedná se o debetní kartu, která vám umožní utratit COIN a další kryptoměny v jakémkoli podpůrném obchodě. Doufáme, že v případě Coinvest Debit je přidání další funkce do tokenu COIN jako platebního prostředku.

Coinvest Commerce

Toto je jednoduché API, které obchodníkům pomáhá přijímat COIN jako platbu za zboží a služby. Opět platí, že toto ještě není k dispozici, ale stejně jako Coinvest Debit by mělo zvýšit hodnotu a případ použití tokenu COIN.

Účel žetonu Coinvest

Token COIN je v podstatě nástrojový token, pomocí kterého mohou uživatelé přistupovat ke službám Coinvest a používat je jako platbu prostřednictvím svých obchodních služeb. Navíc, protože jej můžete použít k získání přístupu k řadě kryptoměn prostřednictvím indexových fondů, pomáhá COIN snaze společnosti Coinvest o zjednodušení.

Z celkové zásoby 107 142 857 žetonů je v současné době v oběhu jen 11 900 835, což je ve srovnání s většinou ostatních užitkových žetonů na trhu 11,1 procenta velmi malé množství..

Coinvest Team a cestovní mapa

Tým společnosti Coinvest je relativně malý a v současné době se skládá pouze ze čtyř členů. Mají však dva poradce a osm partnerů, včetně Quantstamp a Gemini.

V roce 2019 se tým zaměřuje na získání bankovní licence a licence makléře / dealera, uvedení do provozu se všemi sedmi produkty a přidání dalších funkcí, zejména pro Coinvest a Coinvest Plus.

Historie obchodování s tokeny coinvestů

COIN obchoduje na veřejných trzích pouze od 31. července 2018. Dosáhl svého historického maxima 0,6381 USD dne 9. listopadu 2018 a dnes se obchoduje za 0,1470 USD.

Kromě svého historického maxima, od kterého se rychle vrátil, byl COIN obecně vázán na rozsah, protože veřejně obchodoval a překvapivě neprokázal silnou korelaci trendu se zbytkem trhu s kryptoměnami. To by mohlo být důsledkem jeho velmi malého objemu a extrémně omezené podpory výměny.

Investory může dobře povzbudit relativní cenová odolnost, kterou COIN letos prokázal.

Kde koupit COIN

COIN je bohužel poměrně obtížný token. V současné době obchoduje pouze na IDEXu s rozumným objemem. Dokonce i tehdy se podle údajů z CoinMarketCap jeho 24hodinový objem obchodování pohybuje mezi pouhými 150 až 250 dolary.

Investoři by si měli být vědomi toho, že bez pohybu tržní ceny nebudete moci nakupovat velké množství COINŮ. Bylo by moudré rozdělit objednávku do menších objednávek po určitou dobu, abyste nezaplatili více, než je třeba.

Jak COIN uchovávat

COIN je token ERC20, takže jej lze uložit do jakékoli peněženky, která podporuje tento standard Ethereum. Samozřejmě jej můžete jednoduše uložit na jednu z vlastních peněženek společnosti Coinvest, ať už jde o jejich hardwarové nebo softwarové možnosti.

Pokud jste chtěli vzít úložiště mimo některou z peněženek společnosti Coinvest, doporučujeme použít MyEtherWallet, který lze použít ve spojení se zabezpečenou hardwarovou peněženkou, jako je Trezor nebo Ledger. Tato kombinace vám nabízí prvotřídní zabezpečení a snadno použitelné rozhraní.

Závěr

Coinvest se snaží umístit tak, aby mohl nabídnout vzdělávací a výzkumné nástroje, správu investic, skladování aktiv a provádění obchodu pod jednou střechou.

Zda mohou nabízet produkty, které mohou uspokojit celé spektrum těchto ambicí, se teprve uvidí. Podařilo se jim však s velmi malým týmem již vydat počáteční verze svých nejinovativnějších produktů a mít vzrušující plán pro rok 2019.

Samotný token COIN je standardní token obslužného programu a má smysl pro přístup k síti. Tuto funkčnost lze snadno vidět. Méně jisté však je, zda jej lze použít také jako platební token, jak zamýšlí Coinvest.

Další zdroje Coinvest Token

Naštěstí má Coinvest mnoho kanálů, kde můžete mít přehled o jejich nejnovějším vývoji:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me