Co je GameCredits (GAME)?

GameCredits (GAME) je projekt kryptoměny, který se chce stát řešením jednotné platby pro online herní průmysl. Na webových stránkách projektu je posláním týmu „stát se univerzální měnou pro 2,6 miliardy hráčů po celém světě, umožnit malým i velkým vývojářům her, aby dále rozvíjeli herní průmysl za 100 miliard dolarů a urychlili široké přijetí decentralizovaných kryptoměn jako lepší alternativa k vládou vydaným fiatům. “

V rámci modelu GameCredits mají vývojáři a hráči přednost před prodejci, distributory a dalšími prostředníky. Tým doufá, že tím, že se stane univerzální herní měnou, GAME osvobodí herní prostředí od nerovnoměrného rozdělení zisku. Chtějí také vyrovnat konkurenční prostředí e-sportu pomocí MobileGo, tokenu nástroje vázaného na GameCredits. Doufají, že MobileGo podpoří kulturu e-sportu, kde příjmy jsou hnány účastí hráčů, nikoli velkými sponzory, a podporuje širší konkurenční účast světové hráčské populace.

GameCredits

Ekosystém GameCredits

Ekosystém GameCredits se ve své podstatě zaměřuje na to, aby hráčům přinesl pohodlnější herní zážitek a vytvořil spravedlivější model výnosů pro vývojáře. Pro hráče je cílem měny poskytovat:

 • Snadná integrace plateb
 • Vysoké limity vkladů
 • Možnost vkladu více měn (GAME a další kryptoměny)
 • Přenosná měna napříč různými hrami a platformami
 • Zabezpečení blockchainu pro nákupy ve hře
 • Inkluzivní e-sportovní akce pro rychlé zápasy a rychlé výplaty

Hráči budou mít v podstatě komplexní platební metodu pro všechny své oblíbené hry, která podporuje přístupnost a bezpečnost. GameCredits mohou vývojářům potenciálně nabídnout řadu výhod, včetně:

 • Rychlejší doby zpracování plateb
 • Škálovatelnost uživatelské základny
 • Pokročilá ochrana proti podvodům a zabezpečení blockchainu
 • Vyšší provize za prodej her (výplata 90% oproti 70% u Google Play a Apple)
 • Křížová propagace s jinými hrami

Pro vývojáře je hlavním cílem GameCredit spravedlivé a rychlé vyplácení. Na rozdíl od průmyslových standardů stanovených Apple a Google Play si GameCredits vezme pouze 10% poplatek za jakoukoli hru prodávanou na svém trhu, GPlay.

Když už mluvíme o GPlay, GameCredits má několik produktů a iterací, které pomáhají projektu a jeho týmu plně realizovat jejich vizi. Tyto produkty tvoří páteř mnohostranného ekosystému GameCredit a zahrnují:

GNation: „Každý třetí člověk je hráč,“ uvádí web GameCredits a GNation se snaží spojit tyto hráče z celého světa do jedné komunity. GNation tedy bude sloužit jako národní stát bez hranic, který spojuje vývojáře a hráče ze všech oblastí života.

GPlay: Obchod s aplikacemi GameCredits a herní tržiště, obchod GPlay umožňuje hráčům nakupovat dostupné hry pomocí herních mincí. Rovněž přiděluje vývojářům 90% výplatu za hry prodávané na platformě.

GameGG: Tento projekt stále pracuje, ale v zásadě se bude jednat o online konkurenceschopnou platformu pro e-sporty. Díky tomu se každý hráč, ať už amatér nebo profesionál, může srovnávat a hrát proti jiným hráčům na platformě, ať už s peněžními sázkami nebo bez.

G Peněženka: Peněženka s kryptoměnou, kterou mohou hráči použít k uložení své HRY, placení za nákupy ve hře nebo ji použít k online zápasům v e-sportu.

GExchange: GExchange, který je stále ve vývoji, bude obsahovat krypto a fiat páry pro GAME coin.

GShare: charitativní rozšíření GNation, v které tým doufá, že rozšíří dopad GameCredit mimo kryptoměny a herní říše.

MobileGo

„Blízký bratranec“ GameCredits, MobileGo (MGO) je tokenizované řešení ekosystému pro mobilní hraní. MobileGo je pro smartphony, tablety a mobilní hry tím, čím GameCredits pro celou krajinu videoher: pokusem o sjednocení hráčů a vývojářů pod jednotnou měnou a platformou. Zajímavé je, že alokace tokenů je rozdělena mezi blockchainy Ethereum a Waves, protože MGO bylo postaveno pro provoz v obou sítích.

MobileGo

Hráči si budou moci založit profil MobileGo a stejně jako kreditní skóre získají uživatelé sociální status na základě online interakcí (ať už pozitivních nebo negativních), historie her a doporučení. Registrovaným uživatelům budou uděleny žetony MobileGo za dosažení prahových hodnot reputace, jako je získávání zkušeností a zvyšování úrovně. Tyto žetony lze poté použít pro pobídkové programy, jako jsou slevy na obsah ve hře, VIP vstupenky na turnaje a další.

Uživatelé platformy budou také moci hostovat decentralizované herní turnaje prostřednictvím MobileGo. Na rozdíl od profesionálních turnajů v e-sportu budou tyto události přístupné hráčům všech úrovní dovedností pro jakoukoli mobilní hru registrovanou v obchodě App GameCredits. Tím se prolomí bariéry, které profesionální e-sport naráží na amatérské hráče, což dá komukoli šanci vydělat si MGO v globálním, decentralizovaném turnajovém prostředí.

MobileGo bude také obsahovat tržiště pro herní virtuální předměty a zboží. Trh umožní uživatelům obchodovat s cross-game předměty pro MGO přímo na platformě.

Tým GameCredits a cestovní mapa

GameCredits sportuje tým zkušených hráčů – bonafide herní pitomci, kteří jsou v tomto odvětví již léta.

Generální ředitel projektu, Sergey Sholom, má Ph.D. v matematickém modelování a založil Datcroft Games Ltd. v roce 2004. Je také zodpovědný za vytváření Pixel Wars, jedné z prvních her uvedených v obchodě GameCredits GPlay..

Další Ph.D., produktový ředitel Maxim Sholom přináší týmu více než 12 let herních zkušeností. Pomohl produkovat úspěšné hry jako Get the Gun a dohlíží na vývoj mobilního obchodu GameCredits.

Tým GameCredits

V současné době je jediným dostupným plánem bílá kniha projektu. Většina milníků prošla svým kurzem, ale je naznačeno, že se tým plánuje zaměřit na integraci decentralizovaného dohazování a decentralizovaných turnajů v 1. čtvrtletí roku 2018.

Historie obchodování GameCredits

V době psaní tohoto článku je celý trh o něco horší z hlediska opotřebení a GameCredits není výjimkou. GAME klesl na 1,35 $ z historického maxima 6,61 $ a v současné době je na 110 CoinMarketCap.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”; var scripts = document.getElementsByTagName („skript“); var embedder = skripty [scripts.length – 1]; (function () {var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname); if (appName == “”) {appName = “local”;} var s = document.createElement (“script”); s.type = ” text / javascript ”; s.async = true; var theUrl = baseUrl + ‘serve / v3 / coin / chart? fsym = HRA&tsyms = USD, EUR, CNY, GBP ‘; s.src = theUrl + (theUrl.indexOf („?“) >= 0? “&”:“? ”) +“ App = ”+ appName; embedder.parentNode.appendChild (s); }) ();

Kde koupit GameCredits

Nejpopulárnějším trhem GAME je BitBay, kde 33,80% jeho 24 / h objemu pochází z fiat párů s polským zlotým. Podle pořadí podle objemu jsou nejaktivnějšími trhy Bittrex, Poloniex a Bit-Z, které všechny nabízejí páry BTC / GAME. Zajímavé je, že pro GAME neexistují žádné trhy ETH.

Kam ukládat kredity GameCredits

Oficiální peněženka projektu, GWallet, nabízí plnou podporu pro GameCredits. GAME si navíc můžete zakoupit přímo prostřednictvím proprietární brány peněženky v USD, EUR, GBP nebo BTC.

Závěr

Zastánci krypto často hovořili o potenciálu blockchainu zmírnit neefektivitu odvětví v různých sektorech. GameCredits chce přinést tato řešení do herního průmyslu.

A pochopitelně ano. Možnost platby kryptoměnou, jako je GameCredits, by mohla hráčům poskytnout jednodušší možnosti vkladu a nákupu a blockchainová síť by jejich fondům poskytla větší bezpečnost. Pro vývojáře by GameCredits umožňovaly rychlejší výplatní časy a rovnoměrněji rozložené zisky z prodeje her.

GameCredits poskytuje tato řešení, takže jediným trikem je nyní adopce. Nemohu vám říci, jestli globální herní svět přijme GAME jako svoji univerzální měnu, ale nepřekvapilo by mě, kdyby se kryptoměny v nějaké formě v příštích letech staly standardní platební metodou pro průmysl..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me