LEO je obslužný token které můžete použít na všech platformách iFinex, včetně Bitfinex a Ethfinex. Název tokenu je odvozen od „Unus Sed Leo“, hesla společnosti iFinex. Latinská fráze popisuje příběh, ve kterém prasnice nadává lvi za to, že má jen jedno dítě. Lev souhlasí s odpovědí, ale uvádí, že jedno dítě je lev, hádat se o kvalitu nad kvantitou.

V tomto krátkém a jednoduchém průvodci se budeme zabývat:

Jak funguje LEO?

Ve stejném duchu jako Binance Coin (BNB) poskytuje iFinex slevy uživatelům LEO a vypaluje tokeny v nastavená data.

LEO Utility

Pokud držíte LEO, automaticky obdržíte 15% příjemce sleva z poplatku na jakýkoli obchod, který provedete. Zůstatky LEO vyšší než 5 000 $ získávají další 10% slevu na poplatcích příjemce. Za touto úrovní platí, že čím více žetonů držíte, tím vyšší je vaše markdown.

Slevový graf LEO tokenů

Vaše slevy se zvyšují, jak budete nadále držet více žetonů. | Zdroj: Whitepaper

iFinex také sbírá 25 procent vašeho obchodního poplatku v LEO, pokud nějaké držíte.

Mezi další slevy, které získáte za držení LEO, patří:

  • Sleva až 25 procent na krypto vklady a výběry
  • Až pětiprocentní sleva na finanční půjčky typu peer-to-peer
  • Budoucí slevy na nadcházející platformy iFinex

Token Burns

Každý měsíc iFinex nakupuje z trhu několik tokenů LEO, což se rovná minimálně 27 procentům konsolidovaného hrubého výnosu předchozího měsíce. Společnost bude v těchto měsíčních spalováních pokračovat, dokud nebudou v komerčním oběhu žádné další tokeny.

Vypálení tokenu LEO

iFinex již za poslední měsíc spálil značné množství žetonů. | Zdroj: Web Token

Společnost iFinex navíc použije 80 procent prostředků, které získá zpět z hackeru Bitfinex z roku 2016, a 95 procent peněz, které získá zpět ze zabavení Crypto Capital v roce 2018, na nákup a spálení více LEO.

Obchodování

Společnost iFinex letos uspořádala počáteční burzovní nabídku (IEO) pro LEO v květnu (soukromý prodej) a červnu (veřejný prodej). Společnost prodala po jedné miliardě žetonů po jednom USDT.

LEO se v žebříčku tržních kapitalizací rychle zvedlo a v době psaní tohoto článku bylo na 13. místě. Co se týče ceny, od doby IEO stabilně roste a 12. června dosáhla maxima 1,98 USD. V současné době cena skáče kolem 1,90 USD.

Vzhledem k tomu, že vypalování tokenů nadále snižuje nabídku a vyšší poptávku v důsledku nových produktů a růstu uživatelů, ceny by měl nadále stoupat. Trh s kryptoměnami však není vždy racionální, takže je možné, že se může uskutečnit opak.

Zisky iFinexu

Společnost iFinex dokázala růst zisků i na medvědí trh v roce 2018. | Zdroj: Whitepaper

Cestovní mapa

Tým iFinex nezahrnul mnoho podrobností o budoucí užitečnosti LEO. Objasňují však, že budoucí produkty poskytnou držitelům LEO slevy a další výhody.

V bílé knize načrtává iFinex několik platforem na obzoru. Každý den můžete očekávat spuštění eosfinex, decentralizovaná burza (DEX) na blockchainu EOS.

iFinex také plánuje hostit předem prověřené prodeje tokenů na platformě IEO v Bitfinexu i Ethfinexu. Jedním z nejvyšších cílů společnosti je uvolnění zcela licencované a regulované burzy cenných papírů.

Mezi menší platformy v plánu patří:

  • Dazaar, decentralizovaný datový trh
  • Betfinex, legální sázková platforma
  • μFinex, sada nástrojů a knihoven pro vytváření burz a trhů s deriváty

Kde koupit LEO

Je zřejmé, že nejoblíbenější platformou pro nákup LEO je Bitfinex. Je k dispozici jako obchodní pár s USD, USDT, EOS, BTC a ETH na této burze.

Pokud hledáte jinou možnost, je k dispozici také na OKEx a IDEX.

Závěrečné myšlenky

Pokud jste fanouškem BNB, pravděpodobně také uvidíte skvělé věci v LEO. Obslužný program mince pokrývá všechny produkty v aktuální (i budoucí) sadě iFinex. Kromě toho iFinex plánuje měsíční spálení, což by mělo poskytnout určitou podporu ceně tokenu.

Někteří členové kryptokomunity jsou skeptičtí vůči LEO kvůli povrchní minulosti Bitfinexu a Tetheru – a to oprávněně. I když základy tokenu vypadají na papíře dobře, k této investici byste měli přistupovat opatrně.

Dodatečné zdroje

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me