Nucleus Vision je end-to-end ekosystém hardwaru a softwaru schopný shromažďovat a distribuovat jedinečná data z offline světa. Společnost Nucleus Vision, založená v roce 2014 na Harvardské univerzitě, spojuje svůj software podporovaný blockchainem s proprietárními senzory IoT, aby vytvořila ekonomiku offline uživatelských dat.

ION hardware + Orbit Blockchain + Neural Network = nCash Universal Loyalty Program

První fází Nucleus Vision bylo, aby se kamenné podniky spojily se svými zákazníky prostřednictvím elektronického obchodování, jako je sběr dat. Kromě první fáze bude hardware a software, které společnost Nucleus Vision vyvinula, využity k zabezpečení domácnosti a maloobchodu spolu s dalšími řešeními podobnými NFC.

Jak funguje Nucleus Vision?

Technické dokumenty Nucleus Visions: Jeden pager | Lehký papír | Bílý papír

Nucleus Vision je primárně vyroben ze tří komponent: Orbit Blockchain, ION Sensors a Neuron Intelligence Platform. Tyto tři komponenty spolupracují při shromažďování a distribuci offline spotřebitelských dat mezi ekonomikou partnerů a uživatelů. Abychom plně pochopili, jak Nucleus Vision funguje, je nezbytné podívat se na tyto tři komponenty jednotlivě.

Co je Nucleus Vision - procesní tok

Tok procesu Nucleus Vision

ION senzor

Senzor ION, který je patentovanou součástí hardwaru, je schopen shromažďovat data, jako je teplota, tlak, pohyb, zrychlení a zvuk. Po instalaci se senzor stane uzlem v síti ION, který lze použít k přikrytí podlahového prostoru maloobchodního prostoru.

Senzor ION, který byl navržen již více než tři roky, byl zaměřen na snižování překážek v přístupu. Nejzajímavější je, že nevyžaduje rozpoznání Bluetooth, RFID, Wifi, NFC ani jiného specifického hardwaru, aby byl zákazník v síti ION rozpoznán. Zákazník bude viděn v síti za předpokladu, že má mobilní telefon a jakýkoli mobilní telefon to udělá.

Každá jednotka senzoru ION pokryje 200 metrů podlahové plochy, což je ideální pro malé firmy. Senzory však lze použít k vytvoření sítě ION a pokrytí více prostoru přidáním dalších jednotek. Senzory ION zpracují 32 ID za 612 mikrosekund, ale opět mohou být připojeny do sítě pro oblasti s vyšším objemem provozu.

Stručně řečeno, ION senzor se používá nejprve k identifikaci zákazníka. Jakmile je zákazník identifikován v síti ION, senzor předá ID ostatním komponentám Nucleus Vision. Zatímco Neural Network nebo Orbit Blockchain hrají své role, senzor ION bude i nadále shromažďovat jedinečná data o zákazníkovi, který je stále v síti ION.

nCash a Orbit Blockchain

Orbit je blockchainová platforma Nucleus Vision, kde se pohybují identity zákazníků, údaje o zákaznících a tokeny nCash. Orbit využívá funkce blockchainu k bezpečnému a transparentnímu přenosu aktiv mezi sítí.

Blokový řetězec Orbit se skládá z inteligentních kontraktů ERC20 na blockchainu Ethereum. Bílá kniha však připouští, že existují obavy ohledně šířky pásma společnosti Ethereum a říká, že Nucleus Vision je v případě potřeby schopen přejít na jiný inteligentní blockchain kontraktu.

Orbit blockchain je poháněn tokeny nCash, což je primární stimulační mechanismus v rámci ekosystému Nucleus Vision. Na první pohled je nCash základem univerzálního věrnostního programu Nucleus Vision. V zákulisí je však nCash také přítomen v komunikaci mezi maloobchodníky.

Maloobchodníci, stejně jako zákazník, mohou být motivováni ke sdílení svých vlastních dat nebo dat dříve shromážděných v rámci jejich vlastní sítě ION. nCash se používá při přenosu údajů o zákaznících mezi souhlasícími maloobchodníky podobně jako při jejich používání mezi zákazníky a maloobchodníky.

Neuronová zpravodajská platforma

Třetí složkou Nucleus Vision je platforma Neuron Intelligence Platform, kombinace front-endového rozhraní a analytického enginu. Pokud ION senzor shromažďuje data a Orbit je způsob, jakým se data pohybují, pak Neuron Intelligence Platform je to, co si myslí o datech.

Platforma Neuron využívá sdílená data ve svých algoritmech hlubokého učení k hledání lepších příležitostí ve vzorcích zákazníků. Kromě toho na základě přístupných agregovaných dat implementuje platforma Neuron skóre zákazníka pro kvantifikaci profilů zákazníků a jejich možných nákupních chování.

Historie a tým společnosti Nucleus Vision

Sociální sítě Nucleus Visions: Cvrlikání | Střední | Reddit | Github | Youtube | webová stránka

Co je Nucleus Vision? Sběr a analýza dat na úrovni elektronického obchodu pro offline svět. Ale proč, kdy, odkud a kým?

Příběh Nucleus Vision

V loňském roce generální ředitel a zakladatel společnosti Nucleus Vision, Abhishek Pitti, zveřejnil svůj příběh za Nucleusem a cestou, která ho vedla k jeho vizi. Pitti jako dítě pracující v instalatérském obchodě svého otce v Indii identifikoval potřebu informací o zákaznících. Mladý Pitti viděl hodnotu informací o tom, kdo do obchodu přichází.

Tato myšlenka na informace o zákaznících rezonovala s Pittim, když si vypěstoval kariéru v letectví a později zahájil studium na Harvard Business School. Zatímco tam, s přesouvajícím se zaměřením na prediktivní marketing, Pitti ve svém druhém ročníku opustil Harvard, aby se plně soustředil na Nucleus.

Společnost Pitti od té doby vyvíjí sadu produktů zapojených do programu Nucleus Vision a v současné době má senzory ION nainstalované v deseti maloobchodních prodejnách. Postupem času si projekt získal několik významných konzultantů a investorů, včetně raného blockchainového investora Tima Drapera. Kromě toho má základní tým Nucleus renomovaný rodokmen se zkušenostmi od Levi Strauss, MIT, TED, CISCO a řady dalších akreditací na vysoké úrovni.

Tým Nucleus Vision

Co je Nucleus Vision - výkonný tým

Výkonný tým společnosti Nucleus Vision

Založil generální ředitel Abhishek Pitti, Nucleus Vision je tým 40 osob, který zahrnuje 9 vývojářů blockchainu, 5 datových vědců, 1 architekta platformy IoT, 5 marketingových odborníků, 9 inženýrů a 11 provozních profesionálů.

Mezi hlavní vedoucí tým patří Abhishek Pitti jako generální ředitel, Martin Dudley jako maloobchodní partner spolu s Subrata Siddhanta jako výkonný prezident maloobchodu, Avinash Pitti jako CTO a Brooks Atwood vedoucí kreativního směru.

Nucleus Vision má číslo poradců a klíčových investorů, včetně investora rizikového kapitálu Tima Drapera, profesora Harvard Business School Josého Alvareze a telekomunikačního profesionála Aruna Setha, abychom jmenovali alespoň některé.

Co jsou tokeny nCash

Rychlá fakta o tokenu nCash

  1. nCash je a nelze těžit Token ERC20
  2. Zásobování víčko 10 miliard nCash tokeny
  3. nCash lze uložit do jakoukoli peněženku kompatibilní s ERC20
  4. V současné době na Ethereum Blockchain

V rámci ekosystému Nucleus Vision je nCash stimulační mechanismus používaný k podpoře toku dat na blockchainu Orbit. Stručně řečeno, nCash se používá k přenosu dat mezi maloobchodníky a spotřebiteli.

Co je Nucleus Cash - nCash Ecosystem

Ekosystém nCash zúčastněných stran

Spotřebitelé mohou být odměněni nCash pro různé aktivity při nakupování, jako je poskytování přístupu k vašim datům. Nakupující budou navíc moci používat nCash v rámci univerzálního věrnostního programu. Uživatelé jsou odměněni za různé nákupní aktivity a mohou své nCash uplatnit v řadě prodejen, včetně směny za dolary na kryptoburze.

Maloobchodníci a další zúčastněné strany budou také používat nCash k přenosu dat napříč ekosystémem. Informace o zákaznících a profily lze sdílet v celé síti Nucleus Vision mezi libovolným počtem zúčastněných stran. Tok dat mezi maloobchodníky pomůže vytvořit přesnější a funkčnější profily zákazníků.

Kde si můžete koupit a uložit nCash

Nejlepší 3 výměny nCash: Binance | Huobi | Koinex

Téměř 95% z celkové obchodní aktivity nCash je na Binance, přičemž nejoblíbenějším obchodním párem je NCASH / BTC. Zbývajících 5% celkové aktivity na trhu pro nCash je primárně rozděleno mezi Huobi a Koinex. Všechny tři nejlepší burzy nCash mají úložiště na burze.

Nejlepší peněženky nCash: MyEtherWallet | Metamask

Jako token ERC20 má nCash tu výhodu, že je kompatibilní s peněženkami Ether, které také podporují tokeny ERC20. Nejpozoruhodnější jsou dvě jména, která jsou nejuznávanější a nejfunkčnější jako peněženky s tokeny ETH a ERC20. MyEtherWallet je open-source ETH a ERC20 tokenová peněženka, která umožňuje komukoli vytvořit peněženku s možnostmi online i offline peněženek. Metamask je rozšíření, které funguje jako most mezi sítí Ethereum a vaším prohlížečem a poskytuje peněženku s tokeny ETH a ERC20 s možnostmi vytvoření více peněženek.

Závěr

Nucleus Vision spojuje ekosystém softwaru a hardwaru zaměřeného na sběr dat, který byl dříve nepřístupný. Jejich plán chce zvětšit jejich ION senzor ze současných 10 jednotek na stovky tisíc, než se přesunou do jiných průmyslových odvětví, jako je domácí a maloobchodní zabezpečení.

Pokud bude úspěšná, vize Nucleus bude schopna vytvořit ekonomiku spotřebitelských dat paralelně s prostorem elektronického obchodování online.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me