Co je QASH?

QASH (vyslovuje se „hotovost“) je nativní měna pro platformu Quoine (vyslovuje se „coin“) Liquid. Quoine je globální kryptoměna firma snaží se vyřešit problémy s likviditou, které se objevily při investování do kryptoměny.

Pokud už nějakou dobu investujete do kryptoměny, pravděpodobně jste tyto problémy s likviditou zažili na vlastní kůži. Investice do čehokoli mimo pár nejlepších mincí obvykle zahrnuje více směnných účtů, převody mezi nimi a třícestné obchody mezi fiatem, bitcoinem / ethereem a požadovanou mincí. Vydělat na fiat je stejně obtížné.

Protože většina lidí s kryptoměnou zachází jako s investicí, její nelikvidita brání růstu celého odvětví.

V této příručce QASH budeme hovořit o:

Jak funguje quoinová kapalina?

Quoine Liquid přináší likviditu do prostoru kryptoměny tím, že vám poskytuje prostředek pro snadný nákup kryptoměny s a výplaty na fiat.

V současné době má každá kryptoburza svou vlastní úroveň likvidity, která se liší mezi obchodními páry, které nabízí. Vytváří se tak jednotlivá sila, která mohou mít na jedné burze velkou likviditu, na jiné ne. Platforma Liquid spojuje tato sila do jednoho kombinovaného fondu, aby vám poskytla tu největší možnou likviditu. Za tímto účelem obsahuje Quoine Liquid dvě hlavní nabídky:

  • Světová kniha
  • Prime Brokerage

QUOINE tekutá platforma

Kvapalinový ekosystém choinů

Světová kniha

Kniha Liquid World Book sestavuje objednávky a ceny z burz po celém světě do jedné knihy objednávek, kterou můžete použít. To dává každému obchodníkovi, bez ohledu na jeho umístění, možnost používat fiat měnu podle svého výběru při nákupu nebo prodeji kryptoměny. Odstraňuje likvidní sila samostatných burz a dává větší obchodní sílu na dříve neobsazené trhy.

Pomocí směsi an Interní objednávka a Externí agregovaná objednávka, Liquid využívá devizový (FX) trh k vytváření obchodních párů pro nekryté měny, které by jinak možná neexistovaly.

Světová kniha používá tři primární funkce k zajištění vyšší úrovně likvidity, kterou Quoine slibuje:

  1. Odpovídající Engine (ME)
  2. Cross Currency Conversion Engine (CCCE)
  3. Inteligentní směrování objednávek (SOR)

ME je lídrem v oboru se schopností zpracovávat několik milionů transakcí za sekundu. Zahrnuje nativní podporu pro hlavní párování tokenů a je postaven tak, aby bylo možné snadno škálovat a přidávat nové párování, jakmile se objeví.

CCCE zajišťuje automatizované a téměř okamžité převody mezi měnami. To je metoda zdánlivě nemožných obchodů mezi uživateli. Například konverze prostřednictvím CCCE umožňuje někomu, kdo hledá Pár ETH / EUR obchodovat s jinou osobou při hledání BTC / SGD. Jak se to stane efektivnějším, měl by se počet možných shod dostatečně zvýšit, aby se vytvořil zcela proměnlivý trh.

QUOINE obchodní pár

Příklad výměny kapaliny

Technologie SOR monitoruje všechny hlavní burzy a externě dokončuje objednávky, které nelze interně vyplnit ze Světové knihy.

Prime Brokerage

Poloviční makléřská platforma Quoine Liquid vám v zásadě poskytuje přístup k funkcím popsaným v předchozí části Světová kniha.

S Prime Brokerage máte přímý přístup na trh ke všem burzám ve Světové knize, aniž byste si museli vytvářet účet na každé jednotlivé burze. Quoine navíc v posledních několika letech buduje partnerství se sítí bank, aby zajistila rychlý převod vašich fiatových fondů.

Pomocí Prime Brokerage můžete také rozšířit úvěrovou linku a využít obchodování pomocí svých stávajících zůstatků.

Trh ICO

Od spuštění tým Liquid také přidal na burzu trh ICO. Nová oblast vám umožňuje dozvědět se a přispět k ICO, které platforma hostí. V současné době trh ICO obsahuje pouze dvě ICO.

Token QASH

QASH je Token ERC20 pomocí kterého platíte za služby na platformě Liquid. Kromě toho mohou držitelé QASH také získat slevy, propagační produkty a investiční příležitosti ICO s mincemi, které Quoine pomáhá zavést. Tým také ve svém příspěvku zdůrazňuje, že ostatní organizace jej mohou používat pro své vlastní účely, podobně jako některé finanční instituce používají token Ripple XRP.

Tým vyrazil 1 000 000 000 QASH s 350 000 000 (35%) distribuovaných účastníkům ICO. Ze zbývajících tokenů:

  • 300 000 000 QASH (30%) je přiděleno komunitě / ekosystému
  • 200 000 000 QASH (20%) patří týmu a akcionářům
  • 150 000 000 QASH (15%) drží strategičtí partneři a institucionální kupci

Do 2. čtvrtletí 2019 vytvoří Quoine svůj vlastní blockchain a migruje všechny tokeny QASH do nového blockchainu. V tuto chvíli také rebrandují QASH na Liquid.

Tým quoine & Pokrok

Mike Kayamori (Generální ředitel) a Mario Gomez Lozada (Prezident a CTO) založil Quoine v roce 2014. Kayamori byl dříve senior viceprezidentem skupiny SoftBank Group a byl hlavním investičním ředitelem společnosti Gungho Asia. Lozada byla 11 let CTO Merrill Lynch v Japonsku, poté převzala roli Chief Information Officer ve společnosti Credit Suisse Japan.

Quoine je první kryptoměnou na světě, která má oficiální licenci od Japonské agentury pro finanční služby (FSA). Platforma Liquid je ve skutečnosti výsledkem kombinace dvou předchozích platforem, Quoinex a Qryptos. Najednou tyto dvě obchodní platformy fungovaly více než 12 miliard $ transakcí každý rok.

Tým Quoine v současné době pracuje na vytvoření vlastního blockchainu s alfa vydáním někdy brzy. Navíc je v provozu mobilní aplikace. Ani pro jednu věc však nezadali datum spuštění.

Soutěž

Protože Quoine vstupuje do několika různých finančních sektorů, společnost má poměrně málo konkurentů. Jako úvěrová společnost společnost konkuruje společnosti SALT. Na straně směny existuje řada dalších podniků, jako je Binance specializující se na alternativní mince nebo Gemini a Coinbase zaměřující se na konverze fiat na krypto. Na obrázku je teď dokonce Robinhood.

Protokol Bancor je projekt nejvíce podobný Quoine a QASH v tom, že přináší likviditu všem tokenům, které protokol používají.

Quoine je jedinečný v nabídce této sady funkcí na jedné platformě. S kořeny začínajícími v roce 2014 je Quoine také jedním z nejstarších konkurentů.

Obchodování

QASH má volatilní začátek od doby, kdy začal obchodovat v listopadu 2017. Po ICO cena mince rychle vzrostla na maximum 1,48 USD (0,00013 BTC), poté do poloviny prosince pomalu klesla na přibližně 0,60 USD (~ 0,00004 BTC).

QASH od té doby zažil dva významné cenové nárazy – jeden v polovině prosince po dnu a jeden na začátku ledna. Nezdá se, že by tyto dva výkyvy byly způsobeny žádnými novinkami nebo konkrétním vývojem, takže je můžeme s největší pravděpodobností přisoudit stavu býčího trhu v té době.

QASH po zbytek roku 2018 poklesl, ale nedávno začal vykazovat známky života. Mince vzrostla v polovině listopadu ze své podlahy kolem 0,20 $ (~ 0,000035 BTC) a v současné době je na hodnotě něco přes 0,22 $ (~ 0,000055 BTC). I když se jedná pouze o 10procentní zisk v USD, jedná se o téměř 60procentní nárůst BTC.

Protože QASH je nástrojový token, další uživatelé Liquidu a růst platformy by v ideálním případě měly vést k dalšímu zvyšování cen. Dávejte pozor na budoucí milníky plánu, jako je vydání Liquid blockchain.

Kde koupit QASH

I když si můžete QASH zakoupit přímo na Tekutý, obchoduje se s mnohem vyšším objemem na Huobi. Před výměnou za QASH na Huobi je však nejprve nutné koupit bitcoin nebo ethereum a převést je. Podívejte se na Gemini nebo GDAX a získejte jednu ze dvou.

Na Liquidu můžete k nákupu QASH použít hlavně JPY nebo USD.

CoinMarketCap obsahuje úplný seznam burz, kde je k dispozici QASH.

Kam uložit QASH

Právě teď je QASH token ERC20, takže jej můžete ukládat do jakékoli peněženky s podporou tokenů ERC20. MyEtherWallet je nejoblíbenější možnost online úložiště a pevná peněženka, kterou můžete použít.

Pokud máte zájem o větší zabezpečení (a kdo ne), měli byste zvážit nákup hardwarové peněženky. Možnosti, jako je Ledger Nano S, jsou dražší než jejich protějšky zdarma, ale poskytují vám další záruky a klid.

Nezapomeňte, že tým Quoine má plány přesunout QASH na svůj vlastní blockchain. Když k tomu dojde, peněženka, kterou používáte k uložení svých prostředků, už nemusí token podporovat. Buďte si vědomi jakýchkoli oznámení QASH a pokynů, co dělat, když dojde k tomuto přepnutí.

Závěr

Quoine si klade za cíl přinést likviditu investicím do kryptoměn prostřednictvím jejich World Book, Liquid platformy a QASH tokenu. Kombinací objednávkových knih burz z celého světa funguje platforma Quoine Liquid, aby zajistila, že investoři budou mít snadný čas převést fiat na jakoukoli kryptoměnu a naopak.

Zdá se, že tým má zkušenosti a obchodní partnerství, aby byl úspěšný, ale jedná se o ambiciózní projekt. S oficiálním spuštěním blockchainu, který je stále ve vývoji, bude příštích pár let pro společnost obdobím výroby nebo přerušení.

Pokud tým bude i nadále dosahovat svých milníků stejnou rychlostí, jakou mají, Quoine snadno změní odvětví kryptoměn k lepšímu. Zvýšená likvidita bude dobrá pro měny, skvělá pro investory a úžasná pro blockchainový průmysl jako celek.

Poznámka editora: Tento článek aktualizoval Steven Buchko dne 12.04.2018, aby odrážel nedávné změny projektu.

Další zdroje QASH

webová stránka

Telegram

Cvrlikání

Facebook

Reddit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me