Siglo je a blockchainový protokol ve kterém si vyměňujete osobní údaje a svou pozornost za mobilní přístup k internetu. Tým, který stojí za ním, se zaměřuje na rozvojové trhy, na nichž je přijetí smartphonu zasněžené. Smartphony poskytují občanům v těchto zemích přístup ke službám, jako jsou bankovnictví, které dříve nebyly k dispozici. Ale stále čelí překážce.

Data o připojení jsou drahá a omezená, což lidi v těchto zemích nutí používat předplacené telefony a nakupovat krátkodobé dobití. I když jsou telefony snadno dostupné, komodita, která je činí cennými, internet, je stále omezená.

Klíčové podrobnosti ICO

Ticker: SGL

Typ tokenu: ERC20

Cena tokenu ICO: 1 SGL = 0,009 USD

Cíl získávání finančních prostředků: 8 milionů USD (měkký strop), 25 milionů USD (pevný strop)

Celkový počet žetonů: 8 000 000 000

K dispozici pro prodej tokenů: 2 880 000 000 (36,0%)

Poznejte svého zákazníka (KYC): Ano

Přijímá: ETH

Jak to funguje?

Společnost Siglo využívá inteligentní smlouvy Ethereum usnadnit výměnu dat pro připojení mezi uživateli, poskytovateli internetu, značkami a decentralizovanými aplikacemi (DApps). Pojďme tyto entity dále nastínit.

Uživatelé jsou koncovými zákazníky v síti. Obdrží tokeny Siglo (SGL) výměnou za sdílení anonymizovaných dat a demografických informací. Mohou tyto tokeny utratit za produkty, obchodovat s nimi nebo co je nejdůležitější, vyměnit je za doplňování dat.

Poskytovatelé do značné míry se držte jejich jména. Umožňují doplňování vysílacího času pro aplikace a uživatele Siglo. Farrow je prvním poskytovatelem v síti.

Značky nakupovat data, která uživatelé generují, aby mohli vytvářet lepší reklamní a marketingové kampaně. Siglo jim dává příležitost zacílit a sledovat dříve málo zastoupenou zákaznickou základnu.

DApps integrovat protokol Siglo a umožnit tak uživatelům zpeněžit svá data. Mohou buď využít SGL, nebo vytvořit svůj vlastní token v aplikaci.

Za všechny transakce protokolu jsou minimální poplatky.

Siglo ekosystém

Siglo ekosystém

Mince DApp

Ačkoli protokol Siglo pracuje pomocí SGL, DApps na infrastruktuře mohou implementovat svůj vlastní token. Oddělení tokenové ekonomiky mezi těmito dvěma typy dává DApps příležitost vytvořit větší stabilitu ve svém vlastním ekosystému.

Toto oddělení je také výhodné pro aplikace, které již mají vlastní měnu. Když mají konkrétní DApp coin, vyhýbají se nutnosti přecházet na něco nového, co by mohlo zmást jejich stávající zákaznickou základnu.

Abychom to dále vysvětlili, prozkoumáme první DApp společnosti Siglo, Pig.gi.

V aplikaci Pig.gi získáváte mince Pig.gi za interakci se značkami. Tyto mince pak můžete uplatnit za letenku nebo lístky do kina. Chytré smlouvy a služby úschovy propojují mince Pig.gi s blockchainem Siglo. A jsou podpořeny podkladovými aktivy (tj. Dobití vysílacího času) protokolu. Proto bude vždy zajištěno stejné množství nebo méně mincí Pig.gi než související doplňkové položky, aby byla zajištěna solventnost.

Siglo Token (SGL) & Podrobnosti o prodeji

SGL je token ERC20 s celkovou dodávkou osmi miliard. Tyto žetony můžete uplatnit pro určité produkty v síti, konkrétně pro dobití vysílacího času.

Tým generuje 36 procent tokenů během Události generování tokenů (TGE) za přibližně 0,0009 USD za SGL. Rozdělí zbytek SGL následujícím způsobem:

  • 30% – budoucí vydání, ve kterém uvolní 1 token pro každého uživatele, jakmile síť dosáhne 10 milionů uživatelů
  • 19% – rezervace
  • 15% – Tým a poradci

Siglo použije prostředky získané během TGE na vývoj produktů (45%), provozní režii (30%) a marketing (25%).

Tým dosud nenastavil datum jejich prodeje tokenů.

Podrobnosti o prodeji tokenů Siglo

Podrobnosti o prodeji tokenů Siglo

Soutěž

Siglo je v blockchainovém prostoru relativně unikátní. Pokud jde o údaje o obchodních aktivitách pro mobilní připojení, zdá se, že projekt stojí sám. Existuje však několik dalších blockchainových týmů, které se zaměřují na to, aby vám poskytly peněžní kontrolu nad vašimi daty.

Projekty jako Token základní pozornosti (BAT) a AdEx mají za cíl umožnit uživatelům vydělávat peníze na svých zvycích při procházení online. Chybí jim kontaktní místo pro mobilní zařízení / aplikaci, které má Siglo.

Tým Siglo

Bratři Joel a Isaac Phillipsové založili společnost Siglo v říjnu 2017. Dříve bratři Phillipsové vytvořili Pig.gi, první aplikaci pro integraci protokolu Siglo. Tým se nyní rozrostl na více než deset členů na plný úvazek po celém světě.

Tým má hrstku poradců, z nichž nejvýznamnější jsou Anish Mohammed (poradce Ripple, Exosphe.re Dean z Blockchain) a Jeffrey GuyBone (investor Coinbase angel).

Pros

  • Unikátní produkt. Siglo nemá velkou konkurenci v tom, co dělají. Navíc při spuštění již budou mít jeden milion silný uživatelská základna od jejich prvního DApp, Pig.gi
  • Nedostatečný trh. Tým se zpočátku zaměřuje na latinskoamerický trh, který je blockchainovými projekty často ignorován.
  • Zkušenosti s datovou sítí. Prostřednictvím společností Farrow Ventures Inc. a Pig.gi mají bratři Phillipsovi správná spojení a zkušenosti s jednáním s poskytovateli sítí, aby zajistili stabilní vztahy pro síť.

Nevýhody

  • Nedostatek zkušeností s blockchainem. Techničtí členové týmu mají bohaté zkušenosti s vytvářením mobilních aplikací, ale chybí jim blockchainová součást.
  • Pouze jeden DApp. Právě teď je Pig.gi, vlastní společnost zakladatelů Siglo, jedinou DApp, která se zavázala k protokolu.
  • Žádný produkt. Tým je stále v procesu sestavování protokolu. Jako u každé investice, i u projektu, který je předproduktem, vždy existuje riziko.

Závěrečné myšlenky

Siglo se připravuje na potenciálně lukrativní investiční příležitost. Tým vstupuje na trh s nedostatkem služeb s připravovaným produktem, který má malou konkurenci (ve srovnání s jinými oblastmi blockchainu).

Přestože zakladatelé Siglo nemají mnoho zkušeností s blockchainem, mají bohaté znalosti o mobilním připojení a datech. Přivedení více než milionu uživatelů Pig.gi do sítě by mohlo projektu poskytnout rychlou podporu nad konkurencí.

Nakonec úspěch společnosti Siglo spočívá v tom, jak dobře mohou provádět vytváření snadno použitelného protokolu a jak rychle mohou získat více DApps pomocí toho, co vytvořili.

Dodatečné zdroje

Cvrlikání

Telegram

Střední

GitHub

Reddit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me