Cobinhood – burza kryptoměn s nulovým obchodním poplatkem

Pozdravte se Cobinhood, burza kryptoměn, která za obchodování účtuje nulové poplatky. Ano, slyšeli jste dobře, nula! S drzým pohledem na téma Robinhood se Cobinhood rozhodl vstoupit do hry s kryptoměnami s nulovým poplatkem.

Obchodování s nulovými poplatky samozřejmě není nijak zvlášť nová inovace. Americká burza s nulovými poplatky Robinhood obchoduje pouze na tradičních trzích a pouze pro investory z USA. Cobinhood skočil na toto omezení a buduje obchodní model s nadějí, že osloví obchodníky a investory nejen z USA, ale z celého světa.

Společnost Cobinhood spustila svou vlastní minci COB prostřednictvím ICO v září / říjnu 2017. Navzdory záměrům nabídnout výměnu fiat-to-crypto poskytují v tuto chvíli na své platformě pouze burzu crypto-to-crypto. To se může v budoucnu změnit v závislosti na vládní regulaci pro výměnu fiat-to-crypto, která v současné době ovlivňuje mnoho burz po celém světě.

Je těžké odhadnout, jak úspěšní byli od spuštění, nicméně tým Cobinhood PR ohlásil registrace více než 13 000 účtů v první den provozu a v následujících dnech více uživatelů skočí na palubu platformy.

Cobinhood Twitter Feed

První den Cobinhood Zaregistrujte se

Jak to funguje?

COB je token ERC20 založený na ethereum standardu. COB můžete uložit jako token do peněženky Ethereum nebo na samotnou burzu Cobinhood.

Klíčové vlastnosti

Mezi výhody držení tokenů COB patří následující:

 • Tokeny, které Cobinhood upisuje, budou pro držitele COB levnější
 • 50% sleva z obchodování s úrokem z půjčky
 • 50% sleva na poplatky za výběr při platbě v COB
 • Tokeny COB získané z poplatků za výběr budou spalovány čtvrtletně
 • Vyžadováno pro účast v obchodních soutěžích
 • Vyžadováno pro příjem airdrops

Výhody obchodování na burze Cobinhood:

 • Nulové poplatky za obchodování
 • Různé obchodní páry: BTC, ETH, EOS, USDT, COB, BCH
 • Zákaznický servis 24/7
 • Decentralizovaná výměna ve vývoji
 • Vysoce výkonný vyhledávač objednávek
 • Transparentnost s online a offline peněženkami pro veřejné audity
 • Zabezpečte online transakce pomocí dvoufaktorového ověřování a e-mailových potvrzení
 • Zabezpečte offline transakce s multisignature peněženkou a hardwarovými bezpečnostními moduly umístěnými v různých zemích
 • Všechna kryptoměna krytá pojištěním

Cobinhood ve srovnání s jinými výměnnými tokeny

Token COB vypadá, jako by čerpal podobné výhody jako jiné populární směnné tokeny, jako jsou Binance Coin (BNB) a Kucoin Shares (KCS). Hlavním důvodem je zvýšení poptávky po jejich tokenech v dlouhodobém horizontu a ve prospěch jiných kryptoměn poskytnutím některých velmi atraktivních výhod, jak je uvedeno výše. Tato strategie zatím Binance dobře fungovala, protože poptávka po jejich BNB tokenu vzrostla. Uvidíme, zda to bude pozitivní vývoj i pro Cobinhood.


Limity výběru Cobinhood

Společnost Cobinhood zavedla následující limity výběru pro ochranu finančních prostředků uživatelů. Toto byste měli mít na paměti, pokud plánujete na burze držet velké množství COB:

Limity fondu Cobinhood

Limity fondu Cobinhood

Chcete-li tyto limity upgradovat, budete muset poskytnout další ověření v souladu se známými postupy vašeho zákazníka (KYC) a proti praní špinavých peněz (AML), které jsou celkově zavedeny do směnárenského průmyslu..

Uživatelská zkušenost & Rozhraní

Obchodní rozhraní je velmi úhledné a intuitivní a používá obvyklé nástroje potřebné k obchodování s vaší kryptoměnou. V důsledku toho je v této verzi rozhraní standardní balíček s mapou objednávek, objednávkovým formulářem, historií obchodu a zůstatkem mince..

Burza již hostí širokou škálu kryptoměn, včetně velkých čepic a řady menších tokenů, s nimiž lze obchodovat za bitcoiny, ethereum, tether a samozřejmě nativní token COB.

Rozhraní Cobinhood

Rozhraní Cobinhood

Kryptoměna je globální fenomén a Cobinhood tomu rozumí tím, že poskytuje podporu pro 13 různých jazyků. Angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, korejština, holandština, portugalština, ruština, turečtina, vietnamština, tradiční jazyk & Zjednodušená čínština je podporována. Obchodování na Cobinhood je k dispozici prostřednictvím jejich webového rozhraní a také přes mobil pro iOS a Android.

Komplexní dokumentace k dispozici je také řada témat (od obchodování po zabezpečení účtu atd.), pokud potřebujete podrobné výukové programy. Cobinhood si dále klade za cíl poskytovat online zákaznické služby 24/7 a tým úspěšného zákazníka, který bude reagovat na dotazy během jednoho dne.

Cobinhood Team

Zakladatel Popo Chen a spoluzakladatel Wei-Ning Huang založila společnost v roce 2017 se sídlem v Tchaj-peji na Tchaj-wanu. Tony Scott, bývalý americký federální ředitel pro informace, je hlavním poradcem projektu.

Hlavní vizí Cobinhood je obchodní platforma s nulovým poplatkem, která maximalizuje zisky pro obchodníky jak na spotovém, tak na maržovém obchodním trhu.

Cobinhood Press

Foto s laskavým svolením Cobinhood

Popo Chen, zakladatel

Chen Tai Yuan o sobě říká, že je sériový podnikatel. Po absolutoriu v elektrotechnice pokračoval v založení populární živé streamovací služby pro asijský trh. 17 Live Streaming je podobný Periscope s více než 5 miliony aktivních uživatelů denně.

Wei-Ning Huang, spoluzakladatel

Wei-Ning pracoval v open-source prostoru několik let a aktivně přispíval k open-source projektům. Následně si v letech 2014 až 2017 našel roli softwarového inženýrství pro Google. Specializuje se na rozsáhlé webové aplikace, které vyžadují vysokou propustnost. S 5 lety blockchainových zkušeností má vynikající přehled o této technologii.

Cobinhood Advisor

Tony Scott, poradce

Tony působil jako třetí americký federální ředitel pro informace v letech 2015-2017. Během tohoto období se podílel na řadě projektů s blockchainovou tematikou a na zlepšování kybernetické bezpečnosti vlády. V současné době provozuje skupinu Tony Scott poskytující IT konzultační a poradenské služby pro veřejný a soukromý sektor.

Nabídka mincí, přidělování fondů & Udržitelnost

Pokud je nám známo, tým vytáhl z webu bílou knihu (popisující tokenovou ekonomiku projektu). V Reddit příspěvek, zástupce Cobinhood dále vysvětlil, že bílá kniha ICO již není použitelná a že se připravuje aktualizovaná verze.

Investoři přispěli do ICO 13 miliony dolarů. Tito účastníci obdrželi 50% v žetonech, zatímco 40% šlo do týmu. Zbývajících 10% připadlo na soukromé umístění.

Cobinhood Coin Supply

Přidělování tokenů ICO

Všechny finanční prostředky získané pro tým Cobinhood budou věnovány následujícím kanálům:

 • 40% – vývoj produktu
 • 20% – Provoz
 • 20% – Marketing
 • 10% – audit & Soulad se zabezpečením
 • 10% – právní záležitosti

CoinMarketCap uvádí celkovou dodávku 1 miliardy COB (1 000 000 000). Oběžná nabídka (v době zveřejnění) činí přibližně 362 milionů nebo 36% všech mincí.

Historie obchodování

Vývojový tým zahájil výměnu Cobinhood dne 18. prosince 2018 spolu s možností poprvé obchodovat s COB online. COB zahájila kolem úrovně 0,33 USD, než dosáhla historického maxima 1,50 USD na vrcholu spekulativní bubliny v loňském roce (2017). Trh s kryptoměnami se celkově nadále rozprodává, protože v prosinci dosáhl maxima všech dob. V době zveřejnění se COB obchodoval kolem 0,04 USD.

Na trh právě teď působí řada faktorů. COB není tak dobře zavedený jako asijští konkurenti. Ale pokud a kdy dojde k dalšímu běhu kryptoměny, může se velmi dobře stát, že do Cobinhood přijde celá nová skupina obchodníků, aby využila těchto nulových poplatků.

Cobinhood Chart

Graf s laskavým svolením CoinMarketCap

Kde si můžete koupit Cobinhood Coin?

Cobinhood si můžete zakoupit především na jejich oficiální výměna. Existuje však několik alternativ. CoinMarketCap uvádí jako alternativní burzy Mercatox a decentralizovanou burzu EtherDelta. Na těchto burzách je objem poměrně nízký a navíc mnoho obchodníků považuje EtherDelta za platformu pro pokročilé uživatele. Pokud jste v obchodování nováčkem, je pravděpodobně vaší nejlepší volbou oficiální burza Cobinhood.

Kde jej můžete uložit?

Jak již bylo zmíněno dříve, COB je token ERC20. Stavbou na blockchainu Ethereum zajistilo Cobinhood, že jejich token byl dobře podporován. Při ukládání COB máte řadu možností. Některé možnosti najdete v našem průvodci peněženkou Ethereum. Ledger Nano S a Trezor jsou populární řešení na přední straně hardwaru, zatímco Exodus a Jaxx jsou některé peněženky volby na straně softwaru.

Samozřejmě, pokud dáváte přednost pohodlí, můžete své mince nechat na burze a ušetřit na poplatcích za převod do a z externí peněženky. Mějte na paměti, že externí peněženky na kryptoměnu, zejména hardwarové, jsou bezpečnější volbou, pokud by Cobinhood narazil na jakýkoli problém s úschovou. V závislosti na tom, jak často obchodujete, zjistíte vaši potřebu zabezpečení přes pohodlí.

Další vývoj

Nedávno zakládající tým Cobinhood (květen 2018) oznámila zahájení decentralizované platformy s názvem DEXON na Blockshow Europe 2018 v Berlíně.

“DEXON je bloková mřížová platforma postavená na konsensuálním algoritmu DEXON, který dosahuje nekonečně škálovatelné technologie distribuované účetní knihy bez povolení.”

IDG Capital, investiční společnost, která se specializuje na rizikový kapitál, bude investovat do spuštění DEXON. Tento nový vývoj ovlivní původní časovou osu navrženou Cobinhood od jejich ICO:

Cobinhood Roadmap

Cobinhood Roadmap s laskavým svolením KimJhonUn

V důsledku tohoto oznámení položila komunita Cobinhood několik otázek ohledně vztahu mezi COB a vyvíjenou platformou DEXON. Tým objasnil, že Cobinhood se stane exkluzivním partnerem ICO pro DEXON, který bude poskytovat obchodování & Služby upisování ICO pro DEXON. Díky tomu získají držitelé COB následující 2 výhody:

 • ICO spuštěné nad DEXON bude pro držitele COB levnější
 • Držitelé COB obdrží minci DEXON prostřednictvím výsadku k budoucímu datu. Podrobnosti budou následovat blíže k hlavnímu spuštění sítě.

Decentralizovaná výměna Cobinhood je stále ve vývoji, ale nyní není jasné, kdy bude dokončena a integrována do DEXONu.

Uživatelé by si také měli uvědomit, že jakmile bude DEXON spuštěn, COB již pravděpodobně nebude podporován jako token Ethereum ERC20 a místo toho bude ověřen na blockchainu DEXON. Podrobnosti o úložišti a implementaci v tomto příspěvku aktualizujeme, jakmile je obdržíme.

Závěr

Prostor pro výměnu kryptoměn se zahřívá a řada hráčů se snaží získat kousek koláče na tomto velmi lukrativním trhu. Nejvýznamnější je generální ředitel společnosti Binance Changpeng Zhao na začátku tohoto roku odhalil zisky 200 milionů dolarů pro 2. čtvrtletí 2018. Toto číslo je enormní vzhledem k tomu, že společnost Binance byla založena až v červenci 2017.

Není divu, že do tohoto odvětví vstupuje mnoho nových hráčů. Jak roste poptávka po kryptoměnách, zdá se, že stále existuje spousta příležitostí pro nové burzy. Cobinhood se pokouší zaplnit mezeru na trhu poskytnutím motivační struktury s nulovým poplatkem. Obchodníci milují nulové poplatky, ale stačí jim nulové poplatky, aby udrželi zákazníky v tak konkurenčním prostoru? Dobrá směnárna kryptoměn je postavena s ohledem na mnoho faktorů.

Cobinhood plánuje vyrovnat tyto ztracené poplatky přilákáním velké zákaznické základny a účtováním poplatků za prémiové služby, jako jsou výpisy ICO a některé pokročilé obchodní funkce. Pouze čas ukáže, zda se tento přístup ukáže jako výnosný.

Další informace a aktualizace o Cobinhood můžete sledovat na následujících kanálech:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me