Co je to étos?

Ethos sídlí v USA společnost a kryptoměna. Jejich úkolem je usnadnit komukoli vlastnit kryptoměny. Aby si kryptoměna ve společnosti získala uznání, musí se snadno používat. Společnost Ethos navrhuje snadno použitelnou univerzální peněženku a fiat bránu, která usnadňuje nákup, obchodování a správu vašich kryptoměn.

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

Étos byl od svého debutu v roce 2017 dříve známý jako Bitquence. V listopadu později změnili název na Étos. Pod novým názvem vzrostl po ICO stabilně zájem o projekt. Jeho popularita explodovala v prvním týdnu roku 2018, o čemž svědčí cena mince ETHOS.

Platforma a základní technologie jsou stále ve vývoji. První verze jejich univerzální peněženky byla vydána v červenci 2018. Konečným cílem platformy je být kompletním řešením správy majetku s více aktivy. Zakladatelé se proto zaměřili na uživatelskou zkušenost, funkce zaměřené na lidi a dodržování předpisů. V tomto článku se podíváme na to, co má Ethos připraveno a proč tento projekt vyvolává takové vzrušení.

Univerzální peněženka Ethos

Jádrem nabídky společnosti Ethos a důvodem, proč si získaly tolik pozornosti, je jejich univerzální peněženka. Nejnovější verze jejich univerzální peněženky byla vydána v srpnu 2018. Tato nová peněženka spojuje a skenuje stovky blockchainů, aby aktualizovala zůstatky uživatelů v hlavních kryptoměnách a různých altcoinech. Společnost Ethos, která se může pochlubit více než 150 plně převoditelnými mincemi, doufá, že se stane jedinou peněženkou, kterou kdy budete potřebovat, a při nákupu nové kryptoměny nebude muset vytvářet novou peněženku..

srovnání étosu

Srovnávací tabulka

Univerzální peněženka Ethos slibuje, že bezplatně uloží a převede „hodnotu jakékoli formy“. Jeho architektura je navržena tak, aby byla otevřená jednotlivcům, institucím a vývojářům. Díky vývojářskému přístupu může být přidání nového typu mince do vaší peněženky stejně snadné jako aktualizace verze softwaru nebo stažení vlastní úpravy..

Jediný inteligentní klíč

Kromě konsolidace všech vašich aktiv do jedné peněženky potřebuje Ethos ke správě vašich prostředků pouze jeden klíč. Nad peněženkou si budete i nadále udržovat úplnou kontrolu. Étos nemůže provádět žádné změny ve vašich zůstatcích mincí. Autorizace transakcí je však mnohem jednodušší. Pro všechny své různé mince potřebujete pouze jeden soukromý klíč.

Řešení Smart Key využívá společné rysy různých klíčových algoritmů, které se dnes používají. Tento kořen vašich různých jednotlivých klíčů se stane vaším inteligentním klíčem. Šance, že někdo jiný má stejný chytrý klíč jako vy, je malá. Étos tvrdí mohli vytvořit 10 miliard jedinečných inteligentních klíčů pro každý atom na planetě Zemi.

Prémiová peněženka

Prémiová peněženka adresy jsou pro společnosti a jednotlivce, kteří se chtějí veřejně identifikovat na blockchainu. Výhodou je uklidnění zákazníků o bezpečné identitě při žádosti o platbu. Tato oficiální registrace také umožňuje společnosti Ethos fungovat spíše jako PayPal. Značky mohou zákazníkům poskytnout jednoduchou e-mailovou adresu pro snazší platby a méně chyb než při použití typické adresy peněženky.

Intuitivní design zaměřený na mobilní zařízení

Protože Ethos chce být pro každého intuitivní řešení zaměřené na lidi, klíčová je uživatelská zkušenost. Od této rané fáze si platforma najala designéry UX, aby od základů vytvářeli intuitivní uživatelské prostředí. Tento důraz na design je klíčovým prvkem jejich obchodního plánu. Také je odlišuje od mnoha startupů s kryptoměnou. Typické ICO se silně zaměřují na technické problémy, ale získání masové adopce je pro kryprostor stejně důležitou výzvou. Intuitivní design by měl tomuto problému pomoci.

Smartwallet Ethos

SmartWallet využívá jeden soukromý klíč ke správě více peněženek.

Étos je také navržen tak, aby byl nejprve mobilní. To dobře odpovídá tomu, co víme o chování spotřebitelů. Lidé stále více používají své telefony přes počítače. Palubní deska usnadní správu a sledování mincí na cestách. Mince ETHOS můžete také poslat na jakékoli telefonní číslo, e-mail nebo ID Ethos.

Převod & Výměna s Liquidity Network společnosti Ethos

Kromě dobře navržené peněženky nabízí Ethos služby převodu a směny. Toto je nezbytná součást skládačky, která se stává kompletním řešením správy aktiv. V ideálním případě budete moci rebalancovat své kryptoměnové podíly vše z platformy Ethos.

základní rysy étosu

Základní funkce

To znamená okamžitou výměnu kryptoměn. To také znamená schopnost obchodovat s libovolným párem kryptoměn pomocí ETHOS mince jako síť likvidity. Budete moci vložit a vybrat prostředky z externích peněženek a společnost Ethos bude v blízké budoucnosti podporovat převod na fiat.

Fiat Gateway

Fiat gateway je další důležitou součástí obchodního modelu Ethos. Jelikož má být přátelský k novým investorům, bude potřebovat způsob, jak převést tradiční měny na krypto. První verze platformy nepodporovaly konverze fiat. Implementace fiat brány je však pro Ethos vysokou prioritou, protože je to základní funkce pro úspěch platformy. Plány fiatové brány jsou stanoveny v étosu bílý papír.

Projekt má nedávno partnerem se společností Voyager Invest poskytovat službu brány fiat.

Okamžitá diverzifikace a krypto „vzájemné fondy“

Při tradičním investování je zásadní, abyste diverzifikovali své podíly a vyvážili své portfolio mezi typy aktiv. To pomáhá zmírnit rizika z kolapsu jednoho aktiva. Totéž platí pro kryptoměnu. Většina investorů do kryptoměny intuitivně chápe, že musí investovat do více projektů, protože by se jim mohlo kdykoli stát. Je však vzácné, že investoři tak učiní formálním a dobře sledovaným způsobem.

Ethos doufá, že tento problém vyřeší automatizací. Nabízejí službu okamžité diverzifikace, která rozděluje vaše podíly mezi mnoho různých měn. Můžete nastavit vlastní alokaci aktiv (v procentech portfolia) a požádat společnost Ethos, aby za vás znovu vyvažovala vaše portfolio. Nebo si můžete vybrat z předem vytvořených košů z uživatelské komunity.

Investice do koše spolu s dalšími investory je obdobou podílového fondu. Některé koše, které jsou vázány na trh, by mohly fungovat jako indexové fondy pro krypto komunitu. Nabídka diverzifikovaných aktiv, jako jsou tato, by měla tlumit volatilitu trhu s kryptoměnami a podpořit další investice.

Zajištění sociální investice do kryptoměny

Spolu s cílem stát se peněženkou a správcem aktiv zaměřeným na lidi nabízí Ethos platformě také sociální aspekt. Uživatelé mohou přispívat do fór, odpovídat na otázky, dostávat hodnocení za své rady a odměňovat se za sdílení poznatků s komunitou. To umožňuje uživatelům sledovat své oblíbené odborníky a dostávat investiční rady. Mohou také hlasovat v davu o investičních rozhodnutích.

Jako přispěvatel můžete získávat odměny a body důvěry za pomoc ostatním. Nasbírejte dostatek dobrých hodnocení a recenzí a stanete se odborníkem na étos se schopností upravovat koše a nabízet poradenství.

étos další funkce

Další funkce

Vytvořeno pro shodu s předpisy

Fakturace společnosti Ethos jako platformy pro správu aktiv znamená, že chápou, že většina kryptoměn jsou obchodovatelné cenné papíry. Podle většina odborníků, je jen otázkou času, než bude trh s kryptoměnou regulován.

Ethos buduje svou platformu s ohledem na dodržování předpisů. Sídlí v USA, takže se zaměřují na severoamerické právo cenných papírů. Fiatová brána je dodávána s vestavěnou funkcí KYC a AML opatření. Provoz základní peněženky však stále nevyžaduje ověření identity.

Budete také moci snadno exportovat aktivitu na svém účtu, abyste usnadnili daňové hlášení.

Tým také zdůraznil, že mince ETHOS má být funkčním tokenem. To je v naději vyhýbání se regulaci cenných papírů. Podle jejich FAQ:

„ETHOS není cenný papír nebo tokenizovaný cenný papír, protože nesplňuje právní definici cenného papíru použitelného ve Spojených státech, Kanadě, Singapuru, Velké Británii nebo v jakékoli jiné jurisdikci OECD. Ve Spojených státech se tomu běžněji říká „Howeyův test“ “

Token Étos & Technická nadace

Tým navrhl token Ethos (ETHOS) jako funkční token, který podporuje platformu. S mincí můžete přistupovat k funkcím a platit poplatky na systému Ethos. Pomáhá také s likviditou a slouží jako prostředník pro páry aktiv, které se obchodují s nízkou frekvencí. A konečně, vývojáři používají ETHOS k platbě za volání API při vývoji kolem platformy.

Token ETHOS běží na Ethereu, stejně jako mnoho služeb založených na blockchainu, které platforma poskytuje. Ethos však není společnost pouze pro blockchain. Mnoho z jeho služeb je poskytováno jako standardní webová rozhraní hostovaná na serverech. Tímto způsobem je škálovatelnější, spravovatelnější a monetizovatelnější. Mějte na paměti, že se jedná o soukromou společnost fungující jako směnárna a peněženka kryptoměny. Nebudou decentralizovat všechno.

Historie obchodování

Token byl spuštěn v červenci 2017. Před změnou názvu byl původní token známý jako Bitquence (BQX). Prodej distribuoval veřejnosti 30 procent žetonů. Dalších 30 procent šlo na vývoj do Ethosu. Zbývajících 40 procent je vyhrazeno k zajištění likvidity po spuštění platformy.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”;

var scripts = document.getElementsByTagName („skript“);

var embedder = skripty [scripts.length – 1];

(funkce () {

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname);

if (appName == ””) {appName = ”local”;}

var s = document.createElement („skript“);

s.type = “text / javascript”;

s.async = true;

var theUrl = baseUrl + ‘serve / v3 / coin / chart? fsym = ETHOS&tsyms = USD, EUR, CNY, GBP ‘;

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf („?“) >= 0? “&”:“? ”) +“ App = ”+ appName;

embedder.parentNode.appendChild (s);

}) ();

ETHOS v posledním roce sledoval typické trendy kryptotrhu a vyvrcholil 7. ledna 2018 na 10,41 USD. Po celé jaro token nadále ztrácel na hodnotě a ještě několikrát vyvrcholil, jednou v březnu a jednou v květnu. Nakonec dosáhl svého posledního maxima, o kterém mluvil, což se shodovalo s vydáním univerzální peněženky, 3. července, na 2,61 $, což je téměř jedna čtvrtina jeho nejvyšší hodnoty. Dnes se mince pohybuje kolem 0,30 USD, což je na současném trhu překvapivý vývoj.

Kde koupit ETHOS

ETHOS si můžete koupit na Binance, Bithumb, CoinExchange a HitBTC.

Étosové podloží

Zpracovatel plateb, Proužek, získala široké využití a uznání za svůj kód pro zpracování plateb s otevřeným zdrojovým kódem. Ethos se snaží udělat totéž pro trh s kryptoměnami. Poskytují likviditu, hostují peněženky a slouží jako směna prostřednictvím svých Bedrock API.

Vývojáři také mohou volat data blockchainu a ověřovat identitu prostřednictvím API. Cílem je vytvořit robustní finanční systém na blockchainu. Bedrock se bez problémů integruje s finančními institucemi. Tým tvrdí, že to vytvoří „nové plemeno aplikací FinTech“ pro banky a spotřebitele. V poslední době společnost oznámila partnerství s Cestovatel k dalšímu rozvoji schopností Bedrock API.

tým

zakladatel ethosu, generální ředitel

Zakladatel a CEO Shingo Lavine

19-letý student Brown University, Shingo Lavine, vede jako CEO. Napsal původní bílou knihu pro univerzálního poskytovatele peněženky a likvidity. Navzdory mládí generálního ředitele sestavila Lavine různorodý a zkušený tým. Velká část týmu pochází z finančního sektoru, včetně velkých bank, věřitelů a společnosti M.&Firmy. Mají také členy týmu odpovědného za dodržování předpisů a několik designérů, kteří při vývoji platformy pracují společně s odborníky na kód a kryptografii.

Cestovní mapa

Odkud plánuje společnost Ethos jít, po spuštění univerzální peněženky a Bedrock API v roce 2018? Pojďme, ať nám to Lavine řekne sám, z příspěvku na blogu 20. listopadu 2018:

Zaměříme se na budoucnost fiat brány, posílení podpory tokenů v Universal Wallet a Bedrock a vývoj dalších blockchainových architektur pro aplikace v měřítku.

Společnost oznámila svůj nejnovější vývoj v listopadu. Zavedení étosu Postavení, program, který do tokenu přidává další funkce, včetně zvýšeného hlasovacího výkonu, předváděných komentářů a vlivu na platformu.

Závěr

Myšlenka, která stojí za Ethosem, je zajímavá a vzrušující. Má potenciál otevřít kryptoměnu zcela novému segmentu retailových investorů. Se spuštěním univerzální peněženky podniká Ethos kroky správným směrem a poskytuje cennou možnost peněženky těm, kteří mají více mincí. Budeme sledovat, zda skutečně mohou vybudovat „finanční budoucnost, která je otevřená, bezpečná a spravedlivá pro všechny“.

Poznámka editora: Tento článek aktualizovala Rachel Lantz 21. listopadu 2018, aby odrážel nedávné změny projektu.

Dodatečné zdroje

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me