Co je to farmakokinet?

KARMAIN, zahájený 7. května 2014, zemřel jako projekt v roce 2015. Karmakin (KARMA) představoval digitální měnu Karmashares LLC, registrována ve státě Wyoming. Společnost Karmashares navrhla vytvořit dlouhodobou hodnotu pro investory rozvojem řady produktů a služeb.

Stručně řečeno, Karmashares měl v úmyslu sloužit jako něco kooperativního subjektu. Členové nakupovali akcie a teoreticky dostávali čtvrtletní zisky. K členství se kvalifikovali pouze občané USA, kteří nejsou občany USA, a nerezidenti. A organizace informovala uživatele, že mince vyměněné za členství nepředstavují „investici“. Karmashares nabídl členství pouze na soukromém základě, nikoli veřejně.

Na podporu konceptu „konání dobra“ umožnil Karmashares členům investovat své výdělky do Karma fondu a příčin v něm zastoupených.

Jak funguje farmakokinet?

Družstvo Karmashares plánovalo financovat různé ziskové projekty a poté odměnilo členy družstva prostřednictvím zisků.

Chasing Shadows

Jeden takový projekt představoval webový vyhledávač s názvem Lill. Členové získali odměny používáním vyhledávače a reklama by generovala příjmy.

Mezi další projekty patřily Hireplex (webový pracovní pohovor s videem), Wespond (web s otázkami a odpověďmi na video) a FABRIK (online obchod s oděvy a doplňky). Uchazeči o zaměstnání používají Hireplex zdarma, ale zaměstnavatelé platí poplatek. Wespond plánoval, aby umožnil uživatelům zveřejňovat dotazy a odpovědi na stránkách sociálních médií. Systém umožňoval respondentům účtovat poplatky za odpovědi. FABRIK zamýšlel prodávat značkové zboží Karma, jako jsou trička a čepice.

Neexistují žádné důkazy o tom, že by se některý z těchto projektů stal něčím víc než jen mluvením.

Karmashares očividně narazil na americkou komisi pro bezpečnost a výměnu (SEC) a webové stránky ministra zahraničí pro Wyoming uvádí stav společnosti Karmashares jako „neaktivní – administrativně rozpuštěný (daň)“ k 9. červenci 2015 a web popisuje daňový stav společnosti jako „delikventní“.

Karma Chameleon

Kanadsko-americký Antoine Sorel Néron vytvořil Karmashares a tvrdí, že jde o vůbec první Initial Coin Offering (ICO). A v té době fráze Initial Public Offering for Coins (IPOCO) nahradila to, co nyní nazýváme ICO. Pan Sorel se rovněž jmenuje Tony Sorel a přezdívkou „Kosmost“.

farmakokinetický obraz


Jeho online biografie přinejmenším dělá barevné čtení. Cituje „rozsáhlé zkušenosti s vedením rozsáhlých IT projektů pro velké město (1999)“, ale město nikdy neidentifikuje. “Podnikatel od osmi let pracoval také pro některé z největších společností na světě …”

Poté ve věku 20 let se pan Néron usadil a pracoval pro finanční public relations společnost s názvem Financial Relations Board „kde se rychle prosadil a stal se nejmladším výkonným ředitelem v historii společnosti.“ LinkedIn ukazuje, že Board of Financial Relations Board je společnost s méně než 20 lidmi.

Tvrdí čest „začlenění do Standardní a špatný registr společností, ředitelů a vedoucích pracovníků jako jeho nejmladší člen “. Hledání v registru neodhaluje žádný záznam na Antoine Sorel Néron.

Nakonec se přestěhoval do Hongkongu a tvrdí, že zahájil „několik internetových obchodů za několik milionů dolarů s využitím vlastního financování“.

Goodomy, Spawn of Karmashares

Na začátku roku 2018 se pan Néron usadil Goodomy používající mnoho stejných pojmů jako Karmashares. Goodomy znamená „DOBRÁ ekonomika“ a DOBRÝ žeton se v současné době prodává za přibližně 0,001924 USD s celkovou zásobou 888 000 000 DOBRÝCH žetonů.

farmakokinetický obraz

Sociální blockchain společnosti Goodonomy tvrdí, že běží na platformě OTOL, o které tvrdí, že je „prvním„ akčním motorem “na světě. Na této platformě tvrdí, že poskytují aplikaci Shopomy, mobilní aplikaci pro obchodování bez poplatků.

Jak se historie opakuje, neexistují žádné důkazy o tom, že by OTOL a Shopomy existovaly jako něco jiného než řeč. A Goodomy se může pochlubit 5 sledujících na LinkedIn.

Farmakokinetický kód

Karmashares vytvořil vytvořil jeden Úložiště GitHub pro jeho zdrojový kód softwaru. Jediný programátor spojený s tímto projektem se jmenuje Leo Ribeiro z Fort Lauderdale na Floridě. Nalezený projekt se v podstatě skládá z jednoho souboru C ++ se 135 řádky, včetně mezer. Abychom to uvedli do kontextu, představuje to asi velikost domácí úlohy studenta programování. Pro srovnání, bitcoinový projekt zahrnuje stovky souborů, a zahrnuje to asi sto tisíc řádků kódu.

Tým Karmacoin také poskytuje další úložiště GitHub pro svůj projekt. Tento projekt také zahrnuje pouze jednoho programátora, ale neposkytuje jeho jméno. To poskytuje mnohem rozsáhlejší kolekci kódu. Poslední aktualizace tohoto kódu proběhla v únoru 2014. Zdá se, že tento kód byl klonován jak z projektu Bitcoin, tak z projektu Litecoin.

Stejně jako Litecoin měl i projekt Karmacoin být odlehčenou verzí bitcoinu.

Zrcadlová síň

Okamžitá Karma vás dostane a rozlišení KARMACINU od libovolného počtu podobně pojmenovaných kryptoměn se ukazuje jako výzva. Volal token ERC-20 Karmatoken (KTN) používá hodně stejné rétoriky jako Karmashares. Produkt s názvem Karma Koin poskytuje virtuální měnu na debetní kartě pro platby za online hry. A další produkt s názvem Karma (KRM) poskytuje decentralizovaný přeshraniční ekosystém půjček typu peer-to-peer..

Dodávka a udržitelnost farmakokinu

Projekt Karmacoin plánoval odměnit časné horníky příznivěji než pozdější horníky, což bezpochyby podpoří brzké přijetí. Plánovali vytěžit maximálně 92 miliard mincí. Proces těžby zahrnoval protokol X11. Protokol X11, který poprvé představil Dash, tvrdí, že zvyšuje bezpečnost.

Historie obchodování

CoinMarketCap v současné době uvádí seznam farmakokinů kolem 0,001074 USD, takže za každých 10 farmakokinetů, které vlastníte, máte jeden cent. CoinMarketCap klade otazníky na tržní kapitalizaci a oběh mince. V důsledku toho zůstávají záhadou. Ale obchodní aktivita skutečně existuje. Zdá se, že někdo vykládá své mince co nejlépe.

farmakokinetický obraz

Kde si můžete koupit farmakokinetinu?

Kam můžete jít koupit mrtvý sen o minulých dnech?

Překvapivě můžete najít burzy, které nadále uvádějí seznam farmakokinů.

Jeden se jmenuje YObit.net.

Podobně volala burza Velký Zdá se, že pokračuje v obchodování s farmakokinetem výměnou za EOS.

Konečně, OTCBTC také obchoduje s Karmacoinem pro EOS.

Kde můžete uložit farmakokinetinu?

The Úložiště zdrojových kódů týmu Karmacode zahrnuje software pro peněženku, která má být postavena jako součást projektu.

Kliknutím na hypertextový odkaz poskytnutý společností CoinMarketCap se dostanete na webovou stránku pro Atomová peněženka. KARMAin se však na Seznam aktiv atomové peněženky jako jedna z podporovaných kryptoměn. Je možné, že Atomic Wallet slouží jako výchozí cíl pro odkazy peněženky CoinMarketCap, nebo je také možné, že Atomic Wallet v minulosti podporovala KARMAKIN.

Dokument white paper Karmashares uvádí hypertextové odkazy na „peněženku Windows“, „peněženku Mac“ a „peněženku Linux“. Pokud však kliknete na tyto odkazy, budete přesměrováni na web s animovanými pornografickými hrami. Organizace musí nějak generovat příjmy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me