tZERO nabízí řadu řešení podporujících blockchain včetně technologie distribuované účetní knihy umožňující alternativní obchodní systém (ATS). Plně vlastněný makléř-obchodník tZERO, PRO Securities nebo partnerství tZERO JV s BOX Digital Markets, které vytváří první národní burzu cenných papírů pro obchodování s bezpečnostními tokeny.

tZERO vývojáři doufám, že vytvoří alternativu ke stávajícímu akciovému trhu. The společnosti cílem je revoluce na Wall Street prostřednictvím integrace nových tržních struktur.

tZERO není jen nějaký startup, který se snaží najít cestu na trhu; společnost je dceřinou společností Overstock.com (NASDAQ: OSTK). tZERO je prostřednictvím svého BOX JV také na cestě stát se první emisní a obchodní burzou regulovanou SEC v USA. Společnost podala formulář D SEC na začátku roku. Podání na formuláři D umožňuje společnostem prodávat cenné papíry. V srpnu společnost aktualizováno podání Reg D, aby zahrnovalo protokoly bezpečnostních tokenů.

tZERO přes domovskou stránku

Informace o platformě prostřednictvím domovské stránky tZERO

tZERO integruje předpisy přímo do protokolu pro vytváření tokenů. Nabízejí blockchainová řešení na podnikové úrovni, včetně vydávání tokenů, správy a obchodování. Tato strategie šetří podnikům usilujícím o integraci technologie blockchain obrovské částky na výzkum, vývoj a regulační náklady.

Když už mluvíme o konceptu, zakladatel Overstocku, Patrick Byrne označil bezpečnostní tokeny za „inovaci historických rozměrů“. Byrne není jediným výkonným nadšencem této platformy. Společnost již oznámil letošní dopis o záměru ve výši 270 milionů USD od hongkongské společnosti GSR Capital. Díky čemuž byla dohoda pro společnost ještě lukrativnější, byl záměr společnosti GSR Capital utratit dalších 104,55 milionu dolarů za přibližně 3,1 milionu akcií společnosti Overstock a dalších 30 milionů dolarů na STO společnosti tZERO. Celkově společnost tZERO STO získala 134 milionů dolarů.

Jak funguje tZERO?

Platforma tZERO využívá kryptograficky zabezpečené distribuované účetní knihy k zefektivnění stávajících tržních systémů. Integrace technologie blockchain vytváří zvýšenou auditovatelnost, transparentnost a efektivitu v tradičních tržních procesech. Integrace blockchainu navíc snižuje náklady a dobu transakcí. Jakmile bude platforma tZERO aktivní, mohou podniky prostřednictvím burzy vydávat bezpečnostní tokeny pro účely získávání finančních prostředků.

Stručná historie

Společnost tZero byla založena v říjnu 2014 s cílem využít technologii blockchain jako prostředek k revoluci na Wall Street. Vývojáři si všimli, že finanční procesy na platformě jsou méně sledovány tradičními institucionálními tržními strukturami a neštěstí a finanční nestabilitou, ke které občas dochází.

tZERO je portfoliová společnost Medici Ventures, dceřiné společnosti blockchainu Overstock.com. Medici Ventures má rostoucí portfolio investic zaměřených na blockchain.

V roce 2012, kdy žádná firma s tržbami 1 milion dolarů dosud nepřijala bitcoiny jako platební metodu, ho politická orientace na svobodu Patricka Byrna vedla k rozhodnutí, že Overstock.com, populární maloobchodní gigant elektronického obchodování s ročním příjmem 1,4 miliardy dolarů, by měl přijmout digitální měna. Jako dlouholetý zastánce bitcoinů a kryptoměn získal Byrne znalost blockchainu. To ho vedlo k založení Medici Ventures, dceřiné společnosti Overstock, která se zaměřuje na správu investic společnosti do blockchainových a souvisejících projektů..

V roce 2015 společnost Byrne využila platformu obchodování s cennými papíry tZERO společnosti Medici Venture a stala se první osobou, která koupila digitální dluhopis výhradně na bitcoinovém blockchainu.

V prosinci 2016 byla Overstock první společností, která kdy vydala akcie veřejné společnosti s využitím technologie blockchain.

18. prosince 2017 společnost tZERO zahájila své ICO a setkala se s vysokou úrovní zájmu a v probíhajícím ICO získala více než 250 milionů $.

Seznamte se s Patrickem Brynem

Patrick Byrne je výkonným předsedou tZERO. Tento vynalézavý podnikatel úspěšně vybudoval společnost Overstock na globálním trhu 1,8 miliardy dolarů.

Byrne je dlouholetým zastáncem kryptoměn a blockchainu. V roce 2012 prosazoval, aby se Overstock stal prvním online prodejcem, který přijímá platby bitcoinem. V roce 2015 Byrne opět získal titulky v kryptoměnách poté, co se stal prvním člověkem, který koupil digitální dluhopis s technologií blockchain pomocí platformy Medici.

Generální ředitel Overstock.com Patrick Byrne prostřednictvím The Business Journals

Generální ředitel společnosti Overstock Patrick Byrne prostřednictvím časopisu Business Journals

Prolomení obchodní bariéry

V roce 2016 tZERO spustilo první veřejné digitální zabezpečení na světě s názvem OSTKP. Když mluvil o úspěchu, výkonný předseda společnosti tZERO nazval produkt společností Chuck Yeager moment. Vzhledem k tomu, že se jednalo o globální úvod do vypořádání obchodu v reálném čase, je vhodné porovnat okamžik, kdy Chuck Yeager poprvé prolomil zvukovou bariéru.

BEZPEČNÉ

V prosinci 2017 zahájila společnost tZERO prodej jednoduchých dohod pro budoucí akcie (SAFE). SAFE poskytují společnostem alternativní prostředky k získávání kapitálu mimo trh cenných papírů. Společnosti zabývající se digitálními aktivy často používají SAFE. Společnost tZERO prodávala tento produkt pouze akreditovaným investorům.

Rozdíl mezi akreditovanými a neakreditovanými investory spočívá v tom, že novinka nesplňuje minimální požadavky SEC na čisté jmění ve výši 1 milion USD nebo jiné testy. Bylo oznámeno, že investiční zájmy byly v té době tak vysoké, že se společnosti podařilo získat 100 milionů $ ve finančních závazcích během prvních 12 hodin.

STO

6. října 2018 společnost tZERO uzavřela nabídku svých bezpečnostních tokenů. Společnost získala 134 milionů dolarů od více než 1 000 globálních investorů. tZERO doufalo, že na akci získá 250 milionů dolarů. Navzdory nedostatkům akce generální ředitel společnosti tZERO, Saum Noursalehi, nazval tento okamžik „vzrušujícím milníkem pro tZERO“. 16. října investoři obdrželi do peněženek své bezpečnostní tokeny tZERO.

Přestože investoři již obdrželi své tokeny, všechny TZRO zůstávají zamčené až do 10. ledna 2019. Tato 90denní lhůta je v souladu s federálními zákony a předpisy o cenných papírech. Svůj TZRO mohou obchodovat, prodávat nebo převádět na sekundární platformu až po uplynutí 90denní čekací doby. tZERO neusiluje o další investice.

tZERO podle společnosti také plánuje vyvinout obchodní platformu schválenou SEC do 6. srpna 2019 tisková zpráva. Cílem platformy je přidat likviditu na trh. Pro splnění tohoto úkolu umožňuje tZERO účastníkům prodávat své tokeny neakreditovaným investorům.

Kde mohu koupit tZERO?

Pokud jste zmeškali jejich událost STO, musíte bohužel počkat až do termínu 10. ledna 2019, abyste dostali do rukou některé tokeny tZERO v sekundárních transakcích.

Kde mohu uložit tZERO?

tZERO je token vyhovující ERC-20. V tuto chvíli všechny TZRO sedí ve správcovských peněženkách podle předpisů o cenných papírech. Uživatelé mohou své tZERO uložit do jakékoli peněženky vyhovující ERC-20 po uplynutí určené 90denní čekací doby.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me