eToro je často označováno jako „Robinhood of Europe“, což je srovnání s americkým fin-tech unicornem pro jeho uživatelsky přívětivou obchodní zkušenost. Pro EToro se sídlem v USA uživatelům platforma nabízí 15 kryptoměn pro obchodování, jako jsou bitcoiny a ethereum. Pro mezinárodní uživatelé eToro, nabídky expandují na akcie a forex.

Několik jedinečných funkcí dává eToro oddělené eToro od výměnného balíčku kryptoměny: sociální obchodování, CopyPortfolio a CopyTrader – druhá funkce vám umožňuje jednoduše „Zkopírujte“ živé portfolio špičkových obchodníků s kryptoměnami na platformu zdarma. Zatímco tradiční správci fondů jsou formálně akreditováni a mohou vaše peníze investovat za poplatek, kopírovatelní obchodníci eToro jsou obyčejní lidé, kteří prostě měli úspěch nebo zkušenosti s obchodováním s kryptoměnou.

I když přístup k investování do kryptoměny z rukou může být docela atraktivní, žádáme čtenáře, aby byl při investování čehokoli velmi opatrný. Kryptoměna je velmi riskantní třída aktiv a to, že jsou vaše obchody na autopilotu, neznamená, že se nemůžete houpat stejně (nastavte své stop lossy!)

Následující recenze eToro vás naučí vše, co potřebujete vědět o obchodní platformě:

 • Historie společnosti eToro
 • Jak si vytvořit účet na eToro
 • Peněženky a účty eToro
 • Co jsou poplatky za eToro
 • Jak funguje obchodování na eToro
 • Co je funkce eToro Copytrader?
 • Jak vydělat peníze na eToro

Klíčové body:

✅ eToro je uživatelsky přívětivá platforma pro sociální obchodování, která nabízí obchodníkům ze Spojených států možnost obchodovat s různými kryptoměnami a evropští obchodníci obchodují se širší škálou finančních nástrojů, jako jsou akcie, kryptoměny, komodity, měny a další.

TeToro je burza vhodná pro začátečníky, která umožňuje přímou výměnu fiatů s kryptoměnami – noví uživatelé mohou začněte obchodovat s kryptoměnou na eToro za pouhých 50 $.

✅ Funkce jako CopyTrader a CopyPortfolio jsou docela praktickým, i když riskantním přístupem k obchodování s kryptoměnami.

✅ eToro se intenzivně věnuje „sociálnímu“ obchodování a vybízí uživatele, aby diskutovali o krátkodobých a dlouhodobých obchodech s kryptoměnami.

Fees Poplatky za obchodování jsou u většiny ostatních burz relativně vyšší než průmyslový standard. Říkáme tomu „daň z uživatelského rozhraní“

❌Uživatelé nemají přístup ke svým aktivům, mohou je pouze vyměnit za fiat. Ačkoli eToro je skvělá obchodní platforma, nejsme příliš velkým fanouškem nedostatku vlastnického vlastnictví nad vaší kryptoměnou.

Informace o společnosti eToro

Rychlá procházka historickým pruhem vycházející hvězdy fin-tech nás provede uživatelsky prvním přístupem k designu a pivotem k přijetí rostoucího trhu s kryptoměnami.

Kdy bylo založeno eToro? Společnost byla založena v roce 2007 podnikateli David Ring, Ronen Assia, a Yoni Assia v Izraeli se eToro od té doby rozrostlo na více než 500 zaměstnanců, provozy ve 140 zemích a více než 13 milionů uživatelů na mezinárodní úrovni.

Kolik vzrostlo eToro? eToro je poměrně dobře kapitalizované a celkem zvýšil 222,7 mil. USD financování ve více než 10 kolech, přičemž poslední kolo série E přijde v dubnu 2018.

Které společnosti společnost eToro získala: Společnost eToro získala dvě organizace – belgickou aplikaci pro sledování portfolia kryptoměn Delta v září 2019 a dánského poskytovatele infrastruktury inteligentních smluv Firmo v březnu 2019.

Holdingová společnost eToro (UK) Ltd. sídlí v Londýně a eToro má další registrovaná sídla na Kypru, Tel Avivu, New Jersey, Sydney a Šanghaji.

eToro začalo s primárním zaměřením na obchodování s fiat měnami a komoditami, představením akcií v červenci 2013 a širší škálou kryptoměn v roce 2017. eToro nabídlo obchodování s bitcoiny v roce 2013 s CFD a bylo jednou z mála platforem FinTech té doby, které poskytovaly přístup k tehdy rodící se bitcoiny.

V únoru 2017 eToro rozšířilo své nabídky kryptoměn na ethereum, XRP, litecoin a několik dalších kryptoměn. S následným rozmachem trhu kryptoměn v polovině roku 2017 společnost eToro zdvojnásobila své mezinárodní získávání zákazníků, aby se upevnila jako přední burza v komunitě kryptoměn.

Společnost eToro zahájila své operace eToro v USA v březnu 2019, počínaje hrstkou kryptoměn dostupných k obchodování a nakonec rostla na více než 15.

Platforma je v odvětví kryptoměn jedinečná díky funkcím, jako je CopyTrader a sociální obchodování, které obchodníkům umožňují sdílet živé obchodní informace, kopírovat portfolia nejvýkonnějších obchodníků a přistupovat k investování do kryptoměny z relativně „přímého“ přístupu * my Pojedu do toho níže..

* Zopakujme si toto důležité upozornění:: neinvestujte nic, co si nemůžete dovolit ztratit, žádná platforma nemůže nabídnout skutečně 100% zaručené zisky, všechny investice (zejména investice do kryptoměny) mají tendenci přicházet s vysokou mírou rizika. *

Klíčová funkce č. 1: Co je to funkce eToro Copytrader?

V roce 2010 se eToro přiklonilo k první světové platformě pro sociální obchodování spuštěním OpenBook, funkce, která umožnila komukoli na světě kopírovat úspěšné obchodníky pomocí CopyTrader. OpenBook byl v té době ve FinTech považován za poměrně revoluční koncept, když vyhrál Finovate Europe Best of Show pro rok 2011.

Možná vás už dříve zasáhla cílená reklama eToro s Alecem Baldwinem – zde je to opět pro dobrou míru; je to vlastně slušný vysvětlovač toho, co funkce CopyTrader dělá.

CopyTrader, podle našeho skromného názoru, je jednou z nejlepších funkcí FinTech.

Proč? Být schopen vidět, jak a s čím obchodují nejlepší obchodníci, je něco, za co se některé společnosti snaží účtovat tisíce dolarů nebo procento spravovaných aktiv. eToro jde o krok dále, protože umožňuje „kopírovat“ jejich portfolia jedním kliknutím. Pokud vás tento nápad dráždí, vytvořte si účet eToro a podívejte se na obchodníky – z regulačních důvodů budete muset přistupovat ke konkrétní verzi webu v závislosti na vaší lokalitě: eToro USA. a eToro International.

Minimální částka pro kopírování obchodníka je 200 $ a maximální částka je 500 000 $. Můžete kopírovat až do limitu 100 obchodníků současně.

Tady je náš přehled o CopyTraderu

Níže jsou dvě části: „Nejvýkonnější“ a „Nejkopírovanější“

V sekci Nejkopírovanější vidíme nejpopulárnější obchodníky platformy, kteří jsou zdánlivě seřazeni podle nějakého váženého průměru popularity spíše než procentního zisku.

Podívejme se, co dělá tohoto obchodníka QE4Everyone (Mati Greenspan) tak oblíbeným.

Po kliknutí na profil Greenspana vidíme jeho sociální příspěvky zaměřené na obchodní komunitu eToro, naši současnou investici (vložili jsme 300 $ na otestování této funkce) do jeho portfolia kopií a je to celkový výkon – díky za $ 17 dolarů, pane Greenspane. Vidíme také biografii Greenspana – publikovaného autora, zakladatele & CEO společnosti s názvem Quantum Economics a bývalý senior analytik trhu ve společnosti eToro.

Kliknutím na jeho profilové statistiky vidíme jeho výkonnost obchodování s kryptoměnou za měsíc. Zatímco samotný trh s kryptoměnou v těchto měsících zaznamenal určitou volatilitu, zdá se, že Greenspan to zvládl docela dobře.

Dále vidíme, jak „riskantní“ je tento obchodník s rizikovým skóre přiřazeným eToro, stejně jako s počtem nedávných obchodních kopírek (v hodnotě kopie od 100 000 do 300 000 USD).

Můžeme se trochu podrobněji seznámit s Greenspanovými obchody: vidíme celkové množství obchodů za poslední rok a jeho nejčastěji obchodovaná aktiva.

Na kartě portfolia přesně vidíme, jaké jsou jeho obchody v aktuálním okamžiku. Odtud můžeme buď koupit stejná aktiva ručně, nebo jakmile přidáme nějaké prostředky, můžeme kopírovat portfolio Greenspana a eToro bude automaticky zrcadlit jeho obchody, dokud mu neřeknete zastavení, nebo dokud nezasáhne ztráta kopírování.

Zatímco profily s nejlepším výkonem vypadají velmi přitažlivě, žádáme naše čtenáře, aby provedli odpovídající výzkum na platformě eToro, aby pochopili, jak dokázali dosáhnout těchto výsledků..

Například mnoho z těchto obchodníků jednoduše koupilo před několika měsíci jedno aktivum, které začalo a od té doby obchod nezačalo. Zkopírováním jejich portfolia tedy v podstatě jen „kupujete“ dané aktivum za jeho aktuální cenu.

Jak používat CopyTrader eToro:

CopyTrader je opravdu jednoduchý. Jakmile si vytvoříte účet eToro (eToro USA. a eToro International) přejděte do sekce CopyTrader, vyberte obchodníka ke kopírování a přidejte požadované prostředky.

Řekněme například, že chceme kopírovat crypto101_kevin (Kevin Stanley). Vypadá jako milý chlap, ale co je důležitější, má slušné množství dalších kopírovacích strojů a 27% zisk pro tento rok.

Důležitou funkcí řízení rizik je zde schopnost okamžitě zastavit kopírování profilu obchodníka, pokud hodnota klesne pod určitou částku. Předpokládejme, že jsme se rozhodli, že můžeme dosáhnout 60% nejhoršího scénáře ztráty z investice ve výši 200 USD – odpovídajícím způsobem nastavíme částku a vložíme prostředky.

Vložíme USD a boom – kopírujeme obchodníka.

Klíčová vlastnost # 2: CopyPortfolios

V roce 2016 eToro posílilo své nabídky sociálního obchodování vydáním CopyPortfolios, dlouhodobého tematického investičního produktu spravovaných portfolií se svázanými Top Traders nebo konkrétními aktivy s využitím předem stanovené tržní strategie. Většina eToro CopyPortfolios využívá strojové učení k dosažení maximální návratnosti.

Ve Spojených státech jsou k dispozici tři CopyPortfolios. TheTIE například staví svou investiční strategii na analýze sentimentu a měří pozitivní a negativní tón tweetů na Twitteru.

Klíčová vlastnost č. 3: Virtuální portfolio

Virtuální portfolio eToro je v podstatě pískoviště, kde uživatelé dostávají falešné peníze ve výši 100 000 USD, aby mohli testovat platformu.

Zdá se, že tato funkce zatím není v USA k dispozici.

eToro USA a eToro International

Důležité rozlišení pro naše skvělé čtenáře rozšířené po celém světě: eToro má dvě různé platformy kvůli dodržování předpisů: jedna pro eToro USA. a jeden pro eToro International uživatelů.

Je eToro k dispozici v USA? Ano, ale pouze aspekty obchodování s kryptoměnou. Pokud jste ve Spojených státech, budete mít přístup ke stejné platformě pro obchodování s kryptoměnou jako všichni ostatní, stejně jako k funkcím CopyTrader a CopyPortfolio, ale nemůžete obchodovat s akciemi ani forexem (zatím).

Jak používat eToro v USA – Použijte následující odkaz k vytvoření Účet eToro USA.

eToro International: Existuje důvod, proč se eToro často nazývá „Robinhood of Europe“ – ale to ponechává určitou hodnotu na stole: platforma umožňuje mezinárodním uživatelům obchodovat s forexem, akciemi a kryptoměnou. Pokud se nacházíte mimo USA, použijte následující odkaz pro eToro mezinárodní.

Jak se zaregistrovat

Snadné použití: A+

Registrace na eToro je velmi efektivní zážitek se základními požadavky „Know Your Customer“ (KYC), které většina výměn v USA vyžaduje.

 1. Pokud jste v USA, použijte následující odkaz k vytvoření Účet eToro USA. Pokud se nacházíte mimo USA, použijte následující odkaz pro eToro mezinárodní. Přistanete na stránku s Alecem Baldwinem, který ukazuje na svůj telefon
 2. Stiskněte PŘIPOJTE SE HNED a vytvořte informace o svém účtu.

 1. Před odesláním doporučujeme věnovat nějaký čas seznamte se se zásadami a podmínkami ochrany osobních údajů společnosti eToro & Podmínky. Po dokončení zaškrtněte políčka a VYTVOŘTE ÚČET a odešlete své informace.
 2. Nyní přichází zábavná část – KYC! V rámci tohoto procesu jsou nově registrovaní investoři povinni předložit doklad totožnosti, například platný cestovní pas nebo řidičský průkaz, a v některých případech i potvrzení o pobytu (například platný účet za služby.)
 3. Dále budou požádáni noví uživatelé eToro vyplňte krátký dotazník abychom společnosti eToro pomohli lépe pochopit, které funkce se nejlépe hodí k jejich profilu investora. Mezi otázky patří například: profesionální status investora, úroveň znalostí kapitálových trhů, finanční likvidita, přijatelná úroveň rizika a investiční cíle.
 4. Jste připraveni!

Jaké jsou poplatky eToro?

Cenová politika eToro je poměrně transparentní. Jsou vyšší než průmyslový standard kryptoměnových burz, jako je Bittrex nebo Binance, ale eToro je technicky jiný typ platformy, než jen samostatná burza.

Poplatky za šíření eToro: Poplatky za spready jsou v podstatě to, jak vydělávají peníze makléři a burzy „bez provize“ a Robinhood a eToro – jde o cenu zabudovanou do kupní a prodejní ceny páru kryptoměny, se kterou chcete obchodovat. Rozdíl mezi tím, co je aktivum na trhu (tj. ETH = 200,23 USD) a kolik stojí jeho nákup na určité platformě (tj. Koupit ETH = 200,45 USD) – poplatek by byl dalších 0,22 $ centů.

Tyto poplatky jsou pro většinu aktiv kryptoměny poměrně rozumné, v současné době se pohybují mezi 0,75% pro BTC a více než 5% pro Tezos, přičemž druhý z nich je opravdu vysoký.

Poplatky za výběr eToro: Na eToro v USA se neplatí žádné poplatky za výběr ($ 0) (poplatek za výběr $ 5 pro všechny ostatní regiony), ale výběr je minimálně 30 $.

Poplatky v peněžence eToro: eToro neúčtuje poplatky za odesílání ani přijímání transakcí, i když poplatky za blockchain jsou stále platné. eToro si účtuje 0,1% poplatek za převod stanovený podle tržních sazeb eToro.

Další informace o poplatcích společnosti eToro najdete na jejich webových stránkách stránka poplatků.

Zabezpečení fondu eToro

Peněženky eToro jsou zabezpečeny strojovým učením s více podpisy a analytickým chováním, jehož cílem je pomoci bezpečnostnímu týmu platformy identifikovat a předcházet potenciálním hrozbám škodlivých třetích stran.

Podle eToro je vklad fiar peněz na váš účet bezpečný, soukromý, zabezpečený a pro uživatele z USA, Pojištěno FDIC. Kryptoměna však není kryta pojištěním FDIC. Transakce jsou komunikovány prostřednictvím protokolu SSL (Secure Socket Layer), který pomáhá udržovat osobní údaje v bezpečí.

Jak obchodovat na eToro

Před začátkem této části řekneme, že ve světě investic není zaručeno nic a umístění jakékoli kryptoměny mimo váš spořicí účet s sebou nese určité riziko.

Jak již bylo řečeno, eToro dělá obchodování s kryptoměnou a řízení rizik kryptoměny relativně pasivním, ale ne bezrizikovým úsilím, pokud používáte jeho funkci CopyTrader. Spárování funkce CopyTrader s prahovou hodnotou pro pokles portfolia Copy Value by vám oběma mělo poskytnout investiční strategii pro kryptoměnu na autopilotu (ideálně řízenou zkušeným obchodníkem) s tréninkovými koly pro případ kalamity.

Závěrečné myšlenky – je eToro dobrou platformou k použití?

Nakonec je eToro společnost, která je první na světě a má dostatek peněz na rizikový kapitál, aby zajistila, že platforma uspokojí rostoucí potřeby svých uživatelů. Všechno od burzy kryptoměn na otevřeném trhu až po funkce CopyTrader je velmi intuitivní.

Vidíme, že tato platforma je velmi úspěšná v poskytování skvělých uživatelských zkušeností začínajícím a středně pokročilým uživatelům.

Je však třeba zdůraznit, že eToro se zdá být primárně navrženo pro obchodování a uživatelé ve skutečnosti nemají přístup ke své kryptoměně přímo. Například pokud jste si koupili 1 BTC, nebudete jej moci odeslat do své hardwarové peněženky (možná jej budete moci odeslat do peněženky eToro, ale to je další produkt na další den.) Budete muset své BTC prodat za USD a poté převeďte USD zpět do své banky a poté jej převeďte na burzu, která vám umožní vybrat digitální aktivum.

Jak již bylo řečeno, eToro’s CopyTrader a CopyPortfolio z něj dělají docela úžasný produkt v arzenálu jakéhokoli uživatele kryptoměny. Funkce jsou zdarma a za své zisky vám neúčtujeme žádné poplatky, stačí zaplatit poplatek za rozpětí, jako byste platili na jakékoli jiné burze.

eToro je zaměřeno na „sociální obchodování“, kde se uživatelé mohou navzájem učit; s tím, jak se k platformě eToro připojuje více uživatelů, předpokládáme, že zkušenější obchodníci budou otevřeni kopírování svých portfolií za účelem budování své reputace ve vesmíru. Pokud jste zkušený obchodník, který se chce připojit k eToro, má pro vás poměrně atraktivní kompenzační program Populární obchodníci.

Pokud se rozhodnete použít eToro, použijte jeden z následujících odkazů podle vaší polohy: eToro USA. a eToro International.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me